Facebook Instagram
info@bevmarket.sk info linka: 0905 44 77 44

Pite s rozumom!

Máte 18 a viac rokov?

Biele víno Počet produktov v kategórii: 79

Katalóg

na stránke
 • Ar Grüner Veltliner Ar je príjemné, ľahké víno. Má tropický charakter, ktorý vo vôni prináša tóny ananásu, ktoré sa prejavia aj v jeho chuti. FARBA Svetlo žltá. CHUŤ V SKRATKE Svieža, živá a korenistá.

  4,99€
  Skladom Skladom
 • Organicky pestované hrozno Catarratto a Chardonnay sa zberá osobitne a lisuje sa, aby sa extrahoval mušt, ktorý sa potom fermentuje v oceľových nádržiach pri 16°C, aby sa zvýšila jeho ovocná aróma. VÔŇA Svieža vôňa s tónmi citrusov a lipy. CHUŤ V SKRATKE Svieža kyslosť a výrazná ovocná dochuť. PODÁVANIE Ideálne podávať pri teplote 12°C k morským plodom. 

  6,49€
  Skladom Skladom
 • Château Topoľčianky Pálava bobuľový výber FARBA  Svetložltá farba so zlatou iskrou. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Farbu sprevádza svieža korenistá vôňa s ovocnými tónmi a dopĺňa to sladká chuť hrozienok s excelentnou prezistenciou.

  5,49€
  Skladom Skladom
 • Château Topoľčianky Tramín červený bobuľový výber  FARBA Typická je jasnožltá farba so zlatistým odleskom. VÔŇA Vo vôni cítiť kvetinovo hrozienkové tóny s výrazným dotykom čajových ruží. CHUŤ v SKRATKE Elegantná, plná a príjemne sladká chuť je s korenistým dozvukom.

  5,49€
  Skladom Skladom
 • Chateau Vécsey Furmint Suchý Tokajský Furmint je víno vyrobené alkoholovým kvasením hrozna odrody Furmint s prímesou hrozna odrôd Lipovina a Muškát žltý. Lipoviny a Muškátu žltého môže byť v Tokajskom Furminte dohromady maximálne 15%. Hrozno použité na jeho výrobu je úplne zdravé, bez prímesí, oberané a triedené ručne, použitím riadenej fermentácie a pod...

  11,99€
  Skladom Skladom
 • Chateau Vécsey Muškát Žltý Muškát žltý je víno vyrobené alkoholovým kvasením hrozna odrody Muškát žltý s prímesou hrozna odrôd Furmint a Lipovina, spolu najviac 15%. Na jeho výrobu sú oberané len úplne zdravé strapce, v dostatočnom stupni zrelosti. Riadená fermentácia ako aj zrenie prebieha v nerezových nádobách pri stálej teplote. Muškát je najvzácnejšia...

  12,49€
  Skladom Skladom
 • Chateau Vécsey Provokácia Cuvée Provokácia - tokajské cuvée je víno vyrobené alkoholovým kvasením hrozna odrody Furmint s prímesou hrozna odrôd Lipovina a Muškát žltý. Lipoviny a Muškátu žltého môže byť v Tokajskom Furminte dohromady maximálne 15%. Ako jediná sa vymyká z koncepcie ukázať čo dokáže vinohrad. Toto víno je dielom šikovnosti vinára, ktorý má...

  16,99€
  Vypredané Vypredané
 • Chateau Vécsey Tokajský Výber 3-putňový Tokajský výber sa vyrába alkoholovým kvasením po zaliatí cibéb muštom s cukornatosťou najmenej 21° NM. Tokajské výbery vyzrievajú najmenej tri roky, z toho najmenej dva roky v drevených sudoch. Prvým krokom je príprava základného vína, ktoré použijeme na výrobu. Cibéby zberajú oberači ručne niekoľko týždňov....

  17,99€
  Skladom Skladom
 • Dr. Loosen Riesling FARBA Víno má slamovožltý odtieň. VÔŇA Vôňu broskýň, marhúľ a sušeného ovocia dopĺňa nádych medu. CHUŤ v SKRATKE Ovocná chuť s harmonickou sviežosťou, má stredne dlhý a sladší záver.

  7,98€
  Skladom Skladom
 • Dr. Loosen Riesling Víno biele suché CHUŤ v SKRATKE Suchý rizling s ľahším, citrusovo-jablkovým telom. ZÁVER Dochuť je stredne dlhá so skvelou harmóniou a šťavnatou sviežosťou v závere.

