Facebook Instagram
info@bevmarket.sk info linka: 0905 44 77 44

Pite s rozumom!

Máte 18 a viac rokov?

Biele víno Počet produktov v kategórii: 66

na stránke
 • Anakena Enco Reserve Sauvignon Blanc FARBA Biele, suché víno. VÔŇA S bohatou ovocnou vôňou citrusov, ananásu a bielych broskýň zmiešanou s trávnatými tónmi. PODÁVAME Výborne sa hodí k ustriciam, grilovaným morským rybám, šalátom a syrom.

  7,99€
  Skladom Skladom
 • Château  Topoľčianky Devín výber z hrozna  FARBA Vo farbe sa odrážajú žlté tóny slnečných lúčov. VÔŇA a CHUŤ v SKRATKE Kvetinovo medovú vôňu s tónmi sladkého hrozienka a jemného muškátu dopĺňa plná a medovo ovocná chuť.

  5,19€
  Skladom Skladom
 • Jemná, iskrivo-žltá farba je v perfektnom súlade s lákavou vôňou muškátu, zrelých bobúľ hrozna a broskýň. Svieža chuť s dozvukom sladkej nektarinky to krásne dopĺňa.

  5,49€
  Vypredané Vypredané
 • Château Topoľčianky Pálava bobuľový výber FARBA  Zlatisto-žltá farba. VÔŇA a CHUŤ v SKRATKE Farbu sprevádza svieža korenistá vôňa s ovocnými tónmi a dopĺňa to sladká chuť hrozienok s excelentnou prezistenciou.

  5,49€
  Skladom Skladom
 • Château Topoľčianky Tramín červený bobuľový výber  FARBA Typická je jasnožltá farba so zlatistým odleskom. VÔŇA Vo vôni cítiť kvetinovo hrozienkové tóny s výrazným dotykom čajových ruží. CHUŤ v SKRATKE Elegantná, plná a príjemne sladká chuť je s korenistým dozvukom.

  5,49€
  Skladom Skladom
 • Dr. Loosen Riesling FARBA Víno má slamovožltý odtieň. VÔŇA Vôňu broskýň, marhúľ a sušeného ovocia dopĺňa nádych medu. CHUŤ v SKRATKE Ovocná chuť s harmonickou sviežosťou, má stredne dlhý a sladší záver.

  7,98€
  Skladom Skladom
 • Dr. Loosen Riesling Víno biele suché CHUŤ v SKRATKE Suchý rizling s ľahším, citrusovo-jablkovým telom. ZÁVER Dochuť je stredne dlhá so skvelou harmóniou a šťavnatou sviežosťou v závere.

  7,98€
  Skladom Skladom
 • Dulong Moelleux Bordeaux Biele víno zlatej farby so zelenkastým odtieňom s arómou jablčného a rebarborového koláča s príjemnou medovou chuťou. Výborne sa hodí k dezertom, sladkým syrom, ovociu alebo ako aperitív.

  4,99€
  Skladom Skladom
 • Novinka

  Biele vínko z červených hrozen.. CHÁPEŠ? Toto víno funguje ako Aladinova lampa. Pošúchaj túto flaštičku a celú si ju vylej do tvojho štrbavého úsmevu. Hotovo? Teraz si môžeš želať čo len chceš... Takže abrakadabra... A nič... Furt si škaredý a bez peňazí... Pretože namiesto toho, aby si išiel do roboty, alebo do fitka tu do seba leješ víno a tlačíš do...

  6,99€
  Skladom Skladom
 • Novinka

  Víno, s ktorým si proste koleduješ o prúser. Odborníci na prežitie radia, že ak niekedy stretneš medveďa mal by si hrať mŕtveho. Z vlastnej skúsenosti môžme povedať, že ak hráš mŕtveho, medveď ti zoberie peňaženku, prepije ti všetky peniaze, z tvojho telefónu bude vypisovať všetkým tvojím ex a potom ti ho ešte aj rozbije, stratí ti kľúče, spraví ti na...

