Facebook Instagram
info@bevmarket.sk info linka: 0905 44 77 44

Pite s rozumom!

Máte 18 a viac rokov?

Víno Počet produktov v kategórii: 488

vino_uvodna_1.jpg

Víno je vykvasená šťava z hrozna. Jednoduché. Keby to však bolo naozaj také jednoduché, nepotrebovali by sme na jeho výrobu odborníkov. O tom sa presvedčil už nejeden domáci „vincúr“. V skutočnosti je však víno výsledkom zložitého procesu, obsahujúceho množstvo prostých úkonov. A práve pre zložitosť tohto procesu je víno takým fascinujúcim mokom. Každé víno chutí inak napriek tomu, že jednotliví vyrobcovia mohli použiť rovnaké odrody hrozna z rovnako kvalitných viníc s rovnakými klimatickými podmienkami. V tom je ten malý vínny zázrak. Víno možno vyrábať aj z iných druhov ovocia, prípadne z bylín. Vtedy musí byť jeho názov doplnený o typ ovocia, prípadne označené všeobecne ako ovocné víno. Samotné slovo víno na etikete označuje vždy víno z viniča. Keďže slovenský milovník vína má k dobrému vínu pomerne ľahký prístup, na našej stránke ponúkame predovšetkým menej dostupné, ale veľmi kvalitné vína. Ovocné nevynímajúc.

Katalóg

Výrobca
Chute
na stránke
 • 19 Crimes Cabernet Sauvignon  Vínna línia 19 Trestných činov je oknom do minulosti a pripomína zločincov, ktorí boli odsúdení vo Veľkej Británii a ktorí boli začiatkom 18. storočia vyhostení do Austrálie.  FARBA Jasná fialová.  VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Intenzívne vanilkové arómy a tóny červenej ríbezle a moruše, ktoré sa opakujú na podnebí a sú doplnené...

  9,50€
  Skladom Skladom
 • 19 Crimes Chardonnay  Vínna línia 19 Trestných činov je oknom do minulosti a pripomína zločincov, ktorí boli odsúdení vo Veľkej Británii a ktorí boli začiatkom 18. storočia vyhostení do Austrálie. FARBAFarba zlatožltá.VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Aróma kôstkového ovocia a zrelého ovocia s príchuťou duba, masla a medu.  PODÁVAME Výborne sa hodí k hydine, bielemu...

  9,50€
  Skladom Skladom
 • 19 Crimes The Banished Dark Red  Vínna línia 19 Trestných činov je oknom do minulosti a pripomína zločincov, ktorí boli odsúdení vo Veľkej Británii a ktorí boli začiatkom 18. storočia vyhostení do Austrálie. FARBA Tmavo červená s fialovým odleskom.VÔŇA Vôňa plná, intenzívna s tónmi vanilky, černíc, sliviek a tmavej čokolády. CHUŤ V SKRATKE Chuť je...

  9,50€
  Skladom Skladom
 • 19 Crimes The Uprising Red Wine  Vínna línia 19 Trestných činov je oknom do minulosti a pripomína zločincov, ktorí boli odsúdení vo Veľkej Británii a ktorí boli začiatkom 18. storočia vyhostení do Austrálie.  FARBA Tmavo červená s fialovým odleskom.VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Vôňa plná, intenzívna s tónmi karamelu, čiernych ríbezlí korenia a čokolády. Chuť je...

  9,50€
  Skladom Skladom
 • 365 Primitivo FARBATmavá, rubínovo červená.VÔŇAOvocná s tónmi sliviek, čerešní, bobuľovín a následne príjemne korenistá.  CHUŤ V SKRATKEŤažká a predsa jemná, so sladkým tanínom a širokou škálou chuťových vnemov od vanilky po tabak.

