Vážení zákazníci, všetky objednávky vytvorené a uhradené do stredy 18.12.2019. 12:00 hod. Vám budú doručené do Vianoc.
Facebook Instagram
info@bevmarket.sk info linka: 0905 44 77 44

Pite s rozumom!

Máte 18 a viac rokov?

Zoznam produktov výrobcu / značky: - Bunnahabhain

Voda ktorú používa Bunnahabhain sa prepadáva starobylými pieskovcovými skalami z vrchu v okolitých horách, kde sa zachytáva, takže nepreteká rašelinovými ložiskami ako v iných liehovaroch na ostrove.

Veľmi ľahko šľahaný sladový jačmeň sa používa na destiláciu pred starnutím v sudoch po dobu 12 rokov. Bunnahabhain je známa ako jemnejší single malt z Islay, výrazne olejnatý s vôňou morského vzduchu, ktorý ju oddeľuje od ostatných rašelinových whisky vyrábaných na ostrove.

  • Bunnahabhain pochádza z východného pobrežia Islay a patrí medzi najmenej rašelinové škótske whiskey. Komplexná chuť a aróma ukrýva medovo- perníkové tóny, citrusy s nádychom sherry a orechov. Záver je vyvážený, bylinkový so slanou príchuťou.Menej rašeliny je niekdy viac.

    49,90€
    Vypredané Vypredané
  • Bunnahabhain Eirigh Na Greine Whisky vydaná v roku  2014. Jej názov v preklade znamená "ranná obloha". Bunnahabhain Eirigh Na Greine najskôr zreje v sudoch po burbóne a potom vo francúzskych sudoch po červenom víne. FARBA Oranžovo-zlatá. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Ovocná, aromatická, sladká a intenzívna, príjemne korenistá.

    54,99€
    Vypredané Vypredané
Zobrazených je 1 - 2 z 2 položiek