Facebook Instagram
info@bevmarket.sk bezplatná linka: 0800 158 766

Ostatné Počet produktov v kategórii: 305

Bentianna

Absinth - Horký destilát vyrábaný maceráciou byliniek môže byť priezračný (blanche z fr. – číry) alebo zelený (verte z fr. – zelený) ako napríklad La Fee Parisienne, čo je spôsobené chlorofylom rastlín z druhej macerácie. Bitter- vyrába z rôznych aromatických bylín, kôry, koreňov alebo ovocia a má horkú chuť. V súčasnosti si môžete vybrať z rôznych druhov, ako napríklad taliansky Amaro Averna, korenený bitter Angostura, či klasický francúzsky Amer Picon. Liqueurs -pomerne sladký likér môže mať príchuť ovocia, smotany, byliniek, korenia, kvetín alebo orechov. Vybrať si môžete zo širokej ponuky napríklad Frangelico, Luxardo, jedinečný francúzsky Grand Marnier alebo delikátny Chambord Liqueur Royale. Grappa vyrába z vína alebo matoliny a má taliansky pôvod. Jej chuť záleží od odrody, miesta pestovania a teploty, pri ktorej víno zrelo, ako napríklad aromatická a elegantná Nonino Moscato. Calvados je pálený z jablkového vína a pochádza z francúzskeho regiónu Dolná Normandia. Spomenúť môžeme skutočne jemný Busnel Calvados VSOP alebo Busnel Calvados Hors D'Age. Cachaca je brazílsky národný alkoholický nápoj, ktorý je často prirovnávaný k rumu sa vyrába zo zelenej cukrovej trstiny a najkvalitnejšie druhy ako Sagatiba Pura Cachaca sa nechávajú dozrieť v sudoch. Pisco - Bezfarebné alebo žltkasto-jantárové brandy sa vyrába len z určitých odrôd hrozna vo vinárstve v oblasti Peru a Chile, z ktorého je aj Pisco Capel Reservado Paaseiland. Akvavit ochutený alkohol sa vyrába v Škandinávii s charakteristickou chuťou korenín, bylín, rasce alebo kôpru. Akvavit ako napríklad Aalborg Taffel, či Linie Aquavit Fra Norge Liqueur sa destiluje z obilia alebo zemiakov. Sambuca je zvyčajne číry likér, ktorý pochádza z Lazio. Je spojením anízu, badiánu, sladkého drievka a ďalších korenín, ako napríklad Molinari Sambuca Extra alebo legendárna Opal Nera Black Sambuca.Ouzo má korene v Grécku a vyrába sa z čistého alkoholu, pridaním rôznych bylín, korenia, najmä anízu alebo semien feniklu, ktoré určujú jeho charakteristickú chuť. Spomenúť môžeme najslávnejší grécky anízový likér Ouzo 12.

 • Likér má unikátnu chuť karamelu a vlašských orechov a je vyrobený na báze brandy. Keď si potrebujete premazať svoju hlavu olejom, potom je tento "motorový olej" to čo hľadáte. Najlepšie chutí ľadovo vychladený! 

  13,90€
  Skladom Skladom
 • Likér má unikátnu chuť karamelu a vlašských orechov a je vyrobený na báze brandy. Keď si potrebujete premazať svoju hlavu olejom, potom je tento "motorový olej" to čo hľadáte.  Najlepšie chutí ľadovo vychladený! 

  24,90€
  Skladom Skladom
 • Obľúbený škandinávsky nápoj so stáročnou tradíciou. Destilát sa dochucuje zmesou bylín a korenín (rasca, aníz, kôpor, fenikel, kôra citrusových plodov), ktoré vytvárajú jeho nezameniteľnú arómu a príjemnú bylinkovú chuť s korenistou dohrou.   Perfektne sa hodí k rybacím pokrmom, samozrejme, ľadovo vychladený.

  16,90€
  Skladom Skladom
 • Novinka

  Výborný Japonský gin je výsledkom odvážnej kombinácie viacerých surovín, a to obilný alkohol, ryža, borievky a aromatických japonských bylín. Krásna svieža a sladká vôňa s ovocnou, sviežou a dobre vyváženou chuťou. Akori Gin získal viacero ocenení, ako napríklad SF Spirit Bronze Medal.

  27,90€
  Skladom Skladom
 • Taliansky likér pochádza zo Sicílie, kde je medzi miestnymi veľmi obľúbený a dokonca považovaný už za tradičný alkoholický nápoj. Averna má sladkú a výraznú chuť s jemnou bylinnou horkosťou. Aróma prináša svieže citrusové a bylinkové tóny.   Ideálny na servírovanie po výdatnom jedle.

  12,90€
  Skladom Skladom
 • Amaro Montenegro je obľúbený likér pre svoju skvelú chuť s príjemne horkým, ale jemným záverom. Výroba likéru má svoje korene v Bologni. Prebieha podľa tajného receptu maceráciou mnohých cudzokrajných bylín, koreňov, kvetov a kôry a miešaním s cukrovým sirupom a kvalitným alkoholom. To všetko za prísneho dodržania tradičných postupov. Nasleduje filtrácia...

  13,90€
  Skladom Skladom
 • Amaro Ramazzotti, symbol talianskeho životného štýlu. Likér je vyrábaný v súlade s pôvodnou receptúrou maceráciou bylín, koreňov, kvetov a citrusovej kôry v alkohole. Svoju charakteristickú chuť získava z 33 starostlivo vybraných bylín a korenín, z ktorých najvýraznejšie sú pomarančová kôra, kardamón, myrha, zázvor a škorica. Je miešaný s cukrovým...

  12,00€
  Skladom Skladom
 • Likér Amarula je vyrábaný z plodov stromu Marula, ktorý je taktiež známy ako „Sclerocarya birrea“, alebo „Sloní strom.“ Jeho chuť je plná krémová. Perfektná zmes kávy, výťažku plodov stromu Marula, vanilky a rumu dáva likéru Amarula jedinečnú chuť. Likér Amarula je druhým najpredávanejším krémovým likérom na svete v tesnom závese za najpredávanejším...

  11,90€
  Skladom Skladom
 • Picon je slávny francúzsky aperitív karamelovej farby a horkej chuti. Vyrobený bol v roku 1837 a obsahuje esencie z horca a chinínu. Obsah alkoholu bol v roku 1970 znížený z pôvodných 39% až na 18%. Obzvlášť lahodný je v kombinácii s pivom. Jeho chuť je rafinovaná a môže byť doplnený citrónovou šťavou alebo sirupom.

  14,30€
  Skladom Skladom
 • Picon L'ORANGE je lahodný alkoholický nápoj, ktorý vzniká zmiešaním piva a Amer Piconu, čo je originálny francúzsky horko sladký likér. Výsledný nápoj má výraznú pomarančovú chuť s jemnými tónmi chinínu a horca.   Túto osviežujúcu francúzsku špecialitu si najlepšie vychutnáte počas teplých slnečných dní.

  14,30€
  Skladom Skladom
 • Angostura sa radí medzi korenené bittery a rumy. Pri jeho výrobe sa používa mix kôry pomarančov, horca, klinčeka, muškátového kvetu, kardamonu, galgantu a škorice. To mu dodáva výraznú červenohnedú farbu a nezameniteľnú chuť.   Skvele sa hodí na prípravu množstva klasických miešaných nápojov.

  13,50€
  Skladom Skladom
 • Taliansky aperitív horko-sladkej chuti, ktorý svojou farbou pripomína západ slnka. Jeho chuť je výrazná, korenená s citrusovými podtónmi. Najlepšie chutí čistý s ľadom a plátkom pomaranča alebo v kombinácii s Prossecom a sódou, ako osviežujúci Ramazzotti Spritz.

  11,50€
  Skladom Skladom
 • Aperol je unikátny likér, ktorý patrí medzi korenené bittery. Má oranžovočervenú farbu s ovocnou ľahkou horkou chuťou a pochádza zo severovýchodného Talianska. Vyrába sa z horca, rebarbory, výťažkov z pomarančov, aromatických bylín a farbív. Je hlavnou ingredienciou pre osviežujúci drink Aperol Spritz.

  14,50€
  Skladom Skladom
 • Ararat 10Y má živú a elegantnú arómu. Vôni dominujú tóny vlašských orechov, včelieho vosku a dubovej kôry s náznakmi vanilky a sliviek. Mierne suchá úprava je kompenzovaná náznakmi škorice. Chuť je celistvá, nepriama a pomerne sladká. Zvýrazňuje sa postupne a poskytuje zvodnú a dlhú chuť. Presne 125 rokov od svojho vzniku dorazilo brandy Ararat konečne aj...

  20,50€
  Skladom Skladom
 • Názov získal podľa jednej z najmocnejších zemí Nairi, predchodcu dnešného Arménska, ktorá bola známa svojím nedobytným hlavným mestom Tušpa. Aróma je harmonická, hodvábna, komplexná, s jemnou textúrou s vôňou balzamika, ktorá prechádza do cédrových podtónov. Jemná kombinácia opečeného chleba a klinčekov harmonizuje s podtónmi škorice a medu. Chuť je...

  53,90€
  Skladom Skladom
 • Názov tejto brandy je odvodená od známej hory Ararat. Táto hora je Arménskym symbolom. Tiež sa tu nachádzajú najstaršie vinice na svete. Päťročný Ararat má nádhernú jantárovo-zlatú farbu, aróma má vôňu ovocia, vanilky, dubu a tóny škorice. V chuti je cítiť karamel, slivky a broskyne. Neopakovateľné prémiové brandy.

  15,50€
  Skladom Skladom
 • Názov tejto brandy je odvodená od známej hory Ararat. Táto hora je Arménskym symbolom. Tiež sa tu nachádzajú najstaršie vinice na svete. Päťročný Ararat má nádhernú jantárovo-zlatú farbu, aróma má vôňu ovocia, vanilky, dubu a tóny škorice. V chuti je cítiť karamel, slivky a broskyne. Neopakovateľné prémiové brandy.

  14,00€
  Skladom Skladom
 • Ararat je arménska brandy, ktorá bola vyrobená spoločnosťou Brandy Yerevan už od roku 1887. Je vyrobená z arménskych bielych hrozien a pramenitej vody, podľa tradičnej metódy. Prémiový sedemročný Ararat má sviežu ovocnú arómu a nádhernú jantárovo-zlatú farbu. Výborne sa hodí na večer strávený s priateľmi.

  17,90€
  Skladom Skladom
 • Ararat Akhtamar má živú a elegantnú arómu. Vôni dominujú tóny vlašských orechov, včelieho vosku a dubovej kôry s náznakmi vanilky a sliviek. Mierne suchá úprava je kompenzovaná náznakmi škorice. Chuť je celistvá, nepriama a pomerne sladká. Zvýrazňuje sa postupne a poskytuje zvodnú a dlhú chuť. Presne 125 rokov od svojho vzniku dorazilo brandy Ararat...

  21,90€
  Skladom Skladom
 • Číry armagnac so žltou, zlato-jantárovou farbou. Komplexná a silná aróma s kvetinovými tónmi a charakteristickou vôňou sliviek. Veľmi dobrá rovnováha v ústach, obdarený vanilkovou chuťou s tónmi kryštalických plodov, ktoré sú veľmi zriedkavé vo V.S.O.P. Fantastická a hladká chuť.

  23,90€
  Skladom Skladom
 • Po dlhom procese destilácie zreje minimálne 4-5 krát dlhšie, ako zákonom stanovených 6 mesiacov v malých sudoch z dubu Limousin. Jeho jemná chuť a harmonická vôňa je stelesnením perfektnej kvality a vynikajúceho pôžitku.Asbach Uralt je jednou z najznámejších značiek v Nemecku.

  24,90€
  Skladom Skladom
 • Prvýkrát je skutočná belgická čokoláda miešaná s alkoholom takým spôsobom, ktorý umožňuje využiť maximálny zmyslový zážitok čokolády a alkoholu. Vytvoril ju Anthony Wilson, hlavný vedec a syn jedného zo spoločnosti Baileys Original Irish Cream. Táto najnovšia inovácia v oblasti nápojovej alchýmie bola tri roky v stave zrodu. Pri cestovaní po troch...

  15,90€
  Skladom Skladom
 • Jedinečná kombinácia pravej, trikrát destilovanej írskej whiskey s čerstvou smotanou. Mlieko, používané pri výrobe tohoto nápoja, pochádza iba od vybraných kráv, žijúcich na írskych farmách. Likér Bailey's má charakteristickú chuť, doplnenú o kakao a vanilku. Ideálny do nespočetného množstva rôznych koktejlov, ktoré vás zaručene ukľudnia aj v tých...

  12,90€
  Skladom Skladom
 • Prírodný bylinkový likér obsahuje karlovarskú vodu, lieh, prírodný cukor a špecifickú horkastú zmes pozostávajúcu asi z 32 druhov byliniek a korenia. Bola uvedená na trh v roku 1807. Zreje v ručne vyrobených dubových sudoch približne dva mesiace, ktoré prispievajú k jej typickej chuti a farbe. Najlepšie chutí vychladená, obvykle samotná, alebo v rôznych...

  11,90€
  Skladom Skladom
 • Becherovka Lemond je jemná, lahodná, s príjemnou chuťou a 20% alkoholu. Jej základ tvorí Becherovka Original, avšak naviac je obohatená ovocnou zložkou. Charakteristická je pre ňu citrusová vôňa a chuť. Explózia osviežujúcej citrusovej chuti s jemným bylinným nádychom.

  12,00€
  Skladom Skladom
 • Beefeater je jediný gin, ktorý sa vyrába priamo v Londýne. Osviežujúci, čistý a zároveň ostrý gin s nepatrným nádychom citrusov a ovocia, vyvážený chuťou korenia. Je výborným základom pre rôzne koktaily. Vysoko kvalitný gin Beefeater je jediný prémium London Dry Gin, ktorý sa destiluje v Londýne. Vytvoril ho farmaceut James Burrough v roku 1820 a nazval...

  20,50€
  Skladom Skladom
 • Beefeater Borrough's Reserve je jedinečný destilát, ktorý sa vyrába v Londýne, podľa starých receptúr. Destiluje sa v malých medených kotloch. Potom zreje v dubových sudoch, kde pred tým zrel aperitív Jean de Lillet. Tento gin sa vyrába len v obmedzenom množstve a je určený k pomalému pitiu. Výborne chutí ako chladený, tak aj pri izbovej teplote.

  63,50€
  Vypredané Vypredané
 • Beefeater je jediný gin, ktorý sa vyrába priamo v Londýne. Osviežujúci, čistý a zároveň ostrý gin s nepatrným nádychom citrusov a ovocia, vyvážený chuťou korenia. Vyrába sa z čistého obilného alkoholu a destiluje sa výhradne s prírodnými rastlinnými ingredienciami. Je výborným základom pre rôzne koktaily.

  13,50€
  Skladom Skladom
 • Každý dúšok BENTIANNA je malým zážitkom, tancom chutí a vôní. Hladivé tóny medu, unikátna kombinácia 13 liečivých byliniek a jemná horkosť horca. Šťava z vyberaných odrôd hrozna a pravé Tokajské víno. To všetko sa spolu spája v neopakovateľnej harmónii. BENTIANNA je vytvorená z toho najlepšieho, čo ponúka príroda. Výrobca si z nej vzal energiu, silu aj...

  18,90€
  Vypredané Vypredané
 • Bohemia Honey je likér, ktorý v sebe spája trojročnú slivovicu s chuťou a vôňou lipového medu. Klasický ovocný destilát zo sliviek sa stal základom pre Bohemia Honey. Vyrába sa trojstupňovou destiláciou vyzretého slivkového kvasu. Potom je destilát zmiešaný s pravým lipovým medom. Likér má chuť a vôňu lipového kvetu a čerstvých slivák. Bohemia Honey...

  14,50€
  Skladom Skladom
 • Bols Apricot Brandy je marhuľový likér zo slávnej barovej rady ovocných likérov Bols. Začiatky spoločnosti Bols sa datujú už do dávnej minulosti, konkrétne do roku 1575, keď zakladateľ spoločnosti Lucas Bols otvoril na okraji holandského Amsterdamu svoju prvú destilériu. Produkty spoločnosti Bols sú až do dnešnej doby vyrábané podľa pôvodných a mnoho krát...

