Facebook Instagram
info@bevmarket.sk info linka: 0905 44 77 44

Pite s rozumom!

Máte 18 a viac rokov?

Zoznam produktov výrobcu / značky: - Jacob's Creek

 • Jacob´s Creek Cabernet Shiraz V roku 1847 mladý bavorský prisťahovalec Johann Gramp založil jednu z najobľúbenejších značiek vín na svete. Keďže mu v Austrálii začalo chýbať víno, rozhodol sa začať pestovať vinič a vyrábať z neho víno. Jeho sady sa rozprestierajú v údolí Barossa pozdĺž rieky Jacob’s Creek. FARBA Tmavá granátová. VÔŇA Čerstvé čierne...

  7,49€
  Skladom Skladom
 • Jacob's Creek Chardonnay Značka Jacob´s Creek je globálnym lídrom a skutočnou ikonou austrálskeho vinárstva.FARBA Lesklá, svetlo žltá s nazelenalým odtieňom na hladine.VÔŇA Jemné tóny agátového kvetu, zrelej marhule a včelieho vosku.CHUŤ V SKRATKE Svieža chuť čerstvého ananásu a ružového grepu.

  8,59€
  Skladom Skladom
 • Jacob's Creek Grenache Shiraz Značka Jacob´s Creek je globálnym lídrom a skutočnou ikonou austrálskeho vinárstva.FARBA Žiarivá rubínová s fialovým odleskom.VÔŇA Sladké drievko, čierne korenie.CHUŤ V SKRATKE Bohatá chuť s dominantnými tónmi slivkového džemu a bielej čokolády.

  7,49€
  Skladom Skladom
 • Jacob's Creek Sauvignon Blanc Jemné až stredne plné víno odrody Sauvignon Blanc má chuť po tropických plodoch marakuje a guavy so sviežim až iskrivým záverom. FARBA Živá, svetlo slamová s náznakom zelenej.VÔŇA Tropické tóny guavy a litchi.CHUŤ V SKRATKE Ľahké víno s delikátnou chuťou.PODÁVAME Výborne sa hodí k chuťovkám, grilovanému kurčaťu alebo rybe.

  7,49€
  Skladom Skladom
Zobrazených je 1 - 4 z 4 položiek