Facebook Instagram
info@bevmarket.sk info linka: 0905 44 77 44

Pite s rozumom!

Máte 18 a viac rokov?

Červené víno Počet produktov v kategórii: 72

Katalóg

na stránke
 • Camembert Syrah Marselan, Syrah FARBA Červené víno s vôňou ríbezlí s tónmi vanilky. CHUŤ v SKRATKE Chuť je vyvážená, plná ovocia s príjemne hladkou trieslovinou. PODÁVAME Výborne sa hodí k vyzretým syrom s bielou plesňou typu Camembert.

  5,99€
  Skladom Skladom
 • Campo Viejo Crianza Názov Campo Viejo pochádza z miesta zvaného Campus Veteranus, srdca viníc Villar de Arnedo, ktoré boli v minulosti darované rímskej légii ako najvyššia pocta.FARBAIntenzívna rubínovo červená farba.VÔŇATóny čierneho ovocia a vanilky.CHUŤ V SKRATKEBohatá a veľmi dobre vyvážená chuť s tónmi čierného ovocia. V závere cítiť sladké korenie.

  8,69€
  Skladom Skladom
 • Campo Viejo Grand ReservaNázov Campo Viejo pochádza z miesta zvaného Campus Veteranus, srdca viníc Villar de Arnedo, ktoré boli v minulosti darované rímskej légii ako najvyššia pocta. Ide o víno temne rubínovej farby so zlatistými odleskami.FARBAIntenzívna gaštanovo hnedá. VÔŇAPripomína zrelé ovocie s tónmy dymového dreva.CHUŤ V SKRATKEVyvážená chuť s...

  17,39€
  Skladom Skladom
 • Campo Viejo Reserva Názov Campo Viejo pochádza z miesta zvaného Campus Veteranus, srdca viníc Villar de Arnedo, ktoré boli v minulosti darované rímskej légii ako najvyššia pocta. Ide o rubínovo červené víno so zlatistým zafarbením. Kombinuje arómu dozretého ovocia s vanilkou. FARBA Intenzívna gaštanovo hnedá. VÔŇATóny bobuľového ovocia s nádychom korenia...

  12,99€
  Skladom Skladom
 • FARBA Rubínovo-červená s odtieňmi granátu. VÔŇA Jemná s náznakmi fialky. CHUŤ V SKRATKE Harmonická, suchá, plná a zamatovo hebká.

  9,99€
  Skladom Skladom
 • Chateau de Balan Bordeaux Superieur FARBA Červené víno jasnej, rubínovej farby. VÔŇA Lahodná vôňa červených bobulí, čerešní a korenia. CHUŤ v SKRATKE Plná ovocná chuť červeného ovocia je doplnená tónmi vanilky a dubového dreva. ZÁVER Víno má dlhý a hladký záver. PODÁVAME Výborne sa hodí k červenému mäsu, teľaciemu mäsu, mäsu z drobnej zveriny a syrom....

  5,99€
  Skladom Skladom
 • Château du Cartillon Medoc FARBA Červené víno žiarivej farby s fialovými odtieňmi. CHUŤ v SKRATKE Dobre vyvážená chuť s tónmi čiernych ríbezlí a kakaa. Zrelé a svieže. Je to veľké ovocné víno so živou kyslosťou a výraznou chuťou bobuľového ovocia.  PODÁVAME Najlepšie chutí k hovädziemu mäsku alebo k zverine.

  14,99€
  Skladom Skladom
 • Château Marcadis Aop Lalande de Pomerol FARBA Víno granátovo červenej farby s rubínovými odleskami. VÔŇA Vo vôni je cítiť zrelé červené ovocie, tóny vanilky a kávy. CHUŤ v SKRATKE Husté a trochu sladké s lesnatým podtónom a tmavým ovocím. Veľké a chutné víno na podnebí so sladkým drievkom, tmavým ovocím a zemitou lesnatosťou. PODÁVAME Najlepšie chutí k...

  13,99€
  Skladom Skladom
 • Château Topoľčianky Dunaj výber z hrozna FARBA Omamná vôňa prezretých černíc sprevádza tmavo rubínovú farbu s purpurovým odleskom. CHUŤ v SKRATKE Plnú a šťavnatú chuť dopĺňa v závere krémová čučoriedka.