  7,98€
  Skladom Skladom
 • Dulong Moelleux Bordeaux Biele víno zlatej farby so zelenkastým odtieňom s arómou jablčného a rebarborového koláča s príjemnou medovou chuťou. Výborne sa hodí k dezertom, sladkým syrom, ovociu alebo ako aperitív.

  4,99€
  Skladom Skladom
 • Biele vínko z červených hrozen.. CHÁPEŠ? Toto víno funguje ako Aladinova lampa. Pošúchaj túto flaštičku a celú si ju vylej do tvojho štrbavého úsmevu. Hotovo? Teraz si môžeš želať čo len chceš... Takže abrakadabra... A nič... Furt si škaredý a bez peňazí... Pretože namiesto toho, aby si išiel do roboty, alebo do fitka tu do seba leješ víno a tlačíš do...

  6,99€
  Skladom Skladom
 • Víno, s ktorým si proste koleduješ o prúser. Odborníci na prežitie radia, že ak niekedy stretneš medveďa mal by si hrať mŕtveho. Z vlastnej skúsenosti môžme povedať, že ak hráš mŕtveho, medveď ti zoberie peňaženku, prepije ti všetky peniaze, z tvojho telefónu bude vypisovať všetkým tvojím ex a potom ti ho ešte aj rozbije, stratí ti kľúče, spraví ti na...

  6,99€
  Skladom Skladom
 • Víno, vďaka ktorému sa zobudíš v bizardnej polohe. Už sa ti stalo, že si sa ráno zobudil obutý? ...Nahý? ...S hlavou na dlážke a nohami na stole? ...Bez telefónu? ...Bez dokladov? ...Bez dôstojnosti? ...Bez panictva ...Bez mozgu? ... A zistil si, že nie si doma, ale v nejakom pohostinstve vo Fekišovciach? Chceš zažit zážitky, ktoré sú nezlúčiteľné so...

  6,99€
  Skladom Skladom
 • Elesko Pálava 1 suché FARBA Svetlá zlatožltá farba. VÔŇA Farba je sprevádzaná sviežou, kvetinovo-ovocnou vôňou s tónmi broskýň, manga a jemnou medovou kvapkou. CHUŤ v SKRAKTE Chuť je pikantná a stredne dlhá s prísľubom intenzívneho zážitku, dopĺňa ju extrakt tropického ovocia, predovšetkým tóny ružového pomela a pitahaye s dotykom mäty a bazalky. Víno je...

  10,49€
  Skladom Skladom
 • Elesko Pálava 2 polosladké FARBA Víno má žltozelenú farbu so zlatým odleskom na okraji. VÔŇA Vo vôni je cítiť zrelé broskyne a hrušky s dotykom kvitnúcej ruže. CHUŤ v SKRATKE Chuť je plná, stredne dlhá, obsahuje tóny tropického ovocia. Víno je s chráneným označením pôvodu D.S.C.

  10,49€
  Skladom Skladom
 • Elesko Pinot Gris 1 suché FARBA Víno z odrody Rulandské šedé má živú farbu so zlatou iskrou. VÔŇA Vôňa tropického ovocia má nádych žltého melónu, klinčekov a šalvie. CHUŤ v SKRATKE Chuť je harmonická, veľmi svieža a šťavnatá. Dochuť má lahodný citrusovo-marhuľový dojem. Víno je s chráneným označením pôvodu D.S.C.

  10,49€
  Skladom Skladom
 • Elesko Pinot Gris 2 polosuché FARBA Víno z odrody Burgunské šedé, Rulandské šedé má slamovožlltú farbu so zlatožltou iskrou. VÔŇA a CHUŤ v SKRATKE Vôňa ananásu, nektáriniek, egrešov a hrušiek sa po ochutnaní rozvinie v ústach. Medovo-ovocný buket podporujú tóny včelieho vosku, upečenej maslovej briošky, sušené marhule, lístky šalvie a vlašské orechy. Víno...

  10,49€
  Skladom Skladom
 • Entre Deux Mers Fruits de Mer blanc Biele víno bledožltej farby intenzívnej vône grapefruitu. Chuť je svieža, ovocná s príchuťou bielej broskyne a limetky. Výborne sa hodí k bravčovému mäsu, hydine, rybám, morským plodom, letným šalátom, vegetariánskym jedlám a taktiež predjedlám.

