Facebook Instagram
info@bevmarket.sk info linka: 0905 44 77 44

Pite s rozumom!

Máte 18 a viac rokov?

Zoznam produktov výrobcu / značky: - Karpatská perla

 • Karpatská Perla Bobulo Hroznový mušt BOBULO je 100% hroznová šťava, čerstvo lisovaná za studena z bielych odrôd Veltlínske zelené a Dievčie hrozno. Je pasterizovaná a obsahuje prírodný hroznový cukor.FARBAŽltozelená.VÔŇA A CHUŤ V SKRATKEŠťava má príjemnú muštovú arómu a chuť hrozna.Nápoj neobsahuje alkohol. S chuťou ho pijú deti aj dospelí.

  4,80€
  Skladom Skladom
 • Karpatská Perla Bobulo Hroznový mušt rose 100% hroznová šťava, čerstvo lisovaná za studena z modrých odrôd André a Modrý Portugal. Je pasterizovaná a obsahuje prírodný hroznový cukor.FARBARužová.VÔŇA A CHUŤ V SKRATKEŠťava má príjemnú muštovú arómu a chuť hrozna.Nápoj neobsahuje alkohol. S chuťou ho pijú deti aj dospelí.

  5,10€
  Skladom Skladom
 • Karpatská Perla Cabernet Sauvignon FARBAVíno má intenzívnu rubínovú farbu.VÔŇA Vo vôni nájdeme tóny tmavého lesného ovocia, najmä čučoriedok a prezretých moruší, s jemnou nuansou tabaku a čokolády. CHUŤ V SKRATKEChuť vína je dobre štruktúrovaná s príjemnými tanínmi. Víno zrelo 12 mesiacov v barikových sudoch.PODÁVAMEPodávajte pri teplote 16-18°C k mäsitým...

  12,70€
  Skladom Skladom
 • Karpatská Perla Devín FARBASýto žltozelená.VÔŇA Vo vôni dominujú medové tóny s ovocnou stopou marhuľového kompótu.CHUŤ V SKRATKEVyvážená chuť jemného prírodného zvyškového cukru je v harmónii s ovocnou a sviežou kyselinou.PODÁVAMEVychladené na 12°C odporúčame podávať ku korenistým jedlám z orientálnej kuchyne.

  12,00€
  Skladom Skladom
 • Karpatská Perla Frankovka Modrá V Malokarpatskom kraji sa Frankovke modrej mimoriadne darí a vznikajú z nej výnimočné elegantné vína. Víno zrelo 10 mesiacov v nových, ročných a tiež dvojročných barikových sudoch. FARBA Rubínová. VÔŇA Plná kôstkovín s barikovými tónmi vanilky a kakaa. CHUŤ V SKRATKE Je to stredne plné, dokonale harmonické víno s chuťou...

  9,99€
  Skladom Skladom
 • Jagnet Mini Franková modrá Víno vyzrievalo vo veľkých dubových sudoch po dobu 18 mesiacov.FARBARubínovo - červená.VÔŇA Vo vôni nájdete odrodový buket skorých čerešní.CHUŤ V SKRATKEV chuti rezonujú tóny kôstkového ovocia s peknými tanínmi.PODÁVAMEVíno je dokonale prichystané na konzumáciu pri teplote 16-18°C k jednoduchým jedlám ako pizza či bolonské špagety.

  2,80€
  Skladom Skladom
 • Karpatská Perla Frankovka Modrá Jagnet Víno vyzrievalo vo veľkých dubových sudoch po dobu 14 mesiacov. FARBA Rubínovočervená. VÔŇA Vo vôni nájdete odrodobý buket skorých čerešní. CHUŤ V SKRATKE Rezonujú tóny kôstkového ovocia s peknými tanínmi. PODÁVANIE Ideálne pri teplote 16-18°C k jednoduchým jedlám ako pizza či bolonské špagety. OCENENIA Prague Wine...

