Facebook Instagram
info@bevmarket.sk info linka: 0905 44 77 44

Pite s rozumom!

Máte 18 a viac rokov?

Červené víno Počet produktov v kategórii: 191

Katalóg

Výrobca
na stránke
 • 19 Crimes Cabernet Sauvignon  Vínna línia 19 Trestné činy je ódou na minulosť a pripomína tých, ktorí boli odsúdení vo Veľkej Británii a ktorí boli. FARBA Jasná fialová.  VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Intenzívne vanilkové arómy a tóny červenej ríbezle a moruše, ktoré sa opakujú na podnebí a sú doplnené tónmi čokolády a jemných tanínov.

  9,50€
  Skladom Skladom
 • 19 Crimes The Banished Dark Red  Vínna línia 19 Trestné činy je ódou na minulosť a  pripomína tých, ktorí boli odsúdení vo Veľkej Británii a ktorí boli začiatkom 18. storočia vyhostení do Austrálie. FARBA Tmavo červená s fialovým odleskom.VÔŇA Vôňa plná, intenzívna s tónmi vanilky, černíc, sliviek a tmavej čokolády. CHUŤ V SKRATKEChuť je dlhotrvajúca a...

  9,50€
  Skladom Skladom
 • 19 Crimes The Uprising Red Wine  Vínna línia 19 Trestné činy je ódou na minulosť  a pripomína tých, ktorí boli odsúdení vo Veľkej Británii a ktorí boli začiatkom 18. storočia vyhostení do Austrálie.  FARBA Tmavo červená s fialovým odleskom.VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Vôňa plná, intenzívna s tónmi karamelu, čiernych ríbezlí korenia a čokolády. Chuť je...

  9,50€
  Skladom Skladom
 • 365 Primitivo FARBATmavá, rubínovo červená.VÔŇAOvocná s tónmi sliviek, čerešní, bobuľovín a následne príjemne korenistá.  CHUŤ V SKRATKEŤažká a predsa jemná, so sladkým tanínom a širokou škálou chuťových vnemov od vanilky po tabak.

  14,40€
  Skladom Skladom
 • Barbanera Governo FARBA Červená.VÔŇA Jemná s tónmi čerešní, fíg, sušených sliviek a čokolády.CHUŤ V SKRATKE Mimoriadne bohatá. Dominuje vyvážená rovnováha medzi jemnou textúrou a ovocnou arómou.

  6,30€
  Skladom Skladom
 • Barbanera Rosso Di Montepulciano FARBA Rubínovo červená s fialovými odleskami.VÔŇA Fascinujúca vôňa zrelých lesných plodov, šťavnatých čerešní, korenených bylín, voňavých fialiek s náznakom čokolády. CHUŤ V SKRATKE Intenzívna chuť čierneho a červeného bobuľového ovocia.

  5,90€
  Skladom Skladom
 • Barkan Cabernet Sauvignon Toto aromatické a intenzívne víno bolo vyrobené zo 100% hrozna Cabernet Sauvignon, starostlivo vyberaného z viníc vinárstva Barkan v Galilei, čo dodáva vínu bohaté telo a bohatú chuť.FARBAVíno ma intenzívnu rubínovú farbu.VÔŇA A CHUŤ V SKRATKEAróma bobuľovín a čerešní sa spája s tabakom a vanilkou. Víno má jemnú štruktúru, dlhý...

  9,80€
  Skladom Skladom
 • Barkan Merlot 100% hrozna Merlot zozbierané z viníc vinárstva Barkan v Galilejskej a Judskej nížine.FARBAVíno ma intenzívnu rubínovú farbu.VÔŇA A CHUŤ V SKRATKEAróma čerešní, malín a čerstvého čierneho korenia. Víno je bohaté, cítiť v ňom triesloviny, zrelé ovocie a vanilkovú arómu s dlhým koncom.

  9,80€
  Skladom Skladom
 • Beronia Rioja Crianca FARBARubínovo červená.VÔŇA Svieža aróma byliniek a ovocia, ako sú čerešne a čučoriedky.CHUŤ V SKRATKEVyniká sladkou príchuťou vanilky, čokolády a dreva. PODÁVAMEOdporúčame podávať k bravčovému mäsu a cestovinám.

