Facebook Instagram
info@bevmarket.sk info linka: 0905 44 77 44

Pite s rozumom!

Máte 18 a viac rokov?

Medovina Počet produktov v kategórii: 7

 • Medovina Barrique Medovina dozrieva v barikových sudoch z troch druhov duba po dobu 6 mesiacov. Z agátového medu sa získa zlatá farba s koňakovou arómou a prechádza do vône žltej hrušky. V medovine cítiť jemné vanilkovo-čokoládové tóny barikových sudov. Odporúčame podávať pri teplote 12 - 16 °C.

  9,99€
  Skladom Skladom
 • Medovina Ríbezľa Medovina je vyrobená z kvetového medu a prírodnej ovocnej šťavy z ríbezle. Vďaka vyváženému pomeru medu a 100%-nej šťavy z ríbezle získava nezameniteľnú chuť, ktorá ulahodí chuťovým pohárikom každého milovníka medu, medovín a sviežej ovocnej chute. FARBA Červená. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Med, ríbezle.

  5,99€
  Skladom Skladom
 • Medovina Višňa Medovina je vyrobená z kvetového medu a prírodnej ovocnej šťavy z višne. Vďaka vyváženému pomeru medu a šťavy z višne získava nezameniteľnú chuť, ktorá ulahodí chuťovým pohárikom každého milovníka medu, medovín a sviežej ovocnej chute.FARBAČervená.VÔŇA A CHUŤ V SKRATKEMed, višňa.

  5,99€
  Skladom Skladom
 • Slovenská Medovina Slovenská medovina je prírodná medovina vyrobená z najlepších druhov slovenských medov - lipového, lesného medu, čiernej maliny. Výnimočná chuť je spojená s liečivými účinkami.

  5,99€
  Skladom Skladom
 • Staroslovanská Medovina  Čistá prírodná medovina je vyrábaná podľa originálnej receptúry z lesného medu. Lesný med s príjemnou, jemnou a lahodnou chuťou, pochádzajúci z južného Slovenska. Táto medovina je delikatesou určenou pre labužníkov, ktorí vedia oceniť výnimočnú chuť a vôňu medovicového medu prekvaseného do medoviny.

  5,99€
  Skladom Skladom
 • Tradičná Medovina Je dokonalou harmóniou chuti a vône kvetového medu zo slovenských lúk, jemne podfarbeného voňavými bylinkami zvýrazňujúcimi jej výnimočnosť a eleganciu.FARBAZlatá.VÔŇA A CHUŤ V SKRATKEKvetový med, extrakt z bylín a korenín.

  5,50€
  Skladom Skladom
 • Trnavská Medovina V Trnavskej medovine nájdete ukryté dary slnka, rozmanitosť a nekonečnú pestrosť kvitnúcich lúk. Aby dokázala vyniknúť čistá medová chuť, vyrába sa z najlepších druhov kvetového medu. Vôňa sa zlepšuje prírodnými extraktami bylín a korenín.

  5,99€
  Vypredané Vypredané
Zobrazených je 1 - 7 z 7 položiek