Facebook Instagram
info@bevmarket.sk bezplatná linka: 0800 158 766

Koňak Počet produktov v kategórii: 15

 • Po dlhom procese destilácie zreje minimálne 4-5 krát dlhšie, ako zákonom stanovených 6 mesiacov v malých sudoch z dubu Limousin. Jeho jemná chuť a harmonická vôňa je stelesnením perfektnej kvality a vynikajúceho pôžitku.Asbach Uralt je jednou z najznámejších značiek v Nemecku.

  24,90 €
  Skladom Skladom
 • Atlantický koňak pochádza z ostrova Ré „Ile de Ré“ s drsným a veterným pobrežím, ktorý leží v blízkosti La Rochelle v námornej časti Charente. Hroznu sa tu darí hlavne pre stabilné slnečné počasie. Koňak je založený na víne, ktoré pochádza z Ugni Blanc hrozna, zozbieraného v mesiaci október. Farba Camus Ile de Ré Cognac je zlatá a vôňa je silná, korenistá...

  35,90 €
  Skladom Skladom
 • Vyznačuje sa vôňou po kvetoch s paletou ovocia a troškou drsnosti po korení a lieskových orieškoch. Má príjemnú rovnováhu medzi drevitou a vanilkovou chuťou pri doznievaní v hrdle. Koňak Camus si odovzdalo už päť generácií rodiny Camusovcov.Máloktorá značka koňakov na svete má takú prestíž, ako značka Camus.

  37,90 €
  Skladom Skladom
 • Jedná sa o zmes päťdesiatich koňakov, ktoré zrejú 7-12 rokov. Krásna rovnováha medzi kvetinovými a ovocnými tónmi, s náznakmi grapefruitu a mandlí. Brilantná harmónia čerstvého ovocia a svetlého dubu. Oplýva nasladlým vanilkovým záverom.Camus VSOP Elegance je najpredávanejším koňakom Camus.

  32,90 €
  Skladom Skladom
 • Osobný produkt Jean-Paula Camusa, tvorený zo 150 najjemnejších koňakov zrejúcich po dobu 20-35 rokov. Obsahuje podiely zo štyroch hlavných oblastí s vysokým pomerom apelácie Borderies. Elegantný tón sušených sliviek, vanilky a lieskových orieškov. Jedinečný zážitok pre vyvolených.

  99,90 €
  Skladom Skladom
 • Koňak, ktorý vzdáva hold prvému koňaku Napoleon destilovanému zo šampanského vína. Je zmesou hrozien Grande a Petite Champagne. Edícia Courvoisier Extravagance v sebe spája kvalitu, tradíciu a remeslo a zároveň odkazuje na „Belle Époque” – zlatý vek v Paríži. „Napoleonov koňak“ je prezentovaný v elegantnej fľaši v štýle francúzskej oblasti Jarnac....

  74,90 €
  Skladom Skladom
 • Prémiový francúzsky koňak, ktorý zreje v dubových sudoch z Limousinského lesa. Ide o 100% Grande Champagne Cognac. Úžasný buket s dlhým záverom je výsledkom jedinečného spôsobu destilácie. Má nezvyčajnú zlatistú farbu, oblá chuť prináša jemný nádych vanilky, medu a lieskových orechov.   Váš dúšok kvalitného potešenia po náročnom dni.

  41,90 €
  Skladom Skladom
 • Luxusný francúzsky koňak, veľmi elegantný a dobre vyvážený s brilantnou jantárovou farbou. Aróma prináša komplexné ovocné tóny, vôňu kvitnúceho viniča a odtiene ruží a bielych kvetov. Chuť je dokonale harmonická doplnená náznakmi ovocia a kvetín, s podtónom vanilky s jemným dotykom triesloviny.   Stvorený na zapitie tých najväčších úspechov.

  49,90 €
  Skladom Skladom
 • Hardy V.S.O.P. je zmes koňakov z oblasti Champagne. Minimálny 50% podiel Grande Champagne a Petite Champagne. Vyznačuje sa sýtou bronzovou farbou a chuťou po čerstvých hruškách, vlašských orechoch s nádychom škorice.     Víťaz 2007 Internationaler Spirituosen Gold Award.

  33,50 €
  Skladom Skladom
 • Koňak, ktorý Vám odporučí celý svet. Je ilustráciou konzistencie štýlu Hennessy po viac ako jedno storočie. Dokonalá vyváženosť sily a elegancie mu vydobila popularitu medzi miliónmi labužníkov. Jeho všestrannosť a silný charakter mu pripisujú zážitok niečoho „veľmi špeciálneho“.Vychutnávať si ho môžete s cigarou, so sódou alebo s ľadom.

  34,99 €
  Skladom Skladom
 • Špeciálna edícia predstavuje pokračovanie úspešnej ságy o značke Hennessy a modernom umení, ktoré začalo už v roku 2012. Ryan McGinness je americký maliar a sochár, ktorý úspešne vystavoval po celom svete. Pre Hennessy vytvoril fľašu hrajúcu svetlom a farbami. Vyvážený a živý koňak plný chutí, s charakteristickou arómou duba s tónom lieskového oriešku....

  27,90 €
  Skladom Skladom
 • Recept tohto unikátneho koňaku vytvorili v roku 1996 Bernard Hine a Nicholas Freeman - špecialista na kubánske dútniky. Vo vôni zreteľne vnímame tabakový list, kandizované ovocie, med a ľahké drevené tóny. V chuti je veľmi vyrovnaný, s chuťou sladkého drievka, ľahko korenený, veľmi guľatý s neobyčajne dlhým dozvukom. Všetky koňaky použité na jeho prípravu...

  68,50 €
  Skladom Skladom
 • Koňak Hine VSOP Rare Fine Champagne bol vytvorený v roku 1999. Tvorí ho zmes z koňakov triedy VSOP, ktorých doba zrenia je 6 rokov. Zaujme vás predovšetkým kvetinovou arómou a veľmi jemnou ovocnou chuťou s nádychom jazmínu a agátových kvetov.Hine VSOP získal zlaté medaily v roku 2003 a 2007.

  45,90 €
  Skladom Skladom
 • Pôvodne dozrieval v nových dubových sudoch. Má intenzívne tóny vanilky. Každá pivnica je jedinečná. No. 16 sa vyznačuje jedinečným aromatickým štýlom.

  45,00 €
  Skladom Skladom
 • Svetovo uznávaný V.S.O.P. koňak vďačí rodokmeňu za vedúce postavenie na trhu. Dokonalá harmónia zrelej a mocnej arómy. Vo vôni sa prejavujú stopy kandizovaného ovocia, chuť je zaoblená a lahodná, plná s príjemnou ľahkou ostrosťou.Hviezda vo svojej kategórii považovaná za „zákonodarcu kvality“.

  46,99 €
  Skladom Skladom
Zobrazených je 1 - 15 z 15 položiek