  5,99€
  Skladom Skladom
 • FARBA Bledo, zelenkavo, žltkastá. VÔŇA Rozkvitnutých ružových sadov, jarné fialky, hyacint a štipka muškátového orieška. CHUŤ v SKRATKE V chuti pikantné kyselinky, ktoré pripomínajú chuť kivi a zeleného jablka. Iskrivé, pichľavé, čakajúce na skrotenie, ktoré prichádza po dopití kalichu tohto tekutého moku.

  9,99€
  Skladom Skladom
 • Grand Sud Chardonnay Biele víno s vôňou akáciových kvetov, čerstvého masla a tropického ovocia. V chuti objavíte tóny grapefruitu a vanilky. Výborne sa hodí k jedlám z hydiny, rýb a k syrom.

  4,99€
  Skladom Skladom
 • Hamsik Chardonnay FARBA Bledá, slamovo-žltá, s jemnými odleskami zelenej. VÔŇA Zelené jablko, chrumkavá chlebová kôrka a šalvia. CHUŤ V SKRATKE Hodvábna chuť s jemnou sviežosťou.

  5,90€
  Skladom Skladom
 • Hamsik Irsai Oliver Polosuché biele víno. Ide o skorú muštovú odrodu. Je ľahučké a aromatické, takmer omamujúce. Jeho telo je krehké, avšak duša prekrásna. FARBA Zlatožltá. VÔŇA Muškátová.

  7,59€
  Vypredané Vypredané
 • Hamsik Pinot Grigio Delle Venezie FARBA Výrazná slamovo-žltá. VÔŇA Jemne minerálna aróma s tónmi žltého ovocia ako je marhuľa a žltý melón s jahodami. CHUŤ V SKRATKE Jemná s príjemne dlhým záverom.

  5,90€
  Skladom Skladom
 • Hamsik Rizling vlašský Polosuché biele víno. Rizling vlašský je príjemné biele víno v ktorom môžete nájsť širokú škálu vôní a chutí. FARBA Svetlá zeleno - žltá. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Vôňa s nádychom lipového kvetu, kvetín, mandlí, ale aj jablčnými a medovými tónmi.

  9,99€
  Skladom Skladom
 • Hamsik Sauvignon Veneto FARBA Čistá a jasná svetložltá farba so zelenými odleskami. VÔŇA Tóny paradajkových listov, šalvie, mäty a exotického ovocia. Pripomína vôňu žltej papriky. CHUŤ V SKRATKE Teplá a elegantná. 

  5,90€
  Skladom Skladom
 • Hamsik Tramín červený Polosuché biele víno. Príjemné víno vyrobené riadenou fermentáciou pri nízkych teplotách. FARBA Svetlá zlato - žltá. VÔŇA Príjemná, nevtieravá. CHUŤ V SKRATKE Plná, svieža, harmonická, jemne korenistá chuť zanechávajúca dlhotrvajúci vnem na jazyku.

  10,79€
  Vypredané Vypredané
 • Hamsik Veltínske zelené Polosuché biele víno vyrobené riadenou fermentáciou pri nízkych teplotách. FARBA Svetlo zelená. VÔŇA Jemne aromatická s charakterom domáceho ovocia. CHUŤ V SKRATKE Plná a svieža.

  9,99€
  Skladom Skladom
 • J.P. Chenet Blanc Sauvignon Révové víno: suché, biele. Druh révy: Colombard Sauvignon. Región: Francúzsko. Charakteristika: zvlášť voňavé, jemnej chuti.

  3,39€
  Skladom Skladom
 • J.P. Chenet Chardonnay Révové víno: suché, biele. Región: Francúzsko. Charakteristika: osviežujúce jemné víno, dlhé príjemné ovocnej chuti.

  3,39€
  Skladom Skladom
 • J.P. Chenet Colombard Sauvignon FARBA a VÔŇA Svetlo žltá farba so zelenými odleskami je sprevádzaná výraznou vôňou s tónmi citrusového ovocia. CHUŤ v SKRATKE Dobre vyrovnaná, svieža, živá chuť medzi ovocím a kyslosťou. DRUH Biele víno.

  3,39€
  Skladom Skladom
 • J.P. Chenet Medium Sweet Blanc  Voňavé, muškátové, elegantné a pikantné víno.

