Vážení zákazníci, v tomto predvianočnom období negarantujeme doručenie do 48h. Objednávky do 18.12.2018 (vrátane) budú doručené do Vianoc.
Facebook Instagram
info@bevmarket.sk info linka: 0905 44 77 44

Pite s rozumom!

Mám 18 a viac rokov?

Červené víno Počet produktov v kategórii: 37

 • Omamná vôňa prezretých černíc sprevádza tmavo rubínovú farbu s purpurovým odleskom. Plnú a šťavnatú chuť dopĺňa v závere krémová čučoriedka.

  6,49€
  Skladom Skladom
 • Víno vyrába známy rumunský vinár Aurelia Visinescu. Vína od vinára Aurelia sú špeciálne vína s typickou osobitosťou. Sú vyrobené s opatrnosťou, oddanosťou a umením. Víno Dominion Dracula Merlot má tmavú rubínovú farbu s krásnou vôňou čierneho ovocia a silnou chuťou kokosu a vanilky. Víno Dominion sa veľmi ľahko pije aj napriek jeho silnej aróme a okrúhlej...

  9,59€
  Vypredané Vypredané
 • Kombinácia fialovej vône so šťavnatou textúrou je úžasne intenzívna, ale rafinovaná. Don David je vyvážený jemnými tanínmi a tónmi fialiek, sliviek, červeného ovocia a nádychom čokolády.

  9,99€
  Skladom Skladom
 • El Circulo sa vyrába z vybraného hrozna Tempranillo - najprestížnejšej odrody La Rioja. Lákavá, jemná, vanilková, dubová vôňa je doplnená bohatou chuťou šťavnatých čerešní a červeného ovocia s jemnými dotykmi kokosu a čokolády.

  7,99€
  Skladom Skladom
 • El Circulo sa vyrába z vybraného hrozna Tempranillo - najprestížnejšej odrody La Rioja. Víno má intenzívne rubínovo-červenú farbu s fialovými tónmi a intenzívne vône červeného ovocia. Príjemne svieže, podnebie je dlhé, zaoblené a dobre vyvážené, v závere sú náznaky čiernych bobúľ.

  5,99€
  Skladom Skladom
 • Tmavá atramentovo červená farba má fialový odlesk na okraji. Vôňa má nádych zrelých višní a černíc s tónmi horkej čokolády a cédrového dreva. Chuť je komplexná, zaguľatená, prevládajú višne v čokoláde a sladké drievko. Víno je s chráneným označením pôvodu D.S.C.

  10,89€
  Skladom Skladom
 • Rubínovo červená farba vína je v dokonalej harmónii s vôňou, v ktorej cítiť kvetinové tóny červeného bobuľového ovocia. Chuť je mäkká a ovocná s náznakmi červeného ovocia.

  1,79€
  Skladom Skladom
 • Farbu červeného žiarivého rubínu sprevádza vôňa ríbezlí, bázy, čerešní a sliviek s pikantnými tónmi škorice a cédru doplnená o náznak rozmarínu. Chuť je plná, šťavnatá a zamatová s príjemným a jemným zakončením. Dozrieva 6 mesiacov v dubových sudoch.

  5,99€
  Vypredané Vypredané
 • Adventný Kalendár pre dospelých Vianoce už klopú na dvere a adventný kalendár pre dospelých od J.P. Chenet nesmiete premeškať! Tento adventný kalendár obsahuje: 24 fliaš s objemom 18,7cl a 20 cl. Kalendár obsahuje všetko, čo budete do Vianoc potrebovať.  Teplé červené vína, svieže biele a ružové vína, tiež 8 fliaš s bublinkami a takisto J.P. Chenet...

  59,90€
  Skladom Skladom
 • J.P. Chenet Cabernet Syrah FARBA Tmavo rubínovo červená. VÔŇA Intenzívna aróma čerešní a červených ríbezlí s ľahkým nádychom korenia. CHUŤ v SKRATKE Je nádherne vyrovnané s krásnou štruktúrou a dlho príjemne zvieravou chuťou.

  3,19€
  Skladom Skladom
 • J.P. Chenet Medium Sweet Rouge Rubínovo červené víno má vôňu červených a čiernych ríbezlí s ľahkými korenenými tónmi. Je to zmes odrôd Carignan, Grenache, Merlot, Syrah a Cabernet. Teplota podávania je 14 - 16°C.

