Vážení zákazníci, v tomto predvianočnom období negarantujeme doručenie do 48h. Vaše objednávky si prosím naplánujte včas.
Facebook Instagram
info@bevmarket.sk info linka: 0905 44 77 44

Pite s rozumom!

Mám 18 a viac rokov?

Biele víno Počet produktov v kategórii: 43

 • Žlté víno so zlatistým odleskom ponúka zmes tropického ovocia vo vôni s lieskovými orieškami a medovými plástami. Víno má príjemnú sladkú chuť s ovocným dozvukom.

  5,49€
  Skladom Skladom
 • Vo farbe sa odrážajú žlté tóny slnečných lúčov. Kvetinovo medovú vôňu s tónmi sladkého hrozienka a jemného muškátu dopĺňa plná a medovo ovocná chuť.

  5,19€
  Skladom Skladom
 • Jemná, iskrivo-žltá farba je v perfektnom súlade s lákavou vôňou muškátu, zrelých bobúľ hrozna a broskýň. Svieža chuť s dozvukom sladkej nektarinky to krásne dopĺňa.

  5,49€
  Vypredané Vypredané
 • Zlatisto žltú farbu sprevádza svieža korenistá vôňa s ovocnými tónmi a dopĺňa to sladká chuť hrozienok s excelentnou prezistenciou.

  5,49€
  Skladom Skladom
 • Typická je jasnožltá farba so zlatistým odleskom. Vo vôni cítiť kvetinovo hrozienkové tóny s výrazným dotykom čajových ruží. Elegantná, plná a príjemne sladká chuť je s korenistým dozvukom.OceneniaStrieborná medaila-TrnavaStrieborná medaila- Vinalies Internationalies 2010Strieborná medaila - Vinalies internationales Paris 2011

  5,49€
  Skladom Skladom
 • Víno má slamovožltý odtieň. Vôňu broskýň, marhúľ a sušeného ovocia dopĺňa nádych medu. Ovocná chuť s harmonickými kyselinkami má stredne dlhý a sladší záver.

  7,98€
  Skladom Skladom
 • Suchý rizling s ľahším, citrusovo-jablkovým telom. Dochuť je stredne dlhá so skvelou harmóniou a šťavnatá kyselinka v závere.

  7,98€
  Skladom Skladom
 • Svetlú zlatožltú farbu sprevádza svieža kvetovo ovocná vôňa s tónmi broskýň, manga a jemnou medovou kvapkou. Chuť je pikantná a stredne dlhá s prísľubom intenzívneho zážitku, dopĺňa ju extrakt tropického ovocia, predovšetkým tóny ružového pomela a pitahaye s dotykom mäty a bazalky. Víno je s chráneným označením pôvodu D.S.C.

  10,49€
  Skladom Skladom
 • Víno má žltozelenú farbu so zlatým odleskom na okraji. Vo vôni je cítiť zrelé broskyne a hrušky s dotykom kvitnúcej ruže. Chuť je plná, stredne dlhá, obsahuje tóny tropického ovocia. Víno je s chráneným označením pôvodu D.S.C.

  10,49€
  Skladom Skladom
 • Víno z odrody Rulandské šedé má živú farbu so zlatou iskrou. Vôňa tropického ovocia má nádych žltého melónu, klinčekov a šalvie. Chuť je harmonická, veľmi svieža a šťavnatá. Dochuť má lahodný citrusovo marhuľový dojem. Víno je s chráneným označením pôvodu D.S.C.

  10,49€
  Skladom Skladom
 • Víno z odrody Burgunské šedé, Rulandské šedé má slamovožlltú farbu so zlatožltou iskrou. Vôňa ananásu, nektáriniek, egrešov a hrušiek sa po ochutnaní rozvinie v ústach. Medovo-ovocný buket podporujú tóny včelieho vosku, upečenej maslovej briošky, sušené marhule, lístky šalvie a vlašské orechy. Víno je s chráneným označením pôvodu D.S.C.