  3,39€
  Skladom Skladom
 • Jacob's Creek Chardonnay Značka Jacob´s Creek je globálnym lídrom a skutočnou ikonou austrálskeho vinárstva.FARBA Lesklá, svetlo žltá s nazelenalým odtieňom na hladine.VÔŇA Jemné tóny agátového kvetu, zrelej marhule a včelieho vosku.CHUŤ V SKRATKE Svieža chuť čerstvého ananásu a ružového grepu.

  8,59€
  Skladom Skladom
 • Jacob's Creek Sauvignon Blanc Jemné až stredne plné víno odrody Sauvignon Blanc má chuť po tropických plodoch marakuje a guavy so sviežim až iskrivým záverom. FARBA Živá, svetlo slamová s náznakom zelenej.VÔŇA Tropické tóny guavy a litchi.CHUŤ V SKRATKE Ľahké víno s delikátnou chuťou.PODÁVAME Výborne sa hodí k chuťovkám, grilovanému kurčaťu alebo rybe.

  7,49€
  Vypredané Vypredané
 • FARBA Nádherná zlatožltá. VÔŇA Svieže citrusové plody s tónmi medových plastov a propolisovej kašičky.   CHUŤ V SKRATKE Zvyškový cukor a výrazné kyseliny dodávajú vínu harmóniu, eleganciu a potenciál na archiváciu. PODÁVANIE Ideálne pri teplote 10°C k syrom s modrou plesňou a jedlám ázijskej kuchyne. OCENENIA Vinalies Internationales Paris 2019 - zlatá...

  10,49€
  Skladom Skladom
 • FARBA Zlatistá so zeleným odleskom. VÔŇA Výrazná a priama ovocno-kvetinová. CHUŤ V SKRATKE Lahodná podporená peknými malokarpatskými kyselinami. PODÁVANIE Ideálne pri teplote 12°C k čerstvým letným šalátom alebo ľahkým úpravám kuracieho mäsa.

  6,99€
  Skladom Skladom
 • VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Komplexná aróma, výrazná, svieža chuť a víno s úžasným potenciálom a rukopisom vinára Ladislava Šeba. PODÁVANIE Ideálne pri teplote 12°C k tradičnej údenej šunke so šalátom alebo kozím syrom. OCENENIA Prague Wine Trophy 2018 - zlatá medailaPremios Zarcillo 2018 - strieborná medailaVínne trhy Pezinok 2018 - strieborná...

  9,99€
  Skladom Skladom
 • FARBA Žltá so zlatou iskrou. VÔŇA Výrazné ovocné tóny. CHUŤ V SKRATKE Svieža vyvážená chuť podporená šťavnatými kyselinami sú typické pre túto odrodu spod Malých Karpát.  PODÁVANIE Ideálne pri teplote 11-12°C s grilovanými kuracími krídelkami alebo kozím syrom.

  5,99€
  Skladom Skladom
 • Klipfel Sushi Klipfel je starý klasický dom v Alsasku, kde robia tie najjemnejšie vína. Klipfel Sushi je víno špeciálne vyvinuté pre ázijskú kuchyňu. Biele, ovocné víno hladkej chuti s jemnou vôňou kvetov. Výborne sa hodí k ázijskej kuchyni, sushi, rybám a morským plodom.

  7,99€
  Skladom Skladom
 • Marquis de Goulaine Muscadet Biele víno jasnej žltej farby so zelenkavými odtieňmi. Ovocná vôňa vína odhaľuje stopy karamelu, vanilky a jabĺk. Chuť má čerstvú, ovocnú s tónmi zeleného jablka, citrusov a minerálov s ľahkým korenistým podtónom. Výborne sa hodí ako aperitív, alebo v kombinácii so zeleninou, morskými plodmi, rybami, syrmi a ovocím.

  5,99€
  Skladom Skladom
 • Priamočiary rizling z Mulheim a Veldenz. Atraktívnu, herbálno citrusovú vôňu sprevádza pomerne hladká chuť s hroznovo ovocným prejavom. Záver je stredne dlhý so zvyškovým cukrom.

  10,99€
  Skladom Skladom
 • Moillard Bourgogne Chardonnay FARBA Biele víno svetlo zlatej farby so zelenkastými odtieňmi. VÔŇA Veľmi elegantné víno s vôňou jablka. Víno zrejúce v dubových sudoch čo dotvára jeho ušľachtilú arómu. PODÁVAME Výborne sa hodí k predjedlám, morským plodom, pokrmom z rýb, bielemu mäsu a koziemu syru.