  8,60€
  Skladom Skladom
 • Beronia Rioja Grand Reserva FARBAIntenzívna červená.VÔŇA Ovocie, jahody, černice, kakao, sladké drievko s tónmi cédru a mentolu, ktoré mu dodávajú ohromnú sviežosť.CHUŤ V SKRATKEVyvážená chuť ovocia a orechov.PODÁVAMEOdporúčame podávať k bravčovému mäsu, divine a syrom.

  19,60€
  Skladom Skladom
 • Beronia Rioja Reserva FARBATmavočervená.VÔŇA Aróma čierneho ovocia, škorice a cédru.CHUŤ V SKRATKEVynikajúca rovnováha medzi kyslým ovocím a dubom.PODÁVAMEOdporúčame podávať k bravčovému mäsu, divine a k pečeni.

  11,50€
  Skladom Skladom
 • Calvet Cotes Du Rhone FARBA Žiarivá rubínovo červená. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Aróma jahôd, ríbezlí a korenia. PODÁVAME Výborne sa hodí k šalátom a grilovanému mäsu.

  5,70€
  Skladom Skladom
 • Calvet Margaux  FARBA Rubínovo červená. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Aróma čiernych ríbezlí, čerešní, slivky a vanilky.

  23,00€
  Skladom Skladom
 • Calvet Reserve Des Princes FARBA Sýta rubínová. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Jemné a elegantné s ovocnými, korenistými, vanilkovými a drevitými tónmi. Na podnebí je víno svieže so zamatovými trieslovinami.

  7,90€
  Skladom Skladom
 • Calvet Reserve Merlot/Cabernet Sauvignon  80% Merlot, 20% Cabernet Sauvignon. FARBA Krásna rubínová farba. VÔŇA Komplexná vôňa červených bobúľ (maliny, čierne čerešne), korenistých aróm (škorica, sladké drievko, klinček) s nádychom kokosu a karamelu. CHUŤ V SKRATKE Vyvážené ovocné víno s tónmi bobuľového ovocia, karamelu a čierneho korenia.

  7,20€
  Skladom Skladom
 • Camembert Syrah Marselan, Syrah FARBA Červené víno s vôňou ríbezlí s tónmi vanilky. CHUŤ v SKRATKE Chuť je vyvážená, plná ovocia s príjemne hladkou trieslovinou. PODÁVAME Výborne sa hodí k vyzretým syrom s bielou plesňou typu Camembert.

  5,99€
  Skladom Skladom
 • Campo Viejo Crianza Názov Campo Viejo pochádza z miesta zvaného Campus Veteranus, srdca viníc Villar de Arnedo, ktoré boli v minulosti darované rímskej légii ako najvyššia pocta.FARBAIntenzívna rubínovo červená farba.VÔŇATóny čierneho ovocia a vanilky.CHUŤ V SKRATKEBohatá a veľmi dobre vyvážená chuť s tónmi čierného ovocia. V závere cítiť sladké korenie.

  8,69€
  Skladom Skladom
 • Campo Viejo Grand ReservaNázov Campo Viejo pochádza z miesta zvaného Campus Veteranus, srdca viníc Villar de Arnedo, ktoré boli v minulosti darované rímskej légii ako najvyššia pocta. Ide o víno temne rubínovej farby so zlatistými odleskami.FARBAIntenzívna gaštanovo hnedá. VÔŇAPripomína zrelé ovocie s tónmy dymového dreva.CHUŤ V SKRATKEVyvážená chuť s...

  17,39€
  Skladom Skladom
 • Campo Viejo Reserva Názov Campo Viejo pochádza z miesta zvaného Campus Veteranus, srdca viníc Villar de Arnedo, ktoré boli v minulosti darované rímskej légii ako najvyššia pocta. Ide o rubínovo červené víno so zlatistým zafarbením. Kombinuje arómu dozretého ovocia s vanilkou. FARBA Intenzívna gaštanovo hnedá. VÔŇATóny bobuľového ovocia s nádychom korenia...