  6,49€
  Skladom Skladom
 • Chateau Vivies Corbieres Červené víno s nádhernou granátovo - červenou farbou. Spojenie čierneho ovocia, čerešní, korenia a sladkého drievka. Elegantné, ovocné a hodvábne jemné víno. Výborne sa hodí k červenému mäsu a francúzskym syrom.

  4,99€
  Skladom Skladom
 • Chemin Des Papes Cotes du Rhone FARBA Červené víno jasnej a intenzívnej rubínovej farby. VÔŇA Vo vôni cítiť kombináciu červených plodov, jahôd, čiernych ríbezlí s korenistými tónmi. PODÁVAME Výborne sa hodí ku grilovanému mäsu, šalátom a stredomorským jedlá.

  4,99€
  Skladom Skladom
 • Chemin Des Papes Gigondas FARBA Tmavočervená. VÔŇA S krásnym aromatickým výrazom s tónmi čiernych malín. PODÁVAME Výborne sa hodí k červenému mäsu a pikantným jedlám. Podávajte medzi 14-16 ° C

  13,99€
  Skladom Skladom
 • Clos des Miran - Cotes du Rhone Aromatické, červené víno s vôňou bobuľového ovocia a nádychom provensálskych byliniek. Výborne sa hodí ku klobásam, cestovinám a syrovému fondue.

  6,99€
  Skladom Skladom
 • FARBA Rubínovo červená s náznakom jemnej fialovej. VÔŇA Plná a intenzívna vôňa čerešní a korenia. CHUŤ V SKRATKE Chuť čerstvého ovocia. PODÁVANIE Dobre sa hodí k pečienke, grilovaným mäsám a syrom pri teplote okolo 18°C.

  7,99€
  Skladom Skladom
 • Domaine Condorcet Chateauneuf du Pape Stelesnenie elegancie. Víno intenzívnej rubínovej farby vyniká svojou aromatickou intenzitou. Komplexné spojenie tónov červeného ovocia s vôňou korenia. Odvážne víno spájajúce silu a jemnosť.

  21,99€
  Skladom Skladom
 • Domaine de la Baume Minervois St. Paul Metal Červené, víno s vôňou čiernych ríbezlí, čučoriedok, sliviek, sušených bylín, korenia, tabaku s trochou čokolády. Svieža, šťavnatá a ovocná chuť s jemnou kyslosťou.

  9,99€
  Skladom Skladom
 • Chateau Cheval Blanc Bordeaux Červené víno lahodnej ovocnej chuti a ríbezľovej vôni s dlhým krémovým zakončením. Výborne sa hodí k červenému mäsu a rôznym syrom.

  5,99€
  Skladom Skladom
 • Víno vyrába známy rumunský vinár Aurelia Visinescu. Vína od vinára Aurelia sú špeciálne vína s typickou osobitosťou. Sú vyrobené s opatrnosťou, oddanosťou a umením. Víno Dominion Dracula Merlot má tmavú rubínovú farbu s krásnou vôňou čierneho ovocia a silnou chuťou kokosu a vanilky. Víno Dominion sa veľmi ľahko pije aj napriek jeho silnej aróme a okrúhlej...

  9,59€
  Vypredané Vypredané
 • El Circulo sa vyrába z vybraného hrozna Tempranillo - najprestížnejšej odrody La Rioja. Lákavá, jemná, vanilková, dubová vôňa je doplnená bohatou chuťou šťavnatých čerešní a červeného ovocia s jemnými dotykmi kokosu a čokolády.

  7,99€
  Skladom Skladom
 • El Circulo sa vyrába z vybraného hrozna Tempranillo - najprestížnejšej odrody La Rioja. FARBA Rubínovo červená. VÔŇA Intenzívne arómy červeného ovocia. CHUŤ v SKRATKE Príjemne svieža, dlhá a dobre vyvážená chuť s náznakmi čiernych bobúľ.

  5,99€
  Skladom Skladom
 • Elesko Dunaj suché FARBA Tmavá atramentovo červená farba má fialový odlesk na okraji. VÔŇA Vôňa má nádych zrelých višní a černíc s tónmi horkej čokolády a cédrového dreva. CHUŤ v SKRATKE Chuť je komplexná, zaguľatená, prevládajú višne v čokoláde a sladké drievko. Víno je s chráneným označením pôvodu D.S.C.