  8,99€
  Skladom Skladom
 • Moillard Chablis FARBA Biele víno zlatistej farby s vôňou citrónu, zeleného jablka a minerálnymi tónmi čo dotvára jeho sviežosť, pestrosť a eleganciu. PODÁVAME Výborne sa hodí k pokrmom z rýb, kôrovcov, koziemu syru.

  14,99€
  Skladom Skladom
 • Ostrožovič Lipovina Abbrevio FARBA a VÔŇA Pre toto víno je charakteristická zlato žltá farba, plnšia ovocná vôňa s tónmi vlašských orechov, hrozna a medu. CHUŤ v SKRATKE Sviežu chuť zdôraznia šupky grepov a letné jadroviny. ZÁVER Záver je príjemne horkastý, citrusovo-korenistý, až jemne minerálny.

  5,15€
  Skladom Skladom
 • Ostrožovič Muškát žltý Abbrevio  FARBA a VÔŇA Svetlá zeleno-žltá farba ponúka intenzívnu ovocno-kvietkovú vôňu, ktorá pripomína zmes egrešov, limetiek aj grepov s muškátovým korením. CHUŤ v SKRATKE Celé to doplní stredne dlhá, exotický ovocná a osviežujúca chuť.

  5,15€
  Skladom Skladom
 • Noblesné víno s vyššou hustotou vyrobené z hrozna klasických tokajských odrôd zušľachtených hubou Botrytis cinerea. Po pridaní vzácnej esencie z prezretých cibéb zrelo v tufovej tokajskej pivnici tri roky. Jedinečné víno s chuťou pre dlhý a úspešný život. FARBA Zlato jantárovo-žltá. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Typická chlebovinka v bukete je podčiarknutá tónmi...

  11,99€
  Skladom Skladom
 • Ohnivé médium pochádza zo sopečnej pôdy s božským rodokmeňom z klasických tokajských odrôd. Zážitok výnimočnej hodnoty s dlhým potenciálom zrenia. FARBA Jantárovo-hnedá. VÔŇA Bohatá „kráľovská“ vôňa nezameniteľnej tokajskej chleboviny. CHUŤ v SKRATKE Zrením v dubových sudoch v tufovej pivnici víno získalo na harmónii vône aj chuti, v ktorých dominujú tóny...

  14,99€
  Skladom Skladom
 • Víno, v ktorom sa prejavuje tokajský charakter, tzv chlebovinka. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Výrazné v chuti i vôni. V chuti sa prejavujú a miešajú arómy čiernej kávy a horkej čokolády, postupne prekvapí nádherná aróma ruží a celkový zážitok dotvorí krásny medový chvostík.

  16,99€
  Skladom Skladom
 • Vzácne víno, ktoré sa vyrába iba v mimoriadne priaznivých ročníkoch z ručne oberaných hrozienok – cibéb. Veľmi dlhá dochuť z každej kvapky s veľmi dlhým potenciálom zrenia. FARBA Tehlovo-oranžový jantár s rubínovými žilkami v odtieňoch čierneho zlata. VÔŇA  Intenzívna botrytická vôňa s notami sušených ďatlí, lipového medu a pražených lieskovcov. CHUŤ V...

  29,99€
  Skladom Skladom
 • Palais de France Chardonnay Biele, suché víno spočiatku svieže a harmonické, v závere s jemnou dlhou dochuťou. Výborne sa hodí k rybám, hydine a syrom.

  3,99€
  Skladom Skladom
 • Palais de France Sauvignon Blanc Biele, suché ovocné elegantné víno s perfektnou sviežosťou. Výborne sa hodí k morským plodom, mäkkýšom, mušliam alebo ako aperitív.

  3,99€
  Skladom Skladom
 • Pavelka Chardonnay výber z hrozna 2015 FARBA Má príjemnú žltozelenú farbu. VÔŇA V jeho bohatej ovocnej aróme dominuje ananás, banán a jemné orieškové tóny. CHUŤ v SKRATKE Chuť je plná, korenistá s príjemnými kyselinkami, ktoré umocňujú eleganciu tohto vína. Servírujeme  9-11 °C vychladené.

  11,19€
  Skladom Skladom
 • Pavelka Pálava Víno Obľúbené a vyhľadávané víno. FARBA Zlatistý odtieň. VÔŇA a CHUŤ Vôňa a chuť je harmonická, primárne broskyňová v pozadí s medovými tónmi. Chuť je umocnená jemným zvyškovým cukrom, ktorý dodáva vínu plnosť.

