Facebook Instagram
info@bevmarket.sk info linka: 0905 44 77 44

Pite s rozumom!

Máte 18 a viac rokov?

Svadby, oslavy a párty s Bevmarketom

Príprava väčšej akcie alebo párty dá väčšinou poriadne zabrať a ak nie ste vyložene organizačný typ, môže Vám to spôsobiť nejednu vrásku na čele. Okrem množstva iných povinností sa určite nevyhnete zaobstaraniu alkoholických a nealkoholických nápojov pre hostí. Bevmarket.sk Vám ponúka najjednoduchší spôsob objednávania - z pohodlia domova. Náš profesionálny tím Vám ochotne poradí a bude nápomocný od objednania až po doručenie k Vám. Nie ste si istý kvantitou? Žiaden problém! Bevmarket ponúka možnosť nákupu na komis a za neotvorené a nepoškodené fľaše Vám vrátime peniaze.

Expresná doprava

Chcete si objednať 10, 100 alebo 1000 fliaš? Sme na to pripravení! Ponúkame viacero variantov prepravy. Do vybraných lokalít objednávku doručíme vlastnou dopravou, ktorú si vopred dohodneme. Starostlivo zabalenú objednávku Vám vieme prostredníctvom kuriérskej spoločnosti doručiť kamkoľvek na Slovensku do dvoch pracovných dní od objednania. A ak preferujete osobný odber, budeme sa na Vás tešiť v Prešove.

Nákup na komis

Neviete odhadnúť množstvo fliaš, ktoré budete potrebovať na svoju akciu? V tomto prípade platí, že lepšie je mať viac ako menej. Určite sa chcete vyhnúť situáciám, ktoré pokazia zábavu v tom najlepšom. Práve preto ponúkame službu, vďaka ktorej môžete až 30% fliaš zo svojej objednávky vrátiť do 7 dní od akcie a my Vám za nich vrátime celú sumu. Samozrejme, fľaše nesmú byť otvorené alebo poškodené.

Maximálny komfort

Celý proces objednávky absolvujete z pohodlia domova. Na Bevmarket.sk si v pokoji vyberiete a zaplatíte v hotovosti, platobnou kartou alebo bankovým prevodom. Balíčky Vám doručíme domov alebo priamo na miesto konania akcie. To znamená len jedno - už ani krok navyše!

Široký výber

V našej ponuke nájdete osvedčené značky alkoholu v rôzne veľkých baleniach, ale aj exotické novinky. Chcete svojim hosťom pripraviť degustačné sety rôznych druhov rumu, ginov alebo whisk(e)y? Radi Vám pomôžeme zostaviť vhodné kombo. Ak ste v našej ponuke náhodou niečo nenašli alebo niektorý produkt nie je skladom, neváhajte nás osloviť a overíme Vám dostupnosť.

Profesionálna podpora

Tím Bevmarket.sk je partia ľudí na správnom mieste, ktorých práca baví. Máte otázky ohľadom svojej objednávky alebo potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať. Počas celého nákupného procesu Vás budeme informovať o stave Vašej objednávky, aby ste mali vždy prehľad a mohli sa na nás spoľahnúť. My vieme, že dôvera sa dá vybudovať jedine na zákazníkovej spokojnosti.

Pre viac informácií alebo prípadnú konzultáciu nás neváhajte kontaktovať 
prostredníctvom kontaktného formulára: