Facebook Instagram
info@bevmarket.sk bezplatná linka: 0800 158 766

Pite s rozumom!

Mám 18 a viac rokov?

Novinky Počet produktov v kategórii: 10

 • Novinka

  Bulldog Gin je super-prémiový gin vyrobený v anglickom liehovare. Destiluje sa s použitím tradičných, ale nekonvenčných rastlín, ako je dračie oko, mak a listy lotosu. Rýchlo získal popularitu kvôli jeho mäkkej, borovicovej chuti.

  20,90€
  Skladom Skladom
 • Novinka

  Rum je bez umelých farbív, farbu získa vďaka zreniu v dubových sudoch. Nádych ovocia a dubového dreva sprevádza harmonickú a príjemnú chuť.

  34,99€
  Skladom Skladom
 • Novinka

  Coloma 8Y je hrdý reprezentant kolumbijskej produkcie a vyrába sa z melasy z dvoch druhov cukrovej trstiny. Najskôr zreje 8 rokov v sudoch po bourbone a v závere cca 3 mesiace dozrieva v malých sudoch po kávovom likéry, čo ho robí jedinečným. Jemnú vôňu zvýraznia tóny kávy a čokolády, ku ktorým sa pridá v chuti kombinácia mandlí a vanilky.

  35,99€
  Skladom Skladom
 • Novinka

  Depaz Rum Martinique VSOP je najkvalitnejší dostupný rum vyrábaný z čerstvej trstinovej šťavy. Svetlú mahagónovú farbu so zlatými odleskami dopĺňa komplexná a bohatá zmes čokolády, sušeného ovocia, tabaku, sladkého drievka a vanilky vo vôni. Chuť má rovnaké vlastnosti ako vôňa s veľmi príjemnou dochuťou.

  45,59€
  Vypredané Vypredané
 • Novinka

  Jack Daniel’s je legenda, najpredávanejšia americká whiskey na svete. Single Barrel Rye je odpoveďou na stále rastúci dopyt po ražnej whiskey. Vyrobená je zo 70% raže, 18% kukurice a 12% sladového jačmeňa.  Prvá plne vyzretá ražná whiskey z dielne Jacka Daniela odpočíva vo vypálených sudoch z bieleho dubu. Oproti jemnej chuti, na ktorú sme u Jacka...

  41,99€
  Skladom Skladom
 • Novinka

  Pri výrobe tohto bourbonu bol zvolený unikátny prístup. Povinných 51% kukurice je samozrejmosťou, avšak na zvyšných 49% nepoužili žito alebo pšenicu, ale proso. Táto kombinácia odpočíva v dubovom sude vďaka čomu získa príjemnú chuť mangového chutney, vanilky, marhule, karamelu a jemného tabaku.

  41,99€
  Skladom Skladom
 • Novinka

  Výrazný zážitok z kávy zabezpečí toto espresso s tónmi z kakaa a náznakom lesných plodov. Dopĺňa to sladká a bohatá vôňa. Vďaka svojej jemnosti a intenzite sa espresso stalo obľúbeným. Špeciálne hliníkové balenie zabezpečí, aby sa aróma uvoľnila až pri príprave. Obsahuje 10 kapsúl kompatibilných s kávovarmi Nespresso®*. * Ochranná známka tretej osoby, nie...

  4,07€
  Skladom Skladom
 • Novinka

  Nealkoholický sýtený nápoj s kávovým extraktom a brusnicovou príchuťou. Káva a brusnica - romantika trochu inak. Obsahuje kofeín, nevhodné pre deti, tehotné a kojace ženy. 

  1,29€
  Skladom Skladom
 • Novinka

  Špeciálne, svetlé pivo, ktoré je zložené z pitnej vody plzeňského sladu, cukru chmeľu a chmeľových extraktov. Je štyrikrát chmelené a nepasterizované.

  21,99€
  Skladom Skladom
 • Novinka

  Ron Zacapa Ambar 12 Solera, sa vyrába z rumov, ktoré sa pohybujú vo veku od 4 rokov do 12 rokov. Kombinácia starnutia a rozmanitosti opätovne použitých dubových sudov vytvára komplexný rum s bohatou arómou a chuťou. Ponúka vynikajúcu rovnováhu pre tradičné rumové kokteily ako Mojito alebo Cuba Libre.

  47,99€
  Skladom Skladom
Zobrazených je 1 - 10 z 10 položiek