  10,49€
  Skladom Skladom
 • Slamovo žltú farbu sprevádza čerstvá vôňa s nádychom melóna a citrónu. V chuti je cítiť jemné tóny čerstvého ovocia. Ideálna teplota podávania je 8 - 10°C.

  1,79€
  Skladom Skladom
 • Adventný Kalendár pre dospelých Vianoce už klopú na dvere a adventný kalendár pre dospelých od J.P. Chenet nesmiete premeškať! Tento adventný kalendár obsahuje: 24 fliaš s objemom 18,7cl a 20 cl. Kalendár obsahuje všetko, čo budete do Vianoc potrebovať.  Teplé červené vína, svieže biele a ružové vína, tiež 8 fliaš s bublinkami a takisto J.P. Chenet...

  59,90€
  Skladom Skladom
 • J.P. Chenet Blanc Sauvignon Révové víno: suché, biele. Druh révy: Colombard Sauvignon. Región: Francúzsko. Charakteristika: zvlášť voňavé, jemnej chuti.

  3,19€
  Skladom Skladom
 • J.P. Chenet Chardonnay Révové víno: suché, biele. Región: Francúzsko. Charakteristika: osviežujúce jemné víno, dlhé príjemné ovocnej chuti.

  3,19€
  Skladom Skladom
 • J.P. Chenet Colombard Sauvignon FARBA a VÔŇA Svetlo žltá farba so zelenými odleskami je sprevádzaná výraznou vôňou s tónmi citrusového ovocia. CHUŤ v SKRATKE Dobre vyrovnaná, svieža, živá chuť medzi ovocím a kyslosťou. DRUH Biele víno.

  3,19€
  Skladom Skladom
 • J.P. Chenet Medium Sweet Blanc  Voňavé, muškátové, elegantné a pikantné víno.

  3,19€
  Skladom Skladom
 • Priamočiary rizling z Mulheim a Veldenz. Atraktívnu, herbálno citrusovú vôňu sprevádza pomerne hladká chuť s hroznovo ovocným prejavom. Záver je stredne dlhý so zvyškovým cukrom.

  10,99€
  Skladom Skladom
 • Svetlo zlaté víno so zelenými odtieňmi vo vôni ponúka maslovú hrušku, vlašské orechy a agátový med. V príjemnej dlhej chuti sa objavujú neskoré jadroviny s pomarančovou šupkou s tónmi exotického manga a lipového kvetu. Na podnebí zanecháva pozitívny a harmonický dojem.

  5,15€
  Skladom Skladom
 • Pre toto víno je charakteristická zlato žltá farba, plnšia ovocná vôňa s tónmi vlašských orechov, hrozna a medu. Sviežu chuť zdôraznia šupky grepov a letné jadroviny. Záver je príjemne horkastý, citrusovo-korenistý, až jemne minerálny.

  5,15€
  Skladom Skladom
 • Svetlá zeleno-žltá farba ponúka intenzívnu ovocno-kvietkovú vôňu, ktorá pripomína zmes egrešov, limetiek aj grepov s muškátovým korením. Celé to doplní stredne dlhá, exotický ovocná a osviežujúca chuť.

  5,15€
  Skladom Skladom
 • Má príjemnú žltozelenú farbu. V jeho bohatej ovocnej aróme dominuje ananás, banán a jemné orieškové tóny. Chuť je plná, korenistá s príjemnými kyselinkami, ktoré umocňujú eleganciu tohto vína.

  11,19€
  Skladom Skladom
 • Obľúbené a vyhľadávané víno. Zlatistý odtieň. Vôňa a chuť je harmonická, primárne broskyňová v pozadí s medovými tónmi. Chuť je umocnená jemným zvyškovým cukrom, ktorý dodáva vínu plnosť.

  11,19€
  Skladom Skladom
 • Ruland ktorý je žltkastej farby zo slamový okrajom. Príjemná vôňa tropického ovocia , medu a lúčnych kvetov. v chuti výrazné kyselinky a jemná horčinka v závere. Víno na každodenné popíjanie.

