Facebook Instagram
info@bevmarket.sk info linka: 0905 44 77 44

Pite s rozumom!

Máte 18 a viac rokov?

Nealkoholické víno Počet produktov v kategórii: 6

 • Bon Voyage Cabernet Sauvignon De-alkoholizované víno z Francúzska. Má približne polovicu kalórií typického šumivého vína a menej ako 0,5% alkoholu. Chuť je prekvapivo vínová, pretože bolo de-alkoholizované pomocou technológie "spinning cone", ktorá zachováva oveľa viac charakteru vína ako je obvyklé v procese odstraňovania alkoholu.

  4,49€
  Vypredané Vypredané
 • Bon Voyage Chardonnay  De-alkoholizované víno z Francúzska. Má približne polovicu kalórií typického šumivého vína a menej ako 0,5% alkoholu. Chuť je prekvapivo vínová, pretože bolo de-alkoholizované pomocou technológie "spinning cone", ktorá zachováva oveľa viac charakteru vína ako je obvyklé v procese odstraňovania alkoholu.

  4,49€
  Vypredané Vypredané
 • Hubert Sparkling Rosé nealkoholicky Najväčší výrobca sektov na Slovensku predstavil nový šumivý nápoj z odalkoholizovaného vína – Hubert nealkoholický rosé. Dopriať si tak môžete štýlové letné osvieženie aj vtedy, keď sa musíte alebo chcete vzdať alkoholu. Hubert nealkoholický rosé prináša pravú chuť bubliniek aj bez alkoholu. FARBARužová.VÔŇA A CHUŤ V...

  4,68€
  Vypredané Vypredané
 • Karpatská Perla Bobulo Hroznový mušt BOBULO je 100% hroznová šťava, čerstvo lisovaná za studena z bielych odrôd Veltlínske zelené a Dievčie hrozno. Je pasterizovaná a obsahuje prírodný hroznový cukor.FARBAŽltozelená.VÔŇA A CHUŤ V SKRATKEŠťava má príjemnú muštovú arómu a chuť hrozna.Nápoj neobsahuje alkohol. S chuťou ho pijú deti aj dospelí.

  4,80€
  Vypredané Vypredané
 • Karpatská Perla Bobulo Hroznový mušt rose 100% hroznová šťava, čerstvo lisovaná za studena z modrých odrôd André a Modrý Portugal. Je pasterizovaná a obsahuje prírodný hroznový cukor.FARBARužová.VÔŇA A CHUŤ V SKRATKEŠťava má príjemnú muštovú arómu a chuť hrozna.Nápoj neobsahuje alkohol. S chuťou ho pijú deti aj dospelí.

  5,10€
  Vypredané Vypredané
 • Víno Nichta Hroznová šťava Svätovavrinecké 100% hroznová šťava. Nitrianska vinohradnícka oblasť.

  6,20€
  Vypredané Vypredané
Zobrazených je 1 - 6 z 6 položiek