  14,40€
  Skladom Skladom
 • AKCIA

  Osviežte sa touto špeciálnou ponukou, ktorú sme pre vás pripravili a zaplaťte 39,20 eur namiesto pôvodných 43,23 eur. Tento letný balíček obsahuje 6ks I AM Prosecco 750ml a 1ks Aperol 700ml.   Výpočet akciovej ceny: 6ks I AM Prosecco 750ml: 6 x 5,39€ = 32,34€1ks Aperol 700ml = 10,89€Cena pred zľavou spolu: 43,23€Kúpou ušetríte 4,03 eur

  39,20€ 43,23€
  Skladom Skladom
 • Adam Sýkora Cabernet Sauvignon Rosé FARBA Ružová. VÔŇA Ovocná vôňa sladkého ovocia, najmä lesných plodov. CHUŤ V SKRATKE V chuti vystupujú ovocno - korenisté tóny.

  13,40€
  Skladom Skladom
 • Adam Sýkora Rizling rýnsky FARBA Žltá so zeleným odleskom. VÔŇA Nevtieravá s jemnými tónmi lipových kvetov, jabĺčka, limetky. CHUŤ V SKRATKE Chuť je príjemne osviežujúca kde cítiť prítomné - ovocno - korenisté tóny, v závere podporené ľahkými kyselinkami. 

  13,40€
  Skladom Skladom
 • Adam Sýkora Rulandské šedé FARBA Žiarivo zlatistá. VÔŇA Ovocno - kvetinová. CHUŤ V SKRATKE Svieža a plná, podporená lahodnou kyselinkou, kde vystupujú tóny duly a zrelého jablka.

  13,40€
  Skladom Skladom
 • Adam Sýkora Silvánske zelené Vlajková loď vinárstva Adam Sýkora. FARBA Slamová žltá so zelenými odleskami. VÔŇA Intenzívna, dominuje korenistosť, trávnatosť a zelené jabĺčko. CHUŤ V SKRATKE Svieže kyselinky a ovocno-korenisté tóny. Víno je ľahké, príjemne piteľné so sviežim záverom.

  12,70€
  Skladom Skladom
 • Adam Sýkora Veltínske zelené FARBA Jasnožltá s jemným zlatistým odleskom. VÔŇA Vôňa pripomína prvotne egreše, zelené jabĺčko následne prechádza do bielych broskýň a prirodzene odrodovej korenitosti. CHUŤ V SKRATKE Chuť vína je svieža a plná podporená v závere jemnými tanínmi s hravými kyselinkami. 

  13,40€
  Skladom Skladom
 • Ar Grüner Veltliner Ar je príjemné, ľahké víno. Má tropický charakter, ktorý vo vôni prináša tóny ananásu, ktoré sa prejavia aj v jeho chuti. FARBA Svetlo žltá. CHUŤ V SKRATKE Svieža, živá a korenistá.

  4,99€
  Skladom Skladom
 • b.io Catarratto Chardonnay Organicky pestované hrozno Catarratto a Chardonnay sa zberá osobitne a lisuje sa, aby sa extrahoval mušt, ktorý sa potom fermentuje v oceľových nádržiach pri 16°C, aby sa zvýšila jeho ovocná aróma. VÔŇA Svieža vôňa s tónmi citrusov a lipy. CHUŤ V SKRATKE Svieža kyslosť a výrazná ovocná dochuť. PODÁVANIE Ideálne podávať pri...

  6,49€
  Skladom Skladom
 • Babich Sauvignon Blanc FARBAŽltozelenáVÔŇA A CHUŤ V SKRATKEOstrá vôňa zelenej trávy, egrešov a tropického ovocia je doplnená plnou chuťou maracuje a bielych broskýň. Jemné kyselinky sa postarali o výraznú dlhotrvajúcu dochuť. PODÁVAMEVhodné k jedlám z morských plodov a ľahkým letným šalátom.

  17,30€
  Vypredané Vypredané
 • Barbanera Governo FARBA Červená.VÔŇA Jemná s tónmi čerešní, fíg, sušených sliviek a čokolády.CHUŤ V SKRATKE Mimoriadne bohatá. Dominuje vyvážená rovnováha medzi jemnou textúrou a ovocnou arómou.

  6,30€
  Skladom Skladom
 • Barbanera Rosso Di Montepulciano FARBA Rubínovo červená s fialovými odleskami.VÔŇA Fascinujúca vôňa zrelých lesných plodov, šťavnatých čerešní, korenených bylín, voňavých fialiek s náznakom čokolády. CHUŤ V SKRATKE Intenzívna chuť čierneho a červeného bobuľového ovocia.