  10,89€
  Skladom Skladom
 • Entrecôte Merlot Cabernet Sauvignon Červené víno, tmavo rubínovej farby so svetlejším okrajom a veľmi dobrou viskozitou. Ovocná vôňa pripomína záhradné ovocie, červenú a čiernu ríbezľu s nádychom vanilky. Chuť je plná, harmonická, ovocná a korenistá. Výborne sa hodí k hovädziemu a jahňaciemu mäsu.

  5,99€
  Skladom Skladom
 • FARBA Rubínová, po okrajoch kalicha v tónoch divých fialiek. VÔŇA Vo vôni šteklivá čierna moruša, štipka cassisu, vôňa sladkého drievka. CHUŤ v SKRATKE Jemná trpkosť višní obalených v exkluzívnej horkej čokoláde, dotvára elegantný šarm tohto vina.

  15,99€
  Skladom Skladom
 • Grand Sud Merlot Červené víno rubínovej farby s vôňou mäkkých sliviek a čerešní a ľahkou chuťou po dreve. Výborne sa hodí k tmavému mäsu, plesňovým syrom a zverine.

  4,99€
  Skladom Skladom
 • Hamsik Alibernet Polosuché červené víno. FARBA Sýta tmavo červená. VÔŇA Harmonická s aromatickými látkami po Cabernete Sauvignon. CHUŤ V SKRATKE S vyšším obsahom trieslovín, ktoré pomaly zrejú do neutrálnej hebkosti.

  13,49€
  Skladom Skladom
 • Hamsik Cabernet Veneto FARBA Jasná rubínová VÔŇA Vôňa ovocia a byliniek s tónmi klinčeka a korenia CHUŤ V SKRATKE Ovocná chuť s tónmi čiernych ríbezlí a čierneho korenia

  5,90€
  Skladom Skladom
 • Hamsik Dunaj Polosuché červené víno. Vynikajúco chutí v kombinácii s divinou, pečenou kačkou a dezertami. FARBA Tmavočervená. CHUŤ V SKRATKE Výrazná chuťová plnosť pri zachovaní odrodového charakteru hrozna.

  15,99€
  Skladom Skladom
 • Hamsik Merlot Veneto FARBA Jasná rubínovo-červená. VÔŇA Tóny červeného ovocia, najmä čerešní a sliviek. Zmes korení a byliniek. CHUŤ V SKRATKE Príjemne hladká, ovocná.

  5,90€
  Skladom Skladom
 • J.P. Chenet Cabernet Syrah FARBA Tmavo rubínovo červená. VÔŇA Intenzívna aróma čerešní a červených ríbezlí s ľahkým nádychom korenia. CHUŤ v SKRATKE Je nádherne vyrovnané s krásnou štruktúrou a dlho príjemne zvieravou chuťou.

  3,39€
  Skladom Skladom
 • J.P. Chenet Medium Sweet Rouge Je to zmes odrôd Carignan, Grenache, Merlot, Syrah a Cabernet. FARBA a VÔŇA Rubínovo červené víno má vôňu červených a čiernych ríbezlí s ľahkými korenenými tónmi. PODÁVAME Teplota podávania je 14 - 16°C.

  3,39€
  Skladom Skladom
 • J.P. Chenet Merlot Révové víno - suché, červené Druh révy : Merlot Región: D'Oc - Južné Francúzsko Charakter: vyvážené, guľaté chuti s príjemnou trieslovinkou.

  3,39€
  Skladom Skladom
 • Jacob´s Creek Cabernet Shiraz V roku 1847 mladý bavorský prisťahovalec Johann Gramp založil jednu z najobľúbenejších značiek vín na svete. Keďže mu v Austrálii začalo chýbať víno, rozhodol sa začať pestovať vinič a vyrábať z neho víno. Jeho sady sa rozprestierajú v údolí Barossa pozdĺž rieky Jacob’s Creek. FARBA Tmavá granátová. VÔŇA Čerstvé čierne...

