Facebook Instagram
info@bevmarket.sk info linka: 0905 44 77 44

Pite s rozumom!

Máte 18 a viac rokov?

Pivo Počet produktov v kategórii: 43

Pivo môžeme považovať za osviežujúci nápoj alebo ako balzam na konci náročného dňa. Toto sú prirodzene cenné vlastnosti, ale pivo ponúka všetkým, ktorí si nájdu čas si ho vychutnať, ďaleko viac. Čo sa týka ľudí, ktorí obľubujú pivo, poznáme ich niekoľko typov. Niektorí pijú pravidelne tú istú značku, tým však o mnoho prichádzajú. Pre každú náladu a každý okamžik pritom existuje iný druh piva. V súčasnosti sa pivo svojim charakterom zatrieďuje do niekoľkých desiatok pivných štýlov, medzi najznámejšie patria India Pale Ale (IPA), American Pale Ale (APA), Belgian Ale, Stout, Porter, Lager, Lambic, Weizen, Witbier a Barley Wine.

 • American Pale Ale APA Svetlé pivo, špeciálne. Pivo s vôňou manga. V chuti cítiť prechod z tropického ovocia na bylinné tóny. APA má anglické korene a je charakteristický použitím amerických odrôd chmeľu s typickou vyššou horkosťou a prenikavou arómou. Jedná sa o osviežujúce a dobre chmelené pivá.

  2,39€
  Skladom Skladom
 • Baltika Russian Imperial Stout Žiarivý, osviežujúci, dobre vyvážený imperiálny stout.

  1,99€
  Vypredané Vypredané
 • Blanch De Mazai Svetlé pivo, pšeničné, nefiltrované, nepasterizované. Pivo zo svetlého jačmenného sladu s použitím amerického chmeľu Mozaik. VÔŇA a CHUŤ v SKRATKE Má zaujímavú bohatú chuť a jasnú arómu v ktorej je ľahké ucítiť tóny tropického ovocia a lúčnych kvetov.

  1,79€
  Skladom Skladom
 • BrewDog Punk IPA FARBA a VÔŇA Pivo priehľadnej oranžovej farby s hustou penou a silnou vôňou grapefruitov, ananásu, trochu kiwi a marakuji. CHUŤ v SKRATKE V chuti tento multivitamín vygraduje spolu s príjemnou horkosťou.  

  2,59€
  Skladom Skladom
 • Bezlepkové pivo Celia je produktom pivovaru Žatec, ktorý si zakladá na českej tradícií výroby piva. Môže sa pýšiť unikátnou chuťou piva typu český ležiak. Pripravuje sa špeciálnou technológiou, kde sa v technologickom procese odstraňuje z jačmenného sladu lepok. Vďaka tomu pivo neobsahuje glutén a je vytvorené špeciálne pre ľudí s bezlepkovou diétou....

  1,20€
  Skladom Skladom
 • Desperados je pivo s príchuťou tequily, ktoré pochádza z Francúzska. Chuť piva je kombináciou svetlého ležiaka a prírodnej arómy tequily; je menej horká a korenistá. Obsahuje 5,9% alkoholu.

  5,60€
  Skladom Skladom
 • Duvel (v preklade "diabol") je osviežujúce, ľahko piteľné pivo s vysokým podielom alkoholu. Je extrémne voňavé s tónmi pomarančovej kôry, hruškovej brandy, zelených jabĺk a kôstkovej horkosti. Toto diabolské pivo je vrchne kvasené s použitím svetlého sladu, chmelené žateckým a štajerským chmeľom, ktoré mu dodávajú silnú arómu. Celá výroba, od varenia cez...

  2,39€
  Skladom Skladom
 • Erdinger variety pack 5 najlepších pív od pivovaru ERDINGER s exkluzívnym pohárom v darčekovom balení.

  9,99€
  Skladom Skladom
 • Faxe Svetlé, extra silné, pasterizované pivo. Mierna sladkosť v kombinácii s vysokým percentom alkoholu tvori vyvážený produkt s vínnou chuťou. Neobsahuje prísady ani pridaný alkohol.

  3,09€
  Skladom Skladom
 • Faxe Premium Svetlé pivo, výčapný ležiak, pasterizované. Prvotriedne dánske pivo.

  2,49€
  Skladom Skladom
 • Faxe Royal Export Svetlé pivo, pasterizované. Má lahodnú, aromatickú a vyváženú chuť.

  2,49€
  Skladom Skladom
 • Legendárne írske tmavé pivo z pivovaru St. James Park z Dublinu. V chuti je cítiť intenzívnu arómu kávy a chmeľovú horkosť. Pivo Guinness sa vyrába od roku 1759, kedy si Arthur Guinness prenajal v Dubline malý pivovar a začal variť pivo pod svojim menom. Najprv to bolo kvasené pivo tzv. ALE, no nakoniec prešiel k výrobe tmavého piva. V balení 4 kusy v...