  12,99€
  Skladom Skladom
 • Candela Malbec Syrah  FARBA Tmava rubínovo červená. VÔŇA Intenzívna vôňa je štruktúrovaná, so zrelým červeným ovocím, slivkami, bylinkami, vanilkou a náznakom dubu.CHUŤ V SKRATKEVíno je pevné, plné, dochuť je stredne dlhá s pomerne pevnými trieslovinami.

  9,50€
  Skladom Skladom
 • FARBA Rubínovo-červená s odtieňmi granátu. VÔŇA Jemná s náznakmi fialky. CHUŤ V SKRATKE Harmonická, suchá, plná a zamatovo hebká.

  9,99€
  Skladom Skladom
 • Chateau de Balan Bordeaux Superieur FARBA Červené víno jasnej, rubínovej farby. VÔŇA Lahodná vôňa červených bobulí, čerešní a korenia. CHUŤ v SKRATKE Plná ovocná chuť červeného ovocia je doplnená tónmi vanilky a dubového dreva. ZÁVER Víno má dlhý a hladký záver. PODÁVAME Výborne sa hodí k červenému mäsu, teľaciemu mäsu, mäsu z drobnej zveriny a syrom....

  5,99€
  Skladom Skladom
 • Château du Cartillon Medoc FARBA Červené víno žiarivej farby s fialovými odtieňmi. CHUŤ v SKRATKE Dobre vyvážená chuť s tónmi čiernych ríbezlí a kakaa. Zrelé a svieže. Je to veľké ovocné víno so živou kyslosťou a výraznou chuťou bobuľového ovocia.  PODÁVAME Najlepšie chutí k hovädziemu mäsku alebo k zverine.

  14,99€
  Skladom Skladom
 • Château Marcadis Aop Lalande de Pomerol FARBA Víno granátovo červenej farby s rubínovými odleskami. VÔŇA Vo vôni je cítiť zrelé červené ovocie, tóny vanilky a kávy. CHUŤ v SKRATKE Husté a trochu sladké s lesnatým podtónom a tmavým ovocím. Veľké a chutné víno na podnebí so sladkým drievkom, tmavým ovocím a zemitou lesnatosťou. PODÁVAME Najlepšie chutí k...

  13,99€
  Skladom Skladom
 • Chateau Pezinok Alibernet neskorý zber FARBASýta tmavočervená.VÔŇA Je spojením rôznorodých vôní černíc, sladkého drievka a kávy. CHUŤ V SKRATKEV chuti nájdete jemné klinčekové tóny.PODÁVAMEToto víno si najlepšie vychutnáte buď samostatne alebo v kombinácii s jedlami z diviny.

  7,91€
  Skladom Skladom
 • Chateau Pezinok Frankovka modrá FARBAČervená.VÔŇA Buket plný bobuľového ovocia, s jemnou čokoládou v podtónoch, si získa každého nadšenca Frankovky.CHUŤ V SKRATKEPodmanivá chuť plná čokolády, škorice a vyzretých sliviek je vo výraznom súlade s aromatikou tohto vína.PODÁVAMEV gastronómii po ňom siahnite pri príprave pokrmov z tmavého mäsa. Výborne sa snúbi...

  7,91€
  Skladom Skladom
 • Château Topoľčianky Dunaj výber z hrozna FARBA Omamná vôňa prezretých černíc sprevádza tmavo rubínovú farbu s purpurovým odleskom. CHUŤ v SKRATKE Plnú a šťavnatú chuť dopĺňa v závere krémová čučoriedka.

  6,49€
  Skladom Skladom
 • Château Topoľčianky Frankovka modrá FARBAJemná rubínová farba s medeným odleskom.  VÔŇA Intenzívna jahodová vôňa.CHUŤ V SKRATKESvieža chuť malín s jemne zadymeným záverom.

  15,83€
  Skladom Skladom
 • Chateau Topoľčianky Rulandské šedéFARBAZlatavá farba.VÔŇAZmes hrušiek, karamelu, kvetín a medu.CHUŤ v SKRATKEVíno má sviežu, ovocno-medovú chuť.  Cabernet Sauvignon FARBATmavo rubínová farba.VÔŇAOvocná vôňa s dominantným tónom čiernych ríbezlí.CHUŤ v SKRATKEHarmonická chuť s príjemne nasladlým jahodovým dozvukom a s uhladenou trieslovinou.