  6,99€
  Skladom Skladom
 • Novinka

  Víno, vďaka ktorému sa zobudíš v bizardnej polohe. Už sa ti stalo, že si sa ráno zobudil obutý? ...Nahý? ...S hlavou na dlážke a nohami na stole? ...Bez telefónu? ...Bez dokladov? ...Bez dôstojnosti? ...Bez panictva ...Bez mozgu? ... A zistil si, že nie si doma, ale v nejakom pohostinstve vo Fekišovciach? Chceš zažit zážitky, ktoré sú nezlúčiteľné so...

  6,99€
  Skladom Skladom
 • Elesko Pálava 1 suché FARBA Svetlá zlatožltá farba. VÔŇA Farba je sprevádzaná sviežou, kvetinovo-ovocnou vôňou s tónmi broskýň, manga a jemnou medovou kvapkou. CHUŤ v SKRAKTE Chuť je pikantná a stredne dlhá s prísľubom intenzívneho zážitku, dopĺňa ju extrakt tropického ovocia, predovšetkým tóny ružového pomela a pitahaye s dotykom mäty a bazalky. Víno je...

  10,49€
  Skladom Skladom
 • Elesko Pálava 2 polosladké FARBA Víno má žltozelenú farbu so zlatým odleskom na okraji. VÔŇA Vo vôni je cítiť zrelé broskyne a hrušky s dotykom kvitnúcej ruže. CHUŤ v SKRATKE Chuť je plná, stredne dlhá, obsahuje tóny tropického ovocia. Víno je s chráneným označením pôvodu D.S.C.

  10,49€
  Skladom Skladom
 • Elesko Pinot Gris 1 suché FARBA Víno z odrody Rulandské šedé má živú farbu so zlatou iskrou. VÔŇA Vôňa tropického ovocia má nádych žltého melónu, klinčekov a šalvie. CHUŤ v SKRATKE Chuť je harmonická, veľmi svieža a šťavnatá. Dochuť má lahodný citrusovo-marhuľový dojem. Víno je s chráneným označením pôvodu D.S.C.

  10,49€
  Skladom Skladom
 • Elesko Pinot Gris 2 polosuché FARBA Víno z odrody Burgunské šedé, Rulandské šedé má slamovožlltú farbu so zlatožltou iskrou. VÔŇA a CHUŤ v SKRATKE Vôňa ananásu, nektáriniek, egrešov a hrušiek sa po ochutnaní rozvinie v ústach. Medovo-ovocný buket podporujú tóny včelieho vosku, upečenej maslovej briošky, sušené marhule, lístky šalvie a vlašské orechy. Víno...

  10,49€
  Skladom Skladom
 • Entre Deux Mers Fruits de Mer blanc Biele víno bledožltej farby intenzívnej vône grapefruitu. Chuť je svieža, ovocná s príchuťou bielej broskyne a limetky. Výborne sa hodí k bravčovému mäsu, hydine, rybám, morským plodom, letným šalátom, vegetariánskym jedlám a taktiež predjedlám.

  5,99€
  Skladom Skladom
 • Slamovo žltú farbu sprevádza čerstvá vôňa s nádychom melóna a citrónu. V chuti je cítiť jemné tóny čerstvého ovocia. Ideálna teplota podávania je 8 - 10°C.

  1,79€
  Skladom Skladom
 • Geyser Peak Chardonnay Biele, suché víno zlatej farby s jemnou arómou egrešu, citrusovej kôry a bielej broskyne s tónmi vanilky. V chuti dominujú citrusové plody, zelený melón, egreš so stopami lieskových orechov. Výborne sa hodí k morským plodom, mušliam, krevetám, kuraciemu mäsu na bylinkách, krémovým polievkam a mäkkým syrom.

  4,99€
  Vypredané Vypredané
 • Grand Sud Chardonnay Biele víno s vôňou akáciových kvetov, čerstvého masla a tropického ovocia. V chuti objavíte tóny grapefruitu a vanilky. Výborne sa hodí k jedlám z hydiny, rýb a k syrom.

  4,99€
  Skladom Skladom
 • Hamsik Chardonnay FARBA Bledá, slamovo-žltá, s jemnými odleskami zelenej. VÔŇA Zelené jablko, chrumkavá chlebová kôrka a šalvia. CHUŤ V SKRATKE Hodvábna chuť s jemnou sviežosťou.

