Facebook Instagram
info@bevmarket.sk info linka: 0905 44 77 44

Pite s rozumom!

Máte 18 a viac rokov?

Darčekové fľaše Počet produktov v kategórii: 14

 • Americký kamión s cisternou Liehovina so slivkovou príchuťou v darčekovom balení v podobe amerického kamióna, ktorého súčasťou je fľaša a dva poháriky. Exkluzívny darček, vhodný na každú príležitosť.Spoločnosť DETESK ponúka širokú škálu darčekových fliaš, ktoré sú naplnené kvalitným českým alkoholom a balené v jedinečných darčekových obaloch.

  44,90€
  Skladom Skladom
 • Báger slivka Liehovina so slivkovou príchuťou v darčekovom balení v podobe bagra. Exkluzívny darček na každú príležitosť.Spoločnosť DETESK ponúka širokú škálu darčekových fliaš, ktoré sú naplnené kvalitným českým alkoholom a balené v jedinečných darčekových obaloch.

  54,90€
  Vypredané Vypredané
 • Cestný valec Liehovina so slivkovou príchuťou v darčekovom balení v podobe cestného valca. Exkluzívny darček na každú príležitosť.Spoločnosť DETESK ponúka širokú škálu darčekových fliaš, ktoré sú naplnené kvalitným českým alkoholom a balené v jedinečných darčekových obaloch.

  39,90€
  Skladom Skladom
 • Črievička dámska s perím slivka Liehovina so slivkovou príchuťou v darčekovom balení v podobe dámskej črievičky s perím. Exkluzívny darček na každú príležitosť.Spoločnosť DETESK ponúka širokú škálu darčekových fliaš, ktoré sú naplnené kvalitným českým alkoholom a balené v jedinečných darčekových obaloch.

  29,90€
  Skladom Skladom
 • Črievička dámska slivka Liehovina so slivkovou príchuťou v darčekovom balení v podobe dámskej črievičky. Exkluzívny darček na každú príležitosť.Spoločnosť DETESK ponúka širokú škálu darčekových fliaš, ktoré sú naplnené kvalitným českým alkoholom a balené v jedinečných darčekových obaloch.

  29,90€
  Skladom Skladom
 • Fľaša s číslom "40" Liehovina so slivkovou príchuťou v darčekovom balení v podobe fľaše s číslom "40" na drevenom podstavci. Vhodný darček pri životnom jubileu.Spoločnosť DETESK ponúka širokú škálu darčekových fliaš, ktoré sú naplnené kvalitným českým alkoholom a balené v jedinečných darčekových obaloch.

  32,90€
  Skladom Skladom
 • Fľaša s číslom "50" Liehovina so slivkovou príchuťou v darčekovom balení v podobe fľaše s číslom "50" na drevenom podstavci. Vhodný darček pri životnom jubileu.Spoločnosť DETESK ponúka širokú škálu darčekových fliaš, ktoré sú naplnené kvalitným českým alkoholom a balené v jedinečných darčekových obaloch.

  32,90€
  Skladom Skladom
 • Fľaša s číslom "60" Liehovina so slivkovou príchuťou v darčekovom balení v podobe fľaše s číslom "60" na drevenom podstavci. Vhodný darček pri životnom jubileu.Spoločnosť DETESK ponúka širokú škálu darčekových fliaš, ktoré sú naplnené kvalitným českým alkoholom a balené v jedinečných darčekových obaloch.

  32,90€
  Skladom Skladom
 • Sada Adige pálenica slivka Liehovina so slivkovou príchuťou v darčekovom balení v podobe darčekovej fľaše s dvoma pohármi. Exkluzívny darček na každú príležitosť.Spoločnosť DETESK ponúka širokú škálu darčekových fliaš, ktoré sú naplnené kvalitným českým alkoholom a balené v jedinečných darčekových obaloch.

  44,90€
  Skladom Skladom
 • Sada Andante slivka + ploskačka Liehovina so slivkovou príchuťou v darčekovom balení v podobe darčekovej fľaše s dávkovačom, pohárikom a ploskačkou. Exkluzívny darček na každú príležitosť.Spoločnosť DETESK ponúka širokú škálu darčekových fliaš, ktoré sú naplnené kvalitným českým alkoholom a balené v jedinečných darčekových obaloch.

  36,90€
  Vypredané Vypredané
 • Sada Taschen hruška Liehovina s hruškovou príchuťou v darčekovom balení v podobe darčekovej fľaše s dvoma pohármi na drevenom podstavci. Exkluzívny darček na každú príležitosť.Spoločnosť DETESK ponúka širokú škálu darčekových fliaš, ktoré sú naplnené kvalitným českým alkoholom a balené v jedinečných darčekových obaloch.

  35,90€
  Skladom Skladom
 • Sada Taschen slivka Liehovina so slivkovou príchuťou v darčekovom balení v podobe darčekovej fľaše s dvoma pohármi na drevenom podstavci. Exkluzívny darček na každú príležitosť.Spoločnosť DETESK ponúka širokú škálu darčekových fliaš, ktoré sú naplnené kvalitným českým alkoholom a balené v jedinečných darčekových obaloch.

  35,90€
  Skladom Skladom
 • Súdok v drevenej bedničke prírodná Liehovina so slivkovou príchuťou v darčekovom balení v podobe súdka v drevenej bedničke. Exkluzívny darček na každú príležitosť.Spoločnosť DETESK ponúka širokú škálu darčekových fliaš, ktoré sú naplnené kvalitným českým alkoholom a balené v jedinečných darčekových obaloch.

  33,90€
  Skladom Skladom
 • Ťahač s cisternou slivka Liehovina so slivkovou príchuťou v darčekovom balení v podobe ťahača s cisternou. Exkluzívny darček na každú situáciu.Spoločnosť DETESK ponúka širokú škálu darčekových fliaš, ktoré sú naplnené kvalitným českým alkoholom a balené v jedinečných darčekových obaloch.

  59,90€
  Skladom Skladom
Zobrazených je 1 - 14 z 14 položiek