  14,00€
  Skladom Skladom
 • Bols Blue Curacao bol, a stále je, svetovo najpredávanejšie modré curacao. Jeho modrá farba a zvláštna chuť ho odlišuje od ostatných likérov. Známe v minulom storočí ako "Créme de Ciel". Jeho výroba je kombinácia veľmi jemného liehu a macerátu kôry horkých i sladkých pomarančov z ostrova Curacao, kolorovaná modrým farbivom prírodného pôvodu. Má citrusovú,...

  14,00€
  Skladom Skladom
 • Bols Creme de Cassis je likér z čiernych ríbezlí, ktoré rastú v okolí Dijone, hlavného mesta Burgundska vo Francúzsku. Prejavuje sa v ňom sladká a bohatá chuť čiernych ríbezlí (cassis) s dlhotrvajúcim záverom. Jedná sa o najstaršiu značku destilátov na svete. Spoločnosť Lucas Bols sa sústreďuje na výrobu prémiových likérov z tých najkvalitnejších...

  14,00€
  Skladom Skladom
 • Bols Melon je osviežujúci mix kvalitného alkoholu a jemnej šťavnatej chuti na slnku vyzretých melónov. Tento likér má svetlo zelenú farbu, príjemnú sviežu vôňu a delikátnu chuť. Jedná sa o najstaršiu značku destilátov na svete. Spoločnosť Lucas Bols sa sústreďuje na výrobu prémiových likérov z tých najkvalitnejších ingrediencií. Zo skvelých likérov je...

  14,00€
  Skladom Skladom
 • Bols Peach je mix kvalitného alkoholu a jemnej šťavnatej chuti na slnku dozretých broskýň. Likér so sviežou harmonickou chuťou broskýň a charakteristickou vôňou. Jedná sa o najstaršiu značku destilátov na svete. Spoločnosť Lucas Bols sa sústreďuje na výrobu prémiových likérov z tých najkvalitnejších ingrediencií. Zo skvelých likérov je možné namiešať...

  14,00€
  Skladom Skladom
 • Bols Triple Sec je krištáľovo čistý likér, ktorého hlavnou zložkou je komplexná zmes citrusových plodov. Cítiť v ňom aj mierne horkastú príchuť pomarančov pochádzajúcich z ostrova Curacao. Počiatky spoločnosti Bols se datujú už do dávnej minulosti, konkrétne do roku 1575, keď zakladateľ spoločnosti Lucas Bols otvoril na okraji holandského Amsterdamu svoju...

  14,00€
  Skladom Skladom
 • Tento populárny taliansky vaječný likér má sýtu žltú farbu, krémové zloženie, intenzívnu vôňu vaječných žĺtkov a mlieka. Všetko je naviac zavŕšené vôňou a chuťou rumu. Táto kombinácia jednotlivých zložiek láka k ochutnaniu, najmä pokiaľ máte radi sladké smotanové likéry. Bombardino môžete použiť na výrobu rôznych variácií „alžírskej kávy“, ktorej sa vraví...

  14,50€
  Vypredané Vypredané
 • Bombay Sapphire je destilovaný úplne unikátnym procesom, aký sa užíva už len v štyroch výrobniach na svete. Na rozdiel od ostatných ginov, ktoré sú destilované spoločne s bylinkovými ingredienciami, Bombay Sapphire je destilovaný čistý bez prímesí. Aby získal svoju unikátnu chuť a vôňu, liehovina prechádza zjednodušene povedané "bylinkovou parou". Tento...

  15,90€
  Skladom Skladom
 • Táto jedinečná slivovica sa vyrába už viac ako 100 rokov podľa starých a osvedčených receptúr. Na jej výrobu sa používa starostlivo vybrané ovocie, ktoré sa kvasí prirodzeným spôsobom a následne sa destiluje tradičnou metódou. Vyznačuje sa hladkou, vyrovnanou a lahodnou chuťou pravého slivkového destilátu bez akýchkoľvek prísad. Povestná svetoznáma...

  35,50€
  Skladom Skladom
 • Elegantný calvados destilovaný z kvalitného jablčného pyré. Základná zmes je dvakrát vydestilovaná a následne plnená do dubových sudov, kde dozrieva. Vôňa nesie typické tóny jablkového muštu, klinčekov, dreva, škorice a hrozienok. Chuť je suchá s nádychom vanilky a duba.   Vhodný k vychutnávaniu života kedykoľvek a s kýmkoľvek.

  22,70€
  Skladom Skladom
 • Calvados je vyrábaný zo zmesi 40 rôznych odrôd jabĺk pestovaných v Pays d'Auge v regióne Normandia. Zreje v malých dubových sudoch počas dlhých 12-tich rokov. Vyznačuje sa tou najznamenitejšou chuťou a komplexnou arómou po zrelých jablkách. Calvados Busnel patrí medzi najlepšie brandy na svete.

  51,50€
  Skladom Skladom
 • Calvados Busnel patrí medzi najlepšie brandy na svete. Vyrába sa zo zmesi 40 rôznych odrôd jabĺk pestovaných v Pays d'Auge v regióne Normandia. Chuť zrelých jabĺk dopĺňa jemný nádych mandlí, dreva a vanilky, ktorý získava pri dlhoročnom zrení v dubových sudoch.Tento calvados bude na každej oslave okamžite stredobodom pozornosti.

  35,90€
  Skladom Skladom
 • Campari Bitter je alkoholický aperitív vyrábaný na báze vyluhovania horkých bylín, aromatických rastlín a ovocia v alkohole a vode. Má typickú žiarivo-červenú farbu a charakteristickú lahodnú horkú chuť. Podávame s ľadom ako aperitív alebo do miešaných nápojov, pridaním pomarančovej alebo grapefruitovej šťavy nestráca svoju charakteristickú chuť.

  12,50€
  Skladom Skladom
 • Pravý írsky smotanový likér, ktorý v sebe kombinuje čerstvú smotanu a írsku whiskey. Zamatovú hebkosť a nenapodobiteľnú vôňu dodáva Carolans prídavok medu a karamelu. Carolans bol vytvorený v roku 1978 a po prvýkrát uvedený na trh vo Veľkej Británii v júli 1979. Od tej doby sa stal 2. najpredávanejším krémovým likérom, predávaným vo viac ako 40 krajinách...

  11,50€
  Skladom Skladom
 • Antica Formula je červený jemný vermút vyrábaný v limitovanom množstve podľa originálnej receptúry Antonio Benedetto Carpano z roku 1786. Špeciálny aperitív, v ktorom ucítite chuť korenia a sušeného ovocia s tónmi pomarančovej kôry s horko sladkou dochuťou. Každá fľaša má svoje originálne číslo.

  22,90€
  Skladom Skladom
 • Likér pôvodom z francúzskeho La Sistière Château vzniká infúziou malín a černíc do kvalitného alkoholu. Rafinovanú chuť dotvára madagaskarská vanilka, marocké citrusy, med a koňak – to všetko plnené do fľaše, ktorá je ozdobou každého baru.   Aj vy si môžete vychutnať nápoj, ktorý bol údajne po prvý raz predstavený už kráľovi Ľudovítovi XIV.

  20,30€
  Skladom Skladom
 • Tento zelený likér ako jediný na svete získava svoju sviežu farbu čisto prírodnou cestou. Dvaja mnísi starostlivo uchovávajú tajnú receptúru, podľa ktorej sa mieša, maceruje až 130 rôznych bylín. Nakoniec dohliadajú aj na samotnú destiláciu a dozrievanie likéru v dubových sudoch.   Odporúčame ho piť dobre vychladený alebo s ľadom, no stále častejšie sa...

  28,70€
  Skladom Skladom
 • Výnimočnosť CZECHOSLOVAKIA VODKY je založená na viacstupňovej filtrácii, ktorou dosahuje tú najvyššiu hladinu čistoty. Vodka najprv prechádzajú špeciálnymi filtrami aktívneho uhlia, striebra a platiny. Ďalej je to úprava prostredníctvom vzácneho kameňa Šungit, ktorý ju zbavuje elektromagnetického smogu a Aquadiskom, ktorý napráva kryštalickú štruktúru...

  13,69€
  Skladom Skladom
 • Disaronno Amaretto Originale je najpredávanejším talianskym likérom na svete. Receptúra pochádza z roku 1525, ale prvý krát bolo vyrobené roku 1817. Pre likér je charakteristická jantárová farba a príjemný mandľový buket. Podávajte samostatne alebo s ľadom a citrónovou kôrou.

  15,90€
  Skladom Skladom
 • Zmes 27 liečivých byliniek a exotických korení z celého sveta dáva tomuto likéru jeho špecifickú chuť. Po vyzretí v dubových sudoch majster liehovarník pridá med a šafrán, ktorý dodajú likéru jeho sýtu jantárovú farbu.   Len pre zaujímavosť, latinská skratka DOM znamená Bohu najväčšie dobro, takže viete, akú chuť od likéru môžete očakávať.

  18,20€
  Skladom Skladom
 • Svojou zlatisto-hnedou farbou tento likér pripomína zrelé sladové whisky, z ktorých sa vyrába. Do špeciálne namiešanej zmesi sa však pridáva aj med a byliny podľa tajnej receptúry, takže výsledná chuť je zároveň zemitá aj osviežujúca s nádychom citrusov.   Likér Drambuie si najlepšie vychutnáte čistý, no je aj vyhľadávanou prísadou do kokteilov.

  20,50€
  Skladom Skladom
 • El Jimador je dnes najpredávanejšou prémiovou tequilou v Mexiku. Meno El Jimador je inšpirované mužom, ktorý s veľkou hrdosťou a starostlivosťou zbiera najkvalitnejšie rastliny agáve. El Jimador Blanco je nezrejúca tequila s čistou chutí agáve. Táto tequila je 3 mesiace starostlivo uložená v sudoch z bielych dubov, ktoré jej prepožičiava zvláštnu...

  22,50€
  Skladom Skladom
 • Tequila sa destiluje zo srdca modrej agávy, ktorej sa darí na vulkanickej pôde v mexickom štáte Jalisco. Tequily sa líšia farbou, vôňou i chuťou. Agáva dáva ohnivý a korenistý charakter mladším druhom. Staršie tequily sú jemnejšie a bohatšie s karamelom a medom. El Jimandor je najpredávanejšia tequila v Mexiku. Predstavila ju spoločnosť Herradura, ktorá...

  22,50€
  Skladom Skladom
 • Pri zhodnocovacom procese sa používajú len tie najkvalitnejšie základné suroviny a veľmi jemný lieh vyrobený viacnásobnou destiláciou so špeciálnym čistiacim postupom. Ďalšou dôležitou zložkou je pramenitá tatranská voda, ktorou sa lieh upraví na požadovanú koncentráciu a po primeranom odležaní sa viacnásobne filtruje. Familia Lieh De Luxe patrí do...

  14,50€
  Skladom Skladom
 • Destilát vyrobený z vyzretých marhúľ z oblasti Löhr. Už pri kvasení má surovina intenzívnu vôňu a chuť pripomínajúcu sladké marhule. Jemný ovocný destilát po destilácii zreje 12 mesiacov v sklenených nádobách. Prvotriedne liehovary FASSBIND boli vždy charakteristické najvyššími požiadavkami na kvalitu.

  49,90€
  Skladom Skladom
 • Červené hrozno tiež známe ako "Chatzeseicherli" je pálené tradičným spôsobom v regióne Ticino. Charakteristická ovocná grappa je vyrábaná v spolupráci s vinárom a enológom Sacha Pelossi z Pazzallo-Lugano. Ušľachtilé hroznové brandy je od roku 2008 v rozmedzí S. Fassbind. Harmonicky dokonalá chuť.

  79,90€
  Skladom Skladom
 • Zrelé švajčiarske maliny boli po dobu 6 týždňov macerované v čistom destiláte a potom jemne destilované tradičným spôsobom. Následne zrejú ďalšie 4 týždne v pivniciach. Vďaka tomu tento vzácny destilát získava svoju ovocnú, sviežu jemnú chuť, ktorá je znalcami toľko vyhľadávaná. Prvotriedne liehovary FASSBIND boli vždy charakteristické najvyššími...

  39,90€
  Skladom Skladom
 • Plody sú veľmi starostlivo vyberané, destilované metódou protiprúdu a následne uložené po dobu šiestich mesiacov v domácej pivnici. Delikátna ovocná pálenka z mirabeliek, ktoré pripomínajú malé slivky. Fassbind je jasnej farby a textúry. Jemná a sladká Mirabelle zo švajčiarskeho ovocia je obzvlášť vhodná ako digestív po jedle alebo ku káve. Prvotriedne...

  34,90€
  Skladom Skladom
 • Po fermentácii sa vyvinie intenzívna, veľmi ovocná chuť, pripomínajúca sladký slivkový koláč. Po destilácii je ušľachtilý destilát uložený a udržiavaný po dobu najmenej ďalších 12 mesiacov v súkromných pivniciach pálenice Fassbind. Má miernu ovocnú vôňu. Prezentovaný je s plným ovocným telom a stredne dlhým harmonickým záverom. Po zrení dosahuje kvality,...

  39,90€
  Skladom Skladom
 • Najstaršia tradičná pálenka z domu Fassbind je teraz destilovaná po novom. Čerešne sú vyberané v súlade s prísnymi kritériami kvality a uložené na destiláciu najmenej na jeden rok. Má ovocnú vôňu s jemnou mandľovou poznámkou. Chuť je harmonická. Elegantné a plné telo s jasnou farbou. Prvotriedne liehovary FASSBIND boli vždy charakteristické najvyššími...

  39,90€
  Skladom Skladom
 • Lesné jahody sú najprv odstopkované a následne sú ručne rozdrvené a po dobu troch mesiacov vylúhované. Aby sa dosiahla požadovaná lahodnosť, nechá sa destilát zrieť po dobu 6 mesiacov. Najstarší a najtradičnejší ovocný destilát z výroby domu Fassbind.

  79,90€
  Skladom Skladom
 • Najstarší a najtradičnejší ovocný destilát z výroby domu Fassbind je dnes vyrábaný novou receptúrou majstra destilatéra. Najkvalitnejšie čerešne sú spracovávané v protiprúdovom výrobnom postupe a potom destilát zreje po dobu 1 roku v sklenených nádobách. Prvotriedne liehovary FASSBIND boli vždy charakteristické najvyššími požiadavkami na kvalitu.

  49,90€
  Skladom Skladom
 • Táto hruškovica je vyrábaná z vyzretých zlatožltých hrušiek, ktoré svoju plnú a sýtu arómu získali v oblasti Wallis, kde boli ručne zbierané. Po tradičnej destilácii ďalej zreje v sklenených nádobách po dobu 6 mesiacov. Prvotriedne liehovary FASSBIND boli vždy charakteristické najvyššími požiadavkami na kvalitu.

  39,90€
  Skladom Skladom
 • Veľmi zriedkavé biele hrozno z regiónu Lugano je destilované v Ticino za použitia tradičných metód. Charakteristická plná grappa je súčasťou sortimentu od roku 2008 je vyrábaná je v spolupráci s vinárom a enológom Sacha Pelossi z Pazzallo-Lugano.Má charakteristickú arómu a typicky jemnú citrusovú chuť.

  119,00€
  Skladom Skladom
 • Jemný destilát z vybraných švajčiarskych čerešní je uložený aspoň na jeden rok v sudoch z čerešňového dreva. Táto doba skladovania v ovocných drevených sudoch mu dodáva jeho intenzívnu drevitú chuť a úžasne bohatú farbu.

  53,90€
  Skladom Skladom
 • Tradičný jablčný destilát je uložený minimálne jeden rok po destilácii v sudoch z jablkového dreva. Doba skladovania mu dodáva príjemne intenzívny drevitý tón a bledú farbu. Ideálne sa hodí k cigare.

  54,90€
  Skladom Skladom
 • Destilát zo švajčiarskych sliviek z oblasti Löhr zreje niekoľko rokov. Destilácia v sudoch zo slivkového dreva mu dodáva veľmi jemnú a harmonickú vôňu a zlatisto-červenú farbu. Aj preto sa tento destilát krásne hodí k cigare.

  54,90€
  Skladom Skladom
 • Ovocné brandy s absolútnou harmóniou sa vyrába v najstaršej pálenici vo Švajčiarsku podľa starej receptúry s veľkým dôrazom na detail. Je uložené vo švajčiarskych drevených sudov na dlhú dobu. Doba skladovania určuje jeho farbu. Ideálny darček, perfektné zakončenie večere alebo osviežujúci nápoj pri každej príležitosti.