  10,99€
  Skladom Skladom
 • Chateau Vivies Corbieres Červené víno s nádhernou granátovo - červenou farbou. Spojenie čierneho ovocia, čerešní, korenia a sladkého drievka. Elegantné, ovocné a hodvábne jemné víno. Výborne sa hodí k červenému mäsu a francúzskym syrom.

  4,99€
  Skladom Skladom
 • Chemin Des Papes Cotes du Rhone FARBA Červené víno jasnej a intenzívnej rubínovej farby. VÔŇA Vo vôni cítiť kombináciu červených plodov, jahôd, čiernych ríbezlí s korenistými tónmi. PODÁVAME Výborne sa hodí ku grilovanému mäsu, šalátom a stredomorským jedlá.

  4,99€
  Skladom Skladom
 • Chemin Des Papes Gigondas FARBA Tmavočervená. VÔŇA S krásnym aromatickým výrazom s tónmi čiernych malín. PODÁVAME Výborne sa hodí k červenému mäsu a pikantným jedlám. Podávajte medzi 14-16 ° C

  13,99€
  Skladom Skladom
 • CH&K Cabernet Sauvignon FARBATmavo rubínová.VÔŇA Víno má podmanivú vôňu lesného drobného ovocia.CHUŤ V SKRATKEV chuti vystupuje štruktúra vlastných trieslovín a chuť po čiernych ríbezliach. Je dlhá, s výraznou a komplexnou dochuťou. PODÁVAMEOdporúčame podávať k pečenej kačke, ku korenistým úpravám diviny, syrom so zelenou plesňou, grilovaným steakom.

  6,90€
  Skladom Skladom
 • Clos des Miran - Cotes du Rhone Aromatické, červené víno s vôňou bobuľového ovocia a nádychom provensálskych byliniek. Výborne sa hodí ku klobásam, cestovinám a syrovému fondue.

  6,99€
  Skladom Skladom
 • FARBA Rubínovo červená s náznakom jemnej fialovej. VÔŇA Plná a intenzívna vôňa čerešní a korenia. CHUŤ V SKRATKE Chuť čerstvého ovocia. PODÁVANIE Dobre sa hodí k pečienke, grilovaným mäsám a syrom pri teplote okolo 18°C.

  7,99€
  Skladom Skladom
 • Domaine Condorcet Chateauneuf du Pape Stelesnenie elegancie. Víno intenzívnej rubínovej farby vyniká svojou aromatickou intenzitou. Komplexné spojenie tónov červeného ovocia s vôňou korenia. Odvážne víno spájajúce silu a jemnosť.

  21,99€
  Vypredané Vypredané
 • Domaine de la Baume Minervois St. Paul Metal Červené, víno s vôňou čiernych ríbezlí, čučoriedok, sliviek, sušených bylín, korenia, tabaku s trochou čokolády. Svieža, šťavnatá a ovocná chuť s jemnou kyslosťou.

  9,99€
  Skladom Skladom
 • Chateau Cheval Blanc Bordeaux Červené víno lahodnej ovocnej chuti a ríbezľovej vôni s dlhým krémovým zakončením. Výborne sa hodí k červenému mäsu a rôznym syrom.

  5,99€
  Skladom Skladom
 • Víno vyrába známy rumunský vinár Aurelia Visinescu. Vína od vinára Aurelia sú špeciálne vína s typickou osobitosťou. Sú vyrobené s opatrnosťou, oddanosťou a umením. Víno Dominion Dracula Merlot má tmavú rubínovú farbu s krásnou vôňou čierneho ovocia a silnou chuťou kokosu a vanilky. Víno Dominion sa veľmi ľahko pije aj napriek jeho silnej aróme a okrúhlej...

  9,59€
  Vypredané Vypredané
 • Dulong Bordeaux Rouge FARBA Rubínová s modrým odleskom. VÔŇA Intenzívna aróma s tónmi višní, malín a ríbezlí. CHUŤ V SKRATKE Jemná chuť s tónmi červeného ovocia so sviežou mätou.