  6,99€
  Skladom Skladom
 • Karpatská Perla Frankovka Modrá Rosé V Malokarpatskom kraji sa Frankovke modrej mimoriadne darí a vznikajú z nej výnimočné elegantné vína. FARBA Jemne jahodová. VÔŇA Intenzívne tóny lesných jahôd. CHUŤ V SKRATKE Príjemné osviežujúce víno šťavnatej ovocnej chuti s peknými kyselinami. PODÁVANIE Ideálne pri teplote 10-12°C k rybám alebo zeleninovým šalátom.

  9,99€
  Skladom Skladom
 • Karpatská Perla Muškát Moravský Jagnet FARBAŽltá so zlatistou iskrou.VÔŇA Aróma muškátového orieška a mandarínky.CHUŤ V SKRATKELahodná a svieža chuť s jemným zvyškom cukru je v harmónii s príjemnými kyselinami.PODÁVAMEOdporúčame podávať pri teplote 11-12°C k špecialitám ázijskej kuchyne alebo vegetariánskym jedlám.

  8,10€
  Skladom Skladom
 • Karpatská Perla Pinot Gris FARBAŽltozelená.VÔŇA Na prvý dojem vás očarí vôňa hrušiek. Po chvíli nastupujú tóny chlebovej kôrky, ktorá prezrádza metódu zrenia sur-lie v dubovom sude.CHUŤ V SKRATKEChuť je plná a elegantná.PODÁVAMEPodávajte vychladené na 12°C k morčaciemu ragú.

  12,00€
  Skladom Skladom
 • Karpatská Perla Rizling Rýnsky FARBA Nádherná zlatožltá. VÔŇA Svieže citrusové plody s tónmi medových plastov a propolisovej kašičky.   CHUŤ V SKRATKE Zvyškový cukor a výrazné kyseliny dodávajú vínu harmóniu, eleganciu a potenciál na archiváciu. PODÁVANIE Ideálne pri teplote 10°C k syrom s modrou plesňou a jedlám ázijskej kuchyne. OCENENIA Vinalies...

  10,49€
  Skladom Skladom
 • Karpatská Perla Rizling Vlašský Jagnet FARBA Zlatistá so zeleným odleskom. VÔŇA Výrazná a priama ovocno-kvetinová. CHUŤ V SKRATKE Lahodná podporená peknými malokarpatskými kyselinami. PODÁVANIE Ideálne pri teplote 12°C k čerstvým letným šalátom alebo ľahkým úpravám kuracieho mäsa.

  6,99€
  Skladom Skladom
 • Karpatská Perla Veltlínske Zelené VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Komplexná aróma, výrazná, svieža chuť a víno s úžasným potenciálom a rukopisom vinára Ladislava Šeba. PODÁVANIE Ideálne pri teplote 12°C k tradičnej údenej šunke so šalátom alebo kozím syrom. OCENENIA Prague Wine Trophy 2018 - zlatá medailaPremios Zarcillo 2018 - strieborná medailaVínne trhy Pezinok...

  9,99€
  Skladom Skladom
 • Jagnet mini Veltlínske Zelené FARBAŽltá so zlatistou isktou.VÔŇA A CHUŤ V SKRATKEVýrazné ovocné tóny a svieža, vyvážená chuť podporená šťavnatými kyselinami sú typické pre túto odrodu spod Malých Karpát.PODÁVAMEVíno si vychutnáte najlepšie vychladené na 11-12°C s grilovanými kuracími krídelkami alebo kozím syrom.

  2,80€
  Skladom Skladom
 • Karpatská Perla Veltlínske Zelené Jagnet FARBA Žltá so zlatou iskrou. VÔŇA Výrazné ovocné tóny. CHUŤ V SKRATKE Svieža vyvážená chuť podporená šťavnatými kyselinami sú typické pre túto odrodu spod Malých Karpát.  PODÁVANIE Ideálne pri teplote 11-12°C s grilovanými kuracími krídelkami alebo kozím syrom.

  5,99€
  Skladom Skladom
Zobrazených je 1 - 15 z 15 položiek