Vážení zákazníci, v tomto predvianočnom období negarantujeme doručenie do 48h. Vaše objednávky si prosím naplánujte včas.
Facebook Instagram
info@bevmarket.sk info linka: 0905 44 77 44

Pite s rozumom!

Mám 18 a viac rokov?

Ružové víno Počet produktov v kategórii: 8

 • Víno má ružovú farbu s fialovými odtieňmi. Mäkká a elegantná chuť je v spojení s arómou zmiešaných bobúľ. Ideálna teplota podávania je 10 - 12°C.

  1,79€
  Skladom Skladom
 • Adventný Kalendár pre dospelých Vianoce už klopú na dvere a adventný kalendár pre dospelých od J.P. Chenet nesmiete premeškať! Tento adventný kalendár obsahuje: 24 fliaš s objemom 18,7cl a 20 cl. Kalendár obsahuje všetko, čo budete do Vianoc potrebovať.  Teplé červené vína, svieže biele a ružové vína, tiež 8 fliaš s bublinkami a takisto J.P. Chenet...

  59,90€
  Skladom Skladom
 • J.P. Chenet Grenache-Cinsault Rosé  Révové víno: Región: Francúzsko. 

  3,19€
  Skladom Skladom
 • J.P. Chenet Medium Sweet Rosé Polosladké ružové francúzske víno. Pochádza z oblasti Cotes du Thau, ktorá sa nachádza na juhu Francúzska. Víno je elegantné, pikantné a vo vôni cítiť červené ovocie.

  3,19€
  Skladom Skladom
 • Ružovo-fialková farba s jemnou ovocnou vôňou pripomínajúca zmes hrozna, lesných jahôd a malín. Svieža ovocná kyselinka podporuje šťavnatú ovocnú chuť vína, čo zanecháva limetkovo-citrusový dojem na podnebí.

  5,15€
  Vypredané Vypredané
 • Výborné víno lososovej farby z odrôd Cabernet Sauvignon a Frankovka modrá. Očarí vás šťavnatá chuť s ovocnou kyselinkou, ktorú sprevádza vôňa malín, ríbezlí a žihľavy.

  7,99€
  Skladom Skladom
 • Neskorý zber Ružové polosladké víno Oblasť Južnoslovenská obec Búč Degustácia: Jemná vôňa v tónoch kôstkového ovocia je sprevádzaná stopou lesných plodov. Chuť sa identifikuje vo viacerých vrstvených tónoch malín, červených ríbezlí, višní, čiernych čerešní so šťavnatým kompótovo-smotanovým záverom.

  9,49€
  Vypredané Vypredané
 • Neoddeliteľnou súčasťou tohto ružového vína je výrazná čerešňovo červená farba s vôňou jahôd a citrusových plodov s herbálnym koncom. Veľmi dobre vyvážená a svieža chuť je zakončená príjemnou dochuťou.

  4,99€
  Skladom Skladom
Zobrazených je 1 - 8 z 8 položiek