  5,90€
  Skladom Skladom
 • Hamsik Pinot Grigio Delle Venezie FARBA Výrazná slamovo-žltá. VÔŇA Jemne minerálna aróma s tónmi žltého ovocia ako je marhuľa a žltý melón s jahodami. CHUŤ V SKRATKE Jemná s príjemne dlhým záverom.

  5,90€
  Skladom Skladom
 • Hamsik Sauvignon Veneto FARBA Čistá a jasná svetložltá farba so zelenými odleskami. VÔŇA Tóny paradajkových listov, šalvie, mäty a exotického ovocia. Pripomína vôňu žltej papriky. CHUŤ V SKRATKE Teplá a elegantná. 

  5,90€
  Skladom Skladom
 • Hardy's 'William Hardy' Chardonnay FARBA a VÔŇA Biele, suché víno svetlej farby s intenzívnou arómou melónu a bielej broskyne s jemnými tónmi koreneného dubu. CHUŤ v SKRATKE Je sviežej a živej chuti s jemnou textúrou. PODÁVAME Výborne sa hodí ku kuraciemu mäsu, rybám a mäkkým syrom.

  6,49€
  Vypredané Vypredané
 • Hardy's Crest Chardonnay VÔŇA a CHUŤ v SKRATKE Biele, suché víno s citrusovými a melónovými tónmi a jemnou krémovou textúrou.

  3,69€
  Vypredané Vypredané
 • Hardy's Mill Cellars Chardonnay FARBA a VÔŇA Veľmi lahodné, biele, suché víno žiarivej farby s arómou tropického a kôstkového ovocia ako melón, broskyňa, ananás. CHUŤ v SKRATKE Chuť má šťavnatý ovocný charakter bielej broskyne, žltej nektárinky s podtónom vanilky. PODÁVAME Výborne sa hodí k morským plodom, kuraciemu mäsu a cestovinovým jedlám. 

  3,59€
  Vypredané Vypredané
 • J.P. Chenet Blanc Sauvignon Révové víno: suché, biele. Druh révy: Colombard Sauvignon. Región: Francúzsko. Charakteristika: zvlášť voňavé, jemnej chuti.

  3,19€
  Skladom Skladom
 • J.P. Chenet Chardonnay Révové víno: suché, biele. Región: Francúzsko. Charakteristika: osviežujúce jemné víno, dlhé príjemné ovocnej chuti.

  3,19€
  Skladom Skladom
 • J.P. Chenet Colombard Sauvignon FARBA a VÔŇA Svetlo žltá farba so zelenými odleskami je sprevádzaná výraznou vôňou s tónmi citrusového ovocia. CHUŤ v SKRATKE Dobre vyrovnaná, svieža, živá chuť medzi ovocím a kyslosťou. DRUH Biele víno.

  3,19€
  Skladom Skladom
 • J.P. Chenet Medium Sweet Blanc  Voňavé, muškátové, elegantné a pikantné víno.

  3,19€
  Skladom Skladom
 • Novinka

  FARBA Nádherná zlatožltá. VÔŇA Svieže citrusové plody s tónmi medových plastov a propolisovej kašičky.   CHUŤ V SKRATKE Zvyškový cukor a výrazné kyseliny dodávajú vínu harmóniu, eleganciu a potenciál na archiváciu. PODÁVANIE Ideálne pri teplote 10°C k syrom s modrou plesňou a jedlám ázijskej kuchyne. OCENENIA Vinalies Internationales Paris 2019 - zlatá...

  10,49€
  Skladom Skladom
 • Novinka

  FARBA Zlatistá so zeleným odleskom. VÔŇA Výrazná a priama ovocno-kvetinová. CHUŤ V SKRATKE Lahodná podporená peknými malokarpatskými kyselinami. PODÁVANIE Ideálne pri teplote 12°C k čerstvým letným šalátom alebo ľahkým úpravám kuracieho mäsa.

  6,99€
  Skladom Skladom
 • Novinka

  VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Komplexná aróma, výrazná, svieža chuť a víno s úžasným potenciálom a rukopisom vinára Ladislava Šeba. PODÁVANIE Ideálne pri teplote 12°C k tradičnej údenej šunke so šalátom alebo kozím syrom. OCENENIA Prague Wine Trophy 2018 - zlatá medailaPremios Zarcillo 2018 - strieborná medailaVínne trhy Pezinok 2018 - strieborná...

