Facebook Instagram
info@bevmarket.sk bezplatná linka: 0800 158 766

Single malt Počet produktov v kategórii: 13

 • Black Bush sa vyrába zo sladovej whiskey, ktorá najprv zreje v starostlivo vyberaných sherry Oloroso sudoch a potom je zmiešaná s lahodnou obilnou whiskey. Aróma prináša bohaté ovocné tóny, chuť je jemná a má hlboký intenzívny charakter.   Najlepšie si rozumie s ľadom.

  23,90 €
  Skladom Skladom
 • Vyrába sa v obmedzenom počte a každá fľaša je číslovaná. Dozrieva po dobu minimálna 21 rokov postupne v rôznych bourbonových sudoch, sudoch po Oloroso Sherry a nakoniec sudoch po Madeire. Bushmills je veľmi vzácna irska jednosladová whiskey.

  131,99 €
  Vypredané Vypredané
 • Whiskey Bushmills je vyrábaná procesom trojnásobnej destilácia v medených kotloch za použitia írskeho jačmeňa a priezračnej vody. Táto whisky tvorí jedinečnú kombináciu najlepších sladových a obilných whisky Írska. Zreje niekoľko rokov v dubových sudoch. Nezameniteľná jemnosť, vôňa a kvalita známa po celom svete.

  16,50 €
  Skladom Skladom
 • Bushmills je trikrát destilovaná zmes sladovej whisky a ľahšej írskej obilnej whisky. Dozrieva niekoľko rokov v ručne vyrobených dubových sudoch tak, aby získala svoju nezameniteľnú jemnosť, vôňu a kvalitu známu po celom svete. Bushmills sa už tradične vysoko umiestňujú v prestížnej svetovej publikácii Whisky Bible Jim Murray. Tejto 10-ročnej whisky bolo...

  34,50 €
  Skladom Skladom
 • Sladká írska whiskey pomenovaná podľa oblasti v Írsku, kde je vyrábaná. Aróma prináša tóny rašeliny so závanom medu a sušeného ovocia. Chuť je hodvábne hladká s medovým začiatkom, nasleduje slad a ovocie s priestorom pre telnatú rašelinu. Dlhý a víťazný záver s medovými dokončením.   Rýchlo sa stane vaším novým domácim miláčikom.

  24,90 €
  Skladom Skladom
 • Dunvilles je slávna stará značka. Korunovaná, ako najlepšia írska whisky mladšia, ako 12 rokov v roku 2015 na World Whisky Awards. Toto ocenenie jej bolo opäť udelené v roku 2016. Vôňa je sladká a pestrá a chuť silná a korenená so santalovým drevom, pižmovým korením, muškátovým orieškom, vanilkou.

  59,90 €
  Skladom Skladom
 • Zoznámte sa s najexkluzívnejšiu wiskey vyrábanou v Írsku. Vyprodukuje sa jej len 50 sudov ročne. Každá fľaša je individuálne číslovaná a podpísaná majstrom liehovarníkom. Whiskey prechádza trojitou destiláciou a zreje 12 až 25 rokov v starostlivo vyberaných bourbonových alebo sherry sudoch. Každý rok prináša Midelton Very Rare jemne odlišný charakter....

  168,00 €
  Máme skladom tak objednávajte :) Máme skladom tak objednávajte :)
 • Revival je limitovaná edícia 15 ročných single malt whiskey vyrobená pri príležitosti 125 výročia otvorenia liehovaru v Dubline. Destilovaná bola v roku 1999 a dozrievala exkluzívne v rumových sudoch. Aróma nesie stopy kokosu a hrozienok, chuť prináša hravé tóny sladkého korenia, koly, grapefruitu a dlhým kávovým záverom so štipkou dymu.Celá história...

  94,90 €
  Skladom Skladom
 • Vyrobená zo 100 % sladového jačmeňa a celého radu rôzne vyzretých sladových whiskey vrátane whiskey vydestilovanej v roku 1991. Zrela v 5 rozličných sudoch od vína (Sherry, Port, Madeira, White Burgundy, Cabernet Sauvignon) bez filtrácie za studena. Vyvážená chuť ovocia, citrusov, vanilky, korenia a klinčekov. Skvelá chuť teraz, ako aj vždy.

  40,90 €
  Skladom Skladom
 • Dozrieva 14 rokov a destiluje sa trikrát. To jej dodáva výnimočnú jemnosť a zakončenie. Dozrieva v štyroch typoch sudov. Aróma je mohutná a veľmi živá s ovocnými tónmi. Zrelé jablká, sladké citrusy a ľahký dotyk tropického ovocia. A to všetko zabalené vo vanilkovom dube. Chuť je bohatá a sladká, s krásne sa prelínajúcimi ovocnými a dubovými tónmi a jemným...

  47,50 €
  Skladom Skladom
 • Jednosladová írska whiskey z liehovaru Cooley. Úžasne hladká a zamatová. Má plnú ovocnú arómu s náznakmi korenia, medu a citrusového ovocia. K záveru sa citrusové tóny vytrácajú a sladová, mierne olejová chuť naberá na sile. Pomenovaná po slávnom plnokrvníkovi.  Plnokrvná írska whiskey, ktorú si užijete od začiatku do konca.

  24,90 €
  Skladom Skladom
 • Výhodná cena

  Writers Tears je ľahká, sladká írska whiskey vyrobená z mixu single pot still whiskey a jednosladovej whiskey. To do jej chuti vnáša medové a ovocné tóny. Chuť nesie stopy vanilky, šupky zeleného jablka, karamelu s náznakmi dubového dreva. Záver je hrejivý, sladký a dlhý.   Skvelý nápad na nakopnutie nielen spisovateľskej múzy.

  33,50 €
  Skladom Skladom
 • Vynikajúca single malt whisky z Walsh. Zreje v Oloroso Sherry sudoch, ktoré jej pridávajú na bohatstve a hĺbke a dodávajú jej mierne červenkastý nádych. Vznešená single malt whisky s vynikajúcou kvalitou a výraznou chuťou.

  34,90 €
  Skladom Skladom
Zobrazených je 1 - 13 z 13 položiek