  5,90€
  Skladom Skladom
 • Beronia Rioja Crianca FARBARubínovo červená.VÔŇA Svieža aróma byliniek a ovocia, ako sú čerešne a čučoriedky.CHUŤ V SKRATKEVyniká sladkou príchuťou vanilky, čokolády a dreva. PODÁVAMEOdporúčame podávať k bravčovému mäsu a cestovinám.

  8,60€
  Skladom Skladom
 • Beronia Rioja Grand Reserva FARBAIntenzívna červená.VÔŇA Ovocie, jahody, černice, kakao, sladké drievko s tónmi cédru a mentolu, ktoré mu dodávajú ohromnú sviežosť.CHUŤ V SKRATKEVyvážená chuť ovocia a orechov.PODÁVAMEOdporúčame podávať k bravčovému mäsu, divine a syrom.

  19,60€
  Skladom Skladom
 • Beronia Rioja Reserva FARBATmavočervená.VÔŇA Aróma čierneho ovocia, škorice a cédru.CHUŤ V SKRATKEVynikajúca rovnováha medzi kyslým ovocím a dubom.PODÁVAMEOdporúčame podávať k bravčovému mäsu, divine a k pečeni.

  11,50€
  Skladom Skladom
 • Bollinger Special Cuvée Brut FARBA Zlatistá.VÔŇA Krásna, aromatická s tónmi zrelého ovocia, pečených jabĺk, jablkového kompótu, broskýň a korenených aróm.CHUŤ V SKRATKE Harmonická s tónmi hrušiek, briošky a korenín.

  57,60€
  Skladom Skladom
 • Bon Voyage Cabernet Sauvignon De-alkoholizované víno z Francúzska. Má približne polovicu kalórií typického šumivého vína a menej ako 0,5% alkoholu. Chuť je prekvapivo vínová, pretože bolo de-alkoholizované pomocou technológie "spinning cone", ktorá zachováva oveľa viac charakteru vína ako je obvyklé v procese odstraňovania alkoholu.

  4,49€
  Skladom Skladom
 • Bon Voyage Chardonnay  De-alkoholizované víno z Francúzska. Má približne polovicu kalórií typického šumivého vína a menej ako 0,5% alkoholu. Chuť je prekvapivo vínová, pretože bolo de-alkoholizované pomocou technológie "spinning cone", ktorá zachováva oveľa viac charakteru vína ako je obvyklé v procese odstraňovania alkoholu.

  4,49€
  Skladom Skladom
 • Calvet Cotes Du Rhone FARBA Žiarivá rubínovo červená. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Aróma jahôd, ríbezlí a korenia. PODÁVAME Výborne sa hodí k šalátom a grilovanému mäsu.

  5,70€
  Skladom Skladom
 • Calvet Reserve Des Princes FARBA Sýta rubínová. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Jemné a elegantné s ovocnými, korenistými, vanilkovými a drevitými tónmi. Na podnebí je víno svieže so zamatovými trieslovinami.

  7,90€
  Skladom Skladom
 • Calvet Reserve Merlot/Cabernet Sauvignon  80% Merlot, 20% Cabernet Sauvignon. FARBA Krásna rubínová farba. VÔŇA Komplexná vôňa červených bobúľ (maliny, čierne čerešne), korenistých aróm (škorica, sladké drievko, klinček) s nádychom kokosu a karamelu. CHUŤ V SKRATKE Vyvážené ovocné víno s tónmi bobuľového ovocia, karamelu a čierneho korenia.

  7,20€
  Skladom Skladom
 • Calvet Rosé D´Anjou FARBA Ružová. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Ovocná aróma s jahodovými, orieškovými a mätovými tónmi.

  6,00€
  Skladom Skladom
 • Camembert Syrah Marselan, Syrah FARBA Červené víno s vôňou ríbezlí s tónmi vanilky. CHUŤ v SKRATKE Chuť je vyvážená, plná ovocia s príjemne hladkou trieslovinou. PODÁVAME Výborne sa hodí k vyzretým syrom s bielou plesňou typu Camembert.