  7,49€
  Vypredané Vypredané
 • Jacob's Creek Grenache Shiraz Značka Jacob´s Creek je globálnym lídrom a skutočnou ikonou austrálskeho vinárstva.FARBA Žiarivá rubínová s fialovým odleskom.VÔŇA Sladké drievko, čierne korenie.CHUŤ V SKRATKE Bohatá chuť s dominantnými tónmi slivkového džemu a bielej čokolády.

  7,49€
  Skladom Skladom
 • V Malokarpatskom kraji sa Frankovke modrej mimoriadne darí a vznikajú z nej výnimočné elegantné vína. Víno zrelo 10 mesiacov v nových, ročných a tiež dvojročných barikových sudoch. FARBA Rubínová. VÔŇA Plná kôstkovín s barikovými tónmi vanilky a kakaa. CHUŤ V SKRATKE Je to stredne plné, dokonale harmonické víno s chuťou červeného ovocia a...

  9,99€
  Skladom Skladom
 • Víno vyzrievalo vo veľkých dubových sudoch po dobu 14 mesiacov. FARBA Rubínovočervená. VÔŇA Vo vôni nájdete odrodobý buket skorých čerešní. CHUŤ V SKRATKE Rezonujú tóny kôstkového ovocia s peknými tanínmi. PODÁVANIE Ideálne pri teplote 16-18°C k jednoduchým jedlám ako pizza či bolonské špagety. OCENENIA Prague Wine Trophy 2018 - zlatá medaila.

  6,99€
  Skladom Skladom
 • Moillard Bourgogne Pinot Noir FARBA Červené víno rubínovej farby. VÔŇA Príjemná aróma čiernych ríbezlí a egrešov. CHUŤ v SKRATKE Bohatá chuť s tónmi korenia.

  9,99€
  Skladom Skladom
 • FARBA Svetlá granátová. VÔŇA Éterická, intenzívna aróma zrelého červeného ovocia s tónmi ruží a černice. CHUŤ V SKRATKE Štruktúrovaná, bohatá s pikantnou minerálnou dochuťou. PODÁVANIE Hodí sa k jedlám z červeného mäsa, s divinou a vyzretými syrmi pri teplote 16 - 18°C.

  15,99€
  Skladom Skladom
 • Ostrožovič Nobis Abbrevio FARBA a VÔŇA Rubínovo-červenú farbu vína sprevádza ovocná vôňa sliviek, ríbezlí a čiernych lesných malín. CHUŤ v SKRATKE Chuť plodov bazy čiernej rozvíjajú kôstky tmavých višní s dotykom horkej čokolády. ZÁVER Stredne dlhá chuť je v závere herbálno-balzamová s čistou dochuťou. PODÁVAME Odporúčame podávať pri teplote 14 - 16°C.

  5,15€
  Skladom Skladom
 • Palais de France Cabernet Sauvignon Červené, suché víno s tónmi sladkého drievka. Výborne sa hodí k hovädziemu mäsu, zverine, šalátom a syrom.

  3,99€
  Skladom Skladom
 • Palais de France Merlot Červené víno okúzľujúce jemným tanínom a dlhým záverom. Výborne sa hodí ku kuraciemu mäsu, pečenému tofu, šalátom a syrom.

  3,99€
  Skladom Skladom
 • Pasquier Desvignes Chateauneuf du Pape Kvalitné víno z malej, ale veľmi slávnej oblasti Chateauneuf du Pape na južnom pobreží Côtes du Rhône. Má krásnu rubínovú farbu a arómu červeného ovocia a korenia. Výborne sa hodí k holubiemu mäsu.

  21,99€
  Skladom Skladom
 • Pavelka Cabernet Sauvignon FARBA a VÔŇA Víno tmavej rubínovogranátovej farby s komplexnou ovocnou vôňou, s dominanciou čiernych ríbezlí, lesného ovocia a s príjemnou korenistosťou. CHUŤ v SKRATKE Chuť vína je koncentrovaná s výraznými tónmi čiernych ríbezlí, podporená výbornou štruktúrou kyselín a tanínov s mohutnou ovocnou dochuťou. PODÁVAME Ideálne...

