Facebook Instagram
info@bevmarket.sk bezplatná linka: 0800 158 766

Biele víno Počet produktov v kategórii: 18

 • Révové víno - suché, biele Druh révy: Colombard Sauvignon. Región: Francúzsko. Charakteristika: zvlášť voňavé, jemnej chuti.

  2,99 €
  Skladom Skladom
 • Osviežujúce jemné víno, dlhé príjemné ovocnej chuti.

  2,99 €
  Skladom Skladom
 • Má príjemnú žltozelenú farbu. V jeho bohatej ovocnej aróme dominuje ananás, banán a jemné orieškové tóny. Chuť je plná, korenistá s príjemnými kyselinkami, ktoré umocňujú eleganciu tohto vína.

  8,80 €
  Skladom Skladom
 • Obľúbené a vyhľadávané víno. Zlatistý odtieň. Vôňa a chuť je harmonická, primárne broskyňová v pozadí s medovými tónmi. Chuť je umocnená jemným zvyškovým cukrom, ktorý dodáva vínu plnosť.

  8,80 €
  Skladom Skladom
 • Ruland ktorý je žltkastej farby zo slamový okrajom. Príjemná vôňa tropického ovocia , medu a lúčnych kvetov. v chuti výrazné kyselinky a jemná horčinka v závere. Víno na každodenné popíjanie.

  8,80 €
  Skladom Skladom
 • Víno zlatožltej farby. Plná vôňa s tónmi lúčnych kvetov a kvitnúcej lipy. Chuť je korenistá s pikantnou kyselinkou a dlhou dochuťou.

  9,59 €
  Skladom Skladom
 • Veľmi vážená odroda, dopestovaná v našich vinohradoch na južných svahoch Malých Karpát. Má príjemnú sviežu žltozelenkastú farbu. Vo vôni dominuje marhuľovo-medová aróma, ktorú dopĺňajú rozkvitnuté biele ruže. V chuti sú jemné kyselinky vyvážené cukrom s korenistou dochuťou, ktorá dotvára plnosť tohto vína.

  8,80 €
  Skladom Skladom
 • Tradičná odroda dopestovaná v našich vinohradoch na južných svahoch Malých Karpát. Zaujme Vás svojou žltozelenkastou farbou. Vo vôni zacítite exotické ovocie s nádychom olúpaných mandlí, ktoré prechádzajú do pikantno-korenistej chute typickej pre túto odrodu. Toto víno nikdy nesklame a je vhodné ku každej príležitosti.

  7,39 €
  Skladom Skladom
 • Neskorý zber Biele suché víno Nitrianska oblasť Obec Mojmírovce Degustácia: Paleta vôní a chutí tohto vína je veľmi pestrá a rafinovaná. Vo vôni excelujú tóny ananásu, žltého melóna a broskýň, ktoré sú aj výrazom chutí, doplnené o pikantnosť bieleho korenia a muškátového orieška.

  7,00 €
  Skladom Skladom
 • Výber z hrozna Biele polosladké víno oblasť Južnoslovenská Obec Mužla Degustácia: Meditatívne víno, ktoré zaujme najmä vysokou viskozitou, elegantným buketom v tónoch liči, manga, medu, bielych kvetov, hlohu a muškátového orieška. Chuť je plná, viacvrstvená s výraznou stopou manga, grepu, medových plástov a sušených marhúľ s jemným koreneným záverom.

  8,39 €
  Skladom Skladom
 • Výber z hrozna Biele polosladké víno Oblasť Malokarpatská Obec Viničné Degustácia: Veľké, raritné víno zo slovenských viníc. Ani všetky superlatívy slovenského jazyka neobsiahnu toto umelecké dielo. Paleta aromatického prejavu sa začína stopami sušených marhúľ, korenia, sušených kvetov a bylín, pokračuje v tónoch medu, oblátok natretých medom a siahodlhom...

  9,59 €
  Skladom Skladom
 • Výber z hrozna Biele suché víno Oblasť Malokarpatská Obec Pezinok Degustácia: Zrelý tón sladkého hrozna vo vôni vína brilantne dopĺňa stopa briošky. Chuť je lákavá, šťavnatá so sviežimi tónmi egrešov, zelených jabĺk a maracuji. Celistvý aromatický prejav dokresľuje jemný podtón briošky s maslom a lahodným záverom.

  7,79 €
  Skladom Skladom
 • Výber z hrozna Biele suché víno Oblasť Malokarpatská Obec Pezinok Degustácia: Kráľovská odroda bielych vín zrkadlí z podložia Malých Karpát virtuozitu terroiru hneď v niekoľkých podobách. Sviežosť v podobe citrusových plodov s príjemnou grepovosťou. Lahodnú ovocnosť, v palete tropických plodov a jemnej stopy banánu. Charakter v podobe bieleho korenia a...

  7,79 €
  Skladom Skladom
 • Neskorý zber Biele suché víno Oblasť Malokarpátska Obec Viničné Degustácia: Raritné víno z tejto starobylej odrody je charakterizované najmä svojou priamosťou, suchosťou a najmä mineralitou. Naturel vína vystihuje tón zrelého egreša vo vôni, ktorý dopĺňa stopa pomaranča, pomarančovej kôry a svieži citrusový záver.

  7,49 €
  Skladom Skladom
 • Výber z hrozna Polosladké víno Oblasť Južnoslovenská Degustácia: Sad plný rozkvitnutých ruží je synonymom tohto vína. Táto úžasná vôňa a chuť ruží je omamne lákavá a je príjemne doplnená o tóny kandizovaného ovocia, medu a najmä sušených marhúľ s neskutočne dlhou perzistenciou.

  7,79 €
  Skladom Skladom
 • Toto víno je 100% vyrobené z hrozna odrody Chardonnay. Kvasenie prebehlo v nerezových nádobách pri nízkych, regulovaných teplotách. Ponúka ovocno citrusovú arómu a chuť s dominantou medu, ktorá je dlhá, intenzívna.

  5,99 €
  Skladom Skladom
 • Tento Sauvignon pochádza z údolia Maipo. Teplota kvasenia v nerezových nádobách bola nízka, regulovaná. Víno sa vyznačuje sviežosťou, citrusovou a broskyňovou vôňou a kvetinovou korenistou chuťou, čo je pre túto odrodu charakteristické.

  5,99 €
  Skladom Skladom
 • Víno má nádhernú iskrivú žltozelenú farbu a sviežu, intenzívne aromatickú, špargľovú vôňu. Kyselinky sú vo víne citeľné, ale nevtieravé. Chuť vína je komplexne svieža, zaguľatená najmä po tónoch špargle a listoch čiernej ríbezle. Hodí sa k čerstvým morským plodom, krabiemu mäsu alebo zeleninovým pokrmom. Ochutnajte a zistíte, prečo sú vína z Nového...

  9,99 €
  Skladom Skladom
Zobrazených je 1 - 18 z 18 položiek