  9,99€
  Skladom Skladom
 • Novinka

  FARBA Žltá so zlatou iskrou. VÔŇA Výrazné ovocné tóny. CHUŤ V SKRATKE Svieža vyvážená chuť podporená šťavnatými kyselinami sú typické pre túto odrodu spod Malých Karpát.  PODÁVANIE Ideálne pri teplote 11-12°C s grilovanými kuracími krídelkami alebo kozím syrom.

  5,99€
  Skladom Skladom
 • Klipfel Sushi Klipfel je starý klasický dom v Alsasku, kde robia tie najjemnejšie vína. Klipfel Sushi je víno špeciálne vyvinuté pre ázijskú kuchyňu. Biele, ovocné víno hladkej chuti s jemnou vôňou kvetov. Výborne sa hodí k ázijskej kuchyni, sushi, rybám a morským plodom.

  7,99€
  Skladom Skladom
 • Marquis de Goulaine Muscadet Biele víno jasnej žltej farby so zelenkavými odtieňmi. Ovocná vôňa vína odhaľuje stopy karamelu, vanilky a jabĺk. Chuť má čerstvú, ovocnú s tónmi zeleného jablka, citrusov a minerálov s ľahkým korenistým podtónom. Výborne sa hodí ako aperitív, alebo v kombinácii so zeleninou, morskými plodmi, rybami, syrmi a ovocím.

  5,99€
  Skladom Skladom
 • Priamočiary rizling z Mulheim a Veldenz. Atraktívnu, herbálno citrusovú vôňu sprevádza pomerne hladká chuť s hroznovo ovocným prejavom. Záver je stredne dlhý so zvyškovým cukrom.

  10,99€
  Skladom Skladom
 • Moillard Bourgogne Chardonnay FARBA Biele víno svetlo zlatej farby so zelenkastými odtieňmi. VÔŇA Veľmi elegantné víno s vôňou jablka. Víno zrejúce v dubových sudoch čo dotvára jeho ušľachtilú arómu. PODÁVAME Výborne sa hodí k predjedlám, morským plodom, pokrmom z rýb, bielemu mäsu a koziemu syru.

  8,99€
  Skladom Skladom
 • Moillard Chablis FARBA Biele víno zlatistej farby s vôňou citrónu, zeleného jablka a minerálnymi tónmi čo dotvára jeho sviežosť, pestrosť a eleganciu. PODÁVAME Výborne sa hodí k pokrmom z rýb, kôrovcov, koziemu syru.

  14,99€
  Skladom Skladom
 • Mud House Sauvignon Blanc Biele, suché víno s osviežujúcou vôňou žihľavy, melónu a grapefruitu. Chuť dotvára citrus a guava. Víno s mimoriadnou intenzitou a štýlom. Výborne sa hodí k morským plodom, ustriciam, kuraciemu a morčaciemu mäsu.

  8,49€
  Skladom Skladom
 • Ostrožovič Furmint Abbrevio FARBA a VÔŇA Svetlo zlaté víno so zelenými odtieňmi vo vôni ponúka maslovú hrušku, vlašské orechy a agátový med. CHUŤ v SKRATKE V príjemnej dlhej chuti sa objavujú neskoré jadroviny s pomarančovou šupkou s tónmi exotického manga a lipového kvetu. Na podnebí zanecháva pozitívny a harmonický dojem.

  5,15€
  Skladom Skladom
 • Ostrožovič Lipovina Abbrevio FARBA a VÔŇA Pre toto víno je charakteristická zlato žltá farba, plnšia ovocná vôňa s tónmi vlašských orechov, hrozna a medu. CHUŤ v SKRATKE Sviežu chuť zdôraznia šupky grepov a letné jadroviny. ZÁVER Záver je príjemne horkastý, citrusovo-korenistý, až jemne minerálny.

  5,15€
  Skladom Skladom
 • Ostrožovič Muškát žltý Abbrevio  FARBA a VÔŇA Svetlá zeleno-žltá farba ponúka intenzívnu ovocno-kvietkovú vôňu, ktorá pripomína zmes egrešov, limetiek aj grepov s muškátovým korením. CHUŤ v SKRATKE Celé to doplní stredne dlhá, exotický ovocná a osviežujúca chuť.