  5,99€
  Skladom Skladom
 • Campo Viejo Crianza Názov Campo Viejo pochádza z miesta zvaného Campus Veteranus, srdca viníc Villar de Arnedo, ktoré boli v minulosti darované rímskej légii ako najvyššia pocta.FARBAIntenzívna rubínovo červená farba.VÔŇATóny čierneho ovocia a vanilky.CHUŤ V SKRATKEBohatá a veľmi dobre vyvážená chuť s tónmi čierného ovocia. V závere cítiť sladké korenie.

  8,69€
  Skladom Skladom
 • Campo Viejo Grand ReservaNázov Campo Viejo pochádza z miesta zvaného Campus Veteranus, srdca viníc Villar de Arnedo, ktoré boli v minulosti darované rímskej légii ako najvyššia pocta. Ide o víno temne rubínovej farby so zlatistými odleskami.FARBAIntenzívna gaštanovo hnedá. VÔŇAPripomína zrelé ovocie s tónmy dymového dreva.CHUŤ V SKRATKEVyvážená chuť s...

  17,39€
  Skladom Skladom
 • Campo Viejo Reserva Názov Campo Viejo pochádza z miesta zvaného Campus Veteranus, srdca viníc Villar de Arnedo, ktoré boli v minulosti darované rímskej légii ako najvyššia pocta. Ide o rubínovo červené víno so zlatistým zafarbením. Kombinuje arómu dozretého ovocia s vanilkou. FARBA Intenzívna gaštanovo hnedá. VÔŇATóny bobuľového ovocia s nádychom korenia...

  12,99€
  Skladom Skladom
 • Candela Malbec Syrah  FARBA Tmava rubínovo červená. VÔŇA Intenzívna vôňa je štruktúrovaná, so zrelým červeným ovocím, slivkami, bylinkami, vanilkou a náznakom dubu.CHUŤ V SKRATKEVíno je pevné, plné, dochuť je stredne dlhá s pomerne pevnými trieslovinami.

  9,50€
  Skladom Skladom
 • Casa Defra Prosecco  FARBA: Jasná slamovožltá.VÔŇA: Jemná ovocná aróma.CHUŤ V SKRATKE: Ľahké a chutné ovocné víno s tónmi jabĺk a hrušiek.

  8,00€
  Skladom Skladom
 • Castello di Albola Chianti Classico FARBA Rubínovo-červená s odtieňmi granátu. VÔŇA Jemná s náznakmi fialky. CHUŤ V SKRATKE Harmonická, suchá, plná a zamatovo hebká.

  9,99€
  Skladom Skladom
 • Chateau de Balan Bordeaux Superieur FARBA Červené víno jasnej, rubínovej farby. VÔŇA Lahodná vôňa červených bobulí, čerešní a korenia. CHUŤ v SKRATKE Plná ovocná chuť červeného ovocia je doplnená tónmi vanilky a dubového dreva. ZÁVER Víno má dlhý a hladký záver. PODÁVAME Výborne sa hodí k červenému mäsu, teľaciemu mäsu, mäsu z drobnej zveriny a syrom....

  5,99€
  Skladom Skladom
 • Château du Cartillon Medoc FARBA Červené víno žiarivej farby s fialovými odtieňmi. CHUŤ v SKRATKE Dobre vyvážená chuť s tónmi čiernych ríbezlí a kakaa. Zrelé a svieže. Je to veľké ovocné víno so živou kyslosťou a výraznou chuťou bobuľového ovocia.  PODÁVAME Najlepšie chutí k hovädziemu mäsku alebo k zverine.

  14,99€
  Skladom Skladom
 • Chateau Fabregues Costieres de Nimes Rosé  FARBA Svetloružová. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Dominuje kôstkové ovocie s jahodovým nádychom.

  8,60€
  Skladom Skladom
 • Château Marcadis Aop Lalande de Pomerol FARBA Víno granátovo červenej farby s rubínovými odleskami. VÔŇA Vo vôni je cítiť zrelé červené ovocie, tóny vanilky a kávy. CHUŤ v SKRATKE Husté a trochu sladké s lesnatým podtónom a tmavým ovocím. Veľké a chutné víno na podnebí so sladkým drievkom, tmavým ovocím a zemitou lesnatosťou. PODÁVAME Najlepšie chutí k...

