Facebook Instagram
info@bevmarket.sk info linka: 0905 44 77 44

Pite s rozumom!

Máte 18 a viac rokov?

Ružové víno Počet produktov v kategórii: 35

 • Adam Sýkora Cabernet Sauvignon Rosé FARBA Ružová. VÔŇA Ovocná vôňa sladkého ovocia, najmä lesných plodov. CHUŤ V SKRATKE V chuti vystupujú ovocno - korenisté tóny.

  13,40€
  Skladom Skladom
 • Calvet Rosé D´Anjou FARBA Ružová. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Ovocná aróma s jahodovými, orieškovými a mätovými tónmi.

  6,00€
  Skladom Skladom
 • Chateau Fabregues Costieres de Nimes Rosé  FARBA Svetloružová. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Dominuje kôstkové ovocie s jahodovým nádychom.

  8,60€
  Skladom Skladom
 • Domaine de La Baume Saint-Paul Reserve Syrah Rose Ružové víno z oblasti Languedoc-Roussillon suchšej chuti s tónmi maliny a grapefruitu. Výborne sa hodí k cestovinám, vegetariánskym pokrmom a rybe. Je vhodné aj ako aperitív.

  5,99€
  Skladom Skladom
 • Eckhof Rosé  FARBA Svetlá, žiarivo ružová. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Zvodná aróma čerstvých jahôd a čerešní, doplnená jemnými bylinnými tónmi. PODÁVAME Výborne sa hodí k rybám a morským plodom.

  7,90€
  Skladom Skladom
 • El Bar Argentino Malbec Rose FARBA Svetloružová. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Ľahká aróma ruží, pomarančovej kôry, broskýň a byliniek. PODÁVAME Výborne sa hodí k hydine, rybám a morským plodom.

  5,40€
  Skladom Skladom
 • El Coto Rosado El Coto je najväčší pestovateľ v oblasti Rioja. Od začiatku svojej existencie sa vinárstvo sústreďuje na produkciu kvalitného hrozna ako najdôležitejšieho predpokladu pre výrobu špičkových vín. Aj napriek pomerne krátkej histórii sa El Coto úspešne presadzuje v segmente hodnotných vín. FARBA Ružovočervená. VÔŇA Jahodová marmeláda, ovocné...

  6,30€
  Skladom Skladom
 • Fleur de Prairie Cotes de Provence Rose Ružové víno svetlej lososovej farby vyrobené v tradičnom provensálskom štýle s jemnou príchuťou jahôd a bylín. Jeho jasná, osviežujúca kyslosť ho robí dokonalým spoločníkom k jedlu, alebo sa výborne hodí ako aperitív.

  7,99€
  Skladom Skladom
 • Francois Dulac Cotes de Provence Ružové víno s tónmi jahôd a malín. V dobre vyváženej, sviežej chuti sa uvoľňujú tóny exotického ovocia. Výborne sa hodí ku grilovanému mäsu a šalátom.

  7,90€
  Skladom Skladom
 • Freixenet Cordon Rosado FARBASvetlo ružová.VÔŇA Lahodná vôňa kvetov a červených plodov s náznakmi exotickejšej grenadíny, sušených fíg a datlí.CHUŤ V SKRATKESvieža, ľahká a jemná chuť červených plodov.PODÁVAMEVýborne sa hodí k hydine, bravčovému mäsu a ľahším dezertom.

  9,30€
  Skladom Skladom
 • Frtus Winery Frankovka Modrá Rosé FARBA  Letná, pudrová rose farba rozkvitnutá v kalichu. VÔŇA Vo vôni hľadajte svieže ovocné tóny čerešní, červeného melóna a lesných jahôd. CHUŤ V SKRATKE V ústach sa miešajú šťavnaté chute, vyvážená súhra jemného cukríka a ihravých kyseliniek.

  8,99€
  Skladom Skladom
 • Hamsik Dunaj Rosé Polosuché ružové víno. Samotok Dunaj z panenskej úrody. FARBA Ružová. VÔŇA Ovocná. CHUŤ V SKRATKE Harmonická so sviežimi ovocnými tónmi pri zachovaní odrodového charakteru hrozna.

  8,99€
  Skladom Skladom
 • Hamsik Rosato Suché a harmonické víno. FARBA Rubínová VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Tóny lesných plodov sprevádzané pikantnosťou korenia s tónmi kvetov šípkovej ruže.