  6,50€
  Skladom Skladom
 • Eckhof Zweigelt Brillant FARBA Intenzívna rubínovo červená. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Typická aróma čerešní a tmavých bobúľ.

  7,90€
  Skladom Skladom
 • El Bar Argentino Malbec FARBA Intenzívna rubínovo červená. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Vyvážená chuť s tónmi slivky, čučoriedky a korenia.

  5,40€
  Skladom Skladom
 • El Circulo sa vyrába z vybraného hrozna Tempranillo - najprestížnejšej odrody La Rioja. Lákavá, jemná, vanilková, dubová vôňa je doplnená bohatou chuťou šťavnatých čerešní a červeného ovocia s jemnými dotykmi kokosu a čokolády.

  7,99€
  Vypredané Vypredané
 • El Circulo sa vyrába z vybraného hrozna Tempranillo - najprestížnejšej odrody La Rioja. FARBA Rubínovo červená. VÔŇA Intenzívne arómy červeného ovocia. CHUŤ v SKRATKE Príjemne svieža, dlhá a dobre vyvážená chuť s náznakmi čiernych bobúľ.

  5,99€
  Skladom Skladom
 • El Coto Crianza Víno zrejúce 12 mesiacov v amerických a francúzskych dubových sudoch, čím sa dosahuje správna rovnováha medzi sviežosťou ovocia a sladkosťou sudov. FARBA Rubínovo červená. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Víno so stredne plným telom a nádychom vanilky s tónmi čerešne a kokosového orechu.

  8,30€
  Skladom Skladom
 • El Coto de Imaz Reserva El Coto je najväčší pestovateľ v oblasti Rioja. Od začiatku svojej existencie sa vinárstvo sústreďuje na produkciu kvalitného hrozna ako najdôležitejšieho predpokladu pre výrobu špičkových vín. Aj napriek pomerne krátkej histórii sa El Coto úspešne presadzuje v segmente hodnotných vín. FARBA Rubínovočervená s fialovým odleskom....

  13,70€
  Skladom Skladom
 • Elesko Dunaj suché FARBA Tmavá atramentovo červená farba má fialový odlesk na okraji. VÔŇA Vôňa má nádych zrelých višní a černíc s tónmi horkej čokolády a cédrového dreva. CHUŤ v SKRATKE Chuť je komplexná, zaguľatená, prevládajú višne v čokoláde a sladké drievko. Víno je s chráneným označením pôvodu D.S.C.

  10,89€
  Skladom Skladom
 • Elesko Frankovka modrá FARBARubínovo červená. VÔŇABohatá ovocná aróma s tónmi čierneho korenia, škorice a vanilky.CHUŤ V SKRATKEOhnivá a súčasne mohutná chuť vína prezrádza zrenie v dubových sudoch ,v dochuti so stopou horkej mandle.

  11,22€
  Skladom Skladom
 • Elesko Pinot Noir výber z hrozna FARBAGaštanovo - červená.VÔŇA A CHUŤ V SKRATKEOvocná aróma a chuť s tónmi višní, korenia s nádychom vanilky.

  11,51€
  Skladom Skladom
 • Emiliana Adobe Cabernet Sauvignon BIO Spoločnosť Emiliana "Vinárstvo roka 2016", je jedným z najzaujímavejších výrobcov a priekopníkov v organickom a biodynamickom vinárstve. FARBA Intenzívna tmavočervená farba. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Aróma čiernych ríbezlí doplnená korením. Chuť je jemná s tónmi červeného ovocia.

  7,60€
  Skladom Skladom
 • Emiliana Adobe Carmenére BIO  Spoločnosť Emiliana "Vinárstvo roka 2016", je jedným z najzaujímavejších výrobcov a priekopníkov v organickom a biodynamickom vinárstve. FARBA Intenzívna tmavočervená farba s fialovými odtieňmi. VÔŇA A CHUŤ V SKRATKE Ovocná aróma s tónmi čerešní, sliviek a korenia.

