Facebook Instagram
info@bevmarket.sk info linka: 0905 44 77 44

Pite s rozumom!

Máte 18 a viac rokov?

platba2.png
Za tovar zakúpený v našom e-shope môžete zaplatiť nasledujúcimi spôsobmi:

Platobná karta (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Dinners Club.)

Po výbere spôsobu platby kreditnou kartou v nákupnom košíku budete presmerovaný na stránku zabezpečenej platobnej brány Tatra banka, a.s. My ako predajca nemáme prístup k žiadnym údajom z vašej platobnej karty. Pre našich zákazníkov zabezpečujeme systém stabilného a bezpečného internetového nakupovania.

Platba sa uskutoční okamžite a my Vám môžeme odoslať tovar na zvolenú adresu. Táto služba  je dostupná aj pre našich zahraničných klientov.

Bankový prevod – cez internet banking okamžite po zadaní objednávky

Po odoslaní objednávky budete automaticky presmerovaný na stránku internet bankingu vašej banky, kde môžete pohodlne zrealizovať platbu. Táto služba je prevádzkovaná prostredníctvom spoločnosti Pay Solutions a.s.

Bankový prevod – príkaz na úhradu

Po potvrdení objednávky s touto možnosťou úhrady vám budú platobné inštrukcie zaslané na váš email. Vaša objednávka bude zrealizovaná až po pripísaní peňazí na náš účet. Pri prevodoch medzi bankami môže prevod trvať niekoľko pracovných dní. Táto služba  je dostupná aj pre našich zahraničných klientov.

Dobierka

Nákup na dobierku je možný do výšky 999€. Objednávka bude doručená na vami zadanú adresu a vy za tovar zaplatíte až pri jeho prevzatí. Kuriérovi môžete zaplatiť iba kartou! Táto služba je spoplatnená a cena dobierky je 0,90 EUR s DPH. Cena za túto službu bude prirátaná k celkovej sume faktúry.

Hotovosť a platba kartou pri osobnom odbere

V hotovosti je možné platiť pri osobnom odbere na odbernom mieste po vykonaní objednávky predom online. Odberné miesto: Masarykova 22, Prešov (vchod do areálu z ul. Dostojevského).