  11,19€
  Skladom Skladom
 • Dunaj 2015 vinárstva Pavelka a syn je potvrdením skvelých vlastností slovenského novošľachtenca odrôd (Muškát Bouchet x Oporto) a Svätovavrinecké. Je to víno sýtej tmavo-červenej farby. Má nádhernú, atraktívnu vôňu plnú ovocných tónov zrelých čerešní, višní i horkej čokolády.

  13,19€
  Skladom Skladom
 • Pavelka Frankovka modrá FARBA a VÔŇA Rubínová farba s vôňou po vyzretom kôstkovom ovocí s jemným škoricovo-vanilkovým vnemom. CHUŤ v SKRATKE Chuť kopíruje vôňu s intenzívnou dochuťou po kôstkach. Vyvážená sviežosť a mäkká trieslovina. PODÁVAME Ideálne víno k divine, hovädzine a syrom. Servírujeme  15-18 °C chladné.

  11,19€
  Skladom Skladom
 • Svetová slovenská odroda z rúk pani Pospíšilovej, zrodená v roku 1976 krížením odrôd Castets x Abouriou noir. VÔŇA Višňovo-slivkový buket. CHUŤ V SKRATKE Časom dozrieva do nádherne podmanivej hĺbky, pričom si neustále zachová svoju nezameniteľnú, jemne korenenú príchuť horúcich letných nocí. 

  8,99€
  Skladom Skladom
 • Víno vyrába známy rumunský vinár Aurelia Visinescu. Vína od vinára Aurelia sú špeciálne vína s typickou osobitosťou. Sú vyrobené s opatrnosťou, oddanosťou a umením. Víno Principe Dracula Cabernet Sauvignon má hlbokú červenú farbu, intenzívnu chuť po sušených slivkách, čierných ríbezlí a škorici. Víno je silné na podnebí a je dobre vyvážené s jemným...

  9,99€
  Vypredané Vypredané
 • FARBA Nepriehľadná, temne červená. VÔŇA Plná čierneho bobuľového ovocia a mäty je doplnená aj o vnem čokolády a praženej kávy. CHUŤ v SKRATKE Plná, opulentná s vnemom suchých tanínov hrozna a dreva, ktoré budú zrením mäknúť a ostávať v chuti sladšími.

  13,85€
  Skladom Skladom
 • FARBA Granátová červená farba s fialovým nádychom. VÔŇA Kôstkové ovocie - čerešne a višne doplnené aj o vnem škorice s poriadnou dávkou korenia.  CHUŤ v SKRATKE Bohatá a štruktúrovaná s dlhým a ovocným záverom. 

  10,22€
  Skladom Skladom
 • Elegantná odrodová farba má čerešňový odtieň s tehlovým odleskom. Elegantnú, priestrannú a harmonickú chuť dopĺňajú tóny kôstkového ovocia, vanilky a praženej kávy. 

  9,89€
  Skladom Skladom
 • Kvasenie a macerácia vína prebehla v nerezových nádobách pri teplote 28 stupňov Celzia. Pre zachovanie vône bolo víno nafľašované mladé. Ovocná a korenistá vôňa a chuť je charakteristická pre tento vysoko farebný Cabernet Sauvignon.

  4,99€
  Skladom Skladom
 • Víno bolo vyrobené z vyzretého hrozna, ktoré bolo nakvasené v uzavretých nerezových tankoch, čím bola docielená iskrivo červenofialová farba. Víno sa vyznačuje vôňou po sušených slivkách, hutná chuť pripomína zmes anízu, kávy a čokolády.

  4,99€
  Skladom Skladom
 • Rubínová farba s vôňou lesného červeného ovocia, ktorú dopĺňajú kvetinové tóny, je typická pre toto víno. Chuť má svieži bylinný charakter so slivkovými tónmi.

  4,99€
  Skladom Skladom
 • V bohatej a zvodnej vôni prevládajú slivky a černice, čo charakterizuje toto veľmi hladké víno. Je vhodné pre akúkoľvek príležitosť. Ideálna teplota servírovania je 16- 18°C.

  4,99€
  Skladom Skladom
 • Výrazne červenú farbu s fialovými tónmi sprevádza vôňa černíc, škorice a bielej čokolády. Víno pochádza z údolia Maipo. Odporúčaná teplota podávania je 18°C.