  7,60€
  Vypredané Vypredané
 • Entrecôte Merlot Cabernet Sauvignon Červené víno, tmavo rubínovej farby so svetlejším okrajom a veľmi dobrou viskozitou. Ovocná vôňa pripomína záhradné ovocie, červenú a čiernu ríbezľu s nádychom vanilky. Chuť je plná, harmonická, ovocná a korenistá. Výborne sa hodí k hovädziemu a jahňaciemu mäsu.

  5,99€
  Skladom Skladom
 • Escorihuela Gascón 1884 Malbec VÔŇA Aróma brusníc a sliviek s nádychom korenia. CHUŤ V SKRATKE Chuť je šťavnatá s tónmi balsamika a korenia.

  14,10€
  Skladom Skladom
 • Faustino Gran Reserva Tempranillo FARBAJasná čerešňovo červená s hnedými odleskami.VÔŇA Aróma ovocia a korenia.CHUŤ V SKRATKEVyvážená chuť s tónmi slivky, dreva a korenia.PODÁVAMEHodí sa k akémukoľvek druhu mäsa, k rybám a syrom.

  21,60€
  Skladom Skladom
 • Faustino Reserva Tempranillo FARBAČervená s hnedými odleskami.VÔŇA Aróma ovocia a korenia.CHUŤ V SKRATKESvieža chuť s tónmi ovocia, dreva a korenia.PODÁVAMEHodí sa k akémukoľvek druhu mäsa, k hubám a syrom.

  13,70€
  Skladom Skladom
 • Feudo del Principe Nero d´AvolaFARBA Tmavá, rubínovočervená.VÔŇA Aróma červeného ovocia, zafarbená škoricou a korením.CHUŤ V SKRATKE Vyvážená a jemná s tónmi ovocia.

  7,00€
  Skladom Skladom
 • Frtus Frankovka modrá FARBARubínovo červená s fialovými odleskami.VÔŇA Aróma tmavého bobuľového ovocia, sliviek a černíc. CHUŤ V SKRATKEŠťavnatá ovocná chuť s tónmi višní, černíc, sliviek, tmavej čokolády a štipkou korenia.

  7,70€
  Skladom Skladom
 • Frtus Hron Limited FARBATmavo bordová s fialovými odleskami.VÔŇA A CHUŤ V SKRATKEDominuje čierna moruča, vanilka, sušené korenie a štipka maku.

  19,50€
  Skladom Skladom
 • FARBA Rubínová, po okrajoch kalicha v tónoch divých fialiek. VÔŇA Vo vôni šteklivá čierna moruša, štipka cassisu, vôňa sladkého drievka. CHUŤ v SKRATKE Jemná trpkosť višní obalených v exkluzívnej horkej čokoláde, dotvára elegantný šarm tohto vina.

  15,99€
  Skladom Skladom
 • Golguz Alibernet FARBATmavo - fialová. VÔŇA Aróma čiernych ríbezlí a maku. CHUŤ V SKRATKEChuť je plná, čokoládová s vyšším obsahom trieslovín.

  10,40€
  Skladom Skladom
 • Golguz Frankovka modrá oaked FARBATmavo - rubínová.VÔŇA Aróma čerešní a višní.CHUŤ V SKRATKEChuť je bohatá s dávkou korenia a ovocným záverom.

  12,00€
  Skladom Skladom
 • Grand Sud Merlot Červené víno rubínovej farby s vôňou mäkkých sliviek a čerešní a ľahkou chuťou po dreve. Výborne sa hodí k tmavému mäsu, plesňovým syrom a zverine.

  4,99€
  Skladom Skladom
 • Hamsik Alibernet Polosuché červené víno. FARBA Sýta tmavo červená. VÔŇA Harmonická s aromatickými látkami po Cabernete Sauvignon. CHUŤ V SKRATKE S vyšším obsahom trieslovín, ktoré pomaly zrejú do neutrálnej hebkosti.

  13,49€
  Skladom Skladom
 • Hamsik Cabernet Veneto FARBA Jasná rubínová VÔŇA Vôňa ovocia a byliniek s tónmi klinčeka a korenia CHUŤ V SKRATKE Ovocná chuť s tónmi čiernych ríbezlí a čierneho korenia

  5,90€
  Skladom Skladom
Zobrazených je 1 - 64 z 191 položiek