  4,28€
  Vypredané Vypredané
 • Pivo Horal typu ALE. Pivá typu ALE sa vyrábajú s použitím kvasiniek vrchného kvasenia, ktoré na rozdiel od kvasiniek spodného kvasenia fermentujú pivo pri vyšších teplotách, rýchlejšie a produkujú významnejšie množstvo vedľajších kvasných produktov, ako sú estery či fenoly. Tie potom dávajú pivu typický ovocný či lúčny nádych.

  3,20€
  Skladom Skladom
 • Horal APA Pivo Horal typu APA - American Pale Ale. APA má anglické korene a je charakteristický použitím amerických odrôd chmeľu s typickou vyššou horkosťou a prenikavou arómou. Jedná sa o osviežujúce a dobre chmelené pivá.

  3,20€
  Skladom Skladom
 • Horal IPA Pivo Horal typu IPA - India Pale Ale. IPA - štýl pochádzajúci ešte z koloniálnych čias, kedy Anglické kráľovstvo zásobovalo svojim pivom aj odľahlé oblasti. Takouto bola aj India. Aby pivo vydržalo dlhú cestu, bolo silnejšie a intenzívne chmelené, keďže chmeľ a alkohol slúži ako konzervant. Tento štýl je u pivárov uprednostňujúcich horkosť veľmi...

  3,20€
  Skladom Skladom
 • Horal Premium Pilsner Lager Svetlé pivo, ležiak, pasterizované.

  2,29€
  Skladom Skladom
 • Indian Pale Ale IPA Svetlé pivo. VÔŇA a CHUŤ v SKRATKE Dobre nachmelená svetlá IPA s jasnou a intenzívnou arómou tropického ovocia. V chuti cítiť horkosť tropického ovocia a lúčnych kvetov. IPA - štýl pochádzajúci ešte z koloniálnych čias, kedy Anglické kráľovstvo zásobovalo svojim pivom aj odľahlé oblasti. Takouto bola aj India. Aby pivo vydržalo dlhú...

  2,39€
  Skladom Skladom
 • Kaltenecker pivo Brokát tmavý 13° Na výrobu sa používa jačmenný slad, špeciálne karamelové a farebné slady a dva druhy chmeľu. FARBA Ide o tmavý ležiak. CHUŤ v SKRATKE S chuťou po káve a horkej čokoláde. Väčšina tmavých pív je sladká, práve preto toto vyniká vyváženou horkosťou a veľmi jemnou sladovou chuťou.Z portfólia pivovaru Kaltenecker patrí medzi...

  1,99€
  Skladom Skladom
 • Kaltenecker pivo Fiesta 12° FARBA a VÔŇA Zlatožltú farbu vrchne kvaseného piva sprevádza citrusová, jemne sladová vôňa. CHUŤ v SKRATKE Použitím špeciálneho sladu Pale Ale získa ľahké telo a osviežujúcu chuť mu dodá americký chmeľ, ktorý pripomína chuť mandarínky, citróna a tropického ovocia.

  1,99€
  Skladom Skladom
 • Kaltenecker pivo Yakima 13° FARBA Ide o vrchne kvasené, polotmavé extra horké pivo. Za studená je chmelené chmeľom z údolia Yakima. VÔŇA a CHUŤ v SKRATKE Príjemnú vyváženú horkosť sprevádzajú vo vôni citrusové plody. V Dublin Craft Beer Cup 2016 získalo pivo striebornú medailu.

  1,99€
  Skladom Skladom
 • Karamazov Bros IPA Svetlé pivo, špeciálne, nefiltrované, pasterizované. Sladová báza v harmónii s úchvatnými tónmi citrusov a tropického ovocia. IPA - štýl pochádzajúci ešte z koloniálnych čias, kedy Anglické kráľovstvo zásobovalo svojim pivom aj odľahlé oblasti. Takouto bola aj India. Aby pivo vydržalo dlhú cestu, bolo silnejšie a intenzívne chmelené,...

  1,89€
  Skladom Skladom
 • Keltské dedičstvo Pivo svetlý ležiak, pasterizované.

  1,89€
 • Lindemans Kriek Výnimočné ovocné pivo z dielne Lindemans Kriek. Pivo vyrobené priamou džúsovou metódou je svieže, ostré, s príjemným kyselkavým doznievaním.

  1,89€
  Skladom Skladom
 • Miller Genuine Draft Pivo výčapný ležiak svetlý. Pasterizovaný.

  8,94€
  Skladom Skladom
 • Oakham Ales Citra Ľahké osviežujúce pivo s prenikavou arómou grapefruitu, liči a egreša, so suchým, výrazne horkým zakončením v chuti.

  2,59€
  Skladom Skladom
 • Oakham Ales Green Devil Osviežujúce pivo citrusovej vône s chuťou manga a ananásu, ktorá sa postupne mení na limetku a citrón. Záver je ostro osviežujúci a suchý.

