Facebook Instagram
info@bevmarket.sk info linka: 0905 44 77 44

Pite s rozumom!

Máte 18 a viac rokov?

Ružové víno Počet produktov v kategórii: 14

 • VÔŇA Vo vôni sú náznaky hlohových kvetov, zelené jablko, mandle a čerešňa.  CHUŤ V SKRATKE Svieža, pikantná, ostro kyslá a s náznakom červeného ovocia. PODÁVANIE Hodí sa k údeným mäsám, vyprážanej zelenine, šampiňónom, paradajkovým a mozarelovým šalátom, cestovinám, bielemu mäsu a rybám.

  10,99€
  Skladom Skladom
 • Domaine de La Baume Saint-Paul Reserve Syrah Rose Ružové víno z oblasti Languedoc-Roussillon suchšej chuti s tónmi maliny a grapefruitu. Výborne sa hodí k cestovinám, vegetariánskym pokrmom a rybe. Je vhodné aj ako aperitív.

  5,99€
  Skladom Skladom
 • Tekutý odstraňovač spodného prádla.. Máš to rád poriadne na "TVRDO"? Tak si zapáľ tú voňavú sviečku, kerú dostávaš od ľudí, keri ti nevedia kúpiť darček, daj si latexové pyžamko, odkusni si z cibule, nakvapkaj si citrónovú šťavu do očí, kopni malíčkom do skrinky, zober si hypotéku, skotúľaj sa zo schodov, pusti si v telke modré z neba a nalej si plný...

  6,99€
  Skladom Skladom
 • Fleur de Prairie Cotes de Provence Rose Ružové víno svetlej lososovej farby vyrobené v tradičnom provensálskom štýle s jemnou príchuťou jahôd a bylín. Jeho jasná, osviežujúca kyslosť ho robí dokonalým spoločníkom k jedlu, alebo sa výborne hodí ako aperitív.

  7,99€
  Skladom Skladom
 • Francois Dulac Cotes de Provence Ružové víno s tónmi jahôd a malín. V dobre vyváženej, sviežej chuti sa uvoľňujú tóny exotického ovocia. Výborne sa hodí ku grilovanému mäsu a šalátom.

  5,99€
  Skladom Skladom
 • FARBA  Letná, pudrová rose farba rozkvitnutá v kalichu. VÔŇA Vo vôni hľadajte svieže ovocné tóny čerešní, červeného melóna a lesných jahôd. CHUŤ V SKRATKE V ústach sa miešajú šťavnaté chute, vyvážená súhra jemného cukríka a ihravých kyseliniek.

  8,99€
  Skladom Skladom
 • Hamsik Dunaj Rosé Polosuché ružové víno. Samotok Dunaj z panenskej úrody. FARBA Ružová. VÔŇA Ovocná. CHUŤ V SKRATKE Harmonická so sviežimi ovocnými tónmi pri zachovaní odrodového charakteru hrozna.

  8,99€
  Skladom Skladom
 • Hamsik Rosato Suché a harmonické víno. FARBA Rubínová VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Tóny lesných plodov sprevádzané pikantnosťou korenia s tónmi kvetov šípkovej ruže.

  5,90€
  Skladom Skladom
 • J.P. Chenet Grenache-Cinsault Rosé  Révové víno: Región: Francúzsko. 

  3,39€
  Skladom Skladom
 • J.P. Chenet Medium Sweet Rosé Polosladké francúzske víno. Pochádza z oblasti Cotes du Thau, ktorá sa nachádza na juhu Francúzska. FARBA Svetlá malinová ružová. VÔŇA Vôňa červeného ovocia ako napríklad jahoda. CHUŤ v SKRATKE Dokonalá rovnováha medzi čerstvosťou a sladkosťou. PODÁVAME Servírujte pri teplote 8-10°C.

  3,39€
  Skladom Skladom
 • FARBA Jemne jahodová. VÔŇA Intenzívne tóny lesných jahôd. CHUŤ V SKRATKE Príjemné osviežujúce víno šťavnatej ovocnej chuti s peknými kyselinami. PODÁVANIE Ideálne pri teplote 10-12°C k rybám alebo zeleninovým šalátom.

  9,99€
  Skladom Skladom
 • Ostrožovič Frankovka modrá rosé Abbrevio FARBA a VÔŇA Ružovo-fialková farba s jemnou ovocnou vôňou pripomínajúca zmes hrozna, lesných jahôd a malín. CHUŤ v SKRATKE Ovocná sviežosť podporuje šťavnatú ovocnú chuť vína, čo zanecháva limetkovo-citrusový dojem na podnebí. PODÁVAME Odporúčame podávať pri teplote 8 - 10°C.

  5,15€
  Skladom Skladom
 • FARBA Vzrušujúca ružová farba s tónmi červenoružovej. VÔŇA Výrazná malinová vôňa s pozadím májových čerešní. CHUŤ v SKRATKE Svieža kyselinka a malinovodžemová chuť podfarbená lesnou jahôdkou.

  7,29€
  Skladom Skladom
 • FARBA Svieža ružová farba s jemne červenkastým odtieňom. VÔŇA Opojná vôňa malín a červeného drobného ovocia sú charakteristickým prejavom nášho Vavrinca. CHUŤ v SKRATKE V chuti dominuje smotanovo krémový tón s vybalansovanou kyselinou a zvyškovým cukrom. Chuť je pikantná a svieža s príjemne ovocným záverom.

  7,49€
  Skladom Skladom
Zobrazených je 1 - 14 z 14 položiek