  13,99€
  Skladom Skladom
 • Chateau Pezinok Alibernet neskorý zber FARBASýta tmavočervená.VÔŇA Je spojením rôznorodých vôní černíc, sladkého drievka a kávy. CHUŤ V SKRATKEV chuti nájdete jemné klinčekové tóny.PODÁVAMEToto víno si najlepšie vychutnáte buď samostatne alebo v kombinácii s jedlami z diviny.

  7,91€
  Skladom Skladom
 • Chateau Pezinok Rizling rýnsky FARBAJemná žltá.VÔŇA Ľahká vôňa plná marhúľ a jablka. CHUŤ V SKRATKEDecentné jablko v chuti Rizlingu rýnskeho, vás presvedčia, že právom patrí medzi najobľúbenejšie odrody vín na Slovensku. Odrodový charakter tohto vína podčiarkuje jeho plnosť a šťavnatosť, s krásne zapracovanou kyselinou.PODÁVAMEIdeálne sa snúbi s ťažšími...

  7,91€
  Skladom Skladom
 • Chateau Pezinok Rizling vlašský FARBAŽltozelená.VÔŇA Jemná korenistá vôňa, plná rozkvitnutých kvetov.CHUŤ V SKRATKEDokonalosť vnemov završuje plná, jemná, šťavnatá chuť.PODÁVAMEV kombinácii s ľahkým zeleninovým šalátom, pečeným prasiatkom aj s chutným pečeným bôčikom, vám toto víno vyčarí dokonalú chuťovú harmóniu.

  5,17€
  Vypredané Vypredané
 • Chateau Pezinok Sauvignon akostné víno Hoci patrí odroda Sauvignon ku klasickým francúzskym odrodám hrozna, teší sa stále väčšej obľube aj v našich regiónoch.FARBAŽltozelená.VÔŇA Ľahko korenistá vôňa s nádychom žihľavy a jemných citrusových tónov.CHUŤ V SKRATKEV chuti vás príjemne prekvapí exotický ananás .PODÁVAMEOdporúčame podávať k cestovinám a špargli...

  5,17€
  Skladom Skladom
 • Chateau Pezinok Sauvignon neskorý zber FARBAŽltozelená.VÔŇA Ľahko korenistá aróma s nádychom žihľavy a jemným citrusovým podtónom.CHUŤ V SKRATKEVyvážená a harmonická chuť s tónmi citrusov a korenia.PODÁVAMEVhodne dopĺňa ľahší typ jedla, napríklad cestovinový šalát s jemne grilovaným kuracím mäsom, či krémovú špenátovú polievku.

  7,91€
  Skladom Skladom
 • Chateau Pezinok Veltínske zelené FARBAŽltozelená.VÔŇA Ľahký lipový kvet, nádych medu a jemná vanilka, vo vôni tohto vína, vás ubezpečia o skvelej voľbe.CHUŤ V SKRATKEPlná harmonická chuť, podčiarknutá mandľovými tónmi.PODÁVAMEVytvára výbornú kombináciu s bravčovou panenkou s jemným, hráškovo – zemiakovým pyré alebo s tekvicovou polievkou.

  5,17€
  Skladom Skladom
 • Château Topoľčianky Cassis Exclusive Exkluzívne ovocné víno z čiernych ríbezlí, obohatené 6 mesačným zrením v sudoch typu barrique.FARBASýto červená s rubínovým odleskom.      VÔŇA A CHUŤ V SKRATKEBohatá aróma a chuť čiernych ríbezlí.

  5,46€
  Skladom Skladom
 • Château Topoľčianky Cassis ríbezľové víno FARBA Tmavo rubínová. VÔŇA a CHUŤ v SKRATKE Jemne perlivé víno sa vyrába z čiernych ríbezlí, ktoré mu dodávajú intenzívnu vôňu a osviežujúcu chuť. S prirodzeným CO2, tvoriaceho sa počas fermentácie.  PODÁVAME Ideálna teplota podávania je 6-10°C.

