Facebook Instagram
info@bevmarket.sk info linka: 0905 44 77 44

Pite s rozumom!

Máte 18 a viac rokov?

Sambuca Počet produktov v kategórii: 3

Katalóg

 • Exkluzívny taliansky likér vyrábaný z čistých prírodných ingrediencií. Jeho nezabudnuteľná vôňa a chuť je výsledkom dokonalého pomeru rastlín (zelený aníz, citrón, baza čierna, čínsky aníz) a použitia čírej vody z hlbokých alpských studní. Opal Nera je skvelé vyvážená sambuca s výrazným hladkým záverom.   Ideálna voľba pre milovníkov anízových likérov,...

  18,50€
  Vypredané Vypredané
 • Ouzo je najslávnejší grécky anízový likér. Tento destilát sa vyrába redestiláciou pálenky z vínnych matolín a následnou maceráciou anízu, feniklu a ďalších korenín. Vyznačuje sa silnou a bohatou chuťou spojenou so sladkými harmonickými tónmi.   V žalúdku príjemné zahreje a povzbudí chuť k jedlu.

  11,90€
  Skladom Skladom
 • Sambuca Extra Molinari VÔŇA Tento sladký no zároveň silný likér je vyrábaný z esenciálnych olejov získaných destiláciou semiačok badiánu, ktoré mu dodávajú výraznú anízovu vôňu. Zvyšok výrobného procesu je tajným receptom dielne Molinari, čo prispieva k jeho tajomnej príťažlivosti. Tajomstvo jeho chuti je najlepšie odhaľovať pred dobrým obedom alebo večerou.

  15,50€
  Vypredané Vypredané
Zobrazených je 1 - 3 z 3 položiek