  11,19€
  Skladom Skladom
 • Víno zlatožltej farby. Plná vôňa s tónmi lúčnych kvetov a kvitnúcej lipy. Chuť je korenistá s pikantnou kyselinkou a dlhou dochuťou.

  11,19€
  Skladom Skladom
 • Veľmi vážená odroda, dopestovaná v našich vinohradoch na južných svahoch Malých Karpát. Má príjemnú sviežu žltozelenkastú farbu. Vo vôni dominuje marhuľovo-medová aróma, ktorú dopĺňajú rozkvitnuté biele ruže. V chuti sú jemné kyselinky vyvážené cukrom s korenistou dochuťou, ktorá dotvára plnosť tohto vína.

  11,19€
  Skladom Skladom
 • Tradičná odroda dopestovaná v našich vinohradoch na južných svahoch Malých Karpát. Zaujme Vás svojou žltozelenkastou farbou. Vo vôni zacítite exotické ovocie s nádychom olúpaných mandlí, ktoré prechádzajú do pikantno-korenistej chute typickej pre túto odrodu. Toto víno nikdy nesklame a je vhodné ku každej príležitosti.

  9,90€
  Skladom Skladom
 • Svieže zlatisté víno sa rodí z nenápadných, skromných, šedých bobuliek. Vôňu krehkých, voňavých, lúčnych hríbikov sprevádza chuť rozkvitnutej lúky a tropického ovocia. Výborne sa hodí ku grilovanému lososu s citrónovo - kôprovou omáčkou, v prílohe s grilovanou zeleninou a kuskusom. 

  5,99€
  Skladom Skladom
 • Žlto-zelenkavú farbu sprevádza intenzívna aróma, v ktorej môžete cítiť vyzreté ovocie, korenitosť a jemný muškátový kvet. Chuť kopíruje arómu, pričom je harmonická, plná a v závere nasladlá.

  10,89€
  Skladom Skladom
 • Neskorý zber Biele suché víno Nitrianska oblasť Obec Mojmírovce Degustácia: Paleta vôní a chutí tohto vína je veľmi pestrá a rafinovaná. Vo vôni excelujú tóny ananásu, žltého melóna a broskýň, ktoré sú aj výrazom chutí, doplnené o pikantnosť bieleho korenia a muškátového orieška.

  9,49€
  Vypredané Vypredané
 • Výber z hrozna Biele polosladké víno Oblasť Malokarpatská Obec Viničné Degustácia: Veľké, raritné víno zo slovenských viníc. Ani všetky superlatívy slovenského jazyka neobsiahnu toto umelecké dielo. Paleta aromatického prejavu sa začína stopami sušených marhúľ, korenia, sušených kvetov a bylín, pokračuje v tónoch medu, oblátok natretých medom a siahodlhom...

  9,49€
  Skladom Skladom
 • Výber z hrozna Biele suché víno Oblasť Malokarpatská Obec Pezinok Degustácia: Kráľovská odroda bielych vín zrkadlí z podložia Malých Karpát virtuozitu terroiru hneď v niekoľkých podobách. Sviežosť v podobe citrusových plodov s príjemnou grepovosťou. Lahodnú ovocnosť, v palete tropických plodov a jemnej stopy banánu. Charakter v podobe bieleho korenia a...

  9,49€
  Vypredané Vypredané
 • Výber z hrozna Biele suché víno Oblasť Malokarpatská Obec Pezinok Degustácia: Zrelý tón sladkého hrozna vo vôni vína brilantne dopĺňa stopa briošky. Chuť je lákavá, šťavnatá so sviežimi tónmi egrešov, zelených jabĺk a maracuji. Celistvý aromatický prejav dokresľuje jemný podtón briošky s maslom a lahodným záverom.