  53,90€
  Skladom Skladom
 • Jemný destilát vyrobený podľa tradičného domáceho receptu rodiny Fassbind. Marhuľovica Fassbind Vieille Abricot sa vyrába z ovocia starej kráľovskej odrody Luizet. Najkvalitnejšie marhule s tou najintenzívnejšou arómou sú odborne destilované a následne uložené v dubových sudoch po dobu 10-18 mesiacov. Vieille Abricot má jemný nádych mandlí, ktoré sa...

  39,90€
  Skladom Skladom
 • Fassbind Vieille Cerise je destilát z tých najjemnejších a najlepšie vyzretých čerešní. Destiluje sa po dobu 12-18 mesiacov a uložený je v dubových sudoch. Má jemný, sladký a vláčny charakter. Pôvod ovocia je zo severozápadného Švajčiarska.

  39,90€
  Skladom Skladom
 • Vieille Framboise je macerovaný a destiluje sa podľa tradičnej receptúry. Po dobu jedného roka je uložený v dubových sudoch. Pôvodom je zo Švajčiarska. Má plnú a mäkkú chuť s intenzívnou ovocnou príchuťou a ovocnú vôňu zrelých malín a jemných drevených tónov.

  39,90€
  Skladom Skladom
 • Fassbind Vieille Poire je jemný destilát vyrábaný z hrušiek a je po celé roky skladovaný v drevenom sude. Vyrába sa tradičnou domácou receptúrou. Plody sú dôkladne vyberané a musia byť zrelé a bezchybné. Destilácia prebieha veľmi pomaly a destilát sa ukladá do dubových sudov. Zreje 10-18 mesiacov. Tajomstvo čistoty a plnej prírodnej arómy destilátu,...

  39,90€
  Skladom Skladom
 • Destilát je uložený do dubových sudov, kde zreje 10 - 18 mesiacov. Po zrení prichádza na rad jeho zušľachťovanie. Jedná sa najmä o prídavok čisto prírodného výťažku zo sušených jabĺk. Výsledný produkt má jemnú, sladkú a harmonickú chuť, ktorá je unikátna a nenapodobiteľná.

  39,90€
  Skladom Skladom
 • Fassbind Vieille Prune je jemný destilát vyrábaný zo sliviek a po celé roky je skladovaný v drevenom sude. Vyrába sa tradičnou domácou receptúrou. Plody sú dôkladne vyberané a musia byť zrelé a bezchybné. Destilácia prebieha veľmi pomaly a destilát sa ukladá do dubových sudov. Zreje 10-18 mesiacov. Tajomstvo čistoty a plnej prírodnej arómy destilátu,...

  39,90€
  Skladom Skladom
 • Novinka

  Taliansky bitter, aromatický nápoj vyrábaný z hroznového destilátu (ako brandy) a viac ako 40 rôznych bylín a korenín (myrha, ľubovník bodkovaný, rebarbora, kardamón, šafran a iné). Vyrába sa v Miláne podľa prísne tajnej receptúry, ktorá patrí rodine Branca a predáva sa do celého sveta. Bylinky a koreniny sa primiešavajú do základného destilátu, ktorý...

  23,90€
  Skladom Skladom
 • Výnimočne dobrý a výnimočne horký bylinný likér, ktorý je obľúbenou liehovinou v Slovenskej republike. Jeho vznik sa datuje rokom 1927. Práve vtedy totiž taliansky podnikateľ Lionello Stock začal vo svojej likérke v Plzni - Božkove vyrábať horký Fernet Stock. Receptúra výroby je samozrejme prísne tajná, ale základnými surovinami pre výrobu Fernetu Stock...

  10,50€
  Skladom Skladom
 • Výnimočne dobrý a výnimočne horký bylinný likér, ktorý je obľúbenou liehovinou v Slovenskej republike. Jeho vznik sa datuje rokom 1927. Práve vtedy totiž taliansky podnikateľ Lionello Stock začal vo svojej likérke v Plzni - Božkove vyrábať horký Fernet Stock. Receptúra výroby je samozrejme prísne tajná, ale základnými surovinami pre výrobu Fernetu Stock...

  39,90€
  Skladom Skladom
 • Ako už názov napovedá, základom Fernetu Stock Citrus je klasický Fernet Stock. Na rozdiel od neho je však Fernet Stock Citrus sladší a má nižší obsah alkoholu. Neopakovateľná kombinácia štrnástich byliniek z celého sveta, najjemnejšieho liehu, kvalitnej vody a karamelového kuléru, je naviac doplnená prírodnými arómami vybraných citrusových plodov...

  10,50€
  Skladom Skladom
 • Ako už názov napovedá, základom Fernetu Stock Citrus je klasický Fernet Stock. Na rozdiel od neho je však Fernet Stock Citrus sladší a má nižší obsah alkoholu. Neopakovateľná kombinácia štrnástich byliniek z celého sveta, najjemnejšieho liehu, kvalitnej vody a karamelového kuléru, je naviac doplnená prírodnými arómami vybraných citrusových plodov...

  39,90€
  Skladom Skladom
 • Fernet Stock Cranberry je alkoholický bylinný likér, vytvára jedinečnú kombináciu originálnej horkej chuti Fernet Stock a brusníc. Pokiaľ milujete svieži Fernet Stock Citrus alebo tradične horký Fernet Stock, určite si zamilujete aj Fernet Stock Cranberry. V spojení s tradičnou zmesou 14 bylín vzniká nezameniteľná príjemne horká chuť, ktorú doplňuje...

  10,50€
  Skladom Skladom
 • Vyrobený na základe takmer storočnej tradície maceráciou byliniek, obohatený o výťažky z čajových lístkov a ovocia. Výsledkom je lahodná, vyvážená a bohatá chuť, ktorá je umocnená zrením v dubových sudoch. Najlepšie si ho vychutnáte vychladený alebo s ľadom.

  10,50€
  Skladom Skladom
 • Jedinečné spojenie tradičného Fernetu Stock s mätou prináša nezameniteľnú originálnu horkú chuť Fernetu obohatenú o osviežujúce pohladenie mäty. Výnimočne dobrý a výnimočne horký Fernet Stock, ktorý je nesporne najobľúbenejšou liehovinou v Českej republike, patrí spolu s Fernetom Stock Citrus k základným produktom spoločnosti Stock Plzeň - Božkov. Pred...

  10,50€
  Skladom Skladom
 • Tento nový Fernet je úplne iný. Na rozdiel od klasického Fernetu Stock nie je taký horký. Príchuť manga mu dáva jemne ovocnú, sladkastú iskru, zázvor doplní chuťový zážitok o hrejivý dozvuk. Táto kombinácia mu dodáva mladý a svieži náboj, ktorý oceníš pri pohodovom pokeci večer s priateľmi aj na rozbehnutej akcii v klube či na diskotéke. Zetko zmení...

  10,50€
  Skladom Skladom
 • Originálny taliansky likér Frangelico sa vyrába z lieskových orieškov. Má bohatú orechovú chuť, ktorú krásne dopĺňajú tóny horkej čokolády a vanilky. Zaujímavá však nie je len jeho chuť, ale aj fľaša, ktorá pripomína mnícha v rúchu s bielym povrazom okolo pása.   Najčastejšie si tento likér nájde svoje miesto v kokteiloch, no mnohí ho preferujú čistý, či...

  14,30€
  Skladom Skladom
 • Extra ušľachtilá liehovina žltej farby s prirodzenou slivkovou vôňou, vyrobená podľa starej slovenskej receptúry z čistého destilátu, získaného z najlepších odrôd sliviek pokročilej zrelosti.Najlepšia ku korenému bielemu mäsu.

  13,50€
  Skladom Skladom
 • Exkluzívna rada tri krát destilovaných páleniek značky Frux. O ich kvalitu sa stará majster destilér Václav Šitner zo Zámockého ovocného liehovaru Blatná a na výrobu sa používa starostlivo vybrané ovocie z tuzemských sadov.  

  14,50€
  Skladom Skladom
 • Exkluzívna rada tri krát destilovaných páleniek značky Frux. O ich kvalitu sa stará majster destilér Václav Šitner zo Zámockého ovocného liehovaru Blatná a na výrobu sa používa starostlivo vybrané ovocie z tuzemských sadov.

  14,50€
  Skladom Skladom
 • Exkluzívna rada tri krát destilovaných páleniek značky Frux. O ich kvalitu sa stará majster destilér Václav Šitner zo Zámockého ovocného liehovaru Blatná a na výrobu sa používa starostlivo vybrané ovocie z tuzemských sadov.

  24,50€
  Skladom Skladom
 • Exkluzívna rada tri krát destilovaných páleniek značky Frux. O ich kvalitu sa stará majster destilér Václav Šitner zo Zámockého ovocného liehovaru Blatná a na výrobu sa používa starostlivo vybrané ovocie z tuzemských sadov.

  14,50€
  Skladom Skladom
 • Exkluzívna rada tri krát destilovaných páleniek značky Frux. O ich kvalitu sa stará majster destilér Václav Šitner zo Zámockého ovocného liehovaru Blatná a na výrobu sa používa starostlivo vybrané ovocie z tuzemských sadov.

  14,50€
  Skladom Skladom
 • Exkluzívna rada tri krát destilovaných páleniek značky Frux. O ich kvalitu sa stará majster destilér Václav Šitner zo Zámockého ovocného liehovaru Blatná a na výrobu sa používa starostlivo vybrané ovocie z tuzemských sadov.

  14,50€
  Skladom Skladom
 • Fütyülős udržuje svoje tradičné hodnoty už od roku 1960 a stále rozširuje rodinu produktov. Výrobky si zachovávajú svoju ovocnú chuť, ale k tradičnej marhuľovej postupom času pribudli aj ďalšie ako tradičná slivka s medom, kedy samotnú chuť dokresľuje agátový med. Každý výrobok má svoju neodolateľnú chuť, vôňu ovocia a výnimočnú kvalitu.Princ Edward raz o...

  11,90€
  Skladom Skladom
 • Vyznačuje sa bohatou arómou anízu, vanilky a lahodnou chuťou.Jednotlivé suroviny ležia 3 mesiace v tankoch, následne sú zmiešané s liehom, cukrovým sirupom a farbiacimi zložkami a uložené na definitívne "scelenie". Je súčasťou štyroch koktailov zaradených do zoznamu International Bartenders Association a firma disponuje ďalšími 2 000 receptúrami.Likér bol...

  16,90€
  Vypredané Vypredané
 • Na rozdiel od štandardného piva z chmeľu a sladu sa GingerMania vyrába za pomoci ručne vyberaného čínskeho zázvoru, exotických citrusov, prírodného cukru, pramenitej vody a špeciálnych kvasiniek, pričom neobsahuje žiadne umelé príchute, sladidlá či dochucovadlá. Vhodné samotne vychladené počas letných horúčav, či naopak nateplo počas chladných dní....

  1,99€
  Skladom Skladom
 • Na rozdiel od štandardného piva z chmeľu a sladu sa GingerMania vyrába za pomoci ručne vyberaného čínskeho zázvoru, exotických citrusov, prírodného cukru, pramenitej vody a špeciálnych kvasiniek, pričom neobsahuje žiadne umelé príchute, sladidlá či dochucovadlá. Vhodné samotne vychladené počas letných horúčav, či naopak nateplo počas chladných dní....

  1,99€
  Skladom Skladom
 • Na rozdiel od štandardného piva z chmeľu a sladu sa naša GingerMania vyrába za pomoci ručne vyberaného čínskeho zázvoru, exotických citrusov, prírodného cukru, pramenitej vody a špeciálnych kvasiniek, pričom neobsahuje žiadne umelé príchute, sladidlá či dochucovadlá. Narozdiel od štandardnej, je táto verzia doplnená o škoricu, klinček a badián, ktoré...

  1,99€
  Skladom Skladom
 • 4,00€

  Zľava

  Goralská pálenka je majstrovský skvost našich praotcov hrdých Goralov, ktorí odjakživa obývali vrchy a doliny Vysokých Tatier v srdci Európy. Dúšok tohto harmonického borovičkového destilátu s horcom vo Vás zanechá hrejivý pocit na tele a na duši, vďaka pretavenej neutíchajúcej životodarnej sile pohoria Karpát. Predstavuje tradičnú chuť a vôňu borievok...

  12,50€ 16,50€
  Znížená cena
  Skladom Skladom
 • Goral Hruškovica je prírodný hruškový destilát najvyššej kvality. Je vyrobený zo svetoznámej odrody hrušiek Williams a predstavuje absolútnu špičku medzi ovocnými destilátmi. Vyznačuje sa nezameniteľnou chuťou a výraznou vôňou typickou pre toto umelecké dielo, ktoré je výsledkom pôsobenia prírodných procesov a dômyselných destilačných postupov. Goralská...

  22,50€
  Skladom Skladom
 • Goralská pálenka predstavuje výber toho najlepšieho, čo može poskytnúť bohatstvo panenskej prírody a majstrovská zručnosť Goralov zachovaná v tradičných liehovarníckych receptúrach. Dúšok tohto harmonického destilátu vo Vás zanechá hrejivý pocit na tele a na duši, vďaka pretavenej neutíchajúcej životodarnej sile pohoria Karpát.Pilotný produkt línie...

  22,50€
  Skladom Skladom
 • Tento gin sa vyrába podľa originálneho receptu, ktorého zloženie pozná údajne naraz vždy iba 12 ľudí na svete. Odborníci vedia, že obsahuje špeciálny zázvor, čínsky škoricový olej, muškátový oriešok, semená koriandra a borievku. Jeden z najznámejších ginov má svoje korene v Škótsku, kde liehovarník Alexander Gordon využil vo svoj prospech príkaz vlády...

  12,90€
  Skladom Skladom
 • Tento dokonale svieži a aromatický gin s príchuťou uhorky uviedla na trh spoločnosť Gordon´s v roku 2013. Jeho základom je klasický London Dry Gin značky Gordon´s a je prirodzene ochutený uhorkou. Výsledkom je niečo ako gin značky Hendricks. Dobre sa hodí do ginu s tonikom!

  12,90€
  Skladom Skladom
 • Brandy bolo pomenované podľa vojvodu z Alby, španielskeho vojvodcu a diplomata. Má farbu vlašského orecha, vôňu karamelu a sušeného ovocia. Brandy je suché na podnebí, s pikantnou príchuťou citrónu a vanilky a s veľmi ovocným záverom. Podľa časopisu Wine Enthusiast patrí medzi štyri najlepšie španielske brandy v tejto kategórii.

  25,90€
  Skladom Skladom
 • Pri príležitosti 150-teho výročia založenia spoločnosti Grand Marnier vznikol tento jedinečný likér. Komplexnú chuť mu dodáva zmes vzácnych XO koňakov, ktoré harmonicky dopĺňa horký pomaranč, vo vôni zacítite náznaky kakaa, škorice a exotických korenín.   Najlepšie si ho vychutnáte čistý, keď sa rozvinie jeho aróma a bohatá chuť.

  167,90€
  Skladom Skladom
 • Grand Rouge je francúzsky pomarančový likér, ktorý sa často využíva v gastronómii, ale aj k pohodovému popíjaniu. Je vyrábaný z vyzretého kvalitného koňaku z horkých karibských pomarančov z ostrova Curacao. Likér sa tiež využíva pri miešaní nápojov B52 alebo Cosmopolitan.

  26,90€
  Skladom Skladom
 • Presne 100 rokov od založenia spoločnosti Grand Marnier bol po prvý raz namiešaný tento exkluzívny likér, ktorý vzniká ako cuvée vybraných XO koňakov a exotického horkého pomaranča. Chutí po sušenom ovocí, muškátovom oriešku a perníkovom ceste. Odporúčame podávať čistý, aby vynikla jeho jantárovo-medená farba a podmanivá citrusová aróma s náznakom korenia.

  71,90€
  Skladom Skladom
 • Grappa Ramazzotti Fior di Vite je talianska špecialita. Tento typický taliansky destilát sa vyrába rafinovanou destilačnou technikou z čerstvých výliskov piemontského hrozna, ktoré sa destiluje hneď po vylisovaní aj so stopkami a jadierkami. Od všetkých ostatných grappa ho odlíšite vďaka charakteristickému obalu „Sacco“ z prírodnej vrecoviny. Dnes sa...

