Facebook Instagram
info@bevmarket.sk info linka: 0905 44 77 44

Pite s rozumom!

Máte 18 a viac rokov?

Ružové víno Počet produktov v kategórii: 36

 • Adam Sýkora Cabernet Sauvignon Rosé FARBA Ružová. VÔŇA Ovocná vôňa sladkého ovocia, najmä lesných plodov. CHUŤ V SKRATKE V chuti vystupujú ovocno - korenisté tóny.

  13,40€
  Skladom Skladom
 • Calvet Rosé D´Anjou FARBA Ružová. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Ovocná aróma s jahodovými, orieškovými a mätovými tónmi.

  6,00€
  Skladom Skladom
 • Chateau Fabregues Costieres de Nimes Rosé  FARBA Svetloružová. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Dominuje kôstkové ovocie s jahodovým nádychom.

  8,60€
  Skladom Skladom
 • Domaine de La Baume Saint-Paul Reserve Syrah Rose Ružové víno z oblasti Languedoc-Roussillon suchšej chuti s tónmi maliny a grapefruitu. Výborne sa hodí k cestovinám, vegetariánskym pokrmom a rybe. Je vhodné aj ako aperitív.

  5,99€
  Skladom Skladom
 • Tekutý odstraňovač spodného prádla.. Máš to rád poriadne na "TVRDO"? Tak si zapáľ tú voňavú sviečku, kerú dostávaš od ľudí, keri ti nevedia kúpiť darček, daj si latexové pyžamko, odkusni si z cibule, nakvapkaj si citrónovú šťavu do očí, kopni malíčkom do skrinky, zober si hypotéku, skotúľaj sa zo schodov, pusti si v telke modré z neba a nalej si plný...

  6,99€
  Skladom Skladom
 • Eckhof Rosé  FARBA Svetlá, žiarivo ružová. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Zvodná aróma čerstvých jahôd a čerešní, doplnená jemnými bylinnými tónmi. PODÁVAME Výborne sa hodí k rybám a morským plodom.

  7,90€
  Skladom Skladom
 • El Bar Argentino Malbec Rose FARBA Svetloružová. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Ľahká aróma ruží, pomarančovej kôry, broskýň a byliniek. PODÁVAME Výborne sa hodí k hydine, rybám a morským plodom.

  5,40€
  Skladom Skladom
 • El Coto Rosado El Coto je najväčší pestovateľ v oblasti Rioja. Od začiatku svojej existencie sa vinárstvo sústreďuje na produkciu kvalitného hrozna ako najdôležitejšieho predpokladu pre výrobu špičkových vín. Aj napriek pomerne krátkej histórii sa El Coto úspešne presadzuje v segmente hodnotných vín. FARBA Ružovočervená. VÔŇA Jahodová marmeláda, ovocné...

  6,30€
  Skladom Skladom
 • Fleur de Prairie Cotes de Provence Rose Ružové víno svetlej lososovej farby vyrobené v tradičnom provensálskom štýle s jemnou príchuťou jahôd a bylín. Jeho jasná, osviežujúca kyslosť ho robí dokonalým spoločníkom k jedlu, alebo sa výborne hodí ako aperitív.

  7,99€
  Skladom Skladom
 • Francois Dulac Cotes de Provence Ružové víno s tónmi jahôd a malín. V dobre vyváženej, sviežej chuti sa uvoľňujú tóny exotického ovocia. Výborne sa hodí ku grilovanému mäsu a šalátom.

  7,90€
  Skladom Skladom
 • Freixenet Cordon Rosado FARBASvetlo ružová.VÔŇA Lahodná vôňa kvetov a červených plodov s náznakmi exotickejšej grenadíny, sušených fíg a datlí.CHUŤ V SKRATKESvieža, ľahká a jemná chuť červených plodov.PODÁVAMEVýborne sa hodí k hydine, bravčovému mäsu a ľahším dezertom.

  9,30€
  Skladom Skladom
 • Frtus Winery Frankovka Modrá Rosé FARBA  Letná, pudrová rose farba rozkvitnutá v kalichu. VÔŇA Vo vôni hľadajte svieže ovocné tóny čerešní, červeného melóna a lesných jahôd. CHUŤ V SKRATKE V ústach sa miešajú šťavnaté chute, vyvážená súhra jemného cukríka a ihravých kyseliniek.

  8,99€
  Skladom Skladom
 • Hamsik Dunaj Rosé Polosuché ružové víno. Samotok Dunaj z panenskej úrody. FARBA Ružová. VÔŇA Ovocná. CHUŤ V SKRATKE Harmonická so sviežimi ovocnými tónmi pri zachovaní odrodového charakteru hrozna.