  3,19€
  Skladom Skladom
 • J.P. Chenet Merlot Révové víno - suché, červené Druh révy : Merlot Región: D'Oc - Južné Francúzsko Charakter: vyvážené, guľaté chuti s príjemnou trieslovinkou.

  3,19€
  Skladom Skladom
 • Rubínovo-červenú farbu vína sprevádza ovocná vôňa sliviek, ríbezlí a čiernych lesných malín. Chuť plodov bazy čiernej rozvíjajú kôstky tmavých višní s dotykom horkej čokolády. Stredne dlhá chuť je v závere herbálno-balzamová s čistou dochuťou.

  5,15€
  Skladom Skladom
 • Víno tmavej rubínovogranátovej farby s komplexnou ovocnou vôňou, s dominanciou čiernych ríbezlí, lesného ovocia a s príjemnou korenistosťou. Chuť vína je koncentrovaná s výraznými tónmi čiernych ríbezlí, podporená výbornou štruktúrou kyselín a tanínov s mohutnou ovocnou dochuťou.

  11,19€
  Skladom Skladom
 • Dunaj 2015 vinárstva Pavelka a syn je potvrdením skvelých vlastností slovenského novošľachtenca odrôd (Muškát Bouchet x Oporto) a Svätovavrinecké. Je to víno sýtej tmavo-červenej farby. Má nádhernú, atraktívnu vôňu plnú ovocných tónov zrelých čerešní, višní i horkej čokolády.

  13,19€
  Skladom Skladom
 • Rubínová farba s vôňou po vyzretom kôstkovom ovocí s jemným škoricovo-vanilkovým vnemom. Chuť kopíruje vôňu s intenzívnou dochuťou po kôstkach. Vyvážená kyselinka a mäkká trieslovina.

  11,19€
  Skladom Skladom
 • Tmavá, takmer nepriehľadná farba s fialovým okrajom a iskrou v kalichu. Rýchly nástup vo vôni strieda intenzívny ovocno-korenistý prejav v chuti.

  13,19€
  Vypredané Vypredané
 • Tmavo rubínové víno s fialkastými odtieňmi vo vôni má tóny kvetu tmavej ruže a černicový džem. Víno je na chuť súčasne štedré a elegantné, triesloviny sú ušľachtilé a bez agresivity.

  7,49€
  Vypredané Vypredané
 • Víno vyrába známy rumunský vinár Aurelia Visinescu. Vína od vinára Aurelia sú špeciálne vína s typickou osobitosťou. Sú vyrobené s opatrnosťou, oddanosťou a umením. Víno Principe Dracula Cabernet Sauvignon má hlbokú červenú farbu, intenzívnu chuť po sušených slivkách, čierných ríbezlí a škorici. Víno je silné na podnebí a je dobre vyvážené s jemným...

  9,99€
  Vypredané Vypredané
 • Suché červené víno, pevnej, sýto rubínovej farby s fialkastým okrajom. Vo vôni tmavého bobuľového ovocia najviac dominujú čučoriedky a slivkový perník. Plná, korenistá, ovocno-šťavnatá chuť má zamatový záver.

  9,89€
  Skladom Skladom
 • Elegantná odrodová farba má čerešňový odtieň s tehlovým odleskom. Elegantnú, priestrannú a harmonickú chuť dopĺňajú tóny kôstkového ovocia, vanilky a praženej kávy. 

  9,89€
  Skladom Skladom
 • Kvasenie a macerácia vína prebehla v nerezových nádobách pri teplote 28 stupňov Celzia. Pre zachovanie vône bolo víno nafľašované mladé. Ovocná a korenistá vôňa a chuť je charakteristická pre tento vysoko farebný Cabernet Sauvignon.

  4,99€
  Skladom Skladom
 • Víno bolo vyrobené z vyzretého hrozna, ktoré bolo nakvasené v uzavretých nerezových tankoch, čím bola docielená iskrivo červenofialová farba. Víno sa vyznačuje vôňou po sušených slivkách, hutná chuť pripomína zmes anízu, kávy a čokolády.

  4,99€
  Vypredané Vypredané
 • Rubínová farba s vôňou lesného červeného ovocia, ktorú dopĺňajú kvetinové tóny, je typická pre toto víno. Chuť má svieži bylinný charakter so slivkovými tónmi.