  15,90€
  Skladom Skladom
 • Likér s dlhoročnou mystickou históriou pôvodom zo Švajčiarska. Základnou surovinou absinthu je palina pravá.Jedinečnosť absinthu spočíva v obsahu thujonu, psychotropnej látky, ktorej skorší neregulovaný obsah sa podieľal na opojných stavoch, ktoré mohli spotrebitelia pocítiť. Pri opätovnom povolení výroby si absint znovu našiel mnoho priaznivcov.Špeciálna...

  13,50€
  Skladom Skladom
 • Likér z Pinar del Rio sa vyrába z cukru a plodov ovocného stromu "malej guavy". Špecifický spôsob spracovania a fermentácie prináša alkohol syrupovej konzistencie a tmavej jantárovej farby. Chuť a vôňa nesú stopy guave a manga, s kvetinovými náznakmi pálenia tvrdého rumu a syrupovej sladkosti.Hodí sa do nápojov s nesladkými tropickými džúsmi a rumom,...

  13,90€
  Skladom Skladom
 • Legendárne írske tmavé pivo z pivovaru St. James Park z Dublinu. V chuti je cítiť intenzívnu arómu kávy a chmeľovú horkosť. Pivo Guinness sa vyrába od roku 1759, kedy si Arthur Guinness prenajal v Dubline malý pivovar a začal variť pivo pod svojim menom. Najprv to bolo kvasené pivo tzv. ALE, no nakoniec prešiel k výrobe tmavého piva. V balení 4 kusy v...

  4,28€
  Skladom Skladom
 • Netrvalo dlho od jeho zrodu v roku 1818, kým sa tento likér stal populárnym na barovej scéne. Dostal sa do viacerých známych kokteilov, vrátane legendárneho Singapore Sling. Vyberané dánske čerešne a čisto prírodný pôvod bez aróm a farbív mu prepožičiavajú nezameniteľnú chuť.   Stačí pridať pár kociek ľadu, jemne premiešať a nerušene popíjať.

  18,90€
  Skladom Skladom
 • Jalovec, koriander a citrusovú kôru doplňuje lahodný dotyk ruží, dosiahnutý jemným vylisovaním olejov z okvetných lístkov. Je to gin z málo sériovej výroby destilovaný v škótskej prímorskej dedinke Girvan. Je plnený do fliaš pripomínajúcich staré lekárenské dózy. Neobyčajný destilačný proces v kombinácii s lahodným súhrnom výťažkov vytvára jediný gin...

  32,50€
  Skladom Skladom
 • Hruškovica pravý destilát je trenčianska špecialita vyrábaná v tomto regióne už stáročia podľa starých osvedčených receptúr. Starostlivo vybrané vyzreté hrušky kvasia prirodzeným spôsobom a po dokonalom kvasení sa destilujú tradičnou metódou. Typickú hladkú, vyrovnanú a lahodnú chuť pravého hruškového destilátu bez akýchkoľvek prísad získava tiež...

  13,90€
  Skladom Skladom
 • Destilát vyrobený zo šťavnatých juhoamerických hrušiek odrody Williams sa vyznačuje nádhernou výraznou vôňou po hruškách a jemnou typickou chuťou s dlhým doznievaním hruškového tónu. Kosher certifikát udelený americkou Ortodoxnou Úniou potvrdzuje najvyššiu kvalitu tohoto destilátu. Čistá chuť ovocia zaručená.

  32,50€
  Skladom Skladom
 • Slivkový destilát vyrobený podľa tradičného slovenského receptu spojením kvalitného liehu a slivkových plodov vytvára silnú ale jemnú Golden Slivku. Pre výraznejšiu arómu, zlatistú farbu a chuť je pridané väčšie množstvo sliviek. Jemne sladká liehovina s príchuťou slivky prekvapí a hlavne poteší vaše zmysly. Najlepšie chutí vymrazená na teplotu +4 až -6°C.

  11,60€
  Vypredané Vypredané
 • Hruškovica Exclusive sa vyznačuje špecifickou arómou po hruškovej dužine s príjemným nasladlým podtónom a vynikajúcou chuťou. Unikátny dizajn fľaše očarí každého, kto ju uvidí. Základným motívom je špeciálna ľadová vrstva, ktorá využíva efekt lupy naplnenej fľaše. Navyše je každá fľaša výnimočná farebnou vrstvou, ktorá zároveň odlišuje od seba jednotlivé...

  18,50€
  Skladom Skladom
 • Jablkový destilát s dlhoročnou tradíciou sa vyrába destiláciou vyzretých jabĺk. Splynutie sily a jedinečného charakteru tohto nápoja vytvára harmonickú chuť a vôňu s 45% obsahom alkoholu. Pravý destilát s označením “Kosher”, ktoré si získal vďaka výrobe podľa najprísnejších kritérií. Výsledkom je výnimočný produkt pre výnimočné chvíle.

  13,50€
  Skladom Skladom
 • Pravý destilát vyrobený z prvotriednych marhúľ podľa dlhoročnej tradície, vďaka ktorej tento destilát zreje niekoľko mesiacov v dubových sudoch, čo mu zaručí nádhernú zlatú farbu a harmonickú vôňu zrelých marhúľ. Marhuľovica Kosher je dostupná vo verzii so 45% obsahom alkoholu. Pravý destilát s označením “Kosher”, ktoré si získal vďaka výrobe podľa...

  13,50€
  Skladom Skladom
 • Slivovica Kosher Imperator je vyrábaná klasickým spôsobom z najlepších odrôd sliviek, ktoré sú tou najlepšou esenciou nápoja harmonickej chuti a vône. Slivkový destilát je získaný z vysokoakostného ovocia. Výsledkom tradičnej technológie pálenia je Kosher Slivovica, ktorú ocenia tí konzumenti, pre ktorých má toto označenie význam. Výsledný produkt je...

  13,50€
  Skladom Skladom
 • Višňovica Kosher Imperator je priezračný destilát vyrobený z najlepších odrôd čiernej višne. Práve tá vytvára výrazný nápoj s príjemnou arómou a vycibreným vkusom. Destilát je získaný z vysokoakostného ovocia. Výsledkom tradičnej technológie pálenia je Kosher Višňovica, ktorú ocenia tí konzumenti, pre ktorých má toto označenie význam. Splynutie sily a...

  13,50€
  Skladom Skladom
 • 7,00€

  Zľava

  Prvotriedna borovička je vyrobená z najkvalitnejších plodov borievky, ktoré vytvárajú tradičnú harmonickú chuť.Zlatá borovička s atraktívnym dizajnom balenia tvoria spojenie, ktoré ocenia najmä znalci.

  22,00€ 29,00€
  Znížená cena
  Skladom Skladom
 • Zlatá hruškovica je vyrobená z čistého kvalitného hruškového destilátu. Pravý destilát s atraktívnym dizajnom balenia tvoria spojenie, ktoré ocenia predovšetkým znalci. Hruškovicu podávame pri teplote +10°C s kúskom ovocia.

  40,90€
  Skladom Skladom
 • Zlatá slivovica je vyrobená tradičným spôsobom z najlepších odrôd sliviek. Destilát je získaný z prvotriedneho ovocia s jemným, charakteristickým a dlho doznievajúcim tónom slivkovej chuti. Zlatá Slivovica s atraktívnym dizajnom balenia tvoria spojenie, ktoré ocenia najmä znalci.

  35,90€
  Skladom Skladom
 • Hruška Kosher Imperator je destilát je vyrábaný zo špecifickej odrody hrušiek Williams, vďaka ktorej získal svoju výraznú hruškovú vôňu a jemný, ale zároveň intenzívny tón hruškovej chuti. Najvyššiu kvalitu potvrdzuje i prívlastok Kosher, ktorý garantuje dodržiavanie prísne predpísaných pravidiel a technológií výroby (podľa židovskej viery).   Excelentný...

  13,50€
  Skladom Skladom
 • Irsai Oliver je exkluzívny vinný destilát získaný z hrozna odrody Iršai Oliver. Farba je svetlo-žltá, vôňa muškátovo korenistá, v chuti je cítiť zrelé exotické ovocie s príchuťou muškátu. Destilát je dobre podávať ako aperitív a k dezertom.

  21,90€
  Skladom Skladom
 • Nemecký bylinkový likér sa vyrába sa od roku 1935 na základe receptu pozostávajúceho z kombinácie 56 rôznych bylín, druhov korenia a ovocia macerovaných v neutrálnom liehu. Likér, ktorý vznikol po niekoľkoročnom experimentovaní s rôznymi ingredienciami podľa tajného receptu.Podávajte ľadovo vychladený, vo svojej najčistejšej podobe.

  12,90€
  Skladom Skladom
 • Nemecký bylinkový likér sa vyrába sa od roku 1935 na základe receptu pozostávajúceho z kombinácie 56 rôznych bylín, druhov korenia a ovocia macerovaných v neutrálnom liehu. Likér, ktorý vznikol po niekoľkoročnom experimentovaní s rôznymi ingredienciami podľa tajného receptu. Podávajte ľadovo vychladený, vo svojej najčistejšej podobe.

  15,70€
  Skladom Skladom
 • Vyrobený je z 56 ručne vyberaných bylín, kvetov, koreňov a plodov. Vytvorený a zdokonalený v Nemecku. Jedná sa o sezónne vydanie s klinčekmi, škoricou, vanilkou a šafránom. Vrelá a príjemná chuť, ktorá je ideálna na jeseň a zimu. Extra výbuch zimného korenia pre vaše chuťové poháriky!

  15,50€
  Skladom Skladom
 • Horúca novinka medzi ovocnými destilátmi lahodnej chuti a príjemnej jahodovej vône vyrobenej z kvalitných slovenských jahôd. Kvalitu svojich výrobkov spoločnosť Prelika zabezpečuje stálym systémom kontroly, ktorý riadi vlastné laboratórium. Jahodovica patrí do rady ovocných destilátov, ktoré sú vypálené z kvalitného ovocia vo vlastnej pálenici „Yellow...

  13,90€
  Vypredané Vypredané
 • Ovocný destilát z jabĺk Loret Jean Paul je typická francúzska špecialita. Ma jantárovú farbu, jeho chuť je zaujímavá svojou rôznorodosťou. Prelínajú sa v ňom chute jabĺk, škorice, horká príchuť mandlí. Odporúčame podávať výhradne na ľade - používa sa ako digestívum (záver menu), alebo do rôznych koktailov.

  14,50€
  Skladom Skladom
 • Unikátna prémiová tequila vyrobená z modrej agáve, výraznej zmesi reposado a vysoko kvalitnej Cuervo tequily. Je dvojnásobne destilovaná a dozrieva v amerických dubových sudoch. Cuervo Gold je zlatej farby, sladkej vône s príjemným nádychom agáve. Chuť je sladká s ozvenou dubového dreva a vanilky. Najpredávanejšia tequila na svete – Cuervo Gold je ikona,...

  16,50€
  Skladom Skladom
 • Tequila Jose Cuervo Silver sa destiluje zo srdca modrej agávy, ktorej sa darí na vulkanickej pôde v mexickom štáte Jalisco. José Cuervo Silver je čerstvá, jemná, dobre vyvážená tequila. Vôňa je po agáve korenistá s tónmi citrusov a dreva. Výrazná a svieža chuť s jemnou pripomienkou pôvodu.

  16,00€
  Skladom Skladom
 • 1,00€

  Zľava

  Juniperus borovičku dnes vyrába OLD HEROLD podľa osvedčených tradičných receptúr, ktoré zahŕňajú náročný fermentačný a destilačný proces spracovania plodov borievok. Finálna borovička si uchováva pozitívne vlastnosti pôvodnej suroviny - voňavých guľôčiek borievok s vysokým obsahom silíc a flavoidov.Najstaršia patentovo chránená borovička.

  64,99€ 65,99€
  Znížená cena
  Skladom Skladom
 • Kahlúa je pôvodný, kávou ochutený mexický likér vyrábaný od roku 1936 z tých najlepších prírodných ingrediencií. Základ tvorí destilát z cukrovej trstiny (rum) a špičková káva, 100% Arabbica, pochádzajúca z hôr oblasti Veracruz. Rum zrel sedem rokov v dubových sudoch a perfektne ošetrované kávové zrno odpočívalo najmenej šesť mesiacov v päťdesiat...

  16,50€
  Skladom Skladom
 • Karloff Tatratea je známy svojou nádhernou čajovou a ovocnou arómou, za ktorú vďačí extraktom z broskýň, bieleho a čierneho čaju, ktorý v ňom zanecháva príjemnú jemnú a nezameniteľnú stopu. Ponúka pretrvávajúcu chuť medového vína a žltých kvetov s vôňou čerstvých a sušených žltých broskýň doplnenou bielym čajom. Je silný a zároveň elegantný, s chuťou tak...

  13,50€
  Skladom Skladom
 • Karloff Tatratea 52% je unikátny čajovo-bylinný likér, vyrobený na prírodnej báze. Je tvorený vyváženým pomerom najjemnejšieho liehu, prírodných extraktov z vysokohorských bylín, prvotriedneho čierneho čaju, ovocných výťažkov a destilátov, pravého cukru a pramenitej tatranskej vody. Sladká chuť kandizovaného medu a pretrvávajúca príjemná čajová dochuť s...

  14,90€
  Skladom Skladom
 • Čajovo bylinný likér, tvorený vyváženým pomerom najjemnejšieho liehu, prírodných extraktov z vysokohorských bylín, prvotriedneho čierneho čaju, ovocných výťažkov a destilátov, pravého cukru a čistej tatranskej vody. Je obohatený o extrakty z lahodných lesných plodov - čučoriedok, černíc a lesných jahôd. Svojím zložením dodávajú nápoju jedinečný nádych a...

  16,90€
  Skladom Skladom
 • Karloff Tatratea 67% je prírodný, originálny, čajovo-bylinný likér, ktorý je obohatený o sladkú hrušku, kyslasté jabĺčko a pikantný zázvor, škoricu a vanilku, doplnenú o sladký karamel. Predstavte si vôňu jablkového závinu, ktorá sa nesie celou miestnosťou. Presne to budete cítiť, keď si otvoríte jablkovo-hruškový Tatratea.

  17,50€
  Skladom Skladom
 • Karloff Tatratea 72% je pre svoju vysokú stupňovitosť považovaný za pravú slovenskú zbojnícku frndžalicu. Je obohatený o extrakty z chinínovníka a obsahuje menej cukru, čo mu dáva titul najsilnejšieho z rodiny Tatratea. Táto verzia originálneho Tatranského čaju s vysokou stupňovitosťou prináša silnú koncentrovanú arómu čiernych čajov a horských rastlín a...

  18,00€
  Skladom Skladom
 • Čajovo-bylinný digestív bez pridania cukru, sladený extraktmi z hrozienok, fíg a stévie. Nachádzajú sa v ňom extrakty z viac ako 30 bylín, hlavne z paliny, horca a srdcovníka. Obsahujú horčíny – látky, ktoré blahodarne vplývajú na tráviaci trakt, podporujú činnosť pečene a žlčníka a povzbudzujú celý organizmus. Podmanivá ľahká sladká príchuť s...

  12,90€
  Skladom Skladom
 • Dokonalé spojenie liehu, aromatických bylín a ovocných extraktov dopĺňa rad Tatratea Citrus o chuť citróna, limetky a kandizovaného cukru. Vôňam dominuje citrónová tráva, mäta a bylinkový čaj. Napriek výraznej citrusovej chuti i aróme zostáva nápoj jemný a lahodný. Konzumuje sa chladený alebo s kockou ľadu, výborne sa tiež hodí do miešaných long drinkov s...

  11,50€
  Skladom Skladom
 • Je obohatený o extrakty zo sedmych lúčnych kvetov, siedmych kvetov z kríkov a siedmych kvetov zo stromov. V jeho vôni prevládajú kvety nechtíka, levandule, hluchavky a rebríčka. Ak budete pozorní, na jazyku ucítite lipu, agát či pomarančový kvet. Dominantou je však bazový kvet, ktorý je doplnený o sladkastý med. Predstavuje nevšednú kolekciu starostlivo...