  8,99€
  Skladom Skladom
 • Hamsik Rosato Suché a harmonické víno. FARBA Rubínová VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Tóny lesných plodov sprevádzané pikantnosťou korenia s tónmi kvetov šípkovej ruže.

  5,90€
  Skladom Skladom
 • Hubert De Luxe rosé Základom tohto výnimočného nápoja je Tramín červený.FARBARužová.VÔŇA A CHUŤ V SKRATKESekt, v ktorom sa snúbi lahodná chuť lesného ovocia a jedinečná aróma slnečného leta.PODÁVAMEVýborne sa hodí k jemným zákuskom s ovocím.

  5,75€
  Skladom Skladom
 • Hubert Sparkling Rosé nealkoholicky Najväčší výrobca sektov na Slovensku predstavil nový šumivý nápoj z odalkoholizovaného vína – Hubert nealkoholický rosé. Dopriať si tak môžete štýlové letné osvieženie aj vtedy, keď sa musíte alebo chcete vzdať alkoholu. Hubert nealkoholický rosé prináša pravú chuť bubliniek aj bez alkoholu. FARBARužová.VÔŇA A CHUŤ V...

  4,68€
  Skladom Skladom
 • J.P. Chenet Grenache-Cinsault Rosé  Révové víno: Región: Francúzsko. 

  3,39€
  Skladom Skladom
 • J.P. Chenet Ice Sparkling rosé  FARBA Bledoružová. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Svieže, jemné a ovocné šumivé víno s tónmi jahôd, malín a čerešní.

  6,50€
  Skladom Skladom
 • J.P. Chenet Medium Sweet Rosé Polosladké francúzske víno. Pochádza z oblasti Cotes du Thau, ktorá sa nachádza na juhu Francúzska. FARBA Svetlá malinová ružová. VÔŇA Vôňa červeného ovocia ako napríklad jahoda. CHUŤ v SKRATKE Dokonalá rovnováha medzi čerstvosťou a sladkosťou. PODÁVAME Servírujte pri teplote 8-10°C.

  3,39€
  Skladom Skladom
 • Karpatská Perla Frankovka Modrá Rosé V Malokarpatskom kraji sa Frankovke modrej mimoriadne darí a vznikajú z nej výnimočné elegantné vína. FARBA Jemne jahodová. VÔŇA Intenzívne tóny lesných jahôd. CHUŤ V SKRATKE Príjemné osviežujúce víno šťavnatej ovocnej chuti s peknými kyselinami. PODÁVANIE Ideálne pri teplote 10-12°C k rybám alebo zeleninovým šalátom.

  9,99€
  Skladom Skladom
 • Kia Ora Sauvignon Blanc Blush FARBA Trblietavá svetlo ružová.VÔŇA Typické tóny egrešov a tropického ovocia, ako je mango, marakuja a kivi. CHUŤ V SKRATKE V chuti je tento Savignon Blanc svieži, ovocný a povzbudzujúci - po citrusoch a exotickom ovocí.PODÁVAME Výborne sa hodí k ľahkým letným šalátom, k rybám, morským plodom a k syrom. 

  6,90€
  Skladom Skladom
 • Levanduland Levanduľové ružové Levanduľové ružové, je perlivý nápoj v štýle frizzante s jemným nádychom levandule v spojení so Svätovavrineckým akostným odrodovým vínom. Vyskúšajte túto jedinečnú bublinkovú fantáziu vo fľaši, akej na Slovensku niet.Vyrobené z čerstvých kvetov levandule lekárskej. FARBARužová.VÔŇA Pri nadýchnutí ucítite príjemnú, nie však...

  6,80€
  Skladom Skladom
 • Matua Pinot Noir Rosé FARBA RužováVÔŇA A CHUŤ V SKRATKEOsviežujúco ovocné, je nabité lahodne vyzretým letným ovocím. Hovoríme o čerstvých jahodách, mandarínke a brusniciach.

  11,00€
  Skladom Skladom
 • Miroslav Dudo Cabernet Sauvignon rosé FARBAKrásna, iskrivo ružová farba.VÔŇA Vôňa listov čiernej ríbezle, čerstvo natrhaných jahôd a malín, jogurtu.CHUŤ V SKRATKEChuť pikantno - ovocná, s jemným zvyškovým cukrom, ktorý harmonizuje so šťavnatou kyselinkou.