  4,99€
  Skladom Skladom
 • V bohatej a zvodnej vôni prevládajú slivky a černice, čo charakterizuje toto veľmi hladké víno. Je vhodné pre akúkoľvek príležitosť. Ideálna teplota servírovania je 16- 18°C.

  4,99€
  Skladom Skladom
 • Výrazne červenú farbu s fialovými tónmi sprevádza vôňa černíc, škorice a bielej čokolády. Víno pochádza z údolia Maipo. Odporúčaná teplota podávania je 18°C.

  4,99€
  Vypredané Vypredané
 • 100% tempranillo je zložité, bohaté a plnené chrumkavými a slivkovými chuťami.

  5,19€
  Skladom Skladom
 • Tmavá a hlboká farba granátu. Vo vôni sú pečené červené a čierne plody a korenie. Chuť je intenzívna a pevná.

  6,49€
  Skladom Skladom
 • Tmavá čerešňová farba je sprevádzaná bohatou ovocnou arómou s pikantnými a dymovými tónmi. Intenzívnu chuť dopĺňajú pevné triesloviny, ktoré sú pekne štruktúrované dubovým starnutím a chrbtom jemnej ovocnej kyslosti.

  9,95€
  Skladom Skladom
 • Celeste je tmavé, čerešňovo červené víno z odrody Tempranillo z Ribery del Duero. Prispôsobuje sa extrémnym teplotám, ktoré sa na tomto území nachádzajú a nepotrebuje miešanie s inými odrodami. Vo vôni čierneho ovocia dominujú hlavne čučoriedky a jemne opečená káva s dubovým akcentom. Zložitá chuť je s veľmi jemnými, šťavnatými a zamatovými tanínmy.

  15,59€
  Skladom Skladom
 • Hlboké, tmavo čerešňové víno, v chuti cítiť korenie a čierne ovocie, najmä černice a čučoriedky s balsamickými tónmi. Zreje 12 mesiacov v dubových sudoch.

  11,99€
  Skladom Skladom
 • Zmes odrôd Garnacha a Cariñena zrela v amerických dubových sudoch po dobu 6 mesiacov. Víno má čistú, výrazne čerešňovú farbu s bledým granátovým okrajom. V ovocnej vôni dominujú predovšetkým zrelé lesné plody s jemne pikantnými tónmi. V šťavnatej chuti s dobrou kyslosťou cítiť bobuľové ovocie, jemné byliny, korenie a sladké drievko s jemnými horkastými...

  7,59€
  Vypredané Vypredané
 • Torres Sangre de Toro Reserva je výrazne rubínové víno z odrôd Garnacha, Cariñena a Syrah. Zreje 6 mesiacov v amerických dubových sudoch. V jemnej, pikantnej a ušľachtilej vôni sú intenzívne stredomorské arómy s náznakmi ovocia a korenín. Chuť výraznej zamatovej triesloviny sa prelína s podtónmi sladkého drievka.

  10,79€
  Vypredané Vypredané
 • Červená odroda Carmenere z Čile zmizla z európskych viníc v polovici 19. storočia a objavila sa medzi Merlot vinicami o sto rokov neskôr. Medzi jeho charakteristické rysy patrí rubínová farba, chuť ovocia s náznakmi tabaku, vyvážená poznámkami čerešní a černíc.Najlepšie sa hodí k pikantným jedlám stredomorskej kuchyne.

  5,99€
  Vypredané Vypredané
 • Malbec má príjemnú vôňu malín a černíc s ľahkými tónmi kávy. Dobre zaoblená a elegantná chuť je plná čerstvého ovocia s pikantným dubovým povrchom. Krásne sa hodí k červenému mäsu a k stredomorskej kuchyni.

  5,99€
  Vypredané Vypredané
 • Tussock Jumper Pinot Noir pochádza z vinohradov nachádzajúcich sa na úpätí Pyrenejí na juhu Francúzska. Pinot Noir je známy pre svoju eleganciu a jemnosť. Vyznačuje sa chuťou zrelého červeného ovocia, čerešní, čokolády, toastov a korenia.Ideálne podávať ku kuraciemu, morčaciemu mäsu alebo s grilovaným lososom.

  5,99€
  Vypredané Vypredané
 • Víno má červenú rubínovú farbu s fialovými odrazmi. Vôňa ovocia s balzamovými náznakmi je sprevádzaná príjemnou a vyváženou chuťou sladkého ovocia.

  4,99€
  Skladom Skladom
Zobrazených je 1 - 37 z 37 položiek