Facebook Instagram
info@bevmarket.sk info linka: 0905 44 77 44

Pite s rozumom!

Máte 18 a viac rokov?

Pivo Počet produktov v kategórii: 37

Pivo môžeme považovať za osviežujúci nápoj alebo ako balzam na konci náročného dňa. Toto sú prirodzene cenné vlastnosti, ale pivo ponúka všetkým, ktorí si nájdu čas si ho vychutnať, ďaleko viac. Čo sa týka ľudí, ktorí obľubujú pivo, poznáme ich niekoľko typov. Niektorí pijú pravidelne tú istú značku, tým však o mnoho prichádzajú. Pre každú náladu a každý okamžik pritom existuje iný druh piva. V súčasnosti sa pivo svojim charakterom zatrieďuje do niekoľkých desiatok pivných štýlov, medzi najznámejšie patria India Pale Ale (IPA), American Pale Ale (APA), Belgian Ale, Stout, Porter, Lager, Lambic, Weizen, Witbier a Barley Wine.

 • Blanch De Mazai Svetlé pivo, pšeničné, nefiltrované, nepasterizované. Pivo zo svetlého jačmenného sladu s použitím amerického chmeľu Mozaik. VÔŇA a CHUŤ v SKRATKE Má zaujímavú bohatú chuť a jasnú arómu v ktorej je ľahké ucítiť tóny tropického ovocia a lúčnych kvetov.

  2,20€
  Skladom Skladom
 • Celia Organic - bezlepkové pivo Bezlepkové pivo Celia je produktom pivovaru Žatec, ktorý si zakladá na českej tradícií výroby piva. Môže sa pýšiť unikátnou chuťou piva typu český ležiak. Pripravuje sa špeciálnou technológiou, kde sa v technologickom procese odstraňuje z jačmenného sladu lepok. Vďaka tomu pivo neobsahuje glutén a je vytvorené špeciálne pre...

  1,20€
  Vypredané Vypredané
 • Desperados Pivo s príchuťou tequily, ktoré pochádza z Francúzska. Chuť piva je kombináciou svetlého ležiaka a prírodnej arómy tequily; je menej horká a korenistá. Obsahuje 5,9% alkoholu.

  5,60€
  Skladom Skladom
 • Duvel Duvel (v preklade "diabol") je osviežujúce, ľahko piteľné pivo s vysokým podielom alkoholu. Je extrémne voňavé s tónmi pomarančovej kôry, hruškovej brandy, zelených jabĺk a kôstkovej horkosti. Toto diabolské pivo je vrchne kvasené s použitím svetlého sladu, chmelené žateckým a štajerským chmeľom, ktoré mu dodávajú silnú arómu. Celá výroba, od...

  2,90€
  Skladom Skladom
 • Erdinger variety pack 5 najlepších pív od pivovaru ERDINGER s exkluzívnym pohárom v darčekovom balení.

  12,90€
  Skladom Skladom
 • Faxe Svetlé, extra silné, pasterizované pivo. Mierna sladkosť v kombinácii s vysokým percentom alkoholu tvori vyvážený produkt s vínnou chuťou. Neobsahuje prísady ani pridaný alkohol.

  3,09€
  Skladom Skladom
 • Faxe Premium Svetlé pivo, výčapný ležiak, pasterizované. Prvotriedne dánske pivo.

  2,49€
  Skladom Skladom
 • Legendárne írske tmavé pivo z pivovaru St. James Park z Dublinu. V chuti je cítiť intenzívnu arómu kávy a chmeľovú horkosť. Pivo Guinness sa vyrába od roku 1759, kedy si Arthur Guinness prenajal v Dubline malý pivovar a začal variť pivo pod svojim menom. Najprv to bolo kvasené pivo tzv. ALE, no nakoniec prešiel k výrobe tmavého piva. V balení 4 kusy v...

  4,28€
  Vypredané Vypredané
 • Horal ALE Pivo Horal typu ALE. Pivá typu ALE sa vyrábajú s použitím kvasiniek vrchného kvasenia, ktoré na rozdiel od kvasiniek spodného kvasenia fermentujú pivo pri vyšších teplotách, rýchlejšie a produkujú významnejšie množstvo vedľajších kvasných produktov, ako sú estery či fenoly. Tie potom dávajú pivu typický ovocný či lúčny nádych.

  3,90€
  Skladom Skladom
 • Horal IPA Pivo Horal typu IPA - India Pale Ale. IPA - štýl pochádzajúci ešte z koloniálnych čias, kedy Anglické kráľovstvo zásobovalo svojim pivom aj odľahlé oblasti. Takouto bola aj India. Aby pivo vydržalo dlhú cestu, bolo silnejšie a intenzívne chmelené, keďže chmeľ a alkohol slúži ako konzervant. Tento štýl je u pivárov uprednostňujúcich horkosť veľmi...