  5,15€
  Skladom Skladom
 • Palais de France Chardonnay Biele, suché víno spočiatku svieže a harmonické, v závere s jemnou dlhou dochuťou. Výborne sa hodí k rybám, hydine a syrom.

  3,99€
  Skladom Skladom
 • Palais de France Sauvignon Blanc Biele, suché ovocné elegantné víno s perfektnou sviežosťou. Výborne sa hodí k morským plodom, mäkkýšom, mušliam alebo ako aperitív.

  3,99€
  Skladom Skladom
 • Pavelka Chardonnay výber z hrozna 2015 FARBA Má príjemnú žltozelenú farbu. VÔŇA V jeho bohatej ovocnej aróme dominuje ananás, banán a jemné orieškové tóny. CHUŤ v SKRATKE Chuť je plná, korenistá s príjemnými kyselinkami, ktoré umocňujú eleganciu tohto vína. Servírujeme  9-11 °C vychladené.

  11,19€
  Skladom Skladom
 • Pavelka Pálava Víno Obľúbené a vyhľadávané víno. FARBA Zlatistý odtieň. VÔŇA a CHUŤ Vôňa a chuť je harmonická, primárne broskyňová v pozadí s medovými tónmi. Chuť je umocnená jemným zvyškovým cukrom, ktorý dodáva vínu plnosť.

  11,19€
  Skladom Skladom
 • Pavelka Pinot Gris FARBA Je žltkastej farby so slamový okrajom. VÔŇA Príjemná vôňa tropického ovocia , medu a lúčnych kvetov. CHUŤ v SKRATKE V chuti výrazné kyselinky a jemná horčinka v závere. Víno na každodenné popíjanie, servírujeme  9-11 °C vychladené.

  11,19€
  Skladom Skladom
 • Víno zlatožltej farby. Plná vôňa s tónmi lúčnych kvetov a kvitnúcej lipy. Chuť je korenistá s pikantnou sviežosťou a dlhou dochuťou.

  11,19€
  Skladom Skladom
 • Pavelka Tramín červený Veľmi vyvážená odroda, dopestovaná v našich vinohradoch na južných svahoch Malých Karpát. FARBA Má príjemnú sviežu žltozelenkastú farbu. VÔŇA Vo vôni dominuje marhuľovo-medová aróma, ktorú dopĺňajú rozkvitnuté biele ruže. CHUŤ v SKRATKE V chuti sú jemné kyselinky vyvážené cukrom s korenistou dochuťou, ktorá dotvára plnosť tohto...

  11,19€
  Skladom Skladom
 • Pavelka Veltlínske zelené neskorý zber Tradičná odroda dopestovaná v našich vinohradoch na južných svahoch Malých Karpát. FARBA Zaujme Vás svojou žltozelenkastou farbou. VÔŇA a CHUŤ Vo vôni zacítite exotické ovocie s nádychom olúpaných mandlí, ktoré prechádzajú do pikantno-korenistej chute typickej pre túto odrodu. Toto víno nikdy nesklame a je vhodné...

  9,90€
  Skladom Skladom
 • Svieže zlatisté víno sa rodí z nenápadných, skromných, šedých bobuliek. Vôňu krehkých, voňavých, lúčnych hríbikov sprevádza chuť rozkvitnutej lúky a tropického ovocia. Výborne sa hodí ku grilovanému lososu s citrónovo - kôprovou omáčkou, v prílohe s grilovanou zeleninou a kuskusom. 

  5,99€
  Vypredané Vypredané
 • Žlto-zelenkavú farbu sprevádza intenzívna aróma, v ktorej môžete cítiť vyzreté ovocie, korenitosť a jemný muškátový kvet. Chuť kopíruje arómu, pričom je harmonická, plná a v závere nasladlá.

  10,89€
  Skladom Skladom
 • Výber z hrozna Biele polosladké víno Oblasť Malokarpatská Obec Viničné Degustácia: Veľké, raritné víno zo slovenských viníc. Ani všetky superlatívy slovenského jazyka neobsiahnu toto umelecké dielo. Paleta aromatického prejavu sa začína stopami sušených marhúľ, korenia, sušených kvetov a bylín, pokračuje v tónoch medu, oblátok natretých medom a siahodlhom...