  14,00€
  Skladom Skladom
 • Čajovo-bylinný digestív bez pridania cukru, sladený extraktmi z hrozienok, fíg a stévie. Nachádzajú sa v ňom extrakty z viac ako 30 bylín, hlavne z pestreca mariánskeho, kvetu bazy čiernej a rebríčka. Sladkastý úvod plynule prechádza do krátkeho horkastého záveru za sprievodu jemných kvetových tónov ruže a jazmínu. Komplexná vyvážená bylinná vôňa, v...

  12,90€
  Skladom Skladom
 • Je obohatený o extrakty z červeného čaju, ibišteka a višní, ktoré sú zdrojom prírodných antioxidantov. Ibištek je rastlina pochádzajúca z tropických častí Ázie, vyniká veľkými jedlými kvetmi, vhodnými na prípravu čaju s mierne kyslou chuťou a s nádhernou rubínovou farbou. Príchuť sladkých praliniek, sultánok a crème brûlée dotvára rubínový punč s arómou...

  12,00€
  Skladom Skladom
 • Prírodný, originálny, čajovo – bylinný likér tvorený vyváženým pomerom liehu, extraktov z bylín, čajov, ovocných výťažkov a destilátov, cukru a vody. Tento výnimočne sladkokyslý čaj je doplnený o extrakty z rakytníka, ktoré sú dôvodom jeho sviežosti. Je obohatený o extrakty výraznej šípky, ktorá vám pripomenie pohodu jesenných večerov pri šálke šípkového...

  16,00€
  Skladom Skladom
 • Karpatské brandy Exclusive je výnimočný nápoj pre tých, ktorí vyhľadávajú najvyššiu kvalitu. Charakterizuje ho elegantná zlatisto-jantárovou farba, vyvážená harmonická chuť sušeného ovocia s nádychom vanilkového dreva. Sedem hviezdičiek na etikete garantuje minimálne sedem rokov zrenia v dubových sudoch. Exkluzívne brandy z radu produktov Karpatské brandy...

  112,90€
  Skladom Skladom
 • Karpatské Brandy Originál je elegantný nápoj s vôňou sušeného ovocia s kúskami jemnej čokolády a sladkastou chuťou s karamelovými podtónmi. Brandy je veľmi lahodne zladene a jemné, čo určite ocenia hlavne dámy, ale aj tí, ktorí ešte len začali odhaľovať čaro brandy. Tento jemnejší variant brandy si rovnako vychutnajú dámy aj páni.

  11,50€
  Skladom Skladom
 • Vyznačuje sa charakteristickou zlato-jantárovou farbou, výraznou vôňou a plnou chuťou sušeného ovocia. Päť hviezdičiek na etikete symbolizuje minimálnu dobu zrenia starostlivo vybraných vínnych destilátov v dubových sudoch a dôkladné dodržiavanie výrobných postupov podľa pôvodných receptúr. Ikona medzi kvalitnými slovenskými alkoholickými nápojmi.

  31,90€
  Skladom Skladom
 • Legendárny La Feé Absinth Parisienne je jedným z najslávnejších absintov. Vyrába sa priamo v Paríži podľa pôvodnej recepetúry z 19. storočia a s požehnaním Musée de l'Absinthe. Základ arómy tvorí palina pravá, ktorá mu dodáva nezameniteľnú chuť. Farba je iskrivá, limetkovo-zelená, po zriedení ľadovou vodou sa krásne zakalí.   Pite ho, ako tradícia káže,...

  43,50€
  Skladom Skladom
 • Likér vyrobený z horkého pomaranča. Likér je výsledkom jemnej zmesi sily a plnosti armagnacu so sladkosťou a chuťou čerstvých pomarančových extraktov. Vyznačuje tónmi pomaranča, korenia, med, pusinky.Miss Armagnac.

  22,90€
  Skladom Skladom
 • Španielske brandy, ktoré zreje v sudoch po sherry so sladkou a osobitou chuťou. Má intenzívnu jantárovú farbu s mahagónovými odleskami. Hladká, elegantná a mierne sladká chuť. Vyrába sa destiláciou vybraných vín. Brandy s hladkou a elegantnou chuťou.

  41,50€
  Skladom Skladom
 • Jedinečné francúzske aperitívne víno z oblasti Bordeaux, ktoré vzniká kombináciou vín Sauvignon Blanc, Semillon, Muscadelle a macerovaného likéru podľa tradičnej receptúry od roku 1872.  Má zlatistú farbu a príjemnú ovocnú vôňu a chuť, v ktorej cítiť jablká, hrušky, marhule, trochu akáciového medu – všetko osviežené citrónovou kôrou. James Bond ho používa...

  12,89€
  Skladom Skladom
 • Pre tento nórsky destilát je charakteristický unikátny spôsob zrenia na vlnách mora. Mladý destilát sa plní do španielskych Oloroso cherry sudov, ktoré sa posielajú na plavbu po celom svete, počas ktorej destilát dozrieva. Výsledkom je mimoriadne hladká a dobre vyvážená chuť s výraznými tónmi rasce a anízu s jemnými náznakmi cherry.   Skvele sa hodí k...

  23,90€
  Skladom Skladom
 • Štyri krát destilovaný gin v Londýne majstrom pálenice Charlesom Maxwellom. Gin je unikátny svojím prirodzeným modrým sfarbením. V gine cítiť škoricu, pomarančovú kôru s tónmi gardénie a bergamonu čo vysvetľuje arómu čaju Early Tea.London Gin No.1 patrí medzi ultraprémiové giny na svete.

  38,50€
  Skladom Skladom
 • Získané z infúzie citrónovej kôry v alkohole, Luxardo Limoncello je jedným z najviac svetovo preslávených talianskych likérov. Vychádza z dávnej tradície a špeciálnej receptúry, ktorá umocňuje prirodzenú arómu a sviežu chuť citrónov z južného Talianska. Najlepšie chutí podávaný s ľadom a tonikom alebo šumivým vínom.

  11,70€
  Skladom Skladom
 • Svetoznámy taliansky likér Maraschino sa získava destiláciou čerstvých štiav z višní. Pri výrobe sa používajú tie najlepšie višne Marasca, vypestované v starostlivo ošetrovaných sadoch v regióne Venet. Destilát dozrieva počas dvoch rokoch v drevených sudoch, následne sa riedi a citlivo osladzuje.Podmanivá chuť višní robí z tohto likéru skvelý základ do...

  14,90€
  Skladom Skladom
 • Objavte niečo nové! Napoly brandy a napoly likér so sladkou, jemnou ovocnou chuťou. Unikátny alkoholický likér je vyrobený z maku a brandy v Maďarsku.Perfektný nápoj na zimné večery, romantickú večeru alebo stretnutie priateľov.

  12,50€
  Skladom Skladom
 • Pre tento destilát je charakteristická intenzívna vôňa hrušiek s citrusovým nádychom ovocného vosku. Odporúčame podávať k bielemu mäsu alebo vyskúšať ako doplnok ku krémovým vanilkovým a čokoládovým dezertom. Exkluzívny ovocný destilát inšpirovaný folklórom.

  19,90€
  Vypredané Vypredané
 • Klasický marhuľový destilát vyniká sladkastou chuťou marhule a kvetov s mandľovým charakterom kôstky. Vďaka vyrovnanej chuti a aromatickej sviežosti patrí k najušľachtilejším ovocným destilátom. Dizajn inšpirovaný slovenským folklórom.

  19,90€
  Skladom Skladom
 • Destilát zo sliviek sa vyznačuje svojou typickou, jemne sladkou a korenistou arómou s odtieňom mandle, ktorá vychádza z chuti jadierka kôstky. Odporúčame podávať ku korenenému bielemu mäsu. Ideálny darček pre zahraničných priateľov.

  19,90€
  Skladom Skladom
 • Na výrobu sa používajú tri druhy slnkom vysušených vinných hrozien, ktoré sa destilujú a dozrievajú najmenej 3 roky v dubových sudoch. Po zrení sa destilát mieša s archívnymi ročníkmi muškátových vín a tajnou zmesou gréckych bylín. Nakoniec zmes zreje ešte pol roka. Bohatá aróm s náznakom vanilky s plnou, drevitou a jemnou chuťou.Metaxa je jedinečný...

  28,90€
  Skladom Skladom
 • K jej výrobe sa používajú tri druhy slnkom vysušených vinných hrozien, ktoré sa destilujú a dozrievajú najmenej 5 rokov v živicových dubových sudoch. Päťhviezdičková Metaxa je brandy, ktoré oplýva nenapodobiteľnou sladkou chuťou. Odborníkmi i verejnosťou je veľmi často uznávaná za samostatnú a jedinečnú kategóriu medzi zrejúcimi destilátmi.Metaxa je...

  85,90€
  Skladom Skladom
 • Na výrobu sa používajú tri druhy slnkom vysušených vinných hrozien, ktoré sa destilujú a dozrievajú najmenej 5 rokov v živicových dubových sudoch. Päťhviezdičková Metaxa je brandy, ktoré oplýva nenapodobiteľnou sladkou chuťou. Odborníkmi i verejnosťou je veľmi často uznávaná za samostatnú a jedinečnú kategóriu medzi zrejúcimi destilátmi.Metaxa je...

  9,90€
  Skladom Skladom
 • Má vyzretú a sladkastú chuť so stopami vanilky. Jej farba je krásna, plná, tmavo jantárová, ktorá láka k ochutnaniu. K jej výrobe sa používajú slnkom vysušené vínne bobule hrozna troch druhov, ktoré sa destilujú a zrejú minimálne tri roky v dubových sudoch. Vynikajúca je v kombinácii so šálkou dobrej kávy.

  17,90€
  Skladom Skladom
 • Má vyzretú a sladkastú chuť so stopami vanilky. Jej farba je krásna, plná, tmavo jantárová, ktorá láka k ochutnaniu. K jej výrobe sa používajú slnkom vysušené vínne bobule hrozna troch druhov, ktoré sa destilujú a zrejú minimálne tri roky v dubových sudoch.Vynikajúca je v kombinácii so šálkou dobrej kávy.

  16,50€
  Skladom Skladom
 • Metaxa je grécky nápoj s dlhou tradíciou výroby. Vyrába sa z ručne triedených a slnkom vysušených vínnych bobúľ, ktoré sa destilujú a dozrievajú  minimálne 5 rokov v živicových dubových sudoch. Metaxa zreje minimálne 12 až 15 rokov vo francúzskych dubových sudoch. Jemná chuť vanilky a škorice s delikátnym zamatovým buketom.Metaxa je plnená do nádhernej...

  32,50€
  Skladom Skladom
 • Metaxa Honey je grécky nápoj plný hladkosti Metaxy 5*, ktorá spolu s gréckym medom vytvára jedinečný charakter. Má vyzretú chuť so stopami vanilky. Svetlo jantárová farba, chuť bieleho hrozna, sušených fíg a korenia. Sladký záver s tónmi korenia a pomarančovej kôry.Metaxa je najjemnejší jantárový alkohol na svete.

  12,00€
  Skladom Skladom
 • Najstaršie brandy z radu Metaxa s tou najvyššou kvalitou. Disponuje tmavo jantárovou farbou, má vyváženú vôňu po vínnom destiláte a vanilke, v ktorej nájdeme tiež nenápadné tóny škorice. Jej chuť je skvele zaoblená a plná. Metaxa Private Reserve vznikne za rok iba v jednej várke. V okamžiku svojho zrodu táto várka pojme ingrediencie, ktoré sú na...

  59,90€
  Skladom Skladom
 • Mezcal Del Maguey sú veľmi zriedkavé a veľmi žiadané s veľmi komplexným charakterom. Získala titul najlepších svetových Mezcal na World Spirits Competition každý rok od 1999-2002. Táto fľaša Chichicapa bola vyrobená v obci rovnakého mena a získala pôsobivých 94 bodov.

  69,90€
  Vypredané Vypredané
 • Mezcal Vida uviedla na trh v roku 2010 spoločnosť Del Maguey limited company, na ktorej čele stojí legendárny americký umelec Ron Cooper. Tento mezcal pochádza zo San Luis del Rio. Jedná sa o remeselne vyrábaný organický mezcal z odrody agave Espadín. Je dvakrát destilovaný na malých medených destilačných zariadeniach. Vzhľadom k tomu, že je veľmi vhodný...

  39,90€
  Vypredané Vypredané
 • Slovenský výrobok s dlhou tradíciou výroby. Starostlivá príprava a výber surovín prináša nezameniteľnú chuť a vôňu.Vyskúšajte tradičnú slivovicu v kruhu priateľov a známych.

  13,50€
  Skladom Skladom
 • Monin Curacao svojou farbou evokuje modrú oblohu na ostrove Curacao. Pomarančová aróma je kľúčovou zložkou. Záver sladko-horký s  jemnou pomarančovou chuťou. Monin Curacao je vynikajúcou prísadou do nealkoholických kokteilov, limonád a sódy.

  14,50€
  Skladom Skladom
 • Svetlo-ružová farba likéru, zamatová a dlhotrvajúca chuť. Jemne kvetinová aróma exotického ovocia liči.Monin Litchi sa pridáva hlavne do miešaných kokteilov.

  14,50€
  Skladom Skladom
 • Patrí medzi obľúbené drinky. Zlato-oranžová farba so zamatovou a dlhotrvajúcou chuťou. Nezameniteľná a lahodná chuť broskýň. Monin Peach si môžete pridať do kokteilu alebo do nealkoholických nápojov.

  14,50€
  Skladom Skladom
 • Likér má lahodnú krémovú chuť malín. Má svetlo rubínovo-červenú farbu s jemnou vôňou malín. Výrazná príchuť a aróma.Monin Raspberry si môžete pridať do kokteilu alebo do nealkoholických nápojov.

  16,50€
  Skladom Skladom
 • Vôňa pomaranča s citrusovými plodmi a grapefruitovou kôrou. Chuť horkastého pomaranča a tangerinky. Zamatová a dlhotrvajúca chuť. Pridajte si Monin do vašej obľúbenej Margarity.

  14,90€
  Skladom Skladom
 • Patrí medzi obľúbené drinky. Má zamatovú a dlhotrvajúcu chuť. Vôňa fialkových polí z Provence, intenzívna a koncentrovaná chuť fialkových cukríkov a fialová farba.Výborne chutí v kokteiloch alebo v šumivom víne.

  14,50€
  Skladom Skladom
 • Veľmi krémový likér s plným telom, ktorý je vyrobený z čerstvej smotany, tmavej belgickej čokolády, dvoch druhov kakaa, originálnej bourbónovej vanilky, kryštálového cukru a čistého destilátu z cukrovej trstiny. Kakao a bourbónová vanilka sa macerujú v alkohole z cukrovej trstiny. Tmavá čokoláda, cukor, kakao a smotana s kakaovým maslom sa miešajú tak,...

  13,50€
  Skladom Skladom
 • Exkluzívny online predaj borovičky NIČ iba u nás! Odteraz už nemusíte manželke, či policajtom pri otázke „Čo ste pili?“ klamať. Veď ako inak odpovedať na tieto otázky? „Nič“. Limitovaná edícia s rukopisom Andreja Bičana je skvelým a vtipným darčekom.

  9,99€
  Skladom Skladom
 • Exkluzívny online predaj prémiovej vodky NIČ iba u nás! Limitovaná edícia s rukopisom Andreja Bičana je skvelým a vtipným darčekom. Odteraz už nemusíte manželke, či policajtom pri otázke „Čo ste pili?“ klamať. Veď ako inak odpovedať na tieto otázky? „Nič“.

  9,99€
  Skladom Skladom
 • Noilly Prat je originálny suchý biely vermút pochádzajúci z Francúzska. V roku 1813 ho v Marsej pripravil ako prvý francúzsky bylinkár Joseph Noilly. Možno ho piť samostatne, alebo s olivou a ľadom.

  11,90€
  Skladom Skladom
 • Elegantné, aromatické, mäkké a zmyselné, s vôňou ruží, tymiánu a vanilky. Fantastická grappa vyrobená legendárnou rodinou Nonino, ktorá prekypuje kvetinovými aromatickými prímesami a pikantným citrusovým korením. Označuje sa aj za národný nápoj Talianov. Predtým než ho okúsite, nechajte nápoj niekoľko minút odstáť v skle, aby sa dostal do styku s...

  38,50€
  Skladom Skladom
 • Slivkový destilát vyrobený s citlivosťou, na tradičnom technologickom zariadení, zo sliviek Bošáckej kotliny, ktorá sa vyznačuje vynikajúcou mikroklímou vhodnou na ich pestovanie. Vyznačuje sa typickou arómou slivkového charakteru, kvetnatou vôňou, nevýraznou mandľovo-muškátovou chuťou a vôňou. Má jemné buketové látky.Svetoznáma slivovica sa stala značkou...