  11,19€
  Skladom Skladom
 • Pavelka Pinot Gris FARBA Je žltkastej farby so slamový okrajom. VÔŇA Príjemná vôňa tropického ovocia , medu a lúčnych kvetov. CHUŤ v SKRATKE V chuti výrazné kyselinky a jemná horčinka v závere. Víno na každodenné popíjanie, servírujeme  9-11 °C vychladené.

  11,19€
  Skladom Skladom
 • Víno zlatožltej farby. Plná vôňa s tónmi lúčnych kvetov a kvitnúcej lipy. Chuť je korenistá s pikantnou sviežosťou a dlhou dochuťou.

  11,19€
  Skladom Skladom
 • Pavelka Tramín červený Veľmi vyvážená odroda, dopestovaná v našich vinohradoch na južných svahoch Malých Karpát. FARBA Má príjemnú sviežu žltozelenkastú farbu. VÔŇA Vo vôni dominuje marhuľovo-medová aróma, ktorú dopĺňajú rozkvitnuté biele ruže. CHUŤ v SKRATKE V chuti sú jemné kyselinky vyvážené cukrom s korenistou dochuťou, ktorá dotvára plnosť tohto...

  11,19€
  Skladom Skladom
 • Pavelka Veltlínske zelené neskorý zber Tradičná odroda dopestovaná v našich vinohradoch na južných svahoch Malých Karpát. FARBA Zaujme Vás svojou žltozelenkastou farbou. VÔŇA a CHUŤ Vo vôni zacítite exotické ovocie s nádychom olúpaných mandlí, ktoré prechádzajú do pikantno-korenistej chute typickej pre túto odrodu. Toto víno nikdy nesklame a je vhodné...

  9,90€
  Skladom Skladom
 • Charizmatická slovenská odroda. Vznikla krížením odrôd Müller-Thurgau a Tramín červený. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Mladistvá Mília je vo vnútri nežne muškátovo-korenistá, chutí šťavnatou marhuľou, zrením získava sladkastú opojnosť smotanového dezertu, zdobeného štipkou sušenej pomarančovej kôry.

  9,29€
  Skladom Skladom
 • FARBA Svetlozelená. VÔŇA Jemnú vôňu zrelého egreša dopĺňa zelená broskyňa. CHUŤ V SKRATKE Jedinečnú chuť zrelej nektárinky zvýrazňuje rezká kyselinka.

  7,59€
  Skladom Skladom
 • VÔŇA Elegantná ovocno - kvetinová aromatika je doplnená aj o korenisté tóny, ktoré sú pre túto odrodu tak typické. Pomaranč, grapefruit či oriešky, alebo med sú vo vôni doplnené aj o vnem bylín a korenín. CHUŤ v SKRATKE Chuť je plná a veľmi hebká s dlhotrvajúcou dochuťou. Po dlhšom vyzrievaní vo fľaši sa objavia aj chlebovo – maslové až dymové tóny a vôňa...

  10,24€
  Skladom Skladom
 • Veltlín je typickým predstaviteľom malokarpatskej oblasti. Pôdy v Malých Karpatoch vznikli zvetrávaním hornín akými sú žula, bridlica a iné. Veltlín práve z  takýchto pôd má typické minerálne tóny. Dominantný minerálny prejav tohto vína sa podpísal aj pod prívlastok Granit  – žula.   Dlhé vyzrievanie na vlastných jemných kvasničných kaloch počas 9...

  8,49€
  Skladom Skladom
 • Žlto-zelenkavú farbu sprevádza intenzívna aróma, v ktorej môžete cítiť vyzreté ovocie, korenitosť a jemný muškátový kvet. Chuť kopíruje arómu, pričom je harmonická, plná a v závere nasladlá.

  10,89€
  Skladom Skladom
 • Toto víno je 100% vyrobené z hrozna odrody Chardonnay. Kvasenie prebehlo v nerezových nádobách pri nízkych, regulovaných teplotách. Ponúka ovocno citrusovú arómu a chuť s dominantou medu, ktorá je dlhá, intenzívna.

  4,99€
  Skladom Skladom
 • Tento Sauvignon pochádza z údolia Maipo. Teplota kvasenia v nerezových nádobách bola nízka, regulovaná. Víno sa vyznačuje sviežosťou, citrusovou a broskyňovou vôňou a kvetinovou korenistou chuťou, čo je pre túto odrodu charakteristické.

  4,99€
  Skladom Skladom
Zobrazených je 1 - 64 z 79 položiek