  9,49€
  Vypredané Vypredané
 • Výber z hrozna Polosladké víno Oblasť Južnoslovenská Degustácia: Sad plný rozkvitnutých ruží je synonymom tohto vína. Táto úžasná vôňa a chuť ruží je omamne lákavá a je príjemne doplnená o tóny kandizovaného ovocia, medu a najmä sušených marhúľ s neskutočne dlhou perzistenciou.

  9,49€
  Vypredané Vypredané
 • Toto víno je 100% vyrobené z hrozna odrody Chardonnay. Kvasenie prebehlo v nerezových nádobách pri nízkych, regulovaných teplotách. Ponúka ovocno citrusovú arómu a chuť s dominantou medu, ktorá je dlhá, intenzívna.

  4,99€
  Skladom Skladom
 • Tento Sauvignon pochádza z údolia Maipo. Teplota kvasenia v nerezových nádobách bola nízka, regulovaná. Víno sa vyznačuje sviežosťou, citrusovou a broskyňovou vôňou a kvetinovou korenistou chuťou, čo je pre túto odrodu charakteristické.

  4,99€
  Skladom Skladom
 • Toto plodné víno s náznakmi jablka a ananásu má hladké, vyvážené podnebie s jemným kyslým okrajom. Najlepšie chutí chladené. Vynikajúce ako aperitív a sprievodca pre ryžové jedlá, morské plody a ryby.

  6,99€
  Skladom Skladom
 • Hrozno pre Tussock Jumper Chardonnay bolo vybrané z niekoľkých pozemkov v Languedoc na úpätí Cévennes, z oblasti Hérault, údolia Aude a regiónu Limoux na juhu Francúzska. Víno má krásnu zlatú farbu a jemnú chuť čerstvého ovocia s vôňou marhule, hrušky a zeleného jablka. Tóny vlašských orechov a lieskových orechov a miernou maslovou úpravou.Ideálne podávať...

  4,79€
  Vypredané Vypredané
 • Pinot Grigio je suché víno s ovocnými príchuťami hrušky a jablka, s nádychom citrónu a minerálu. Víno má ľahké telo, príjemne mäkké podnebie a dlhšiu dochuť.Ideálny doplnok k ľahkým predjedlám, rybám a morským plodom.

  4,79€
  Vypredané Vypredané
 • Sauvignon Blanc vznikol v údolí rieky Loiry vo Francúzsku. Nový Zéland produkuje pikantné víno z tropického ovocia s chuťou egrešov v chladnej oblasti Marlborough. Prináša osviežujúcu chuť citrusov a dlhým grapovým záverom. Víno Sauvignon Blanc z Nového Zélandu je známe pre svoju jemnú a dobre zrelú chuť.

  7,55€
  Vypredané Vypredané
 • Novinka

  VÔŇA Čistá vôňa limetkovej kôry, grapefruitu a sviežich jarných kvetov. CHUŤ v SKRATKE Tóny mandarínky, citrónu a broskyne.

  13,99€
  Skladom Skladom
 • Novinka

  VÔŇA Tóny citrónovej trávy, byliniek ako koriander s nádychom čili papričky. CHUŤ v SKRATKE Čerstvá limetková šťava s grapefruitovým záverom.

  14,99€
  Skladom Skladom
 • Villa Maria Private Bin Pinot Grigio Víno biele suchéFARBA Biele víno zlatožltej farby. VÔŇA Vôňa žltého melóna a citrusových plodov. CHUŤ v SKRATKE V chuti ucítite stopy grapefruitovej dužiny a banánov podporené sviežosťou kyselín. DOCHUŤ Záver je sladší, ovocno-krémový.

  9,99€
  Skladom Skladom
 • Villa Maria Private Bin Riesling Víno biele suché FARBA Biele víno iskrivej, zelenožltej farby. VÔŇA Má príjemnú arómu s ovocnými stopami zrelých citrusových plodov a jesennej kytice kvetín. CHUŤ v SKRATKE Vyvážená a šťavnatá chuť s príjemnou sviežosťou a limetkovou dochuťou. PODÁVAME k Výborne sa hodí k marinovanému pstruhovi so zelerovým šalátom....

  10,47€
  Skladom Skladom
Zobrazených je 1 - 64 z 66 položiek