Facebook Instagram
info@bevmarket.sk info linka: 0905 44 77 44

Pite s rozumom!

Máte 18 a viac rokov?

Zoznam produktov výrobcu / značky: - Pivovar IKKONA

Ikkona

Lietajúci remeselný pivovar IKKONA vznikol v máji 2014 so zameraním na výrobu tradičných spodne kvasených svetlých aj tmavých ležiakov plzenského typu v remeselnej kvalite, ako aj na výrobu vrchne kvasených pivných špeciálov a privátne brendovaných pivných špeciálov.

Niektoré z nich realizuje pivovar v limitovaných sériách v spolupráci s progresívnymi remeselnými, alebo kočovnými pivovarmi na Slovensku, Česku a v Belgicku.

Produkty pivovaru IKKONA sa úspešne predávajú vo vybraných reštauráciách, baroch a pivotékach okrem Slovenska aj vo viacerých krajinách Európskej Únie.

 • Ikkona A TRIP TO A COMET Svetlé pivo typu Bohemian Pilsner. Osviežujúce, vyrovnané s plným telom a zároveň vyniká komplexným a bohatým chmelením.  VÔŇA Vôňa je výrazná sladovo - chlebová a je kombinovaná s typickým aromatickým chmeľovým charakterom po svetoznámych aromatických žateckých chmeľoch. CHUŤ V SKRATKE Lahodná a okrúhla chuť je zladená s...

  1,59€
  Skladom Skladom
 • Ikkona A TRIP TO MARS Príjemne horký ležiak American Pale Lager so stredne ľahkým telom. VÔŇA Vôňa je sladová, až obilninová, v závere chmeľová a kvetinová. CHUŤ V SKRATKE Chuť je svieža, po chlebových suchároch s troškou karamelu a v závere korenistá. Stredne intenzívna horkosť je čistá a nevtieravá.

  1,59€
  Skladom Skladom
 • Ikkona A TRIP TO THE MOON Svetlé pivo typu Belgian Blond Ale vyniká stredne plným telom s jemným sladovým charakterom a suchým, mierne horkým záverom, čo je typické pre tento štýl belgického svetlého piva. VÔŇA Vôňa piva je ľahká, korenistá, až medová. CHUŤ V SKRATKE Čistá a plná sladová chuť v úvode je vyvážená jemnou chuťou karamelových cukríkov, ktorá...

  1,59€
  Skladom Skladom
 • Ikkona CRAZY MAMA Svetlé pšeničné pivo typu belgický Witbier. FARBA Žltá až zlatavá s jemným kvasnicovým zákalom. CHUŤ V SKRATKE V chuti sa harmonicky stretáva jemná kyslá chuť citrusov s korenistou chuťou koriandru a pomarančovej kôry.

  1,79€
  Vypredané Vypredané
 • Ikkona ONE MORE IPA MELON Svetlé pivo typu Session India Pale Ale. FARBA Svetlá medená s jemným opálovým kvasnicovým zákalom. CHUŤ V SKRATKE Chuť evokuje žltý melón v kombinácii s hrozienkami, ktorá sa spája s chuťou manga a píniových orechov. Horkosť v závere je vyvážená a príjemná.

  1,69€
  Skladom Skladom
 • Ikkona ROUGE DES BELGES Silné višňové pivo belgického typu Rouge. FARBA Farba piva ROUGE DES BELGES je iskrivá tmavo červená, až rubínová. CHUŤ V SKRATKE Pivo vyniká explóziou ovocných chutí, od príjemnej višňovo kyslej, cez medovo sladkú chuť drobných a prezretých divo rastúcich čiernych čerešní, až cez jemne trpkú chuť od kôstok týchto plodov. Chuťový...

  2,89€
  Skladom Skladom
Zobrazených je 1 - 6 z 6 položiek