Facebook Instagram
info@bevmarket.sk bezplatná linka: 0800 158 766

Mixology Počet produktov v kategórii: 16

Mixology Category

 • Miešanie kokteilov s nekonečnými kombináciami kreativity a inovácie je vo vašich rukách. Sada korenia, ktorá dodá vašim obľúbeným drinkom zvláštny nádych obsahuje borievky, kardamom a kvety ibišteka.

  4,99 €
  Skladom Skladom
 • Je koniec nudnému Gin & Tonic nápoju! Set Gin & Tonic Special Touch Basic vám ponúka štyri druhy rastlín, ktoré nielen úžasne dochutia, ale aj ozdobia váš obľúbený drink. Balenie obsahuje bobuľky borievky, kardamóm, kvety ibišteka a sladké drievko pre dokonalú harmóniu chutí.

  14,99 €
  Skladom Skladom
 • Výber 10 bylín pre Gin & Tonic: borievky, kardamóm, kvet ibišteka, perzské ruže, Cassia škorica, kumquat, sladké drievko, kubebové korenie, badián a ružové korenie. Balenie zahŕňa tiež skrútenú lyžičku pre profesionálnu prípravu kokteilov. Užívajte si prírodné príchute, vyskúšajte nové vône a dodajte špeciálny dotyk svojim drinkom.

  49,90 €
  Skladom Skladom
 • So špeciálnym setom Gin & Tonic Premium I nebudete musieť bojovať s akoukoľvek nudou pri príprave svojich obľúbených nápojov. Štyri malé nádobky obsahujú perzské ruže, nové korenie, kvety slezu a badián.

  14,99 €
  Skladom Skladom
 • Zdokonaľte obľúbený gin s tonikom podľa svojho vkusu! Sada štyroch prémiových rastlinných korení mu dodá osobitný nádych. Sada obsahuje zázvor, cubeba korenie, muškát, pomarančový kvet a kôru.

  14,99 €
  Skladom Skladom
 • Luxusný mixology kufrík s rastlinnými prísadami a výberom nástrojov. Kufrík obsahuje skrútenú lyžičku, škrabku na citrusovú kôru, zásobník na luhovanie, odmerku, dlhú pinzetu a balíček kariet s informáciami o každej prísade a jej zlučiteľnosti s rôznymi nápojmi a použití. Bylinné prísady: borievky, kardamóm, muškátový kvet, badián, Kumquat, Malva kvety,...

  139,90 €
  Skladom Skladom
 • Sada rastlinných prísad so špeciálnym nádychom pre všetkých milovníkov koktailov s rumom. Pripravte si doma dokonalé drinky! Balenie obsahuje muškátový kvet, škoricu, kakaové semená a zrnkovú kávu Giant.

  14,99 €
  Skladom Skladom
 • Výber 6 bylín pre kokteily s rumom: Cassia škorica, muškátový oriešok, zrnkovú kávu Giant, nové korenie, kakaové bôby a pomarančovú kôru. Balenie zahŕňa tiež škrabku na citrusovú kôru pre profesionálnu prípravu kokteilov. Užívajte si prírodné príchute, vyskúšajte nové vône a dodajte špeciálny dotyk svojim drinkom.

  39,90 €
  Skladom Skladom
 • Stravaganza je taliansky výraz pre extravaganciu a názov hovorí za všetko! So sadou štyroch špeciálnych bylín vykúzlite neodolateľné drinky. Budete príjemne prekvapení výsledkom. Sada obsahuje čierny kardamóm, bourbon vanilku, tonka fazuľky a žlté ruže.

  14,99 €
  Skladom Skladom
 • Sladké až horko-sladké poznámky s nádychom karamelu. Ideálne pre kombináciu s akýmkoľvek rumom, ginom s tonikom alebo mojitom.

  10,99 €
  Skladom Skladom
 • Kolekcia sušených citrusových plodov pre vôňu, ochutenie a dodanie špeciálneho nádychu Vašim koktailov tým najjednoduchším spôsobom, aký si viete predstaviť. Inovujte, vyskúšajte a užívajte si svoje výtvory. Skvelý mix obsahuje červený pomaranč, bergamot, ružový grapefruit a limetku.

  24,99 €
  Skladom Skladom
 • Japonské citrusy sú vysoko rešpektované v gastronómii a na pečenie. Poskytuje čerstvú a sladkú vôňu. Jedná sa o veľmi parfumovaný mix pomarančov a mandariniek. Yuzu môžu byť použité v ľubovoľnej kombinácii, napríklad pri gine s tonikom, vodke, saké či kokteilovom procesu.

  15,99 €
  Skladom Skladom
 • Nechajte sa zviesť obľúbeným nápojom. Experimentujte a prekvapte aj sami seba elegantným aromatickým aperitívom. Dokonalá kombinácia organického korenia dodá nápojom a koktailom zvláštny nádych. Vanilka, škorica a pomarančová kôra im poskytne sladkú chuť a sviežu vôňu. 

  4,99 €
  Skladom Skladom
 • Nechajte sa zviesť obľúbeným nápojom. Experimentujte a prekvapte aj sami seba elegantným aromatickým aperitívom. Dokonalá kombinácia organického korenia dodá nápojom a koktailom zvláštny nádych. Bourbon vanilka, kardamon, škorica a badián im poskytnú unikátnu chuť a sviežu vôňu. 

  14,99 €
  Skladom Skladom
 • Dodajte osobný dotyk vašim koktailom s vodkou vďaka prírodným rastlinným látkam. Unikátna sada obsahuje kvet ibišteka, zázvor a badián. Nechajte sa zviesť svojim obľúbeným nápojom.

  4,99 €
  Skladom Skladom
 • Výber 6 bylín pre kokteily s vodkou: badián, pomarančový kvet, zázvor, Malva kvety, vanilka a pomarančová kôra. Balenie zahŕňa tiež odmerku pre profesionálnu prípravu kokteilov. Užívajte si prírodné príchute, vyskúšajte nové vône a dodajte špeciálny dotyk svojim drinkom.

  39,90 €
  Skladom Skladom
Zobrazených je 1 - 16 z 16 položiek