  13,90€
  Skladom Skladom
 • Chýrna Bošácka Slivovica vám otvára bohatý príbeh. Jeho začiatok siaha k  časom starých Slovanov a prechádza skúsenosťami generácií zapálených hľadačov tajomnej sily prírody.Bošácka Slivovica spája veľkomoravskú tradíciu pestovania ovocia s metódou destilácie, ktorú rozšírili benediktínski  mnísi.V kraji Bielych Karpát sa stovky rokov zdokonaľovala...

  14,00€
  Skladom Skladom
 • Novinka
  1,00€

  Zľava

  Pravá trenčianska špecialita vyrábaná v tomto regióne už oddávna podľa starých osvedčených receptúr. Receptúra je výsledkom náročného kvasného procesu borievkového základu, ktorí tunajší liehovarnícki majstri zdokonaľujú viac ako sto rokov. Citlivo vyvážený podiel ostrého borievkového destilátu dodáva tejto borovičke výnimočnú lahodnú chuť a vôňu. Názov...

  8,60€ 9,60€
  Znížená cena
  Skladom Skladom
 • Považský Repák sa vyrába zo šťavy z cukrovej repy. Fermentáciou šťavy sa odstraňuje neželaná zemitá príchuť, ale zároveň sa uchováva repná, jemná a vyvážená chuť destilátu. Repák zreje v keramických nádobách. Repák získal zlatú medailu v kategórii destilátov v súťaži Vinum Laugaricio 2008 a ocenenie značka kvality Slovak Gold 2009.

  11,90€
  Skladom Skladom
 • Williams Hruškovica je špecialita, ktorá sa vyrába podľa osvedčených receptúr. Zrelé hrušky (odrody Williams) kvasia prirodzeným spôsobom a po kvasení sa destilujú tradičnou metódou. Spoločnosť Old Herold svojim výrobným programom nadväzuje na trenčiansku bohatú liehovarnícku tradíciu s konca 19. storočia.

  13,90€
  Skladom Skladom
 • Tequila vyrobená z rastliny modrej agáve. Chuť vyvážená, príjemná a dlhotrvajúca. Tóny limetky, citrónu a agáve. Vznikla z jedinečného partnerstva medzinárodne uznávaných britských barmanov Henryho Besanta a Dre Massa spolu s Jesúsom Hernándezom.

  23,00€
  Skladom Skladom
 • Sladké citrusové tóny pomaranča a grapefruitu. Má zlatú farbu, ktorú získala zrením v dubových sudoch a jemnú chuť agáve. Odporúča sa podávať s plátkom pomaranča posypaným škoricou. Pýši sa prestížnym ocenením Best tequila Gold '03, ktoré bolo udelené nezávislými expertmi z Beverage Testing Institute.

  25,00€
  Skladom Skladom
 • Tequila je vyrobená z rastliny modrej agáve. Je priezračne čistá a destilovaná v medených sudoch. Tóny čerstvých byliniek, zeleného korenia a citrusov. Chuť je jemná s medovým záverom.Najlepšie chutí s citrónom a soľou alebo tvorí základ long drinkov a kokteilov.

  19,00€
  Skladom Skladom
 • Prémiová tequila vyrobená v Mexiku. Od ostatných produktov značky Olmeca sa líši tým, že zreje 18 mesiacov v 200 litrových sudoch z amerického bieleho duba, v ktorých zrel predtým bourbon. Jemná medová chuť s náznakom dreva, ovocná aróma s tónmi jahody, sušenej slivky, limetky a vôňa palného drievka.  Olmeca Tequila Extra Aged bohyňa medzi tequilami,...

  29,00€
  Skladom Skladom
 • Tequila sa vyrába v Mexiku zo srdca rastliny modrej agáve. Agáve sa varí tri dni a následne je rozdrvené dvojtónovým vulkanickým kameňom. Sirup sa nechá kvasiť, potom sa destiluje a následne zreje v dubových sudoch. Citrusová chuť s náznakmi dreva a dymu. Záver jemný, sladkastý a ľahko medový. Má zlatú farbu.Tequila je držiteľom prestížneho ocenenia Best...

  19,00€
  Skladom Skladom
 • Exkluzívny taliansky likér vyrábaný z čistých prírodných ingrediencií. Jeho nezabudnuteľná vôňa a chuť je výsledkom dokonalého pomeru rastlín (zelený aníz, citrón, baza čierna, čínsky aníz) a použitia čírej vody z hlbokých alpských studní. Opal Nera je skvelé vyvážená sambuca s výrazným hladkým záverom.   Ideálna voľba pre milovníkov anízových likérov,...

  18,50€
  Skladom Skladom
 • Brandy sa vyrába v Španielsku. Destiluje sa z najlepších odrôd hrozna, ktoré následne zrejú v sudoch z amerického duba 12 rokov. Mahagónová farba, nezameniteľná, aromatická chuť s tónmi vanilky, muškátu a mandlí. Výborne sa pije s ľadom alebo v kokteiloch.

  23,90€
  Skladom Skladom
 • Ouzo je najslávnejší grécky anízový likér. Tento destilát sa vyrába redestiláciou pálenky z vínnych matolín a následnou maceráciou anízu, feniklu a ďalších korenín. Vyznačuje sa silnou a bohatou chuťou spojenou so sladkými harmonickými tónmi.   V žalúdku príjemné zahreje a povzbudí chuť k jedlu.

  11,70€
  Skladom Skladom
 • Legendárny a záhadný nápoj je vyrobený klasickou destiláciou v lone čarovnej slovenskej prírody, len z najčistejších prírodných surovín s vysokou energiou. Frndžalica zreje 2 roky v dubových sudoch a následne je nafľašovaná do očíslovaných fliaš. Krémová chuť sa decentne prelína s jemným exotickým korením. S vôňou čokolády, vanilky a stopami jablka.

  29,90€
  Skladom Skladom
 • Palatin Brandy V.S.O.P. je vyrobený z vysoko kvalitných vínnych destilátov, ktoré zreli tradičným spôsobom v dubových sudoch minimálne 5 rokov. Jantárová farba doplnená o vznešenú vôňu a plnú chuť. Ušľachtilý charakter Palatin Brandy V.S.O.P. si vás určite získa.

  20,50€
  Skladom Skladom
 • Rok 1968 je rokom, kedy bol do sudov naplnený úplne prvý mladý vínny destilát. Palatín XO Platinum Brandy je mimoriadne brandy vytvorené z kupáže prísne vyberaných len tých najkvalitnejších vínnych destilátov, ktoré poctivo vyzrievali tradičným spôsobom v 300-litrových dubových sudoch vyrobených zo slovenského duba po dobu minimálne 47 rokov. Svojou...

  369,00€
  Vypredané Vypredané
 • Likér vyrobený z exotického ovocia. Divoká chuť a silná vôňa ovocia. Má jasno oranžovú farbu.Vďaka svojej divokej chuti je vhodný na prípravu exotických kokteilov a neoddeliteľnou súčasťou kokteilových barov.

  13,90€
  Skladom Skladom
 • Tequila Patrón Anejo sa destiluje zo srdca modrej agáve. Zreje dvanásť mesiacov v dubových sudoch. Po vypití tejto tequily sa vám na jazyku rozohrá koncert plný elegantných, bohatých a mimoriadnych chutí.Každá fľaša Tequily Patrón Silver je podpísaná, očíslovaná a ručne plnená.

  62,00€
  Skladom Skladom
 • Tequila Patrón Silver sa destiluje zo srdca modrej agáve. Patrón Silver je mladá tequila zo 100% agáve. Chuť je ľahká a svieža. Vôňa sladká s tónmi citrónu. Chuť čerstvej šťavy z agáve, limetky a byliniek.Každá fľaša Tequily Patrón Silver je podpísaná, očíslovaná a ručne plnená.

  48,90€
  Skladom Skladom
 • Tequila veľmi jemnej chuti. Vyrába sa z prírodnej pramenitej vody a z rastliny modrej agáve. Chuť je korenistá a citrusová.Hlavná prísada skvelej margarity.

  13,50€
  Skladom Skladom
 • Tequila veľmi jemnej chuti. Vyrába sa z prírodnej pramenitej vody a z rastliny modrej agáve. Ideálna je čistá alebo do miešaných nápojov.  Tequila získala ocenenie na gastro súťaži.

  13,50€
  Skladom Skladom
 • Anízový likér sa vyrába destiláciou bylín, ktorých pôvod a počet je prísne utajovaný. Je však známe, že sa vyrába z hviezdicového anízu. Originálny bylinný likér vhodný na zimné večery s priateľmi a známymi.

  16,50€
  Skladom Skladom
 • Aromatický a horký bitter, ktorého tvorcom je kreolský lekárnik Antoine Amédée Peychaudem. Aróma prináša náznaky sladkého drievka, šafránu, citrusov a karamelu. Ľahké telo, sladšia chuť a kvetinová aróma z neho robí ideálnu zložku do koktailov ako Manhattan, Old Fashioned a Whisky Sour.   Skvelý bitter, ktorý ocení každý hravý barman.

  15,50€
  Skladom Skladom
 • Pimm's No.1 vymyslel v roku 1823 James Pimm, barman a majiteľ reštaurácie v Londýne. Vyrába sa zmiešaním ginu s rôznymi bylinkami a korením, vrátane chinínu. Koncentrovaný nápoj sa potom rozriedi zázvorovým pivom, čím vznikne nápoj s jedinečnou chuťou a vôňou.   Odporúčame podávať ho ako long drink so sódou a nakrájaným ovocím.

  11,90€
  Skladom Skladom
 • Pircher Williams Hruškovica je vyrobená zo 100% hruškového destilátu, z čerstvých, plných hrušiek Williams. Vyrába sa výhradne z čerstvých a zrelých plodov.Hruškovica najvyššej kvality vo fľaši s hruškou.

  36,50€
  Skladom Skladom
 • Pircher Williams Hruškovica je vyrobená zo 100% hruškového destilátu, z čerstvých, plných hrušiek Williams. Vyrába sa výhradne z čerstvých a zrelých plodov.Hruškovica najvyššej kvality vo fľaši s hruškou.

  26,50€
  Skladom Skladom
 • Jedinečná chuť ukrytá v originálnej fľaši, ktorá je vyrobená podľa vzoru sôch na Veľkonočných ostrovoch. Pisco Capel je vyrobený zo zmesi, ktorá v sebe mieša šťavu z 30% hrozna Muscat a 70% hrozna Pedro Jimenez a Torontel. Šťava sa následne lisuje, fermentuje a pomaly destiluje s alpskou krištáľovou vodou. Zreje 5 mesiacov v dubových sudoch.   Pisco Capel...

  24,50€
  Skladom Skladom
 • Pitú Cachaca je tradičný brazílsky alkohol vyrobený z čistej cukrovej trstiny z prvého lisovania. Táto šťava je charakteristická čistou a sviežou chuťou. Destilát zreje niekoľko týždňov v drevených sudoch. Pitú je duchom Caipirinhi, brazílskeho národného koktailu.

  17,90€
  Skladom Skladom
 • Destilát vyrobený zo starostlivo vyberaných čiernych ríbezlí zo slovenských plantáží. Odležaním v sudoch dostáva destilát svoju výnimočnú chuť a vôňu. Skladovaný v klembových pivniciach pri stálej teplote po dobu 10 rokov. Jedinečnosť tohoto nápoja ocenia aj tí najnáročnejší konzumenti.

  19,90€
  Skladom Skladom
 • Maceráciou a destiláciou bylín a korenia sa získava základ tohto nápoja. Na výrobu sa používa 11 bylín, z ktorých prevažuje aníz. Má priaznivé účinky na zažívanie, ale hlavne na horné dýchacie cesty. Starorežná je vhodná ako aperitív pri slávnostných príležitostiach.

  10,60€
  Skladom Skladom
 • Cointreau je francúzsky pomarančový likér, ktorého vznik sa datuje do roku 1849. Jeho presná receptúra je držaná v tajnosti, v zásade však ide o spojenie neutrálneho liehu s výťažkami kôry horských haitských pomarančov a ďalších citrusových plodov z Brazílie a Španielska. Hotový likér sa necháva nejaký čas uležať. Cointreau má veľmi príjemnú pomarančovú...

  18,00€
  Skladom Skladom
 • Svetovo uznávaný V.S.O.P. koňak vďačí rodokmeňu za vedúce postavenie na trhu. Dokonalá harmónia zrelej a mocnej arómy. Vo vôni sa prejavujú stopy kandizovaného ovocia, chuť je zaoblená a lahodná, plná s príjemnou ľahkou ostrosťou.Hviezda vo svojej kategórii považovaná za „zákonodarcu kvality“.

  46,99€
  Vypredané Vypredané
 • Je jednou z najpredávanejších značiek alkoholu v Európe aj na svete. Zlato-hnedá farba, ktorá prechádza do neprehľadnej smotanovej farby po zmiešaní s vodou. Vôňa lahodne kvetinová s anízom, bylinkami a sladkým drievkom. Suchá, osviežujúca a komplexná chuť bylín, anízu a sladkého drievka.  V roku 2014 Ricard Pastis získal zlatú medailu na súťaži...

  16,50€
  Skladom Skladom
 • Hruškovica Williams je číry destilát charakteristický svojou jemnou ovocnou chuťou. Hruškovica je na Slovensku rozšírený destilát, rovnako ako u našich západných susedov, vďaka svojej lahodnej ovocnej chuti a vôni. Hruškovicu odporúčame konzumovať mierne vychladenú, pretože ako destilát letného ovocia plne rozvíja svoju chuť a vôňu pri nižších teplotách v...

  15,50€
  Skladom Skladom
 • Výborný destilát z vyzretých hrušiek je vďaka trojstupňovej destilácii a patričnému dozrievaniu výnimočný svojou nezameniteľnou chuťou a vôňou. Odporúčame konzumovať mierne vychladený.

  18,50€
  Skladom Skladom
 • Meruňkovica zreje jeden rok. Po zrení získava príjemnú vôňu a chuť po marhuliach. Meruňkovica je výborný aperitív alebo si ju môžete pridať do kokteilov.

  17,50€
  Skladom Skladom
 • Destiluje sa z jabĺk odrody Moravskej jaderničky. Svieži destilát zreje 3 roky v dubových sudoch po whisky. Zlatá farba, výrazná chuť po dreve, vanilky, klinčekov a sladké tóny čokolády. Vďaka skúsenostiam a tradičnému výrobnému procesu sa k vám vždy dostane pálenky vysokej kvality.

  18,50€
  Skladom Skladom
 • Pivná Pálenka sa vyrába destiláciou čerstvého čierneho piva. Má intenzívnu vôňu, chuť sladu a piva. Vzdialene pripomína čerstvú whisky. Destiluje sa z čerstvého čierneho piva značky Porter.

  19,90€
  Skladom Skladom
 • Slivovica je vyrobená z najlepšieho slivkového kvasu. Vyzretý slivkový kvas prechádza trojstupňovou destiláciou. Kôstky sú celý čas ponechané v kvase, aby slivovici dodali špecifickú chuť triesloviny. Pred stáčaním destilát zreje, čo mu zaručuje tú najvyššiu kvalitu. Slivovica sa podáva pri teplote zodpovedajúcej okoliu, lebo iba tak sa dosiahne jej plné...

  19,90€
  Skladom Skladom
 • Vyrobená z najlepšieho slivkového kvasu. Vyzretý slivkový kvas prechádza trojstupňovou destiláciou. Kôstky sú celý čas ponechané v kvase, aby slivovici dodali špecifickú chuť triesloviny. Zaoblená chuť ovocia s príjemným podtónom uležaného destilátu.Slivovica sa podáva pri teplote zodpovedajúcej okoliu, lebo iba tak sa dosiahne jej plné rozvinutie chuti.

  15,50€
  Skladom Skladom
 • Vyrobená z najlepšieho slivkového kvasu. Vyzretý slivkový kvas prechádza trojstupňovou destiláciou. Kôstky sú celý čas ponechané v kvase, aby slivovici dodali špecifickú chuť triesloviny. Zaoblená chuť ovocia s príjemným podtónom uležaného destilátu.Slivovica sa podáva pri teplote zodpovedajúcej okoliu, lebo iba tak sa dosiahne jej plné rozvinutie chuti.

