Facebook Instagram
info@bevmarket.sk info linka: 0905 44 77 44

Pite s rozumom!

Mám 18 a viac rokov?

Lowland Počet produktov v kategórii: 2

Whisky z oblasti Lowland sú skôr ľahké a jemnulinké. Rašelina sa tu takmer vôbec nepoužíva. Jedno sladové whisky sú zvyčajne dosť suché, no jemné a delikátne. Všetky prechádzajú trojitou destiláciou, čo je aj typickým znakom whisky z tejto oblasti. Slanosť je v chuti prítomná minimálne, charakteristické sú bohaté ovocné a kvetinové tóny.

Katalóg

  • Single malt škótska whiskey pochádza z oblasti Lowland a vyrobila ju pálenica Auchentoshan. Vyrába sa trojitou destiláciou vďaka čomu je jemnejšia a zreje rýchlejšie. Farba je krásne medová, chuť je hladká, sladkastá s podtónmi mandarínok a limetiek. Záver je suchý s príjemným orieškovým dozvukom.Dobre vyzretá škótska whiskey, na ktorú budete vďačne...

    29,90€
    Skladom Skladom
  • Škótska whiskey z oblasti Lowland vyrobená pálenicou Auchentoshan. Zrela aspoň po dobu 10 rokov v bourbonovom sude, 1 rok v oloroso sude a 6 mesiacov v silnom Pedro Ximenez sude. Vyvážená chuť s náznakmi hrozienok, anízu, čerstvého dubu s vôňou pomarančového dymu, marhule a ďatlí. Záver je dlhý a zamatový.Škótka whiskey so širokým charakterom.

    45,50€
    Skladom Skladom
Zobrazených je 1 - 2 z 2 položiek