  4,99€
  Skladom Skladom
 • Tertre de Moulin Saint-Emilion Grand Cru Vynikajúce červené víno zo Saint-Emilion vyrobené z ručne vyberaného hrozna skladovaného v dubových sudoch po dobu 14 mesiacov, kde získava svoju komplexnú chuť. Jemné tóny ovocia a korenia. Výborne sa hodí k červenému mäsu.

  12,99€
  Skladom Skladom
 • Toto ušľachtilé víno z rodiny Torres, vyrobené z odrody tempranillo, dozrieva 12 mesiacov v dubových sudoch a dlho vo fľaši. FARBA Tmavá čerešňová. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Bohatá ovocná (čerešňový a slivkový džem) s korenistými a údenými tónmi. Intenzívnu chuť dopĺňajú pevné triesloviny, ktoré sú pekne štruktúrované dubovým starnutím a chrbtom jemnej...

  9,95€
  Vypredané Vypredané
 • Zreje 12 mesiacov v dubových sudoch. FARBA Tmavo červená. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Intenzívne ovocná s jemnými tónmi pikantného korenia a balsamica. Vyvážený a pekne štruktúrovaný so zrelými tanínmi. PODÁVAME Perfektné s mäsom alebo syrom. Servírujte pri teplote 16-18 °C.

  11,99€
  Skladom Skladom
 • Zmes odrôd Garnacha a Cariñena zrela v amerických dubových sudoch po dobu 6 mesiacov. Víno má čistú, výrazne čerešňovú farbu s bledým granátovým okrajom. V ovocnej vôni dominujú predovšetkým zrelé lesné plody s jemne pikantnými tónmi. V šťavnatej chuti s dobrou kyslosťou cítiť bobuľové ovocie, jemné byliny, korenie a sladké drievko s jemnými horkastými...

  7,59€
  Skladom Skladom
 • Torres Sangre de Toro Reserva je výrazne rubínové víno z odrôd Garnacha, Cariñena a Syrah. Zreje 6 mesiacov v amerických dubových sudoch. V jemnej, pikantnej a ušľachtilej vôni sú intenzívne stredomorské arómy s náznakmi ovocia a korenín. Chuť výraznej zamatovej triesloviny sa prelína s podtónmi sladkého drievka.

  10,79€
  Skladom Skladom
 • Červená odroda Carmenere z Čile zmizla z európskych viníc v polovici 19. storočia a objavila sa medzi Merlot vinicami o sto rokov neskôr. Medzi jeho charakteristické rysy patrí rubínová farba, chuť ovocia s náznakmi tabaku, vyvážená poznámkami čerešní a černíc.Najlepšie sa hodí k pikantným jedlám stredomorskej kuchyne.

  5,99€
  Vypredané Vypredané
 • Malbec má príjemnú vôňu malín a černíc s ľahkými tónmi kávy. Dobre zaoblená a elegantná chuť je plná čerstvého ovocia s pikantným dubovým povrchom. Krásne sa hodí k červenému mäsu a k stredomorskej kuchyni.

  5,99€
  Vypredané Vypredané
 • Tussock Jumper Pinot Noir pochádza z vinohradov nachádzajúcich sa na úpätí Pyrenejí na juhu Francúzska. Pinot Noir je známy pre svoju eleganciu a jemnosť. Vyznačuje sa chuťou zrelého červeného ovocia, čerešní, čokolády, toastov a korenia.Ideálne podávať ku kuraciemu, morčaciemu mäsu alebo s grilovaným lososom.

  5,99€
  Vypredané Vypredané
 • Liano je víno, ktoré vás očarí svojou eleganciou a komplexnosťou. VÔŇA Silná, jemná a elegantná s tónmi lesa a čerešne. CHUŤ V SKRATKE Pripomína zrelé červené ovocie a čerešňový džem. PODÁVANIE Hodí sa k predjedlám, hovädzím steakom, grilovanému mäsu a syru pri teplote 16°C.

  19,99€
  Skladom Skladom
 • VÔŇA Jemné tóny sušených bylín ako sú tymián a rozmarín zmiešané s černicami a čiernymi ríbezľami. CHUŤ v SKRATKE Jemný náznak duba so šťavnatým ovocím a jemné zamatové triesloviny.

  13,99€
  Skladom Skladom
Zobrazených je 1 - 64 z 72 položiek