  5,90€
  Skladom Skladom
 • Hubert De Luxe rosé Základom tohto výnimočného nápoja je Tramín červený.FARBARužová.VÔŇA A CHUŤ V SKRATKESekt, v ktorom sa snúbi lahodná chuť lesného ovocia a jedinečná aróma slnečného leta.PODÁVAMEVýborne sa hodí k jemným zákuskom s ovocím.

  5,75€
  Skladom Skladom
 • Hubert Sparkling Rosé nealkoholicky Najväčší výrobca sektov na Slovensku predstavil nový šumivý nápoj z odalkoholizovaného vína – Hubert nealkoholický rosé. Dopriať si tak môžete štýlové letné osvieženie aj vtedy, keď sa musíte alebo chcete vzdať alkoholu. Hubert nealkoholický rosé prináša pravú chuť bubliniek aj bez alkoholu. FARBARužová.VÔŇA A CHUŤ V...

  4,68€
  Skladom Skladom
 • J.P. Chenet Grenache-Cinsault Rosé  Révové víno: Región: Francúzsko. 

  3,39€
  Skladom Skladom
 • J.P. Chenet Ice Sparkling rosé  FARBA Bledoružová. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Svieže, jemné a ovocné šumivé víno s tónmi jahôd, malín a čerešní.

  6,50€
  Skladom Skladom
 • J.P. Chenet Medium Sweet Rosé Polosladké francúzske víno. Pochádza z oblasti Cotes du Thau, ktorá sa nachádza na juhu Francúzska. FARBA Svetlá malinová ružová. VÔŇA Vôňa červeného ovocia ako napríklad jahoda. CHUŤ v SKRATKE Dokonalá rovnováha medzi čerstvosťou a sladkosťou. PODÁVAME Servírujte pri teplote 8-10°C.

  3,39€
  Skladom Skladom
 • Karpatská Perla Frankovka Modrá Rosé V Malokarpatskom kraji sa Frankovke modrej mimoriadne darí a vznikajú z nej výnimočné elegantné vína. FARBA Jemne jahodová. VÔŇA Intenzívne tóny lesných jahôd. CHUŤ V SKRATKE Príjemné osviežujúce víno šťavnatej ovocnej chuti s peknými kyselinami. PODÁVANIE Ideálne pri teplote 10-12°C k rybám alebo zeleninovým šalátom.

  9,99€
  Skladom Skladom
 • Kia Ora Sauvignon Blanc Blush FARBA Trblietavá svetlo ružová.VÔŇA Typické tóny egrešov a tropického ovocia, ako je mango, marakuja a kivi. CHUŤ V SKRATKE V chuti je tento Savignon Blanc svieži, ovocný a povzbudzujúci - po citrusoch a exotickom ovocí.PODÁVAME Výborne sa hodí k ľahkým letným šalátom, k rybám, morským plodom a k syrom. 

  6,90€
  Skladom Skladom
 • Levanduland Levanduľové ružové Levanduľové ružové, je perlivý nápoj v štýle frizzante s jemným nádychom levandule v spojení so Svätovavrineckým akostným odrodovým vínom. Vyskúšajte túto jedinečnú bublinkovú fantáziu vo fľaši, akej na Slovensku niet.Vyrobené z čerstvých kvetov levandule lekárskej. FARBARužová.VÔŇA Pri nadýchnutí ucítite príjemnú, nie však...

  6,80€
  Skladom Skladom
 • Matua Pinot Noir Rosé FARBA RužováVÔŇA A CHUŤ V SKRATKEOsviežujúco ovocné, je nabité lahodne vyzretým letným ovocím. Hovoríme o čerstvých jahodách, mandarínke a brusniciach.

  11,00€
  Skladom Skladom
 • Miroslav Dudo Cabernet Sauvignon rosé FARBAKrásna, iskrivo ružová farba.VÔŇA Vôňa listov čiernej ríbezle, čerstvo natrhaných jahôd a malín, jogurtu.CHUŤ V SKRATKEChuť pikantno - ovocná, s jemným zvyškovým cukrom, ktorý harmonizuje so šťavnatou kyselinkou.

  8,70€
  Skladom Skladom
 • Ostrožovič Frankovka modrá rosé Abbrevio FARBA a VÔŇA Ružovo-fialková farba s jemnou ovocnou vôňou pripomínajúca zmes hrozna, lesných jahôd a malín. CHUŤ v SKRATKE Ovocná sviežosť podporuje šťavnatú ovocnú chuť vína, čo zanecháva limetkovo-citrusový dojem na podnebí. PODÁVAME Odporúčame podávať pri teplote 8 - 10°C.

