Facebook Instagram
info@bevmarket.sk info linka: 0905 44 77 44

Pite s rozumom!

Máte 18 a viac rokov?

Ružové víno Počet produktov v kategórii: 12

 • Domaine de La Baume Saint-Paul Reserve Syrah Rose Ružové víno z oblasti Languedoc-Roussillon suchšej chuti s tónmi maliny a grapefruitu. Výborne sa hodí k cestovinám, vegetariánskym pokrmom a rybe. Je vhodné aj ako aperitív.

  5,99€
  Skladom Skladom
 • Novinka

  Tekutý odstraňovač spodného prádla.. Máš to rád poriadne na "TVRDO"? Tak si zapáľ tú voňavú sviečku, kerú dostávaš od ľudí, keri ti nevedia kúpiť darček, daj si latexové pyžamko, odkusni si z cibule, nakvapkaj si citrónovú šťavu do očí, kopni malíčkom do skrinky, zober si hypotéku, skotúľaj sa zo schodov, pusti si v telke modré z neba a nalej si plný...

  6,99€
  Skladom Skladom
 • FARBA Ružová farba s fialovými odtieňmi. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Jemná a elegantná chuť je v spojení s arómou zmiešaných bobúľ. PODÁVAME Ideálna teplota podávania je 10 - 12°C.

  1,79€
  Skladom Skladom
 • Fleur de Prairie Cotes de Provence Rose Ružové víno svetlej lososovej farby vyrobené v tradičnom provensálskom štýle s jemnou príchuťou jahôd a bylín. Jeho jasná, osviežujúca kyslosť ho robí dokonalým spoločníkom k jedlu, alebo sa výborne hodí ako aperitív.

  7,99€
  Vypredané Vypredané
 • Francois Dulac Cotes de Provence Ružové víno s tónmi jahôd a malín. V dobre vyváženej, sviežej chuti sa uvoľňujú tóny exotického ovocia. Výborne sa hodí ku grilovanému mäsu a šalátom.

  5,99€
  Skladom Skladom
 • Hamsik Rosato Suché a harmonické víno. FARBA Rubínová VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Tóny lesných plodov sprevádzané pikantnosťou korenia s tónmi kvetov šípkovej ruže.

  5,90€
  Skladom Skladom
 • J.P. Chenet Grenache-Cinsault Rosé  Révové víno: Región: Francúzsko. 

  3,19€
  Skladom Skladom
 • J.P. Chenet Medium Sweet Rosé Polosladké francúzske víno. Pochádza z oblasti Cotes du Thau, ktorá sa nachádza na juhu Francúzska. FARBA Svetlá malinová ružová. VÔŇA Vôňa červeného ovocia ako napríklad jahoda. CHUŤ v SKRATKE Dokonalá rovnováha medzi čerstvosťou a sladkosťou. PODÁVAME Servírujte pri teplote 8-10°C.

  3,19€
  Skladom Skladom
 • FARBA Jemne jahodová. VÔŇA Intenzívne tóny lesných jahôd. CHUŤ V SKRATKE Príjemné osviežujúce víno šťavnatej ovocnej chuti s peknými kyselinami. PODÁVANIE Ideálne pri teplote 10-12°C k rybám alebo zeleninovým šalátom.

  9,99€
  Skladom Skladom
 • Ostrožovič Frankovka modrá rosé Abbrevio FARBA a VÔŇA Ružovo-fialková farba s jemnou ovocnou vôňou pripomínajúca zmes hrozna, lesných jahôd a malín. CHUŤ v SKRATKE Ovocná sviežosť podporuje šťavnatú ovocnú chuť vína, čo zanecháva limetkovo-citrusový dojem na podnebí. PODÁVAME Odporúčame podávať pri teplote 8 - 10°C.

  5,15€
  Skladom Skladom
 • Výborné víno lososovej farby z odrôd Cabernet Sauvignon a Frankovka modrá. VÔŇA Vôňa malín, ríbezlí a žihľavy. CHUŤ V SKRATKE Šťavnatá chuť s ovocnou kyselinkou.

  7,99€
  Skladom Skladom
 • Neoddeliteľnou súčasťou tohto ružového vína je výrazná čerešňovo červená farba s vôňou jahôd a citrusových plodov s herbálnym koncom. Veľmi dobre vyvážená a svieža chuť je zakončená príjemnou dochuťou.

  4,99€
  Skladom Skladom
Zobrazených je 1 - 12 z 12 položiek