  3,19€
  Skladom Skladom
 • Château Topoľčianky Dunaj bobuľový výber FARBA Omamná vôňa prezretých černíc sprevádza tmavo rubínovú farbu s purpurovým odleskom. CHUŤ v SKRATKE Plnú a šťavnatú chuť dopĺňa v závere krémová čučoriedka.

  6,49€
  Skladom Skladom
 • Château Topoľčianky Elegant Cuvée 1933 Osobitý charakter odrôd  spojených v pomere 80% Chardonnay a 20% Rulandské modré v prevedení blanc de noir sa spája po dobu 9 mesiacov. CHUŤ v SKRATKE Výsledný mok ponúka ojedinelý zážitok v podobe kalicha jemných perál, medovo-cirusový buket doplňuje nasladlá chuť s maslovo-biskvitovým záverom. PODÁVAME Vhodné ako...

  7,99€
  Skladom Skladom
 • Château Topoľčianky Grand Rosé Dry 1933 Osobitý charakter odrody Rulandské modré je podporený zrením po dobu 9 mesiacov. CHUŤ v SKRATKE Výsledný mok ponúka ojedinelý zážitok v podobe kalicha jemných perál. Jahodovo-černicový buket doplňuje svieža ovocná chuť s krémovým záverom. PODÁVAME Vhodné ako aperitív k bielemu mäsu, cestovinám, darom mora,...

  7,99€
  Skladom Skladom
 • Chateau Topoľčianky Noirsecco sekt Sekt z odrody Müller Thurgau je v štýle prosecco a poteší aj v horúcich letných dňoch. Vyrába sa metódou sekundárnej fermentácie - Charmat.

  5,69€
  Skladom Skladom
 • Château Topoľčianky Pálava bobuľový výber FARBA  Svetložltá farba so zlatou iskrou. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Farbu sprevádza svieža korenistá vôňa s ovocnými tónmi a dopĺňa to sladká chuť hrozienok s excelentnou prezistenciou.

  5,49€
  Skladom Skladom
 • Château Topoľčianky Prestige Cuvée 1933 Rok 1933 je zrodom značky Château Topoľčianky a po magických 77 rokoch prináša štýlový sekt. Tradičnou metódou sekundárnej fermentácie vína  vo fľaši a zrenia po dobu 9 mesiacov sa spája osobitý charakter odrôd Chardonnay a Rulandské modré v prevedení blanc de noir. Výsledný mok ponúka ojedinelý zážitok v podobe...

  7,99€
  Skladom Skladom
 • Chateau Topoľčianky Prezident Blanc Demi Sec  FARBA a VÔŇA Zelenkavá farba so zlatým odleskom sa snúbi s vôňou zrelého hrozna. CHUŤ v SKRATKE Chuť je nasladlá s tónmi muškátu.  PODÁVAME Ideálna teplota podávania je 8-10°C.

  5,19€
  Skladom Skladom
 • Château Topoľčianky Prezident Rosé sekt FARBA a VÔŇA Malinovo-ružová farba je v harmónii s výraznou vôňou jahôd. CHUŤ v SKRATKE V chuti sa spája sladkosť jahôd a šťavnatosť pomaranča.

  5,19€
  Skladom Skladom
 • Château Topoľčianky Rizling vlašský FARBASlamovo žltá farba so zlatistým odleskom.    VÔŇA Aróma prezretých banánov s dotykom medu.CHUŤ V SKRATKEPrevláda prezretá hruška s dotykom medu.

  18,42€
  Skladom Skladom
 • Château Topoľčianky Semisparkling Blanc VÔŇA Je to slovenské prírodné perlivé víno, ktorému bobuľové ovocie dodáva omamnú vôňu. CHUŤ V SKRATKE Jemné perlenie sprevádza šťavnatú a sviežu nasladlú chuť. PODÁVAME Odporúčame podávať k bielemu mäsu, cestovinám, darom mora, rybám, rôznym syrom a šunkám. Teplota podávania 8 - 10°C.