  5,15€
  Skladom Skladom
 • Pavelka Chateau Zumberg Cabernet Sauvignon rosé Chateau Zumberg je moderná línia vín vinárstva Pavelka a syn určená najmä pre milovníkov sviežich, ľahších vín, ktorá píše svoju históriu už od roku 2005.Príjemné víno priam ideálne na jarné grilovačky, horúce letné dni i jesenné posedenia s priateľmi.FARBASvieža ružová farba.VÔŇA A CHUŤ V SKRATKEVíno Vás...

  5,60€
  Skladom Skladom
 • PD Mojmírovce Frankovka Modrá Rosé FARBA Vzrušujúca ružová farba s tónmi červenoružovej. VÔŇA Výrazná malinová vôňa s pozadím májových čerešní. CHUŤ v SKRATKE Svieža kyselinka a malinovodžemová chuť podfarbená lesnou jahôdkou.

  7,29€
  Skladom Skladom
 • Pereg Rubinus FARBA Tmavšia ružová. VÔŇA Výrazná ríbezľová. CHUŤ V SKRATKE Ovocná, ľahká a svieža. Víno vhodné najmä k ľahším pokrmom.

  6,00€
  Skladom Skladom
 • Primitivo Rosé Puglia Paololeo FARBA Ružová s odleskami fialovej farby.VÔŇA Jemná, s tónmi kvetov a červených plodov ako sú čerešne, či maliny.CHUŤ V SKRATKE Dominuje vyvážená rovnováha medzi jemnou textúrou a ovocnou arómou.

  6,90€
  Skladom Skladom
 • Repa Winery Svätovavrinecké rosé FARBA Svieža ružová farba s jemne červenkastým odtieňom. VÔŇA Opojná vôňa malín a červeného drobného ovocia sú charakteristickým prejavom nášho Vavrinca. CHUŤ v SKRATKE V chuti dominuje smotanovo krémový tón s vybalansovanou kyselinou a zvyškovým cukrom. Chuť je pikantná a svieža s príjemne ovocným záverom.Víno s nízkym...

  7,49€
  Skladom Skladom
 • Terra Wylak Cabernet Sauvignon Rosé FARBAVíno tehlovo-ružovej farby.VÔŇA V aromatike pripomína ružový grep, pomarančovú dužinu s nuansami medovky lekárskej.CHUŤ V SKRATKEV chuti sa prezentuje sviežou citrusovo - grepovou textúrou. V dochuti dominuje šťavnatá citrusová acidita.

  8,50€
  Skladom Skladom
 • Villa Vino Rača Cisárska Frankovka rosé FARBAJemne ružová.VÔŇA Víno Vás osloví vôňou lesných plodov a malín.CHUŤ V SKRATKEChuť je šťavnatá, komplexne ovocná so sviežou kyselinkou.

  6,61€
  Skladom Skladom
 • Vinkor Cabernet Sauvignon rosé FARBAVíno jemnej čerešňovej farby.VÔŇA Vo vôni sa striedajú príjemné ovocné tóny lesných jahôd, malín a bieleho egrešu.CHUŤ V SKRATKEChuť je ľahká, výrazne svieža, ovocná s tónmi ríbezlí, v závere je podčiarknutá pikantnými kyselinami.PODÁVAMEOdporúčame podávať ku grilovanému lososovi s citrónovým dipom.  Vínko je príjemným...

  10,40€
  Skladom Skladom
 • Víno NICHTA Circum Frankovka modrá rosé FARBA Ružová.VÔŇA Intenzívna vôňa kôstkového ovocia a jahodovej zaváraniny. CHUŤ V SKRATKE Sladšia, krémová chuť s bohatým ovocným prejavom.

  7,50€
  Skladom Skladom
 • Víno NICHTA Fusion Cabernet sauvignon rosé FARBA Ružová.VÔŇA Ovocno-kvetinová.CHUŤ V SKRATKE Návykovo sladší v dochuti.

  9,10€
  Skladom Skladom
 • Waldschütz Hof Rosé  FARBA Ružová s jemným hnedným odtieňom. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Aróma bobuľového ovocia, jahôd a byliniek. PODÁVAME Výborne sa hodí k rybám a sushi.

  7,60€
  Skladom Skladom
Zobrazených je 1 - 35 z 35 položiek