  3,90€
  Skladom Skladom
 • Horal Premium Pilsner Lager Svetlé pivo, ležiak, pasterizované.

  2,29€
  Skladom Skladom
 • Ikkona A TRIP TO A COMET Svetlé pivo typu Bohemian Pilsner. Osviežujúce, vyrovnané s plným telom a zároveň vyniká komplexným a bohatým chmelením.  VÔŇA Vôňa je výrazná sladovo - chlebová a je kombinovaná s typickým aromatickým chmeľovým charakterom po svetoznámych aromatických žateckých chmeľoch. CHUŤ V SKRATKE Lahodná a okrúhla chuť je zladená s...

  1,59€
  Skladom Skladom
 • Ikkona A TRIP TO MARS Príjemne horký ležiak American Pale Lager so stredne ľahkým telom. VÔŇA Vôňa je sladová, až obilninová, v závere chmeľová a kvetinová. CHUŤ V SKRATKE Chuť je svieža, po chlebových suchároch s troškou karamelu a v závere korenistá. Stredne intenzívna horkosť je čistá a nevtieravá.

  1,59€
  Skladom Skladom
 • Ikkona A TRIP TO THE MOON Svetlé pivo typu Belgian Blond Ale vyniká stredne plným telom s jemným sladovým charakterom a suchým, mierne horkým záverom, čo je typické pre tento štýl belgického svetlého piva. VÔŇA Vôňa piva je ľahká, korenistá, až medová. CHUŤ V SKRATKE Čistá a plná sladová chuť v úvode je vyvážená jemnou chuťou karamelových cukríkov, ktorá...

  1,59€
  Skladom Skladom
 • Ikkona CRAZY MAMA Svetlé pšeničné pivo typu belgický Witbier. FARBA Žltá až zlatavá s jemným kvasnicovým zákalom. CHUŤ V SKRATKE V chuti sa harmonicky stretáva jemná kyslá chuť citrusov s korenistou chuťou koriandru a pomarančovej kôry.

  1,79€
  Vypredané Vypredané
 • Ikkona ONE MORE IPA MELON Svetlé pivo typu Session India Pale Ale. FARBA Svetlá medená s jemným opálovým kvasnicovým zákalom. CHUŤ V SKRATKE Chuť evokuje žltý melón v kombinácii s hrozienkami, ktorá sa spája s chuťou manga a píniových orechov. Horkosť v závere je vyvážená a príjemná.

  1,69€
  Skladom Skladom
 • Ikkona ROUGE DES BELGES Silné višňové pivo belgického typu Rouge. FARBA Farba piva ROUGE DES BELGES je iskrivá tmavo červená, až rubínová. CHUŤ V SKRATKE Pivo vyniká explóziou ovocných chutí, od príjemnej višňovo kyslej, cez medovo sladkú chuť drobných a prezretých divo rastúcich čiernych čerešní, až cez jemne trpkú chuť od kôstok týchto plodov. Chuťový...

  2,89€
  Skladom Skladom
 • Indian Pale Ale IPA Svetlé pivo. VÔŇA a CHUŤ v SKRATKE Dobre nachmelená svetlá IPA s jasnou a intenzívnou arómou tropického ovocia. V chuti cítiť horkosť tropického ovocia a lúčnych kvetov. IPA - štýl pochádzajúci ešte z koloniálnych čias, kedy Anglické kráľovstvo zásobovalo svojim pivom aj odľahlé oblasti. Takouto bola aj India. Aby pivo vydržalo dlhú...

  2,39€
  Skladom Skladom
 • Kaltenecker pivo Fiesta 12° FARBA a VÔŇA Zlatožltú farbu vrchne kvaseného piva sprevádza citrusová, jemne sladová vôňa. CHUŤ v SKRATKE Použitím špeciálneho sladu Pale Ale získa ľahké telo a osviežujúcu chuť mu dodá americký chmeľ, ktorý pripomína chuť mandarínky, citróna a tropického ovocia.

  1,99€
  Skladom Skladom
 • Kaltenecker pivo Yakima 13° FARBA Ide o vrchne kvasené, polotmavé extra horké pivo. Za studená je chmelené chmeľom z údolia Yakima. VÔŇA a CHUŤ v SKRATKE Príjemnú vyváženú horkosť sprevádzajú vo vôni citrusové plody. V Dublin Craft Beer Cup 2016 získalo pivo striebornú medailu.

  1,99€
  Skladom Skladom
 • Keltské dedičstvo Pivo svetlý ležiak, pasterizované.

  2,40€
  Skladom Skladom
 • Lindemans Kriek Výnimočné ovocné pivo z dielne Lindemans Kriek. Pivo vyrobené priamou džúsovou metódou je svieže, ostré, s príjemným kyselkavým doznievaním.