  2,59€
  Skladom Skladom
 • PACHO pivo je preliate slávnou a všetkými milovanou FRNDŽALICOU. Dvakrát vrchne prekvasený pivný špeciál, ktorý je minimálne 100 dní odležaný a vyzrievaný v tanku. Výroba spočíva v historickom londýnskom recepte, ktorý je vylepšený okrem FRNDŽALICE aj o sušené slovenské hrozienka.ONÉÉ - NA ZDRAVIE!

  3,59€
  Vypredané Vypredané
 • Port Artur Silné tmavé pivo s príjemnou chuťou s tónmi čokolády a pražených orechov a sladkou karamelovou arómou. Vyrobené z najlepších odrôd chmeľu.

  2,09€
 • Ridgeway Bad King John Zaujme najmä sladovou, príjemne plnou a vyrovnanou chuťou s čokoládovým pozadím, ktorá je v kontraste s chuťou po citrusovom ovocí.

  2,49€
  Skladom Skladom
 • Ridgeway Blue Charakteristicky chmeľové, živé a osviežujúce. Chutí najlepšie ľadovo vychladené.

  2,39€
  Skladom Skladom
 • Ridgeway Foreign Export Stout Pivo patriace medzi tzv. "Foreign stout", ktoré boli pôvodne určené na export do tropických krajín. Silnejšia, viacstupňová verzia klasického stoutu s tmavšou farbou, chmeľovou chuťou s praženým sladom, v doznievaní so sladkým drievkom, karamelom a hrozienkami, so suchým horkastým zakončením.

  2,49€
  Skladom Skladom
 • Ridgeway IPA Autentická anglická IPA chmelená štyrmi druhmi chmeľu. IPA - štýl pochádzajúci ešte z koloniálnych čias, kedy Anglické kráľovstvo zásobovalo svojim pivom aj odľahlé oblasti. Takouto bola aj India. Aby pivo vydržalo dlhú cestu, bolo silnejšie a intenzívne chmelené, keďže chmeľ a alkohol slúži ako konzervant. Tento štýl je u pivárov...

  2,49€
  Skladom Skladom
 • Výber siedmich pív od obľúbeného pivovaru Svijany. Balenie obsahuje: "450" - prémiový svetlý ležiak 0,5L (4,6%) Svijanská kněžná - 13° tmavý špeciál 0,5L (5,2%) Svijanský rytíř - 12° svetlý ležiak (5%) Svijanský baron - 15° svetlý špeciál (6,5%) Svijanský kníže - 13° svetlý špeciál (5,6%) Svijanský máz - 11° svetlý ležiak (4,8%) Svijanská desítka - 10°...

  7,99€
  Skladom Skladom
 • Nepasterizovaný svetlý ležiak vyrobený tradičným postupom a trikrát chmelený. Na výrobu používajú len humnový slad z malých nezávislých českých sladovní, vodu z vlastných studní a vlastný chmeľ.  

  6,99€
  Skladom Skladom
 • Najsilnejší svijanský špeciál, stále vyrábaný ako ležiak. Napriek tomu, že je dosť silný, pri prvom napití nie je sladký a alkoholový a nepôsobí silným dojmom.

  6,99€
  Skladom Skladom
 • Klasický zástupca svijanských svetlých špeciálov. Je vyrábaný ako ležiak, ale silnejší, aby vynikli chute a vône. Chuť je príjemne horká a plná.

  6,99€
  Skladom Skladom
 • Špeciálne, svetlé pivo, ktoré je zložené z pitnej vody plzeňského sladu, cukru chmeľu a chmeľových extraktov. Je štyrikrát chmelené a nepasterizované.

  21,99€
  Skladom Skladom
 • Najpredávanejšie svijanskké pivo ako čapované, tak fľaškované. Začali ho vyrábať v roku 1998 a rýchlo zaplnilo medzeru medzi slabšími pivami "na smäd" a silnejšími dvanástkami.

  6,99€
  Skladom Skladom
 • Triochgornoje Pivo svetlé, ležiak. Ľahké pivo, má zlatú farbu a skôr sladkú chuť sladu.

  1,69€
  Vypredané Vypredané
 • Westmalle Dunbbel Tmavo rubínové pivo s vôňou zrelých banánov, karamelu a tmavého ovocia. Doznievanie je dlhé a suché s prevahou sladkosti so stopami sladu a čokolády.

  1,99€
  Skladom Skladom
 • Westmalle Tripel Typický predstaviteľ kláštorných triplov. Má krásne zakalenú oranžovo žltú farbu a vôňu pomarančovej kôry, žateckého chmeľu, korenia i trošku alkoholu. V chuti cítiť ovocnú sladkosť, korenistosť a náznak kvasníc.

  2,49€
  Skladom Skladom
 • Zyguli Barone Pivo svetlé, výčapné.

  2,49€
  Skladom Skladom
 • Zyguliovskoje pivo svetlé, výčapné. Zyguliovskoje sa vyrába podľa tradičného receptu na najmodernejšom zariadení a len z vysoko kvalitných surovín, ktoré vytvárajú prvotriedne pivo s výbornou chuťou.

  1,99€
  Skladom Skladom
Zobrazených je 1 - 43 z 43 položiek