  12,50€
  Skladom Skladom
 • Slivovica Kosher je číry destilát so sladkastou mandľovou arómou kôstok a jemnou ovocnou chuťou. Výrobné zariadenie musí byť vždy pred začatím výroby vypláchnuté teplou a studenou vodou. Slivovica Kosher Biela stála na počiatku výroby kóšer produktov v roku 1934.

  31,90€
  Skladom Skladom
 • Slivovica svojou vôňou pripomína koňak. Zlatistú farbu a jemnú chuť získava zrením v sudoch z limousinského duba.Slivovica je balená do štýlového skleneného budíka.

  16,50€
  Skladom Skladom
 • Slivovica sa destiluje z vyzretého slivkového kvasu. Vôňa sladkých kôstok, chuť jemná, aromatická.Klasický destilát s krásnou vôňou sliviek.

  85,90€
  Skladom Skladom
 • Stroh Fire je korenený druh aperitívu s komplexnou ovocnou vôňou pomaranča, cintónovej kôry a chilli, posilnenú nádychom škorice a klinčekov. Vychutnajte si chuť škorice, klinčekov a ovocia.

  13,50€
  Skladom Skladom
 • Stroh Jagertee je originálna rakúska špecialita. Je vynikajúci na prípravu lahodných dezertov, ale pre svoju kvalitu sa pridáva aj do studených alebo teplých miešaných nápojov.Odporúča sa 1 diel Stroh Jagertee a 3 diely horúcej vody.

  18,50€
  Skladom Skladom
 • Stroh Jagertee Krug je originálna rakúska špecialita. Je vynikajúci na prípravu lahodných dezertov, ale pre svoju kvalitu sa pridáva aj do studených alebo teplých miešaných nápojov.Odporúča sa 1 diel Stroh a 3 diely horúcej vody.

  12,00€
  Skladom Skladom
 • Trnkovica je vyrobená z plodov divo rastúcich kríkov trnky. Pri výrobe sa používajú iba plody, ktoré boli ponechané na kríkoch počas prvých mrazov.Dlhoročné skúsenosti a tradície prispievajú k vysokému štandardu kvality.

  19,90€
  Skladom Skladom
 • Gin obsahuje zmes bylín borievky, šafranu, koriandru, pomarančovú a citrusovú kôru a fenikel. Gin je ručne vyrábaný, malosériový a špecifický s neobvyklou prírodnou farbou. Je vyrábaný tradičnou destilačnou metódou pot still.Je základom mnohých kokteilov alebo sa odporúča podávať s ľadom a tonikom.

  24,50€
  Skladom Skladom
 • Čistý a jemný alkohol s nežnou arómou priamo z Brazílie. Sagatiba dozrieva po dobu 12 mesiacov v malých, minimálne 20-ročných, dubových súdkoch, ktoré nápoju dodávajú tie správne ovocné odtiene. Aróma vás odzbrojí vôňou čerstvo posekanej cukrovej trstiny. Hodí sa do miešaných nápojov s ovocnými šťavami a bylinkami.   Sagatiba v preklade znamená “nekonečná...

  14,90€
  Skladom Skladom
 • Tento sladký no zároveň silný likér je vyrábaný z esenciálnych olejov získaných destiláciou semiačok badiánu, ktoré mu dodávajú výraznú anízovu vôňu. Zvyšok výrobného procesu je tajným receptom dielne Molinari, čo prispieva k jeho tajomnej príťažlivosti.   Tajomstvo jeho chuti je najlepšie odhaľovať pred dobrým obedom alebo večerou.

  15,50€
  Skladom Skladom
 • Sambuca Ramazzotti je taliansky anízový likér. Zrelé semená anízu sú základom utajovanej receptúry. Sladký a silný likér je oceňovaný na celom svete pre jeho jedinečnú chuť.Sambucu Ramazzotti môžete piť s tromi zrnkami kávy alebo s ľadom.

  13,00€
  Skladom Skladom
 • 1,00€

  Zľava

  Likér je balený vo fľaši, ktorá je oddelená sklom na dve samostatné časti. Jedna polovica je naplnená likérom s príchuťou kávy a whisky, druhá časť je naplnená likérom z bielej mliečnej čokolády.Po naliatí do pohára biely likér jemne pláva na horkej čokoláde.

  16,50€ 17,50€
  Znížená cena
  Skladom Skladom
 • Baijiu znamená v preklade biely alkohol alebo likér. Je destilovaný z fermentovaného cirku. Shui Jing Fang je prvá pálenica špecializujúca na výrobu baijiu so 600 ročnou históriou. Jej produkt Forest Green ma intenzívnu chuť a prináša jemné tóny sliviek a zrelého ovocia. Fľaša s 3D prvkami zachytáva proces destilácie a tak ako samotný proces výroby aj ona...

  189,00€
  Skladom Skladom
 • Na prvý pohľad je zjavné, že tento destilát vznikal pod taktovkou perfekcionistov. Receptúru starú vyše 600 rokov postupne zveľaďovali 3 čínske dynastie a samotné balenie s fľašou je umeleckým dielom.   Podávajte ho čistý, aby ste si vychutnali jeho trpkejší slivkový nástup, ktorý sa postupne rozvinie do horko-sladkej chute a sviežej mätovej arómy.

  95,90€
  Skladom Skladom
 • Slivkový destilát jemnej chuti, klasickej slivovicovej vône, vypálený vo vlastnej pálenici. Slivovica je plnená do elegantnej fľašky, ktorá je vhodná ako darček.

  13,90€
  Skladom Skladom
 • Soberano sa vyrába z vína a zreje päť rokov v sudoch z amerického duba, v ktorých predtým zrela sherry. Tmavo jantárová farba so zlatými a červenými tónmi. Hladká, okrúhla chuť s dlhou dochuťou. Výborne sa pije s kockou ľadu alebo v miešaných nápojoch.

  13,90€
  Skladom Skladom
 • Soberano sa vyrába z vína. Dozrieva v sudoch z amerického duba, v ktorých predtým zrela sherry. Výborne sa pije s kockou ľadu alebo v miešaných nápojoch.

  20,50€
  Skladom Skladom
 • Soberano Solera sa vyrába z vína. Minimálne jeden rok dozrieva v sudoch z amerického duba, v ktorých predtým zrela sherry. Tmavo jantárová farba, zlaté tóny, živé arómy, stopy dreva a sušeného ovocia. Hladká, okrúhla chuť s vanilkovým dozvukom. Výborne sa pije s kockou ľadu alebo v miešaných nápojoch.

  14,50€
  Skladom Skladom
 • Tento elegantný a bohatý likér z whisky s broskyňovou chuťou je stelesnením hlbokého Juhu. Vychádza z bourbonu a vytvoril ho v roku 1874 mladý barman M.W.Heron. Alkohol se mieša so širokou paletou ovocia a byliniek, vrátane pomarančov, vanilky, škorice, broskýň a citrónov. Potom sa necháva zrieť v dubových sudoch. Možno ho úspešne kombinovať so širokou...

  19,90€
  Skladom Skladom
 • Výrobky produktového radu Spiš Original sa spoločne zaraďujú do kategórie ovocných liehovín. Sú vyrábané na báze prírodných ovocných destilátoch.Osem originálnych príchutí majú od svojho počiatku výnimočnú prestíž a decentne obhajujú svoje meno vo vysokej miere.

  12,50€
  Skladom Skladom
 • Spiš Slivka je vyrobená na báze slivkového extraktu a destilátu, ktoré s prírodnou arómou tvoria chuť a vôňu pripomínajúcu slivkový kompót. Celkový buket slivky je zahalený plodom sušenej slivky.

  13,50€
  Skladom Skladom
 • 2,00€

  Zľava

  Tradičný výrobok Spišská borovička sa vyrába na Slovensku už viac ako sto rokov. Základ tohto výnimočného produktu tvorí destilát z vyberaných plodov červeného jalovca, veľmi (vysoko) kvalitný lieh a voda. Jedinečný spôsob výroby borovičkového destilátu dodáva výrobku nezameniteľnú chuť a vôňu. Použitím najkvalitnejších surovín je docielená vyvážená,...

  19,50€ 21,50€
  Znížená cena
  Skladom Skladom
 • Novinka
  1,00€

  Zľava

  Tento jedinečný nápoj s príchuťou borievkových bobúľ je obohatený o typickú chuť pravého tatranského horca z oblastí majestátnych vysokohorských Karpát. Do týchto výrazných trpkých chutí odovzdala panensky čistá príroda svoju nespútanosť a omamný nádych a skĺbila ich do dokonalej harmónie, vône a chuti. Vychutnajte si kvapku prírody historického Spiša,...

  7,00€ 8,00€
  Znížená cena
  Skladom Skladom
 • Hruškovica je destilát najvyššej kvality a jedinečný extrakt prírody. Sila, jemnosť, vzácnosť a ušľachtilosť v kombinácii s typickou vôňou vyzretých hrušiek dáva každej kvapke tohto destilátu lesk slnka.Dokonalý harmonický súzvuk chuti.

  13,90€
  Skladom Skladom
 • Originálny destilát najvyššej kvality a jedinečný extrakt prírody. Spojenie plodov marhúľ zo Spišských záhrad spolu so starostlivým prístupom. Marhuľovica si získa srdce aj dušu znalcov mnohých krajín.Dokonalý harmonický súzvuk chuti.

  13,90€
  Skladom Skladom
 • Spišská Slivovica Original je destilát vyrobený stáročným využívaním cenných vlastností zdravo vyzretých sliviek, ktorý v sebe ukrýva výraznú chuť s buketom kôstok.Jediná kvapka stačí na naštartovanie všetkých zmyslov milovníkov ovocia.

  13,90€
  Skladom Skladom
 • Francúzsky bazový likér, ktorý sa vyrába v preslávenej oblasti Dijonu. Vytvoril ho známy anglický mixologista Simon Difforda. Základom jeho chute je baza čierna. Okrem nej prináša tento sladký likér tóny broskýň, pomarančov, grapefruitu a hrušiek. Netradičná aróma prináša stopy liči s náznakmi grapefruitu a ďalších citrusov.   Likér pestrej chuti, ktorý...

  34,90€
  Skladom Skladom
 • Destiláty z produktovej línie Barrel Reserva dozrievajú v drevených sudoch, ktoré im dodávajú výnimočnú chuť i farbu. Táto hodvábna čerešňovica si našla vynikajúci domov v sude z vlastného dreva. Vzácna dvojkombinácia čerešne v dreve i ovocí vytvorila jedinečný destilát zlatistej farby a jemne sladkastej chuti. Exkluzívne ovocné destiláty získali na...

  34,50€
  Skladom Skladom
 • Destiláty z produktovej línie Special Varietal sú pripravované z jednej, tej najlepšej odrody ovocia vybranej odborníkmi. Táto hruškovica decentne vonia po hruškách obľúbenej odrody Bosc Kobak a jej zamatovo sladšia chuť pripomína domáci hruškový kompót. Bohatá lahodná chuť a príjemná ovocná vôňa.

  23,90€
  Skladom Skladom
 • Destiláty z produktovej línie Special Varietal sú pripravované z jednej, tej najlepšej odrody ovocia vybranej odborníkmi. Vôňa tejto hruškovice Conference pripomína maslovú dužinu hrušky a jemné citrusy. Chuť je pre hruškovicu charakteristická s jemne sladkastým a dlhotrvajúcim podtónom.

  23,90€
  Skladom Skladom
 • Exkluzívny destilát značky St. Nicolaus odležaný na sušených marhuliach je vyrobený pre milovníkov sladších destilátov. Destilát s intenzívne prírodnou sladkou chuťou marhúľ. Súlad chuti a vône vám prinesie nezabudnuteľný zážitok.

  23,90€
  Skladom Skladom
 • Marhuľovica dozrieva v drevených dubových sudoch, ktoré jej dodávajú jedinečnú chuť, farbu s vanilkovými a karamelovými znakmi. Jemná a hodvábna chuť staro-zlatej farby.

  34,50€
  Skladom Skladom
 • Exkluzívny destilát značky St. Nicolaus dozrieva v drevených sudoch, ktoré jej dodávajú výnimočnú chuť a farbu. Jemnosť morušového dreva sa výborne hodí k marhuliam. Marhuľa a moruša spolu vytvárajú vyvážený destilát.

  34,50€
  Skladom Skladom
 • Nižší obsah alkoholu v destilátoch z produktovej línie Master Speciality dáva vyniknúť jedinečnej chuti netradičných druhov ovocia, z ktorých sú vyrobené. Má výrazný bazový charakter s náznakom kvetinových tónov. Tento mierne polarizujúci destilát je ideálny pre odvážnych, experimentujúcich milovníkov destilátov.

  37,00€
  Skladom Skladom
 • Nižší obsah alkoholu v destilátoch z produktovej línie Master Speciality dáva vyniknúť jedinečnej chuti netradičných druhov ovocia, z ktorých sú vyrobené. Cigánska višňovica je obľúbená najmä u milovníkov destilátov z kôstkovín. Popri sladkastom charaktere v sebe nesie aj typickú trpkastú chuť višní. Najviac ju vie oceniť ten, komu chutí tento druh višne.

  31,90€
  Skladom Skladom
 • Nižší obsah alkoholu v destilátoch z produktovej línie Master Speciality dáva vyniknúť jedinečnej chuti netradičných druhov ovocia, z ktorých sú vyrobené. Tento destilát sa vyznačuje príjemne trpkými, pre dulu charakteristickými chuťovými prvkami s nádychom citrusových tónov. Dlhotrvajúca zaoblená chuť je zavŕšená výraznou a príjemnou vôňou dule.

  42,50€
  Skladom Skladom
 • Nižší obsah alkoholu v destilátoch z produktovej línie Master Speciality dáva vyniknúť jedinečnej chuti netradičných druhov ovocia, z ktorých sú vyrobené. Pri výrobe tejto hroznovice boli použité 2 odrody hrozna, ktoré predurčili charakter výsledného destilátu. Táto hroznovica vás prekvapí sladkastou chuťou po Muškáte žltom a intenzívnou vôňou po Muškáte...

  31,90€
  Skladom Skladom
 • Master Specialty sú destiláty značky St.Nicolaus s nižším obsahom alkoholu, ktorý dáva vyniknúť jedinečnej chuti netradičných druhov ovocia. Príjemná vôňa oskorušice s mierne trpkou chuťou.Oskoruša ako divo rastúce ovocie do seba uzatvára čistotu panenskej prírody, čo z nej robí dielo stvorené pre pôžitkárov.

  47,50€
  Skladom Skladom
 • Premium Hruškovica Williams sa vyrába z obľúbenej a najpestovanejšej odrody hrušiek s veľmi sladkou chuťou. Lahodná chuť s jemne sladkastým a dlhotrvajúcim podtónom.Najlepšie chutí v kruhu známych a priateľov.

  15,90€
  Skladom Skladom
 • Marhuľa je ideálne ovocie na výrobu destilátu kvôli vysokému obsahu cukru a šupke, ktorá obsahuje éterické silice. Vôňa dozretých, šťavnatých marhúľ a dlhotrvajúca sladká chuť.Najlepšie chutí v kruhu známych a priateľov.

  15,90€
  Skladom Skladom
 • Premium Slivovica značky St. Nicolaus má príjemnú ovocnú vôňu a lahodnú chuť destilátu. Vyrobená zo zrelých a zdravých sliviek. Ako správna slivovica je výrazná a charakteristická.

  15,90€
  Vypredané Vypredané
 • Dlhé zrenie dodáva slivovici intenzívnejšiu chuť dreveného suda. Slivovica produktovej línie Barrel Reserva zreje v drevených sudoch, ktoré jej dodávajú jedinečnú chuť a farbu. Súlad chuti a vône vám prinesie nezabudnuteľný zážitok.

  37,00€
  Skladom Skladom
 • Bystrická slivovica má príjemnú vôňu a sladkokyslú chuť. Charakteristická vôňa a chuť slivkového lekváru.Súlad chuti a vône vám prinesie nezabudnuteľný zážitok.

  26,50€
  Skladom Skladom
 • Slivovica značky St. Nicolaus odležaná na sušených slivkách. Je určená pre pôžitkárov, ktorí v destiláte hľadajú ovocné a sladké chute. Destilát má rázny slivkový charakter.Súlad chuti a vône vám prinesie nezabudnuteľný zážitok.