  3,59€
  Vypredané Vypredané
 • Château Topoľčianky Semisparkling Rosé Dry VÔŇA Prírodné perlivé víno s vôňou malín a jahôd. CHUŤ v SKRATKE Príjemný šťavnatý prejav chuti sprevádza jemné perlenie. PODÁVAME Odporúčame podávať ako aperitív, k bielemu mäsu, cestovinám, darom mora, sladkovodným rybám, rôznym syrom, či šunkám. Teplota podávania 8 - 10°C.

  3,59€
  Skladom Skladom
 • Château Topoľčianky Tramín červený bobuľový výber  FARBA Typická je jasnožltá farba so zlatistým odleskom. VÔŇA Vo vôni cítiť kvetinovo hrozienkové tóny s výrazným dotykom čajových ruží. CHUŤ v SKRATKE Elegantná, plná a príjemne sladká chuť je s korenistým dozvukom.

  5,49€
  Skladom Skladom
 • Chateau Vécsey Furmint Suchý Tokajský Furmint je víno vyrobené alkoholovým kvasením hrozna odrody Furmint s prímesou hrozna odrôd Lipovina a Muškát žltý. Lipoviny a Muškátu žltého môže byť v Tokajskom Furminte dohromady maximálne 15%. Hrozno použité na jeho výrobu je úplne zdravé, bez prímesí, oberané a triedené ručne, použitím riadenej fermentácie a pod...

  11,99€
  Skladom Skladom
 • Chateau Vécsey Muškát Žltý Muškát žltý je víno vyrobené alkoholovým kvasením hrozna odrody Muškát žltý s prímesou hrozna odrôd Furmint a Lipovina, spolu najviac 15%. Na jeho výrobu sú oberané len úplne zdravé strapce, v dostatočnom stupni zrelosti. Riadená fermentácia ako aj zrenie prebieha v nerezových nádobách pri stálej teplote. Muškát je najvzácnejšia...

  12,49€
  Vypredané Vypredané
 • Chateau Vécsey Provokácia Cuvée Provokácia - tokajské cuvée je víno vyrobené alkoholovým kvasením hrozna odrody Furmint s prímesou hrozna odrôd Lipovina a Muškát žltý. Lipoviny a Muškátu žltého môže byť v Tokajskom Furminte dohromady maximálne 15%. Ako jediná sa vymyká z koncepcie ukázať čo dokáže vinohrad. Toto víno je dielom šikovnosti vinára, ktorý má...

  16,99€
  Vypredané Vypredané
 • Chateau Vécsey Tokajský Výber 3-putňový Tokajský výber sa vyrába alkoholovým kvasením po zaliatí cibéb muštom s cukornatosťou najmenej 21° NM. Tokajské výbery vyzrievajú najmenej tri roky, z toho najmenej dva roky v drevených sudoch. Prvým krokom je príprava základného vína, ktoré použijeme na výrobu. Cibéby zberajú oberači ručne niekoľko týždňov....

  17,99€
  Vypredané Vypredané
 • Chateau Viničky Tokaj Samorodné sladké FARBAZlatožltá.VÔŇA A CHUŤ V SKRATKEVo vôni cítime chlebovinku ale aj vlašské orechy. Víno  po vyzrievaní v sudoch získava lahodnú chuť, ktorá vzniká vyváženým obsahom cukru a celkových kyseliniek.

  6,90€
  Skladom Skladom
 • Chateau Viničky Tokaj Samorodné suché FARBAZlatožltá.VÔŇA A CHUŤ V SKRATKEVíno s jemnou chlebovinkou, ktorá vzníká pri oxidácii počas dozrievania v dubových sudoch.Je vyrábané  zo zmesi tokajských odrôd Furmint, Lipovina a Muškát žltý.

  6,75€
  Skladom Skladom
 • Chateau Viničky Tokajský výber 3-putňový FARBAVíno zlatožltej farby s  jantárovým odtieňom.VÔŇA Príjemné sladké a aromatické. Vo vôni prevláda karamel, med ale aj sherry.CHUŤ V SKRATKEChuť je príjemné sladká a zároveň svieža, vyvážená kyselinkami, ktoré vínu dodáva hlavná odroda Furmint.

  10,50€
  Vypredané Vypredané
Zobrazených je 1 - 64 z 488 položiek