  8,70€
  Skladom Skladom
 • Ostrožovič Frankovka modrá rosé Abbrevio FARBA a VÔŇA Ružovo-fialková farba s jemnou ovocnou vôňou pripomínajúca zmes hrozna, lesných jahôd a malín. CHUŤ v SKRATKE Ovocná sviežosť podporuje šťavnatú ovocnú chuť vína, čo zanecháva limetkovo-citrusový dojem na podnebí. PODÁVAME Odporúčame podávať pri teplote 8 - 10°C.

  5,15€
  Skladom Skladom
 • Pavelka Chateau Zumberg Cabernet Sauvignon rosé Chateau Zumberg je moderná línia vín vinárstva Pavelka a syn určená najmä pre milovníkov sviežich, ľahších vín, ktorá píše svoju históriu už od roku 2005.Príjemné víno priam ideálne na jarné grilovačky, horúce letné dni i jesenné posedenia s priateľmi.FARBASvieža ružová farba.VÔŇA A CHUŤ V SKRATKEVíno Vás...

  5,60€
  Skladom Skladom
 • PD Mojmírovce Frankovka Modrá Rosé FARBA Vzrušujúca ružová farba s tónmi červenoružovej. VÔŇA Výrazná malinová vôňa s pozadím májových čerešní. CHUŤ v SKRATKE Svieža kyselinka a malinovodžemová chuť podfarbená lesnou jahôdkou.

  7,29€
  Skladom Skladom
 • Pereg Rubinus FARBA Tmavšia ružová. VÔŇA Výrazná ríbezľová. CHUŤ V SKRATKE Ovocná, ľahká a svieža. Víno vhodné najmä k ľahším pokrmom.

  6,00€
  Skladom Skladom
 • Primitivo Rosé Puglia Paololeo FARBA Ružová s odleskami fialovej farby.VÔŇA Jemná, s tónmi kvetov a červených plodov ako sú čerešne, či maliny.CHUŤ V SKRATKE Dominuje vyvážená rovnováha medzi jemnou textúrou a ovocnou arómou.

  6,90€
  Skladom Skladom
 • Repa Winery Svätovavrinecké rosé FARBA Svieža ružová farba s jemne červenkastým odtieňom. VÔŇA Opojná vôňa malín a červeného drobného ovocia sú charakteristickým prejavom nášho Vavrinca. CHUŤ v SKRATKE V chuti dominuje smotanovo krémový tón s vybalansovanou kyselinou a zvyškovým cukrom. Chuť je pikantná a svieža s príjemne ovocným záverom.Víno s nízkym...

  7,49€
  Skladom Skladom
 • Terra Wylak Cabernet Sauvignon Rosé FARBAVíno tehlovo-ružovej farby.VÔŇA V aromatike pripomína ružový grep, pomarančovú dužinu s nuansami medovky lekárskej.CHUŤ V SKRATKEV chuti sa prezentuje sviežou citrusovo - grepovou textúrou. V dochuti dominuje šťavnatá citrusová acidita.

  8,50€
  Skladom Skladom
 • Villa Vino Rača Cisárska Frankovka rosé FARBAJemne ružová.VÔŇA Víno Vás osloví vôňou lesných plodov a malín.CHUŤ V SKRATKEChuť je šťavnatá, komplexne ovocná so sviežou kyselinkou.

  6,61€
  Skladom Skladom
 • Vinkor Cabernet Sauvignon rosé FARBAVíno jemnej čerešňovej farby.VÔŇA Vo vôni sa striedajú príjemné ovocné tóny lesných jahôd, malín a bieleho egrešu.CHUŤ V SKRATKEChuť je ľahká, výrazne svieža, ovocná s tónmi ríbezlí, v závere je podčiarknutá pikantnými kyselinami.PODÁVAMEOdporúčame podávať ku grilovanému lososovi s citrónovým dipom.  Vínko je príjemným...

  10,40€
  Skladom Skladom
 • Víno NICHTA Circum Frankovka modrá rosé FARBA Ružová.VÔŇA Intenzívna vôňa kôstkového ovocia a jahodovej zaváraniny. CHUŤ V SKRATKE Sladšia, krémová chuť s bohatým ovocným prejavom.

  7,50€
  Skladom Skladom
 • Víno NICHTA Fusion Cabernet sauvignon rosé FARBA Ružová.VÔŇA Ovocno-kvetinová.CHUŤ V SKRATKE Návykovo sladší v dochuti.

  9,10€
  Skladom Skladom
 • Waldschütz Hof Rosé  FARBA Ružová s jemným hnedným odtieňom. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Aróma bobuľového ovocia, jahôd a byliniek. PODÁVAME Výborne sa hodí k rybám a sushi.

  7,60€
  Skladom Skladom
Zobrazených je 1 - 36 z 36 položiek