  23,90€
  Skladom Skladom
 • Slivovica značky St. Nicolaus ročník 2015 sa vyznačuje zrkadlovo čistou farbou. Vôňa kvetov sliviek, muškátu a vanilky s dlhotrvajúcou chuťou.Súlad chuti a vône vám prinesie nezabudnuteľný zážitok.

  26,50€
  Skladom Skladom
 • Destilát je vyrobený z najlepšej odrody ovocia, ktorú vyberá tím odborníkov. Slivovica je elegantná a diskrétna. Prednosti odhaľuje postupne, preto sa odporúča piť pomaly. Dokonalá chuť a vôňa vám poskytne nezabudnuteľný zážitok.

  26,50€
  Skladom Skladom
 • Sladký tón vanilkového duba a harmonická ovocná chuť, ktorá splýva s arómami suda. Slivovica má zlatistú farbu. Súlad chuti a vône vám prinesie nezabudnuteľný zážitok.

  37,00€
  Skladom Skladom
 • Slivovica značky St. Nicolaus dozrieva v sude z morušového dreva. Ovocná chuť ladí s intenzívnym charakterom moruše. Zlatistá farba a dominantné chuťové tóny.Súlad chuti a vône vám prinesie nezabudnuteľný zážitok.

  37,00€
  Skladom Skladom
 • St. Peter’s Brewery je moderný anglický pivovar postavený v roku 1996 v Bungay, grófstvo Suffolk. Pivovar varí klasickou metódou "pravé svetlé anglické pivo", mnohé z nich sú BIO, niektoré bezlepkové. Pri výrobe používa čistý prameň výbornej vody, ktorá sa využíva už 700 rokov. Pivo sa plní do ploských zelených fliaš, ktoré sú kópiou fliaš vyrábaných...

  1,72€
  Skladom Skladom
 • Toto plné bezlepkové pivo s medenou farbou má hladkú príchuť a vôňu citrusov a vintage marmelády zo Suffolku. Získalo bronzovú medailu na medzinárodnej Beer Challenge 2016! Certifikované v Spojenom kráľovstve ako schválený bezlepkový produkt.

  2,47€
  Skladom Skladom
 • St. Peter’s Brewery je moderný anglický pivovar postavený v roku 1996 v Bungay, grófstvo Suffolk. Pivovar varí klasickou metódou "pravé svetlé anglické pivo", mnohé z nich sú BIO, niektoré bezlepkové. Pri výrobe používa čistý prameň výbornej vody, ktorá sa využíva už 700 rokov. Pivo sa plní do ploských zelených fliaš, ktoré sú kópiou fliaš vyrábaných...

  2,47€
  Skladom Skladom
 • St. Peter’s Brewery je moderný anglický pivovar postavený v roku 1996 v Bungay, grófstvo Suffolk. Pivovar varí klasickou metódou "pravé svetlé anglické pivo", mnohé z nich sú BIO, niektoré bezlepkové. Pri výrobe používa čistý prameň výbornej vody, ktorá sa využíva už 700 rokov. Pivo sa plní do ploských zelených fliaš, ktoré sú kópiou fliaš vyrábaných...

  2,47€
  Skladom Skladom
 • St. Peter’s Brewery je moderný anglický pivovar postavený v roku 1996 v Bungay, grófstvo Suffolk. Pivovar varí klasickou metódou "pravé svetlé anglické pivo", mnohé z nich sú BIO, niektoré bezlepkové. Pri výrobe používa čistý prameň výbornej vody, ktorá sa využíva už 700 rokov. Pivo sa plní do ploských zelených fliaš, ktoré sú kópiou fliaš vyrábaných...

  1,72€
  Skladom Skladom
 • Základom destilátu je starostlivo vybraný vínny destilát. Harmonická chuť sušeného ovocia, orechov, exotického ovocia a bylín. Zreje niekoľko mesiacov v dubových sudoch, kde sa dosiahne jemná a vyrovnaná chuť.Objavte lahodnú chuť pri posedení s priateľmi.

  11,50€
  Skladom Skladom
 • Vyrobená podľa originálnej českej receptúry. Dvojité zrenie v dubových sudoch harmonicky prepája starostlivo vybrané destiláty s prírodným macerátom zo sušeného ovocia a exotických ovocných plodov. Kovovo-medená farba so sladkastou vôňou, zaoblená tónmi dreva. Chuť je vyzretá, planá s drevitými tónmi a sladko hrejivým dozvukom ovocia.Objavte lahodnú chuť...

  15,90€
  Skladom Skladom
 • Brandy je jedinečné spojenie tmavej, bohatej a zamatovej chuti. Vyrába sa destiláciou vína, po ktorej nasleduje dlhé zrenie v dubových sudoch. Chuť je bohatá a hladká.Vychutnajte si pohárik Stock Brandy s ľadom a plátkom pomaranča.

  15,50€
  Skladom Skladom
 • Horký, sladký a pikantný. Vytvorený podľa tradičného Kreolského štýlu. Ovocná a kvetinová vôňa sa miesi s chuťou anízu, rasce a feniklu. Vyskúšajte ho vo svojom obľubénom miešanom drinku Manhattan.   The Bitter Truth je nemecká značka špecializujúca sa na bittery, likéry a ochutené destiláty. Od svojho vzniku v roku 2006 si stihla získať veľké množstvo...

  14,30€
  Skladom Skladom
 • Svieži a citrusový. Dominantná grepfruitová aróma prechádza do rastlinnej chuti zeleného chmeľu. Skvelé sa hodí do citrusových koktailov, ktoré dokáže elegantne zjemniť.   The Bitter Truth je nemecká značka špecializujúca sa na bittery, likéry a ochutené destiláty. Od svojho vzniku v roku 2006 si stihla získať veľké množstvo priaznivcov z radov...

  14,30€
  Skladom Skladom
 • Výrazne ovocný a veľmi horký. Vôňa citrusových plodov a sušeného ovocia sa spája s pikantnou a horkou príchuťou klinčeka, škorice a kôry angostura.   The Bitter Truth je nemecká značka špecializujúca sa na bittery, likéry a ochutené destiláty. Od svojho vzniku v roku 2006 si stihla získať veľké množstvo priaznivcov z radov profesionálnych barmanov.

  14,30€
  Skladom Skladom
 • Svieži a ovocne štipľavý s intenzívnymi tónmi citrusu. Horká chuť s ľahkým nádychom koriandra a kardamónu v pozadí. Vhodný najmä do koktailov, ktorých základom je bezfarebný alkohol ako vodka, gin alebo strieborná tequila.   The Bitter Truth je nemecká značka špecializujúca sa na bittery, likéry a ochutené destiláty. Od svojho vzniku v roku 2006 si stihla...

  14,30€
  Skladom Skladom
 • Horká a štipľavá chuť. Závan škorice, kardamónu, anízu a klinčeka pripomína vôňu perníka. Výborne sa hodí do miešaných drinkov s whisky a rumom, ovocným koktailom zasa dodáva štruktúru a komplexnosť.   The Bitter Truth je nemecká značka špecializujúca sa na bittery, likéry a ochutené destiláty. Od svojho vzniku v roku 2006 si stihla získať veľké množstvo...

  15,00€
  Skladom Skladom
 • Úvodnú chuť sladkého ovocia rýchlo nasleduje silná horkosť. V popredí je vôňa horkej pomarančovej kôry, ktorú dopĺňa pikantná príchuť kardamónu, rasce a muškátoveho orieška.The Bitter Truth je nemecká značka špecializujúca sa na bittery, likéry a ochutené destiláty. Od svojho vzniku v roku 2006 si stihla získať veľké množstvo priaznivcov z radov...

  14,30€
  Skladom Skladom
 • Komplexný a exotický. Jeho chuti dominuje zeler, ktorý v prechode nebadane ustupuje komplexnej aróme citrónovej trávy, pomarančovej kôry a zázvoru. Skvelé sa hodí do koktailov ako Bloody Mary, Bullshot a Prairie Oyster.   The Bitter Truth je nemecká značka špecializujúca sa na bittery, likéry a ochutené destiláty. Od svojho vzniku v roku 2006 si stihla...

  14,30€
  Skladom Skladom
 • Torres Brandy je vyrobená z tradičných vinných odrôd Xarel-lo, Parellada a Macabeo. Brandy zreje v sudoch z amerického duba. Má nádhernú topásovú farbu, vonia po sušenom ovocí a korení. Chuť je jemná s dlhým záverom.Jedinečná harmónia chuti a vôní.

  17,50€
  Skladom Skladom
 • Torres Brandy je vyrobená z tradičných vinných odrôd Xarel-lo, Parellada a Macabeo. Brandy zreje v sudoch z amerického duba. Má nádhernú topásovú farbu, vonia po sušenom ovocí a korení. Chuť je jemná s dlhým záverom. Jedinečná harmónia chuti a vôní.

  26,50€
  Skladom Skladom
 • Torres Brandy je vyrobená z tradičných vinných odrôd Xarel-lo, Parellada a Macabeo. Brandy zreje v sudoch z amerického duba. Má nádhernú topásovú farbu, vonia po sušenom ovocí a korení. Chuť je jemná s dlhým záverom.Jedinečná harmónia chuti a vôní.

  42,50€
  Skladom Skladom
 • Brandy je vyrobená z tradičných vinných odrôd Xarel-lo, Parellada a Macabeo. Brandy zreje v sudoch z amerického duba. Má nádhernú topásovú farbu, vonia po sušenom ovocí a korení. Chuť je jemná s dlhým záverom. Jedinečná harmónia chuti a vôní.

  15,90€
  Skladom Skladom
 • Tramín Červený je vínny destilát získaný výberom z hrozna odrody Tramín červený. Šetrným lisovaním a procesom pomalej destilácie sa dosiahnu intenzívne arómy. Atraktívny dotyk dreva a zamatovú štruktúru získava šesť mesačným zrením v dubových sudoch slovenského pôvodu.Kvalitný základ a destilácia priniesli osobitú delikatesu v podobe jemného korenistého...

  21,90€
  Skladom Skladom
 • Červená odroda Carmenere z Čile zmizla z európskych viníc v polovici 19. storočia a objavila sa medzi Merlot vinicami o sto rokov neskôr. Medzi jeho charakteristické rysy patrí rubínová farba, chuť ovocia s náznakmi tabaku, vyvážená poznámkami čerešní a černíc.Najlepšie sa hodí k pikantným jedlám stredomorskej kuchyne.

  5,99€
  Skladom Skladom
 • Hrozno pre Tussock Jumper Chardonnay bolo vybrané z niekoľkých pozemkov v Languedoc na úpätí Cévennes, z oblasti Hérault, údolia Aude a regiónu Limoux na juhu Francúzska. Víno má krásnu zlatú farbu a jemnú chuť čerstvého ovocia s vôňou marhule, hrušky a zeleného jablka. Tóny vlašských orechov a lieskových orechov a miernou maslovou úpravou.Ideálne podávať...

  4,79€
  Skladom Skladom
 • Malbec má príjemnú vôňu malín a černíc s ľahkými tónmi kávy. Dobre zaoblená a elegantná chuť je plná čerstvého ovocia s pikantným dubovým povrchom. Krásne sa hodí k červenému mäsu a k stredomorskej kuchyni.

  5,99€
  Skladom Skladom
 • Pinot Grigio je suché víno s ovocnými príchuťami hrušky a jablka, s nádychom citrónu a minerálu. Víno má ľahké telo, príjemne mäkké podnebie a dlhšiu dochuť.Ideálny doplnok k ľahkým predjedlám, rybám a morským plodom.

  4,79€
  Skladom Skladom
 • Tussock Jumper Pinot Noir pochádza z vinohradov nachádzajúcich sa na úpätí Pyrenejí na juhu Francúzska. Pinot Noir je známy pre svoju eleganciu a jemnosť. Vyznačuje sa chuťou zrelého červeného ovocia, čerešní, čokolády, toastov a korenia.Ideálne podávať ku kuraciemu, morčaciemu mäsu alebo s grilovaným lososom.

  5,99€
  Skladom Skladom
 • Pôda a klimatické podmienky oblasti Treviso, sú tie najlepšie pre poskytnutie tohto jedinečného vína. Šumivý proces sa vykonáva metódou Charmat v oceľovom autokláve v súlade s reguláciou materiálu, čím sa získa suché svieže víno. Jasná, slamovo-žltá farba so zelenkavými tónmi, ovocná príchuť, harmonické na poschodí.Krásne sa hodí ako aperitív, k bielemu...

  7,55€
  Skladom Skladom
 • Sauvignon Blanc vznikol v údolí rieky Loiry vo Francúzsku. Nový Zéland produkuje pikantné víno z tropického ovocia s chuťou egrešov v chladnej oblasti Marlborough. Prináša osviežujúcu chuť citrusov a dlhým grapovým záverom. Víno Sauvignon Blanc z Nového Zélandu je známe pre svoju jemnú a dobre zrelú chuť.

  7,55€
  Skladom Skladom
 • Maďarský bylinný likér Unicum je nápoj, ktorý patrí medzi korenisté bittery. Zreje v dubových sudoch. Má horkú chuť, ktorá získava zo 40 liečivých rastlín.Jeho prednosťou je, že je vyrobený výlučne z prírodných látok.

  17,50€
  Skladom Skladom
 • Unicum Szilva likér je alkoholický korenistý nápoj. Má nie len horkú chuť, ktorú získal  zo 40 liečivých bylín, ale aj chuť a vôňu po slivkách. Vyrába sa iba z prírodných látok, ktoré dozrievajú v dubových sudoch. Vďaku obsahu prírodných liečivých bylín má priaznivé účinky na celý organizmus.

  17,50€
  Skladom Skladom
 • Tradičný maďarský hruškový destilát s intenzívnou vôňou a chuťou hrušiek Wiliamsiek. Jej jemnosť si najlepšie vychutnáte pri konzumácii s hruškovým nektárom.Aróma a chuť Vilmos Originál ponúka jedinečný zážitok.

  15,50€
  Skladom Skladom
 • Destilát s atraktívnou vôňou a pomerne suchou chuťou po višniach a mandliach.Hodí sa ako digestív po večeri, ale aj ku káve alebo k dezertu.

  15,50€
  Skladom Skladom
 • Cachaca je národný brazílsky nápoj vyrábaný destiláciou čistej šťavy z cukrovej trstiny. Je brazílskou variantou kubánskeho rumu. Starne 2 roky v sudoch z balzamového dreva a je stáčaná do ručne opletenej fľaše.Vďaka svojej nenapodobiteľnej chuti je tým najlepším základom pre prípravu koktejlu Caipirinha.

  15,90€
  Skladom Skladom
 • Cachaca z Brazílie je alkohol podobný rumu, ktorý sa vyrába z cukrovej trstiny a kukuričného destilátu. Je to číry nápoj so zemitou chuťou cukrovej trstiny so stopami citrónu. Cachaca v ručne opletanej fľaši je ohnivá a sladká a v aróme vám do nosa brnkne opäť cukrová trstina. Tento destilát zreje dva roky v sude z balzamového dreva.   Cachaca (pálivá...

  17,20€
  Vypredané Vypredané
 • V južnej časti Tirolaska môžete vidieť na úbočí bielych zasnežených svahov bylinky, z ktorých sa pripravuje Z44 Alpine Herb Gin. Vrchol, ktorý sa nazýva Weisshorn, stúpa až k jarnému slnku. Tieto svahy sú domovom byliniek, ktoré tri roky dozrievajú k dokonalosti a sú starostlivo a ručne zbierané v letnom období. Tieto bylinky sa potom destilujú.Z44 Alpine...

  45,90€
  Skladom Skladom
 • 8,00€

  Zľava

  Základom pri výrobe je jemný lieh a borovičkový destilát. Destilát sa vyrába originálnym spôsobom, fermentáciou bobúľ borievky cédrovitej a následnou destiláciou sa obohacuje o vzácne chuťové a vonné látky. Extrakty z borievky dodávajú borovičke výnimočnú zlatú farbu a zjemňujú jej chuť. Jedinečný dizajn umocňuje kvalitu výrobku.Zlatá Borovička Cassovia...

  22,00€ 30,00€
  Znížená cena
  Skladom Skladom
Zobrazených je 1 - 305 z 305 položiek