  9,49€
  Vypredané Vypredané
 • Neskorý zber Biele suché víno Oblasť Malokarpátska Obec Viničné Degustácia: Raritné víno z tejto starobylej odrody je charakterizované najmä svojou priamosťou, suchosťou a najmä mineralitou. Naturel vína vystihuje tón zrelého egreša vo vôni, ktorý dopĺňa stopa pomaranča, pomarančovej kôry a svieži citrusový záver.

  9,49€
  Vypredané Vypredané
 • Výber z hrozna Polosladké víno Oblasť Južnoslovenská Degustácia: Sad plný rozkvitnutých ruží je synonymom tohto vína. Táto úžasná vôňa a chuť ruží je omamne lákavá a je príjemne doplnená o tóny kandizovaného ovocia, medu a najmä sušených marhúľ s neskutočne dlhou perzistenciou.

  9,49€
  Skladom Skladom
 • Toto víno je 100% vyrobené z hrozna odrody Chardonnay. Kvasenie prebehlo v nerezových nádobách pri nízkych, regulovaných teplotách. Ponúka ovocno citrusovú arómu a chuť s dominantou medu, ktorá je dlhá, intenzívna.

  4,99€
  Skladom Skladom
 • Tento Sauvignon pochádza z údolia Maipo. Teplota kvasenia v nerezových nádobách bola nízka, regulovaná. Víno sa vyznačuje sviežosťou, citrusovou a broskyňovou vôňou a kvetinovou korenistou chuťou, čo je pre túto odrodu charakteristické.

  4,99€
  Skladom Skladom
 • Toto plodné víno s náznakmi jablka a ananásu má hladké, vyvážené podnebie s jemným kyslým okrajom. Najlepšie chutí chladené. Vynikajúce ako aperitív a sprievodca pre ryžové jedlá, morské plody a ryby.

  6,99€
  Skladom Skladom
 • Hrozno pre Tussock Jumper Chardonnay bolo vybrané z niekoľkých pozemkov v Languedoc na úpätí Cévennes, z oblasti Hérault, údolia Aude a regiónu Limoux na juhu Francúzska. Víno má krásnu zlatú farbu a jemnú chuť čerstvého ovocia s vôňou marhule, hrušky a zeleného jablka. Tóny vlašských orechov a lieskových orechov a miernou maslovou úpravou.Ideálne podávať...

  4,79€
  Vypredané Vypredané
 • Pinot Grigio je suché víno s ovocnými príchuťami hrušky a jablka, s nádychom citrónu a minerálu. Víno má ľahké telo, príjemne mäkké podnebie a dlhšiu dochuť.Ideálny doplnok k ľahkým predjedlám, rybám a morským plodom.

  4,79€
  Vypredané Vypredané
 • Sauvignon Blanc vznikol v údolí rieky Loiry vo Francúzsku. Nový Zéland produkuje pikantné víno z tropického ovocia s chuťou egrešov v chladnej oblasti Marlborough. Prináša osviežujúcu chuť citrusov a dlhým grapovým záverom. Víno Sauvignon Blanc z Nového Zélandu je známe pre svoju jemnú a dobre zrelú chuť.

  7,55€
  Skladom Skladom
 • Vôňa pripomína egreše a citrusové ovocie, ktorú sprevádza príjemná a ovocná chuť s dominantnou mandarínkou a žltým melónom. Ovocie pochádza z vinohradov v regióne Marlborough, ktorému sa starostlivo venovala pozornosť zdraviu viniča a plodinám, aby vytvorili silné a čisté chute.

  10,99€
  Skladom Skladom
 • Víno má nádhernú iskrivú žltozelenú farbu a sviežu, intenzívne aromatickú, špargľovú vôňu. Kyselinky sú vo víne citeľné, ale nevtieravé. Chuť vína je komplexne svieža, zaguľatená najmä po tónoch špargle a listoch čiernej ríbezle. Hodí sa k čerstvým morským plodom, krabiemu mäsu alebo zeleninovým pokrmom. Ochutnajte a zistíte, prečo sú vína z Nového...

  10,99€
  Skladom Skladom
Zobrazených je 1 - 43 z 43 položiek