  1,89€
  Skladom Skladom
 • Oakham Ales Citra Ľahké osviežujúce pivo s prenikavou arómou grapefruitu, liči a egreša, so suchým, výrazne horkým zakončením v chuti.

  2,80€
  Skladom Skladom
 • Oakham Ales Green Devil Osviežujúce pivo citrusovej vône s chuťou manga a ananásu, ktorá sa postupne mení na limetku a citrón. Záver je ostro osviežujúci a suchý.

  2,80€
  Skladom Skladom
 • Ridgeway Bad King John Zaujme najmä sladovou, príjemne plnou a vyrovnanou chuťou s čokoládovým pozadím, ktorá je v kontraste s chuťou po citrusovom ovocí.

  2,49€
  Skladom Skladom
 • Ridgeway Blue Charakteristicky chmeľové, živé a osviežujúce. Chutí najlepšie ľadovo vychladené.

  2,39€
  Skladom Skladom
 • Ridgeway Foreign Export Stout Pivo patriace medzi tzv. "Foreign stout", ktoré boli pôvodne určené na export do tropických krajín. Silnejšia, viacstupňová verzia klasického stoutu s tmavšou farbou, chmeľovou chuťou s praženým sladom, v doznievaní so sladkým drievkom, karamelom a hrozienkami, so suchým horkastým zakončením.

  2,90€
  Skladom Skladom
 • Ridgeway IPA Autentická anglická IPA chmelená štyrmi druhmi chmeľu. IPA - štýl pochádzajúci ešte z koloniálnych čias, kedy Anglické kráľovstvo zásobovalo svojim pivom aj odľahlé oblasti. Takouto bola aj India. Aby pivo vydržalo dlhú cestu, bolo silnejšie a intenzívne chmelené, keďže chmeľ a alkohol slúži ako konzervant. Tento štýl je u pivárov...

  2,90€
  Skladom Skladom
 • Svijany - výber 7 svijanských kúskov Výber siedmich pív od obľúbeného pivovaru Svijany. Balenie obsahuje:"450" - prémiový svetlý ležiak 0,5L (4,6%) Svijanská kněžná - 13° tmavý špeciál 0,5L (5,2%) Svijanský rytíř - 12° svetlý ležiak (5%) Svijanský baron - 15° svetlý špeciál (6,5%) Svijanský kníže - 13° svetlý špeciál (5,6%) Svijanský máz - 11° svetlý...

  11,90€
  Skladom Skladom
 • Svijany 450 Nepasterizovaný svetlý ležiak vyrobený tradičným postupom a trikrát chmelený. Na výrobu používajú len humnový slad z malých nezávislých českých sladovní, vodu z vlastných studní a vlastný chmeľ.  

  6,99€
  Skladom Skladom
 • Svijany Barón Najsilnejší svijanský špeciál, stále vyrábaný ako ležiak. Napriek tomu, že je dosť silný, pri prvom napití nie je sladký a alkoholový a nepôsobí silným dojmom.

  6,99€
  Skladom Skladom
 • Svijany Knieža Klasický zástupca svijanských svetlých špeciálov. Je vyrábaný ako ležiak, ale silnejší, aby vynikli chute a vône. Chuť je príjemne horká a plná.

  6,99€
  Skladom Skladom
 • Svijany Máz  Najpredávanejšie svijanskké pivo ako čapované, tak fľaškované. Začali ho vyrábať v roku 1998 a rýchlo zaplnilo medzeru medzi slabšími pivami "na smäd" a silnejšími dvanástkami.

  6,99€
  Skladom Skladom
 • Westmalle Dunbbel Tmavo rubínové pivo s vôňou zrelých banánov, karamelu a tmavého ovocia. Doznievanie je dlhé a suché s prevahou sladkosti so stopami sladu a čokolády.

  2,40€
  Skladom Skladom
 • Westmalle Tripel Typický predstaviteľ kláštorných triplov. Má krásne zakalenú oranžovo žltú farbu a vôňu pomarančovej kôry, žateckého chmeľu, korenia i trošku alkoholu. V chuti cítiť ovocnú sladkosť, korenistosť a náznak kvasníc.

  2,90€
  Skladom Skladom
 • Zyguli Barone Pivo svetlé, výčapné.

  2,90€
  Skladom Skladom
 • Zyguliovskoje pivo svetlé, výčapné. Zyguliovskoje sa vyrába podľa tradičného receptu na najmodernejšom zariadení a len z vysoko kvalitných surovín, ktoré vytvárajú prvotriedne pivo s výbornou chuťou.

  1,99€
  Skladom Skladom
Zobrazených je 1 - 37 z 37 položiek